WSPARCIE ZARZĄDZANIA KAPITAŁEM LUDZKIM USŁUGI W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ SAP ERP HCM

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "WSPARCIE ZARZĄDZANIA KAPITAŁEM LUDZKIM USŁUGI W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ SAP ERP HCM"

Transkrypt

1 WSPARCIE ZARZĄDZANIA KAPITAŁEM LUDZKIM USŁUGI W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ SAP ERP HCM

2 Koncentrujemy się na tym by dostarczyć Klientom nie tylko światowej klasy system, ale przede wszystkim wymierną wartość biznesową realizującą cele Klienta realizacja CELÓW Zarządzanie kapitałem ludzkim jest jednym z najbardziej strategicznych obszarów funkcjonowania nowoczesnych przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Dobór właściwego rozwiązania wspomagającego pracę osób odpowiedzialnych za obszar HR, jak również skuteczne usługi wdrożeniowe i bieżącego wsparciapracy, w wielu przypadkach znacząco przyczyniają się do zwiększenia efektywności pracy działów HR i podnoszenia rangi tych zespołów w organizacji. Usługi Infovide-Matrix w zakresie systemu SAP ERP HCM obejmują wszystkie obszary procesu wdrożeniowego, jak również integracji, doradztwa, utrzymania i serwisu. Koncentrujemy się na tym by dostarczyć Klientom nie tylko światowej klasy system, ale przede wszystkim wymierną wartość biznesową realizującą cele Klienta.

3 SAP ERP HCM (SAP ERP HUMAN CAPITAL MANAGEMENT - ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM LUDZKIM) Rozwiązanie SAP ERP HCM łączy funkcjonalność twardego i miękkiego HR. Bazuje na wieloletnim doświadczeniu na rynku międzynarodowym i polskim. Narzędzie w profesjonalny i efektywny sposób wspiera zarządzanie kapitałem ludzkim i wiedzą pracowniczą. Jest elastyczne i zgodne z najnowszymi trendami, jak również z polskimi regulacjami prawnymi. Proces ten jest podstawą utrzymania w organizacji wysoko wykwalifikowanej kadry. W efekcie końcowym zwiększona zostaje efektywność pracy użytkowników systemu oraz wiarygodność przedsiębiorstwa w oczach pracowników. SAP ERP HCM zawiera wszystkie kluczowe funkcjonalności począwszy od administracji kadrami, rozliczania wynagrodzeń pracowników, poprzez zarządzanie wiedzą pracownika, narzędzia analityczne i wspierające zarządzaniem relacjami pomiędzy pracownikami. System pozwala także na analizowanie kompetencji pracowników i planowanie ich rozwoju.

4 SAP ERP HCM zawiera wszystkie kluczowe funkcjonalności twardego i miękkiego HR OBSZARY FUNKCJONALNE Dostarczane rozwiązania wspierane są przez producenta oprogramowania i w 100% zgodne są z wymogami polskiego prawa: Kodeks pracy, ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawa o świadczeniach z ubezpieczeń społecznych. Dostępne w systemie funkcjonalności można podzielić na: Zagadnienia operacyjne twardy HR - Administracja kadrami Charakteryzuje się wykorzystaniem jednej zintegrowanej kartoteki pracowniczej. Aktualne informacje zawarte są w podziale na grupy tematyczne (infotypy). Dostęp do danych na każdym etapie jest monitorowany poprzez system uprawnień. - Zarządzanie strukturą organizacyjną W graficzny sposób odzwierciedla w systemie strukturę organizacyjną, co znakomicie upraszcza tworzenie raportów na potrzeby przełożonych i zarządu. - Czas pracy Zarządzanie czasem pracy pozwala na jego planowanie i rejestrację przez administratorów. Informacje mogą spływać z czytników RCP i podlegają mechanizmom oceny. Sprawdzone i zatwierdzone dane są automatycznie wykorzystywane przy naliczaniu płac. - Rachuba płac Głównym atutem SAP jest zautomatyzowane naliczanie płac obsługujące wyrównania wsteczne wypłacane na kolejnej liście miesięcznej (lub dodatkowej, korygującej). Przyjęte rozwiązania wspierają obsługę pożyczek pracowniczych, wypłat z ZFŚS. Pozwala na wykorzystywanie skomplikowanych algorytmów kalkulacji składników płac, wielowalutowości w kalkulacji wynagrodzeń oraz generacji składników technicznych wykorzystywanych jako składniki raportowe np. celem naliczenia i rozwiązywania rezerwy urlopowej. - Integracja z FI/CO Standardowo system jest połączony z modułem finansowym i kontrolingiem (księgowanie wyników rozliczenia listy płac). - Współpracownicy System obsługuje umowy cywilno-prawne oraz wynikające z nich wypłaty. Działania te są wspierane poprzez narzędzie Menedżera Umów pozwalającego dodatkowo śledzić wypłacone kwoty, rozdzielać koszty w ujęciu księgowym wg umów i rachunków. - Raportowanie Generowanie dokumentów do ZUS, US, GUS jest maksymalnie zautomatyzowane, co skraca czas ich przygotowania i zmniejsza ryzyko pomyłek. Dostępne narzędzie tworzenia raportów ad-hoc pozwala użytkownikom łatwo dotrzeć do informacji.

5 Planowanie i analityka - Planowanie i symulacja kosztów osobowych Wspomaga proces podejmowania decyzji poprzez umożliwienie ustalenia rzeczywistych kosztów, prognozowania przyszłych kosztów również na podstawie planowanych zmian organizacyjnych oraz/lub zmian struktury wynagrodzenia. Przyjęty plan kosztów może zostać przeniesiony do modułu kontrolingu. Zarządzanie kadrą pracowniczą i relacjami z pracownikami miękki HR - Zarządzanie szkoleniami Rozwiązanie pozwala kompleksowo zarządzać procesem planowania, oferowania oraz prowadzenia szkoleń dla odbiorców wewnętrznych i zewnętrznych. Umożliwia to automatyzację procesu planowania i kalkulacji cen oraz emisję wszelkiego rodzaju dokumentów (zawiadomień, potwierdzeń udziału) związanych z uczestnictwem w szkoleniu. Funkcjonalność zarządzania szkoleniami wspiera planowanie i monitorowanie rozwoju zawodowego pracowników. - Zarządzanie rozwojem pracowników Funkcjonalność umożliwia zarządzanie indywidualnym rozwojem pracownika zgodnie ze strategią przedsiębiorstwa oraz jego indywidualnymi potrzebami. Potrzeby szkoleniowe mogą zostać zidentyfikowane po wcześniejszym opracowaniu modelu kompetencyjnego oraz stworzeniu opisów stanowisk. Oceny pracownicze pozwalają natomiast przełożyć cele organizacji na cele indywidualne, których realizacja jest weryfikowana i może mieć przełożenie na system premiowy. - Portal samoobsługowy (ESS) Udostępnienie pracownikom portalu 24h/dobę pozwala na pobieranie informacji i samodzielne załatwianie spraw kadrowych. Wszystkie operacje wymagające zatwierdzenia przez przełożonego są mu przekazywane automatycznie. - Portal menedżera (MSS) Menedżer wyposażony w to narzędzie zyskuje istotne wsparcie w zarządzaniu podległymi pracownikami, prowadzeniu procesu ocen i zarządzaniu wynagrodzeniami.

6 ZESPÓŁ SAP HR W INFOVIDE-MATRIX Infovide-Matrix od początku pojawienia się modułu SAP HCM na polskim rynku angażuje się w prace wdrożeniowe i doradcze związane z systemem. Od 1999 roku Spółka posiada status partnera dedykowanego w obszarze SAP HR. Dysponujemy zespołem wyspecjalizowanych konsultantów aplikacyjnych łączących szeroką wiedzę merytoryczną w zakresie procesów HR z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu systemu SAP HCM. Posiadamy również grupę programistów ABAP z doświadczeniem w programowaniu w module zarządzania kadrami. Cały czas pracujemy nad rozwojem naszego zespołu zarówno poprzez stałe powiększanie liczby konsultantów SAP HR, jak i rozwój kompetencji. Wszyscy nasi konsultanci HR posiadają certyfikaty Solution Consultant mysap Human Resources Management/Administration. Zakres usług realizowanych przez Infovide-Matrix w ramach systemu SAP HCM jest bardzo szeroki - od podstawowej funkcjonalności tj. administracji kadrami, zarządzania czasem pracy (w tym RCP), rozliczania wynagrodzeń i zarządzania strukturą organizacyjną, po zarządzanie szkoleniami, rekrutację, oceny pracownicze, implementację portali pracowniczych ESS/MSS oraz planowanie i symulację kosztów osobowych. Naszą ambicją jest wyróżnianie się na rynku odpowiedzialnością za wartość dostarczoną naszym Klientom, skutecznością wdrożonych rozwiązań oraz partnerską współpracą z Klientem. Potencjał Grupy Kapitałowej Infovide-Matrix zapewnia stabilność i bezpieczeństwo wdrożenia.

7 OFERTA INFOVIDE-MATRIX W ZAKRESIE IMPLEMENTACJI SAP HR Stosujemy metodykę wdrożenia ASAP, która pozwala uwzględnić specyfikę danego Klienta i oprzeć się na sprawdzonych rozwiązaniach, które były stosowane w dotychczasowych wdrożeniach. Skraca to czas przygotowania projektu, minimalizuje koszty oraz daje pewność i zaufanie. Infovide-Matrix również świadczy usługi: - utrzymanie systemu SAP HR poprzez bieżącą aktualizację i dopasowanie do zmieniających się przepisów prawnych, - dla Klientów posiadających SAP HR rozbudowę już wykorzystywanych funcjonalności również o elementy niestandardowe, - doradztwo udzielane przez doświadczonych konsultantów SAP, - przeprowadzanie procesów aktualizacji wersji systemu SAP (upgrade) we wszystkich obszarach funkcjonalnych. REFERENCJE Posiadamy doświadczenie i referencje we wszystkich kluczowych sektorach rynku: telekomunikacji, finansach, administracji, przemyśle i energetyce. W obszarze SAP HR mieliśmy przyjemność pracować m.in. dla: - Alstom - Altadis - Carcade - Danfoss - Edipresse - Elektrociepłownia Kraków - Elektrociepłownie Wybrzeże - Energis Polska - Giełda Papierów Wartościowych - Grammer - Grupa EDF - Grupa PCC Rokita - ING Bank Śląski - ISE Industries - Isuzu Motors Poland - KGHM - MCUS Wrocław - Pallmed - PGNiG - Philips - PKP Przewozy Regionalne - PNiG - Pronar - RWE - Sitech - Sobieski - Unilever - Zakłady Azotowe Puławy - Zakład Ubezpieczeń Społecznych - ZEW Kogeneracja

8 O FIRMIE Infovide-Matrix jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce. Spółka istnieje na rynku od blisko 20 lat, należy do pierwszej 10 dostawców usług IT w Polsce oraz jest liderem w kategoriach usług konsultingowych oraz systemów informatycznych na zamówienie (wg raportu IDC z 2010 r.). W swej działalności Infovide-Matrix wspiera największe przedsiębiorstwa i instytucje publiczne w przeprowadzeniu złożonych zmian i transformacji, przynoszących Klientom wymierną wartość biznesową. Usługi spółki obejmują wszystkie etapy cyklu zmian - od zdefiniowania potrzeb i celów Klienta, poprzez zaprojektowanie najbardziej adekwatnych rozwiązań, po dostarczenie kluczowych aplikacji i doradztwo w celu skutecznego osiągnięcia zakładanych celów. Spółka realizuje usługi łącząc wiedzę i doświadczenie ekspertów branżowych i technologicznych, bazując na światowych standardach i metodykach. Infovide-Matrix posiada referencje w wielu kluczowych sektorach gospodarki: telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeniach, administracji publicznej, przemyśle i energetyce. Do grona Klientów należą m.in.: Polkomtel, TP, PTC Era, Cyfrowy Polsat, PTK Centertel, P4, BGŻ, BRE, BZ WBK, Citibank Handlowy, Deutsche Bank, Kredyt Bank, Pekao, Raiffeisen Bank Polska, TU Allianz, Aviva, Generali, PZU, MSWiA, Ministerstwo Finansów, NBP, GUS, ZUS, GUGiK, UKE, Energa, PGE, PGNiG, PKN Orlen, PSE Operator, Tauron, Vattenfall. Do Grupy Kapitałowej Infovide-Matrix, należą firmy CTPartners, DahliaMatic, one2tribie. Zespół Grupy liczy obecnie ponad 700 specjalistów. Od stycznia 2007 Infovide-Matrix S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Więcej informacji: Kontakt z zespołem SAP HR:

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte prostota zaufan ie Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie dla

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

Profil firmy. Solutions for Demanding Business

Profil firmy. Solutions for Demanding Business 21 Profil firmy Solutions for Demanding Business 2 List Prezesa W 2011 roku Asseco Poland S.A. obchodziło dwudziestolecie swojej działalności. Ledwie dwie dekady temu stawialiśmy pierwsze kroki na polskim

Bardziej szczegółowo

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem ERP Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej

Bardziej szczegółowo

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki.

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2014 ROKU

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2014 ROKU SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2014 ROKU KRAKÓW, 27 KWIETNIA 2015 ROKU SPIS TREŚCI 1. INFORMACJE O FIRMIE... 3 2. PODSTAWOWE WIELKOŚCI EKONOMICZNO-FINANSOWE... 6 3. PRODUKTY I USŁUGI OFEROWANE

Bardziej szczegółowo

Asseco Business Solutions SA. Pion Biznesowy Incenti

Asseco Business Solutions SA. Pion Biznesowy Incenti Asseco Business Solutions SA Pion Biznesowy Incenti Asseco Business Solutions S.A. (Asseco BS) dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Kompleksowa oferta firmy obejmuje gotowe

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem Nasza kompetencja to SAP CRM Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci SI-Consulting doradzali

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence Altab Portfolio PORTFOLIO SAP Business One SAP Business Objects Business Intelligence Business Process Management Obieg Dokumentów Kolokacja Serwerów Konsulatcje i Wdrożenia Usługi Programistyczne ALTAB

Bardziej szczegółowo

Twórcy oprogramowania

Twórcy oprogramowania Twórcy oprogramowania PROFIL FIRMY 2 PROFIL FIRMY FABRITY zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie rozwoju oprogramowania dla biznesu, doradztwa i realizacji projektów informatycznych. Firma jest doświadczonym

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2012 ROKU

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2012 ROKU SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2012 ROKU KRAKÓW, 30 KWIETNIA 2013 ROKU SPIS TREŚCI 1. INFORMACJE O FIRMIE... 3 2. PODSTAWOWE WIELKOŚCI EKONOMICZNO-FINANSOWE... 5 3. PRODUKTY I USŁUGI OFEROWANE

Bardziej szczegółowo

Zmieniliśmy kod genetyczny organizacji

Zmieniliśmy kod genetyczny organizacji LIST PREZESA ZARZĄDU 2 Zmieniliśmy kod genetyczny organizacji Miniony rok był czasem bardzo poważnych zmian w Grupie ENEA Rok 2014, w mojej ocenie, był bardzo udany tak dla ENEA S.A., jak i całej Grupy

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie.

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej CUBE.ITG S.A. za 2014 rok. Wrocław, dnia 23 marca 2015 roku

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej CUBE.ITG S.A. za 2014 rok. Wrocław, dnia 23 marca 2015 roku Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej CUBE.ITG S.A. za 2014 rok Wrocław, dnia 23 marca 2015 roku Spis Treści Spis Treści 2 1. WYBRANE DANE FINANSOWE 5 2. GRUPA KAPITAŁOWA CUBE.ITG 6 2.1.

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie. Może być z powodzeniem stosowany również

Bardziej szczegółowo

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH FIRMA KRÓTKA INFORMACJA OFERTA DLA SEKTORA BANKOWEGO Algotech Polska Sp. z o.o. Algotech jest regionalnym integratorem rozwiązań Conatct Center w Europie Centralnej i Wschodniej. Algotech dostarcza kompleksowe

Bardziej szczegółowo

Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem

Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem Bastion ERP Financials 3 Bastion ERP str. 5 Bastion ERP BPM str. 20 Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnymi przedsiębiorstwami

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie przez wartości

Zarządzanie przez wartości 1 S&T w Polsce Services Polska to polski oddział Grupy S&T. Oferuje klientom pełen zakres usług w takich S&T obszarach jak: konsulting, outsourcing, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych,

Bardziej szczegółowo

Modułowa struktura systemu TransERP. Moduły systemu TransERP:

Modułowa struktura systemu TransERP. Moduły systemu TransERP: TransERP Specyficzna działalność Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej spowodowała konieczność stworzenia dedykowanego rozwiązania informatycznego. Sercem systemu TransERP jest system Microsoft Dynamics

Bardziej szczegółowo

ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA ERP/ERP II

ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA ERP/ERP II Przemysław Lech ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA ERP/ERP II charakterystyka wykorzystanie w biznesie wdrażanie 1 Copyright by Przemysław Lech Wszelkie prawa zastrzeżone Niniejsza publikacja jest elektroniczną

Bardziej szczegółowo

Informacje o kliencie

Informacje o kliencie Studium przypadku Branża: Przemysł Informacje o kliencie KGHM Polska Miedź S.A. to szósty producent miedzi i drugi srebra na świecie. Spółka zatrudnia 17.9 tys. pracowników. Grupa Kapitałowa to ponad 27

Bardziej szczegółowo

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH FIRMA KRÓTKA INFORMACJA OFERTA DLA SEKTORA BANKOWEGO Algotech Polska Sp. z o.o. Algotech jest regionalnym integratorem rozwiązań Conatct Center w Europie Centralnej i Wschodniej. Algotech dostarcza kompleksowe

Bardziej szczegółowo

Linux. MacOS. Windows. Unix

Linux. MacOS. Windows. Unix do polskich realiów Oprogramowanie na zamówienie AION jest firmą doradczą, specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości usług z zakresu modelowania procesów biznesowych oraz inżynierii oprogramowania.

Bardziej szczegółowo

Wprowadzenie... 2. Cemat Silicon S.A... 3. Gates Polska sp. z o.o. w Legnicy... 4. GEA Technika-Cieplna... 5. Grupa Powen-Wafapomp SA...

Wprowadzenie... 2. Cemat Silicon S.A... 3. Gates Polska sp. z o.o. w Legnicy... 4. GEA Technika-Cieplna... 5. Grupa Powen-Wafapomp SA... Spis treści Wprowadzenie... 2 Cemat Silicon S.A.... 3 Gates Polska sp. z o.o. w Legnicy... 4 GEA Technika-Cieplna... 5 Grupa Kęty S.A... 6 Grupa Powen-Wafapomp SA... 7 Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol"

Bardziej szczegółowo

cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem

cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem CDN 2 Wstęp Pewność jutra CDN XL to produkt całkowicie polski, dostosowany do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów

Bardziej szczegółowo

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS

Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS Spis treści 04 Ocena zasadności outsourcingu 10 Workflow. Elektroniczny obieg dokumentów narzędzie wspierające pracę 14 Żeby napić się mleka, nie trzeba hodować krowy

Bardziej szczegółowo

COMARCH S.A. Spółka ComArch Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, Aleja Jana Pawła II 39A, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym

COMARCH S.A. Spółka ComArch Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, Aleja Jana Pawła II 39A, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym COMARCH S.A. Spółka ComArch Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, Aleja Jana Pawła II 39A, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz sieciach handlowych.

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE

SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE Duże doświadczenie i stabilny zespół konsultantów gwarantuje powodzenie w realizacji nawet bardzo skomplikowanych wdrożeń. Sevenbridge istnieje na rynku od 2004

Bardziej szczegółowo