Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu"

Transkrypt

1 Prelegenci Prof. Jacek Kall Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Doktor habilitowany nauk ekonomicznych, profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Pracownik Katedry Marketingu Produktu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (wykłada: Zarządzanie marką, Komunikację marketingową oraz Planowanie kampanii reklamowej ) oraz Katedra Marketingu Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Autor książek: 1. Reklama (PWE, 1994, 1998, ) 2. Promocja sprzedaży, czyli jak sprzedać więcej (Business Press, 1995, 1999) 3. Kreowanie silnej marki (PWE 2001) 4. Strategia produktu (PWE 2002; współautor) 5. Zarządzanie marką (Oficyna Ekonomiczna 2006; współautor) 6. Jak zbudować silną markę od podstaw? (OnePress 2006) 7. Tożsamość marek należących do sieci detalicznych (Wydawnictwo AE w Poznaniu 2006) 8. Zarządzanie portfelem marek (współautor, Wolters Kluwer 2010) 9. Strategia reklamowa (współautor, PWE 2012) Autor 80 artykułów na temat promocji, reklamy i marki, publikowanych m.in. w Businessman Magazine, AIDA-Media, Marketing w Praktyce, Marketing Service, Marketing i Rynek, Reklama Plus staże naukowe: City University Business School (Londyn) oraz St. Joseph s University (Filadelfia) (w przeszłości) wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, na Uniwersytecie Warszawskim oraz Jagiellońskim (obecnie) wykładowca na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej (zarządzanie marką w ramach studium Marketingu Internetowego) oraz w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (Podyplomowe Studium Zarządzania Produktem/Marką). Dr Renata Nestorowicz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Katedrze Strategii Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z marketingiem, zachowaniami nabywców, komunikacją marketingową, a także z żywnością bioaktywną i ekologiczną. Autorka bądź współautorka kilkudziesięciu publikacji z tego zakresu tematycznego (m.in. Marketing ekologicznych produktów żywnościowych, Oficyna a Wolters Kluwer business, Warszawa 2010). Współpracuje z firmami jako trener i doradca. Prowadzi badania dotyczące żywności ekologicznej ( polsko-niemiecki Projekt Wielkopolska, projekt cząstkowy Organizacja dystrybucji i promocji produktów rolnictwa ekologicznego) i funkcjonalnej (od 2010r. w ramach projektu Nowa żywność bioaktywna o zaprogramowanych właściwościach prozdrowotnych (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka nr /09) badanie preferencji konsumentów w zakresie żywności bioaktywnej).

2 Prelegenci Grzegorz Marciniak ZPSiH Frąckowiak s.j. absolwent Uniwesytetu Ekonomicznego, manager zajmujący się zarządzaniem firmami a w szczególności działami Sprzedaży i Marketingu, w branży spożywczej od kilkunastu lat) aktualnie: Dyr. ds. Sprzedaży i Marketingu; Zakład Produkcji Spożywczej i Handlu Frąckowiak sj. Od ponad 20 lat producent prawdziwie domowych serów smażonych opierający swą produkcję o tradycyjną, rodzinną recepturę. Niepowtarzalny smak i aromat sera smażonego Frąckowiak z Granowa gwarantuje tradycyjny sposób smażenia oraz najzdrowsze, naturalne surówce - biały, zdrowy twaróg oraz prawdziwe masło. Ser smażony Frąckowiak pozwala nam na powrót smaków dzieciństwa. Dla wielu smakoszy to najsmaczniejszy ser smażony dorównujący babcinemu ideałowi. W ofercie jedyny w Polsce ekologiczny ser smażony bio z Granowa oraz certyfikowany w unii europejskiej wielkopolski ser smażony. Rafał Staszkiewicz Firma Omnibrand Założyciel i Prezes Zarządu firmy Omnibrand zajmującej się brandingiem i strategicznym doradztwem marketingowym. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze marketingu. Absolwent Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Poznaniu, obecnie doktorant na tej Uczelni. Ekspert z zakresu brandingu, marketingu i wykorzystania nowych technologii (internet, mobile). Doświadczony menedżer pracował m.in. jako Dyrektor Biura Projektów e-biznes w Infor Biznes, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju w funduszu Phenomind Ventures (grupa Kulczyk Holding) oraz Wicedyrektor w firmie konsultingowej DGA.W Infor Biznes zarządzał biznesem internetowym o zasięgu pow. 1,5 mln użytkowników, uczestniczył w pracach nad strategią internetową Holdingu, zrealizował dwie udane akwizycje. Jako szef zespołu doradztwa marketingowego i CRM w DGA kierował projektami dla takich firma jak: PTK Centertel, Telekomunikacja Polska, Polska Grupa Farmaceutyczna, Aquanet, Schneider Electric, Grupa Energetyczna ENEA, czy Vattenfall Polska (GZE). Był prelegentem z zakresu marketingu, CRM oraz zarządzania strategicznego na kilkunastu ogólnopolskich konferencjach oraz w ramach projektów UE (m.in. głównym trenerem z zakresu budowania i promocji marki w programie szkoleń promujących clustering, doradcą w zakresie budowania marki produktów regionalnych w Polsko- Szwajcarskim Programie Współpracy, ekspertem dot. konkurencyjnej współpracy w projekcie Foresight Wielkopolska).

3 Prelegenci Szymon Piotrowiak Kompania Piwowarska SA Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, od 6 lat związany z Kompanią Piwowarską SA (SABMiller plc.), gdzie w Dziale Marketingu pracował na rzecz takich marek jak Żubr, Lech Premium, Lech Pils i Lech Free. Jego ostatnie dziecko to nowy Lech Shandy, pierwsze w Polsce piwo typu Radler wspierane na ogólnopolską skalę. Po wieloletniej przygodzie z zarządzaniem markami od maja tego roku objął stanowisko ATL Managera przejmując odpowiedzialność za proces kreatywny związany z produkcjami reklam telewizyjnych oraz zarządzaniem agencjami ATL dla całego portfela marek Kompanii Piwowarskiej. Jego pasja to styk strategii i kreacji. Wierzy w innowacje i wyznaje prostą zasadę, że dobra kreacja to kreacja skuteczna. Kompania Piwowarska SA Kompania Piwowarska SA (część SABMiller plc., wicelidera światowego rynku piwa) jest liderem rynku piwa w Polsce, tym samy największym przedsiębiorstwem w kategorii spożywczej w naszym kraju. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość produktów KP. Do portfela marek KP należą najpopularniejsze polskie piwa - m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne, Redd's, a także międzynarodowe marki premium: Pilsner Urquell, Grolsch oraz Peroni Nastro Azzurro. Prof. Rafał Ohme Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Renmin University w Pekinie Rafał Ohme jest profesorem nadzwyczajnym, ekspertem w dziedzinie psychologii perswazji, emocji i podświadomości. W Kellogg School of Management uczył się reklamy, w Stanford University prowadził badania nad podświadomymi emocjami. Jest wykładowcą na SWPS oraz na Renmin University w Pekinie. Założył Human Mind and Brain Applied Research Center - firmę naukową tworzącą innowacyjne metody badao konsumenckich, które bazują na najnowszych odkryciach psychologii i neuronauki. Kooperuje z firmami w USA, Wielkiej Brytanii, Japonii, Rosji i w Chinach. Prof. Ohme jest członkiem wiodących asocjacji marketingowych, neuronaukowych i psychologicznych, publikuje w prestiżowych czasopismach naukowych i branżowych. Jest autorem książek: Nowy Umysł Konsumenta (w przygotowaniu); Podprogowe informacje mimiczne (2003), oraz redaktorem Nieuświadomiony Afekt (2007) i trylogii Automatyzmy (2001, 2002, 2003). Jest laureatem Nagrody Premiera RP, Prezydenta RP, Fundacji Nauki Polskiej, Stypendium Fulbrighta. Był mówcą podczas licznych konferencji i seminariów w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Finlandii, Belgii, Irlandii, Austrii, Węgier, Czech, Ukrainy, Rosji, Danii, Estonii, Francji, RPA, Chinach i Japonii.

4 LESZCZYŃSKIE SMAKI ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM SIECI. DOŁĄCZ DO NAS!!! Utworzenie sieci "Leszczyńskie smaki" szansą wzrostu innowacyjności firm sektora spożywczego w południowo-zachodniej Wielkopolsce Głównym celem projektu jest podniesienie innowacyjności przedsiębiorstw w południowozachodniej Wielkopolsce poprzez współpracę kooperujących ze sobą firm z szeroko rozumianego sektora spożywczego z instytucjami otoczenia biznesu, ośrodkami badawczo-rozwojowymi, szkołami wyższymi, władzami samorządowymi i innymi przedsiębiorcami. Proponowana przez nas inicjatywa, zawiązana jako powiązanie niesformalizowane, ma charakter promocyjny i będzie realizowana od do r. Obecnie na mocy porozumienia zawartego w dniu w powiązaniu uczestniczy 18 podmiotów, w tym 10 przedsiębiorstw z branży spożywczej. Korzyści dla uczestników sieci Leszczyńskie Smaki wzmocnienie pozycji firmy na rynku jako wynik uczestnictwa w sieci, poprawa wizerunku firmy i jej pozycjonowania na rynku lokalnym, regionalnym i ponadregionalnym, łatwiejszy dostęp do nowych rynków zbytu poprzez promocję sieci jako całości, obniżenie kosztów działalności firmy, wzrost konkurencyjności firmy w stosunku do firm nie uczestniczących w sieci, dostęp do eksperckiej wiedzy branżowej, dostęp do nowych technologii, polepszenie stosunków biznesowych z innymi uczestnikami powiązania, wzrost wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami, możliwość oddziaływania na treść i jakość kształcenia w wybranych zawodach na poziomie średnim i licencjackim, nawiązanie ściślejszej współpracy z instytucjami otoczenia biznesu i dopasowanie ich oferty usług do potrzeb uczestników klastra, nawiązanie współpracy z władzami Miasta, przyśpieszenie rozwoju firmy. Zapraszamy do udziału w sieci Leszczyńskie smaki przedsiębiorstwa branży spożywczej oraz instytucje otoczenia biznesu subregionu leszczyńskiego Szczegółowe informacje można otrzymać u kierownika projektu Dagmary Tkacz, pod numerem telefonu ; lub wysyłając a na adres oraz na stronie

5

6

Głodni Sukcesu! Program kongresu. Organizator. Mecenasi. Patroni medialni

Głodni Sukcesu! Program kongresu. Organizator. Mecenasi. Patroni medialni Głodni Sukcesu! Program kongresu Organizator Mecenasi Partnerzy Patroni honorowi Patroni medialni 1 MID - Międzynarodowy Instytut Demokracji Międzynarodowy Instytut Demokracji (MID) to organizacja pozarządowa,

Bardziej szczegółowo

Pharmaceutical Business Management Diploma

Pharmaceutical Business Management Diploma www.pwcacademy.pl Pharmaceutical Business Management Diploma Jesień/Zima 2013/2014 Program edukacyjny dla menedżerów firm farmaceutycznych Program realizowany przy współpracy: O programie Pharmaceutical

Bardziej szczegółowo

» Rupert Pratt Współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający, Generate. » Frank Leenders Dyrektor Generalny, FIBA Media and Marketing Services

» Rupert Pratt Współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający, Generate. » Frank Leenders Dyrektor Generalny, FIBA Media and Marketing Services PRELEGENCI» Rupert Pratt Współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający, Generate» Sally Hancock Dyrektor ds. Marketingu i Sponsoringu podczas IO w Londynie, Lloyds TSB» Frank Leenders Dyrektor Generalny, FIBA

Bardziej szczegółowo

KONGRES MBA XI MIEDZYNARODOWY FUNDAMENTY BIZNESU W TURBULENTNYM OTOCZENIU

KONGRES MBA XI MIEDZYNARODOWY FUNDAMENTY BIZNESU W TURBULENTNYM OTOCZENIU XI MIEDZYNARODOWY, KONGRES MBA FUNDAMENTY BIZNESU W TURBULENTNYM OTOCZENIU 15 17 maja 2015 roku Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ul. Rakowicka 27 1 Szanowni Państwo, PATRONI

Bardziej szczegółowo

PRELEGENCI MINIONEJ EDYCJI

PRELEGENCI MINIONEJ EDYCJI PRELEGENCI MINIONEJ EDYCJI Simon Chadwick Kevin Jackson Shaun Whatling William Fenton Tom Cannon Michael Brill Barry Pollen George Williams Szymon Dobrzyński Piotr Drobek Dorota Idzi Artur Kotliński Piotr

Bardziej szczegółowo

Konferencja. GDZIE I KIEDY: 25 października 2011 roku,

Konferencja. GDZIE I KIEDY: 25 października 2011 roku, Organizator: Patroni honorowi: konferencje GDZIE I KIEDY: 25 października 2011 roku, NAJWAŻNIEJSZE ZAGADNIENIA: Standardy CSR narzędzia ułatwiające zarządzanie społeczną odpowiedzialnością biznesu CSR

Bardziej szczegółowo

CFO I KONGRES2012. 28-29 maja 2012 roku. Hotel OSSA, Ossa SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG. Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych

CFO I KONGRES2012. 28-29 maja 2012 roku. Hotel OSSA, Ossa SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG. Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych CFO I KONGRES2012 SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych 28-29 maja 2012 roku Hotel OSSA, Ossa CFO I KONGRES2012 SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG Szanowni Państwo, Pragnę Państwa serdecznie

Bardziej szczegółowo

Do kogo skierowana. Efekty

Do kogo skierowana. Efekty O szkole Do kogo skierowana jest Cele Dlaczego SSM Zajęcia, ile, kiedy Efekty Fazy Wykładowcy Rekrutacja O szkole Dobrze wypromowana i wyrazista marka to generator pieniędzy dla jej właściciela. Współczesne

Bardziej szczegółowo

Market. Segmentation NARZĘDZIA, METODY I STRATEGIE EFEKTYWNEGO WDROŻENIA SEGMENTACJI. Intelligence In Business. II Konferencja.

Market. Segmentation NARZĘDZIA, METODY I STRATEGIE EFEKTYWNEGO WDROŻENIA SEGMENTACJI. Intelligence In Business. II Konferencja. Intelligence In Business 22-23 września 2011, Hotel Courtyard by Marriott, Warszawa II Konferencja Market do 9 września 500 zł taniej! Segmentation NARZĘDZIA, METODY I STRATEGIE EFEKTYWNEGO WDROŻENIA SEGMENTACJI

Bardziej szczegółowo

dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk

dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk Sylwetki trenerów dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk Menedżer, trener, mentorka, konsultantka zarządzania z wieloletnim doświadczeniem. Doktor nauk ekonomicznych, o specjalności kompetencje menedżera w kierowaniu

Bardziej szczegółowo

Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Innowacyjna Komunikacja

Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Innowacyjna Komunikacja Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Innowacyjna Komunikacja Program specjalizacji: Innowacyjna Komunikacja Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking oferuje wiele możliwości wyboru najbardziej

Bardziej szczegółowo

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ 2014 KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ Jak rozwijać się przez całe życie? Program pierwszego dnia kongresu 25 listopada 2014 r. Centrum Nauki Kopernik Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach

Bardziej szczegółowo

Studium przypadku tworzenia klastra w województwie mazowieckim.

Studium przypadku tworzenia klastra w województwie mazowieckim. Studium przypadku tworzenia klastra w województwie mazowieckim. Jednym z powiązań kooperacyjnych, które znalazło się na Interaktywnej Mapie Klastrów przygotowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości

Bardziej szczegółowo

ORGANIZATOR Instytut Lotnictwa w Warszawie PATRONAT HONOROWY RADA PROGRAMOWA

ORGANIZATOR Instytut Lotnictwa w Warszawie PATRONAT HONOROWY RADA PROGRAMOWA ORGANIZATOR Instytut Lotnictwa w Warszawie PATRONAT HONOROWY Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wicepremiera, Ministra Gospodarki RADA PROGRAMOWA Przewodniczący: prof. dr hab. Bogdan Sojkin, Uniwersytet

Bardziej szczegółowo

design industries creative industries WZORNICTWO industries creative creative creative industries industries industries creative

design industries creative industries WZORNICTWO industries creative creative creative industries industries industries creative design creative industries creative creative industries WZORNICTWO industries creative Wykorzystaj jego potencjał, creative creative industries by tworzyć lepsze produkty i usługi industries industries

Bardziej szczegółowo

Konferencja Jak zmniejszyć wykluczenie finansowe w Polsce? Program i prelegenci. 13 grudnia 2010 r.

Konferencja Jak zmniejszyć wykluczenie finansowe w Polsce? Program i prelegenci. 13 grudnia 2010 r. Konferencja Jak zmniejszyć wykluczenie finansowe w Polsce? Program i prelegenci 13 grudnia 2010 r. 2 Program konferencji 9.00 Rejestracja uczestników 10.00 Otwarcie konferencji Marek Belka Prezes Narodowego

Bardziej szczegółowo

Prelegenci i prelegentki Ogólnopolskiech Spotkań ekonomii Społecznej, OSES 2011 DZIEŃ 1. Prowadzący

Prelegenci i prelegentki Ogólnopolskiech Spotkań ekonomii Społecznej, OSES 2011 DZIEŃ 1. Prowadzący Prelegenci i prelegentki Ogólnopolskiech Spotkań ekonomii Społecznej, OSES 2011 DZIEŃ 1 Prowadzący Kamil Wyszkowski Absolwent wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert w zakresie

Bardziej szczegółowo

X Kongres Public Relations i Komunikacji

X Kongres Public Relations i Komunikacji X Kongres Public Relations i Komunikacji 20-21 października 2014 r., Warszawa hotel Marriott Relacje z agencją PR Relacje z dziennikarzami Efektywność działań PR CSR PR Kryzysowy Etyka PR Regulacje prawne

Bardziej szczegółowo

Finansowanie inwestycji infrastrukturalnych miast. Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

Finansowanie inwestycji infrastrukturalnych miast. Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego Finansowanie inwestycji infrastrukturalnych miast Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego IX Ogólnopolska konferencja BGK dla JST Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej

Bardziej szczegółowo

Corporate Legal Counsel 2011

Corporate Legal Counsel 2011 II Forum 8-9 lutego 2011 Radisson BLU Centrum Hotel, Warszawa Corporate Legal Counsel 2011 Prawo i Biznes najważniejsze spotkanie Branży Prawniczej! unikalna możliwość osobistego spotkania najważniejszych

Bardziej szczegółowo

V Krakowskie Forum Wynagrodzeń

V Krakowskie Forum Wynagrodzeń 20 21 maja 2010 roku Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie V Krakowskie Forum Wynagrodzeń 20 lat Compensation & Benefits w Polsce Partner merytoryczny: Katedra Zarządzania Kapitałem Ludzkim Profesora

Bardziej szczegółowo

KRI. 4-5 czerwca 2014 roku VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2014. Komunikacja z inwestorem a wycena spółki

KRI. 4-5 czerwca 2014 roku VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2014. Komunikacja z inwestorem a wycena spółki KRI VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2014 Komunikacja z inwestorem a wycena spółki 4-5 czerwca 2014 roku Centrum Kongresowe Warszawianka Hotel Wellness & SPA w Jachrance KRI VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH

Bardziej szczegółowo

40 FIRM W KLASTRZE. Blisko. Aktualności Konferencje Biznes Informatyka KWARTALNIK KLASTRA FIRM INFORMATYCZNYCH POLSKI WSCHODNIEJ

40 FIRM W KLASTRZE. Blisko. Aktualności Konferencje Biznes Informatyka KWARTALNIK KLASTRA FIRM INFORMATYCZNYCH POLSKI WSCHODNIEJ KWARTALNIK KLASTRA FIRM INFORMATYCZNYCH POLSKI WSCHODNIEJ Egzemplarz bezpłatny Nr 5 (III Kwartał 2013) Blisko 40 FIRM W KLASTRZE Aktualności Konferencje Biznes Informatyka W NUMERZE OD REDAKCJI 3 Aktualności

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca General Management Program Uwaga: Tylko 175 miejsc. Start od września 2012 r. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów!

Bardziej szczegółowo

relations. Wschodu. Strona1

relations. Wschodu. Strona1 Łukasz Kowalik Od 2004 roku Marketing Manager na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Intel. Pracę zawodow wą rozpoczynał jako j wykładowcaa Mila College w Warszawie. Później przez blisko 10 lat zajmował

Bardziej szczegółowo

Spółki giełdowe po kryzysie finansowym IV KONGRES. Spółek Giełdowych SEG. 15 października 2009. Warszawa - Zamek Królewski

Spółki giełdowe po kryzysie finansowym IV KONGRES. Spółek Giełdowych SEG. 15 października 2009. Warszawa - Zamek Królewski Spółki giełdowe po kryzysie finansowym IV KONGRES Spółek Giełdowych SEG 15 października 2009 Warszawa - Zamek Królewski Partnerzy Kongresu Partner merytoryczny Spółki giełdowe po kryzysie finansowym Szanowni

Bardziej szczegółowo

IV Konferencja Badawcza PARP PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ JUTRA - materiały konferencyjne

IV Konferencja Badawcza PARP PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ JUTRA - materiały konferencyjne IV Konferencja Badawcza PARP PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ JUTRA - materiały konferencyjne Warszawa, 9 grudnia 2014 r. Przedsiębiorczość w Polsce na podstawie Raportu z badania Global Entrepreneurship Monitor Polska

Bardziej szczegółowo

TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. Zero rutyny. Adaptacyjny charakter spotkania

TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. Zero rutyny. Adaptacyjny charakter spotkania WYBIERZ GRĘ Limity uczestników! TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. 2Forum KIEROWNIKÓW PROJEKTÓW 2012, Warszawa 23-24 kwietnia INNOWACJE

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIA. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

SZKOLENIA. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. SZKOLENIA GÓRNOŚLĄSKA AGENCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ROZWOJU SP. Z O.O.

Bardziej szczegółowo

FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE

FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE Finansowanie projektów samorządowych czas na indywidualizm i innowacje 1 RAMOWY PROGRAM XI Ogólnopolskiej konferencji BGK dla JST

Bardziej szczegółowo