Pakiet nr 1 - Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego z użyciem ścięgien STG. Wymagane parametry techniczne

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Pakiet nr 1 - Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego z użyciem ścięgien STG. Wymagane parametry techniczne"

Transkrypt

1 Załącznik 3.1 Pakiet nr 1 - Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego z użyciem ścięgien STG Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego z użyciem ścięgien STG przy pomocy: Mocowanie w części udowej poprzez podwieszenie przeszczepu na biowchłanialnym, sterylnym grafcie, fabrycznie zaopatrzonym w nić do przeciągania przeszczepu przez kanały kostne oraz fabrycznie zatopioną w biowchłanialną kostkę graftu pętlę służącą do zawieszania przeciąganego przeszczepu. Dodatkowo kostka graftu fabrycznie wyposażona w oczko przez które w części udowej przechodzi poprzeczny, mocujący, sterylny, biowchłanialny pin, oryginalnie wyposażony w nić służącą do jego przeciągania. Kostka graftu w zestawie ze sterylną, jednorazowego użycia kaniulą do zaznaczania miejsca wywiercenia kanału poprzecznego w udzie. Kaniula zapewniająca swobodne wprowadzenie optyki, pod kontrolą której przeciągany i pozycjonowany jest w udzie przeszczep. Biowchłanialne kostki graftu w rozmiarach 8 mm i 9 mm do wyboru. Poprzeczne, udowe piny mocujące w rozmiarach 40 mm, 45 mm, 50 mm do wyboru: 40mm (15mm) Pin Blokujący, 45mm (20mm) Pin Blokujący, 50mm (25mm) 1. Pin Blokujący, 8mm Zawieszka, 9mm Zawieszka Mocowanie w części piszczelowej za pomocą :Śrub interferencyjnych kaniulowanych, sterylnych, biowchłanialnych, wykonanych z kopolimerów PLLA, z głową lub bez głowy, do mocowania przeszczepu w kanale udowym lub/i piszczelowym w rozmiarach do wyboru: 7mm dia. x 20mm, 7mm dia.x 25mm, 7mm dia. x 30mm, 8mm dia. x 20mm, 8mm dia. x 25mm, 8mm dia. x 30mm, 9mm dia. x 25mm, 9mm dia. x 30mm, 10mm dia. x 25mm, 10mm dia. x 30mm, 11mm dia. x 25mm, 11mm dia. x 30mm, 7mm dia. x 20mm, 7mm dia. x 25mm, 7mm dia. x 30mm, 8mm dia. x 20mm, 8mm dia. x 25mm, 8mm dia. x 30mm, 9mm dia. x 20mm, 9mm dia. x 25mm, 9mm dia. x 30mm. Lub za pomocą: Śruby interferencyjnej, biowchłanialnej, kaniulowanej, sterylnej, ze skośnie ściętą tylną częścią śruby w rozmiarach: XtraLok 8mmx35mm, XtraLok 9mm x 35mm, XtraLok 10mmx35mm, XtraLok 11mmx35mm, XtraLok 8mmx40mm, XtraLok 9mmx40mm, XtraLok 10mmx40mm, XtraLok 11mmx40mm. Wykonawca użyczy na czas trwania umowy kompletne instrumentarium do przeprowadzania zabiegów w zamkniętym kontenerze przeznaczonym do sterylizacji 2. parowej składającym się co najmniej z: wanny, kosza i pokrywy kontenera. Kontener jest gotowy do sterylizacji i nie wymaga dodatkowych czynności po stronie Zamawiającego w procesie sterylizacji.

2 Załącznik 3.2 Pakiet nr 2 - Elektrody artroskopowe ablacyjno koagulacyjne Elektrody artroskopowe ablacyjno koagulacyjne : Dwuprzyciskowa, sterylna elektroda ablacyjno - koagulacyjna do procedur artroskopowych. Sterowana za pomocą przycisków umieszczonych na jej obudowie. Dostępna w wersji ze ssaniem lub bez. Długość części roboczej elektrody 142 mm lub 150 mm. Średnica końcówki pracującej 3,2 mm lub 4, 5 mm ( końcówka zagięta pod kątem 90* ). 1. Zakres pracy elektrody bez ssania : - ablacja Watt - koagulacja Watt Zakres pracy elektrody ze ssaniem : - ablacja Watt - koagulacja Watt

3 Załącznik 3.3 Pakiet nr 3 - Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego 1. Implant udowy, zbudowany z hydroksyapatytu i kwasu mlekowego. Minimum dwie długości 40 i 50mm i średnicy 6mm. Mocowanie typu wisząco rozporowego. 2. Implant piszczelowy zbudowany z hydroksyapatytu i kwasu mlekowego w 3 długościach w zakresie od 20-35mm i średnicach od 7-12mm. 3. Końcówki do waporyzatora 4. Końcówki do shavera 5. W zakresie wykonania przedmiotu umowy Wykonawca użyczy Zamawiającemu na czas trwania umowy: waporyzator, shaver, napędy artroskopowe oraz kompletne instrumentarium do przeprowadzania zabiegów. Sprzęt znajdować się będzie w zamkniętym kontenerze przeznaczonym do sterylizacji parowej składającym się co najmniej z: wanny, kosza i pokrywy kontenera. Kontener będzie gotowy do sterylizacji i nie wymaga dodatkowych czynności po stronie Zamawiającego w procesie sterylizacji.

4 Załącznik 3.4 Pakiet nr 4 Zestaw do pozyskiwania osocza bogato płytkowego 1. Zestaw do pozyskiwania osocza bogato płytkowego składa się z: Zestaw do separacji płytek krwi PPT-II, składający się z 2 probówek podciśnieniowych na PRP 10ml, każda zawierająca barierę żelową, środek przeciwkrzepliwy (cytrynian) oraz tłok wraz z filtrem. 1 Zestaw do pobierania krwi. 3 kaniule 18G x 100mm tępo zakończona igła do pobrania PPP po zakończeniu 1- go wirowania. 1 strzykawka 10ml. 1 probówka stożkowa.

5 Załącznik 3.5 Pakiet nr 5 System do odbudowania przedniego więzadła krzyżowego System służący do odbudowania przedniego więzadła krzyżowego z użyciem techniki jednokanałowej dwu pęczkowej z użyciem własnych ścięgien pacjenta mięśnia półścięgnistego i smukłego. Implant udowy, piszczelowy wraz z jednorazowymi urządzeniami (wprowadzacz 1. implantu udowego, śrubokręt śruby piszczelowej, osłonka śruby piszczelowej wraz z oprowadzaczem, naciągacz ścięgien). Implant zbudowany z PEEK nierozpuszczalnego i neutralnego dla tkanek pacjenta. Implant udowy dostępny w wymiarach 9, 10 i 11mm średnicy i długości 29mm. Implant piszczelowy dostępny w wymiarach 8, 9, 10 i 11mm i długości 30mm. Wykonawca użyczy na czas trwania umowy kompletne instrumentarium do przeprowadzania zabiegów w zamkniętym kontenerze przeznaczonym do sterylizacji 2. parowej składającym się co najmniej z: wanny, kosza i pokrywy kontenera. Kontener jest gotowy do sterylizacji i nie wymaga dodatkowych czynności po stronie Zamawiającego w procesie sterylizacji.

6 Załącznik 3.6 Pakiet nr 6 Jednoetapowa regeneracja chrząstki stawowej Membrana stosowana wleczeniu ubytków chrzęstnych oraz chrzęstnokostnych, stanowiąca podłoże dla mezenchymalnych komórek macierzystych ludzkiego szpiku 1. kostnego na bazie technologii, opartej na kwasie hialuronowym. Wymiary membrany 2x2cm, grubość 2mm, średnica włókna 10 mikronów, gramatura 120g/m 2.

7 Załącznik 3.7 Pakiet nr 7 Rewizyjna rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego 1. Bioneutralna, dziana struktura poliestrowa o tubularnym rurowatym kształcie (pusta wewnątrz) do pierwotnej oraz rewizyjnej rekonstrukcji ACL. Opcja samodzielnego stosowania bądź z przeszczepem autogennym lub allogennym. Konstrukcja umożliwiająca fiksację udową za pomocą endobuttonu, cross-pinu lub śruby interferencyjnej, fiksacja piszczelowa za pomocą śruby interferencyjnej lub tzw. Fastloka (klamra + skobel). Tytanowa, interferencyjna, kaniulowana specjalnie zaprojektowana do fiksacji struktur poliestrowych. Obły, "miękki" gwint i stożkowaty koniec umożliwiające 2. fiksację bez uszkodzenia struktur implantów. Szerokość zaoblonego gwintu tzw. łysinka śruby nie mniejsza niż 0,8 mm Rozmiary od 6mm x 30mm do 9mm x 30mm.

8 Załącznik 3.8 Pakiet nr 8 Rekonstrukcja uszkodzeń obrąbka stawu barkowego Kotwiczki do bezwęzłowej rekonstrukcji uszkodzeń obrąbka stawu barkowego 1. wykonane w całości z materiału syntetycznego PEEK o średnicy 2,8mm lub 3,3mm z jednym skrzydłem służącym do przeładowywania nici przez implant, ułożonym na jego obwodzie. Kotwiczki osadzone na aplikatorze pistoletowym jednorazowego użytku pozwalającym wprowadzić nić do implantu i blokowanie, a także niezależną kontrolę i regulację naprężenia każdej z osobna nici. Możliwość przeładowania przez implant 1 lub 2 nici. Implant w komplecie z mocnymi nićmi, do wyboru z jedną nicią #2 lub dwoma nićmi #0. Wytrzymałość nici na zrywanie min. 7N. Mechanizm kotwicy umożliwiający sterowaniem napięciem nici także po włożeniu go do otworu kości. 2. Wielorazowe wiertło do w/w implantów 3. Wykonawca użyczy na czas trwania umowy kompletne instrumentarium do przeprowadzania zabiegów w zamkniętym kontenerze przeznaczonym do sterylizacji parowej składającym się co najmniej z: wanny, kosza i pokrywy kontenera. Kontener jest gotowy do sterylizacji i nie wymaga dodatkowych czynności po stronie Zamawiającego w procesie sterylizacji.

9 Załącznik 3.9 Pakiet nr 9 System do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego System do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego zapewniający możliwość pobierania przeszczepu z mięśnia półścięgnistego, jak i więzadła właściwego rzepki. Możliwość rekonstrukcji przy pobraniu krótkich przeszczepów. System umożliwiający zastosowanie nawigacji komputerowej do rekonstrukcji ACL oraz techniki jedno lub dwupęczkowej. Płytka tytanowa w rozm 4mm x 12mm z fabrycznie związaną z podwójną pętlą 1. poliestrową o długościach od 15mm do 50mm o skoku co 5mm. Biowchłanialna śruba z trójfosforanem wapnia o średnicy od 7 do 11 mm oraz długościach od 20 do 35 mm. Guzik tytanowy gładki lub z nacięciami o średnicy 14mm. Nici chirurgiczne syntetyczne, niewchłaniane, niepowlekane, plecione Wykonane z włókien poliestrowych bez igły do opracowania przeszczepu gr.2 UPS biały, 150mm ½ kola. Nici chirurgiczne syntetyczne, niewchłaniane, niepowlekane, plecione, Wykonane z włókien poliestrowych bez igły do opracowania przeszczepu gr.6 UPS biały, 150mm ½ kola. Taśma chirurgiczna bez igły do stabilizacji płytki (znaczniki chirurgiczne poliestrowe) do opracowania przeszczepu szer. 4mm dł. 75 cm Wykonawca użyczy na czas trwania umowy kompletne instrumentarium do przeprowadzania zabiegów w zamkniętym kontenerze przeznaczonym do sterylizacji 2. parowej składającym się co najmniej z: wanny, kosza i pokrywy kontenera. Kontener jest gotowy do sterylizacji i nie wymaga dodatkowych czynności po stronie Zamawiającego w procesie sterylizacji.

10 Załącznik 3.10 Pakiet nr 10 Igła do aspiracji szpiku kostnego 1. Igła do aspiracji szpiku kostnego wraz z komórkami macierzystymi o wymiarach 11G x 110 mm zbudowana z sondy oraz trokara. Sonda, która przedostaje się do kanału szpikowego posiada na swoim końcu dwie linie otworów po 2 i 3 sztuki umożliwiające efektywne pobranie szpiku.

11 Załącznik nr 3.11 Pakiet nr 11 System syntetycznych implantów wykonanych z politereftalanu etylenu (PET) przeznaczonych do rekonstrukcji uszkodzonych ścięgien i więzadeł 1. Implanty przystosowane do zastosowań dostawowych. 2. W częściach osadzanych w tunelach kostnych wykonane z plecionki PET. 3. W częściach implantowanych dostawowo wykonane z wolnych, równoległych włókien PET, prostych lub anatomicznie lewoskrętnych lub prawoskrętnych w zależności od przeznaczenia. 4. Mocowanie przy pomocy tytanowych, kaniulowanych śrub interferencyjnych o tępym gwincie. 5. Opcjonalnie z dodatkową stabilizacją metalowymi skoblami. 6. Wykonawca użyczy na czas trwania umowy kompletne instrumentarium do przeprowadzania zabiegów w zamkniętym kontenerze przeznaczonym do sterylizacji parowej składającym się co najmniej z: wanny, kosza i pokrywy kontenera. Kontener jest gotowy do sterylizacji i nie wymaga dodatkowych czynności po stronie Zamawiającego w procesie sterylizacji.

12 Załącznik 3.12 Pakiet nr 12 Cement kostny 1. Cement kostny z antybiotykiem lub podwójnym antybiotykiem. Opakowanie 40g.

ZAŁĄCZNIK NR 1 ILOŚĆ OP. PRODUKT ROZMIAR RODZAJ OP. PAKIET 1

ZAŁĄCZNIK NR 1 ILOŚĆ OP. PRODUKT ROZMIAR RODZAJ OP. PAKIET 1 Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o., -86 Kraków, os. Złotej Jesieni Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia tel. (0) 64-68-0, 09, fax (0) 64-68-7, 90 ZAŁĄCZNIK NR PRODUKT

Bardziej szczegółowo

Z uwagi na zapytania Wykonawców Zamawiający dokonuje modyfikacji SIWZ (modyfikacja opisu przedmiotu zamówienia) w zakresie następujących Pakietów:

Z uwagi na zapytania Wykonawców Zamawiający dokonuje modyfikacji SIWZ (modyfikacja opisu przedmiotu zamówienia) w zakresie następujących Pakietów: Załącznik Nr 1 do odpowiedzi na pytania i modyfikację treści SIWZ. Z uwagi na zapytania Wykonawców Zamawiający dokonuje modyfikacji SIWZ (modyfikacja opisu przedmiotu zamówienia) w zakresie następujących

Bardziej szczegółowo

PREMIERA KRAKDENT 2012

PREMIERA KRAKDENT 2012 Premiera lampy LED A-dec Nowy rentgen PLANMECA 15 lat firmy AMADAR Numer 1/2012 Wydanie bezpłatne PREMIERA KRAKDENT 2012 PREMIERA 2012 Lampa LED A-dec NOWOŚĆ Aparat wewnątrzustny Planmeca ProX WYDARZENIE

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę implantów ortopedycznych.

Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę implantów ortopedycznych. SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY SZPITAL ZACHODNI im. JANA PAWŁA II 05-825 Grodzisk Mazowiecki ul. Daleka 11 PN-EN ISO 9001:2009 AQAP 2120:2006 EIC ISO 27001:2005 CMJ HACCP PN-EN ISO 14001:2005 Dział

Bardziej szczegółowo

Akcesoria Katalog produktów

Akcesoria Katalog produktów Akcesoria Katalog produktów WYPOSAŻENIE ZAPEWNIAJĄCE OPTYMALNY OBIEG ARTYKUŁÓW WYSTERYLIZOWANYCH Aby zapewnić najlepsze procedury w zakresie zwalczania zakażeń, wysoką efektywność oraz ergonomię stanowiska

Bardziej szczegółowo

Szczegółowa Specyfikacja Techniczna wykonania robót związanych z montażem regałów przesuwnych i stacjonarnych w Budynku Dydaktyczno Laboratoryjnym

Szczegółowa Specyfikacja Techniczna wykonania robót związanych z montażem regałów przesuwnych i stacjonarnych w Budynku Dydaktyczno Laboratoryjnym Szczegółowa Specyfikacja Techniczna wykonania robót związanych z montażem regałów przesuwnych i stacjonarnych w Budynku Dydaktyczno Laboratoryjnym CPV 39 13 11 00 0 1 1. WSTĘP. 1.1. Przedmiot specyfikacji.

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW WYMAGANYCH DLA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW WYMAGANYCH DLA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 9 ZAKRES I ZESTAWIENIE PARAMETRÓW CH DLA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Sala operacyjna hybrydowa 1. Kolumna chirurgiczna Producent: Typ: Lp. PARAMETR/ WARUNEK WARUNEK WARTOŚCI OFEROWANE 1. Sufitowa

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG MEDYCZNYCH NADMORSKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO

CENNIK USŁUG MEDYCZNYCH NADMORSKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO CENNIK USŁUG MEDYCZNYCH NADMORSKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO Usługi medyczne Ekg Ekg z opisem Kroplówka Nebulizacja leku dostarczonego przez pacjenta w nebulizatorze ultradzwiękowym Pomiar ciśnienia tętniczego

Bardziej szczegółowo

Oferta ważna od 1 września do 31 grudnia 2014 lub do wyczerpania zapasów.

Oferta ważna od 1 września do 31 grudnia 2014 lub do wyczerpania zapasów. Najwięcej magazynów w Polsce, 100% polski kapitał. Partner Kupuj u nas i odbieraj nagrody! Min. 2 000 zł brutto okulary ochronne lub przyłbica Min. 3 000 zł brutto stojak na parasole Okresem rozliczeniowym

Bardziej szczegółowo

Cena jedn. Wartość netto w zł. Wartość brutto w zł. Cena jedn. netto w zł VAT % Pakiet nr 1 17.02.2014-31.12.2015

Cena jedn. Wartość netto w zł. Wartość brutto w zł. Cena jedn. netto w zł VAT % Pakiet nr 1 17.02.2014-31.12.2015 Pakiet nr 1 17.02.2014-31.12.2015 Lp Nazwa artykułu J.m. Szacowane zużycie przez okres trwania umowy Cena jedn. netto w zł VAT % Cena jedn. brutto w zł. netto w zł. brutto w zł. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Cewnik

Bardziej szczegółowo

Bielsko-Biała kwiecień 2010 2 SPIS TREŚCI 1. CZĘŚĆ OGÓLNA... 3 1.1.Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego... 3 1.2.Przedmiot ST... 3 1.3.Zakres stosowania ST... 3 1.4.Przedmiot i zakres robót objętych

Bardziej szczegółowo

Optymalizacja procesu wytwarzania nanowłókien metodą elektroprzędzenia

Optymalizacja procesu wytwarzania nanowłókien metodą elektroprzędzenia Raport z wykonania projektu KBN nr N 508 031 31/1740 Optymalizacja procesu wytwarzania nanowłókien metodą elektroprzędzenia Kierownik projektu prof. dr hab. Tomasz A. Kowalewski Instytut Podstawowych Problemów

Bardziej szczegółowo

OPIS TECHNICZNY SPRZĘTU SPORTOWEGO Część I dostawa wraz z rozładunkiem sprzętu sportowego

OPIS TECHNICZNY SPRZĘTU SPORTOWEGO Część I dostawa wraz z rozładunkiem sprzętu sportowego OPIS TECHNICZNY SPRZĘTU SPORTOWEGO Część I dostawa wraz z rozładunkiem sprzętu sportowego Lp Przedmiot zamówienia j.m. Ilość Wymagane parametry mnimalne Wymagane dokumenty A B C D E F 1 Drabinka koordynacyjna

Bardziej szczegółowo

Spis treści CEL I ZAKRES OPRACOWANIA 2

Spis treści CEL I ZAKRES OPRACOWANIA 2 ARCHIMEDIA UL. WOLSZTYŃSKA 4 60-361 POZNAŃ TEL/FAX: (061) 867 17 35 HALA GIMNASTYCZNA LESZKA BLANIKA - CENTRUM INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE AWFIS W GDAŃSKU PROJEKT WYKONAWCZY PROJEKT ARCHITEKTURY WNĘTRZ Z ARANŻACJĄ

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - CZĘŚĆ I S P E C Y F I K A C J A T E C H N I C Z N A W Y P O S A Ż E N I A

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - CZĘŚĆ I S P E C Y F I K A C J A T E C H N I C Z N A W Y P O S A Ż E N I A OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - CZĘŚĆ I S P E C Y F I K A C J A T E C H N I C Z N A W Y P O S A Ż E N I A 1. 1. REGALY JEZDNE ( PRZESUWNE) 1. M E B L E B I B L I O T E C Z N E Załącznik nr 8 Konstrukcja szyn

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMO WIENIA Strona tytułowa

OPIS PRZEDMIOTU ZAMO WIENIA Strona tytułowa Załącznik nr 1 do SIWZ stanowiący jednocześnie załącznik nr 1 do Umowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMO WIENIA Strona tytułowa 1. Nazwa zamówienia: Dostawa i modernizacja wybranych elementów infrastruktury nowej siedziby

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1 Załącznik nr 6 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA L.p Nazwa urządzenia / artykułu Opis Ilość Jednostka 1. Stojak do kroplówek podstawa z 5 kółkami w tym 2 z hamulcem, regulowana wysokość w zakresie ok. 1,18

Bardziej szczegółowo

Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl

Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl Dystrybucja lekarstw Taca do dystrybucji lekarstw Służba zdrowia poszukuje sposobów pozwalających na minimalizację

Bardziej szczegółowo

2. Serwerownia - Wydzielone pomieszczenie będące miejscem eksploatacji serwerów systemu informatycznego wraz z urządzeniami pomocniczymi,

2. Serwerownia - Wydzielone pomieszczenie będące miejscem eksploatacji serwerów systemu informatycznego wraz z urządzeniami pomocniczymi, SŁOWNICZEK 1. Ośrodek Informatyczny - Zespół pomieszczeń będący wydzieloną strefą kontroli dostępu i przeciwpożarową, stanowiący siedzibę Oddziału Informatycznego Sądu Okręgowego w Lublinie, 2. Serwerownia

Bardziej szczegółowo

system instalacyjny solter Pex poradnik techniczny

system instalacyjny solter Pex poradnik techniczny system instalacyjny solter Pex poradnik techniczny Spis treści 1. Wstęp....... 3 2. System Solter Pex... 3 2.1. Charakterystyka materiału rur.... 3 2.1.1 Kumulacja ładunków elektrycznych... 3 2.1.2 Odporność

Bardziej szczegółowo

Pakowanie, transport, składowanie. Systemy z aluminium. Jakość potwierdzona certyfikatem. z normą DIN EN ISO 9001 : 2000. www.zarges.com.

Pakowanie, transport, składowanie. Systemy z aluminium. Jakość potwierdzona certyfikatem. z normą DIN EN ISO 9001 : 2000. www.zarges.com. Jakość potwierdzona certyfikatem zgodnie z normą DIN EN ISO 9001 : 2000 w www.zarges.com.pl Pakowanie, transport, składowanie NOWOŚĆ! ZARGES Case Center Szereg nowości Systemy z aluminium Spis treści Rozwiązania

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Przetarg nieograniczony na dostawy ogólnoszpitalnego sprzętu medycznego dla Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Chodźki 2 w Lublinie ORYGINAŁ Znak sprawy

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 7 do SIWZ

Załącznik nr 7 do SIWZ Załącznik nr 7 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Formularz asortymentowo cenowy Część Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa, montaż mebli i sprzętu rtv/agd do pomieszczeń niedydaktycznych.

Bardziej szczegółowo

sprzęt sportowy Koszykówka Edycja 2

sprzęt sportowy Koszykówka Edycja 2 sprzęt sportowy Koszykówka 1 Edycja 2 spis treści Zestaw ORLIK 3 Piłka nożna 4-7 Koszykówka 8-25 Tablice wyników 26 Siatkówka 27-31 Piłka ręczna 32-33 Floorball / hokej halowy 34-37 Tenis stołowy 38-43

Bardziej szczegółowo

Piłka Nożna bramki 04 piłkochwyty 14 akcesoria treningowe 15 odzież 22

Piłka Nożna bramki 04 piłkochwyty 14 akcesoria treningowe 15 odzież 22 Firma INTERPLASTIC Roger Żółtowski to połączenie tradycji i doświadczeń rodzinnych z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki i technologii w produkcji. Zajmujemy się produkcją sprzętu sportowego z

Bardziej szczegółowo

PAKIET A Korporacyjne PARP

PAKIET A Korporacyjne PARP LP. NAZWA Nakład PAKIET A Korporacyjne OPIS WYKONANIA 1. Kalendarz książkowy 2016 z logo 2. Planner, biuwar na biurko 100 szt. Format: B5. Rozmiar: ok. 172 x 240 mm. Surowiec: okładka skóra naturalna w

Bardziej szczegółowo

PROGRAM FUNKCJONALNO-UŻYTKOWY

PROGRAM FUNKCJONALNO-UŻYTKOWY PROGRAM FUNKCJONALNO-UŻYTKOWY Nazwa zamówienia: Adres obiektu: Zamawiający: Remont sali konferencyjnej Al. Solidarności 77, 00-900 Warszawa Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, Al. Solidarności 77, 00-900

Bardziej szczegółowo

www.schuetz-dental.com KATALOG PRODUKTÓW

www.schuetz-dental.com KATALOG PRODUKTÓW www.schuetz-dental.com KATALOG PRODUKTÓW n SPIS TREŚCI CYRKON + CERAMIKA Tizian Mill - frezarka ręczna 6 Tizian Bloczki [Blanks] i wyposażenie dodatkowe - cyrkon 7 Tizian CAD/CAM 9 Tizian Scan system

Bardziej szczegółowo

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł Przemysł Design with CONFIDENCE EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS Przemysł Twój partner w aplikacjach i systemach przemysłowych Wiodące marki, doświadczenie, wsparcie Pentair Equipment Protection Pentair

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH ST.02.01 KANALIZACJA SANITARNA KOD CPV 45231300-8

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH ST.02.01 KANALIZACJA SANITARNA KOD CPV 45231300-8 SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH ST.02.01 KANALIZACJA SANITARNA KOD CPV 45231300-8 53 1. CZĘŚĆ OGÓLNA 1.1. Nazwa Zadania Budowa sieci wodociągowo-kanalizacyjnej w miejscowościach

Bardziej szczegółowo