ŻELAZKO PAROWE 2600W ASI 110. Prosimy uważnie zapoznać się z instrukcją obsługi tego urządzenia.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "ŻELAZKO PAROWE 2600W ASI 110. Prosimy uważnie zapoznać się z instrukcją obsługi tego urządzenia."

Transkrypt

1 ŻELAZKO PAROWE 2600W ASI 110 Prosimy uważnie zapoznać się z instrukcją obsługi tego urządzenia.

2 1. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI Podczas używania urządzeń elektrycznych, podstawy bezpieczeństwa powinny zawsze zostać zachowane, wg. poniższych: PRZECZYTAJ WSZYSTKIE PODPUNKTY Jeśli kabel zasilający został uszkodzony, musi zostać wymieniony przez producenta, bądź autoryzowany serwis, czy też inne wykwalifikowane osoby. Nigdy nie pozostawiaj urządzenia w zasięgu dzieci, gdy nie jest ono pilnowane. Wtyczka musi zostać usunięta z gniazdka, przed umieszczeniem w żelazku wody. Nigdy nie korzystaj z urządzenia, gdy nie pracuje ono poprawnie, zostało upuszczone lub gdy zauważona została jakakolwiek usterka. Nie próbuj wyciągać urządzenia, które wpadło do wody, bądź do innych płynów. Żelazko powinno stać na twardej, stabilnej powierzchni. Powinna zostać zachowana szczególna uwaga, urządzenie emituje gorącą pare. Nie dotykaj gorących powierzchni. Korzystaj z pokręteł. By uchronić się przed niebezpieczeństwem porażenia prądem, nie zanurzaj urządzenia, bądź żadnej z jego części w wodzie, czy też innych płynach. Urządzenie powinno zostać odłączone od zasilania przed rozpoczęciem czyszczenia. Pozwól mu ostygnąć nim rozpoczniesz czyszczenie. Korzystanie z dodatków nie zalecanych przez producenta może grozić urazem. Nie używaj poza domem. Nie pozwól, by przewód zwisał luźno ze stołu, bądź dotykał gorących powierzchni. Nie umieszczaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła, np. kuchenki. By odłączyć urządzenie, wyciągnij wtyczkę z gniazdka. Pozwól, by urządzenie ostygło. Zwiń kabel luźno na czas przechowywania. Dotykanie nagrzanych części urządzenia bądź pary, czy wody, może grozić poparzeniem. Zachowaj ostrożność przechylając urządzenie. Może wylać się z niego woda. Jeśli istnieje potrzeba wykorzystania przedłużki, wybierz tylko 10A. Urządzenie przeznaczone jest tylko do użytku domowego. Korzystaj z urządzenia tylko w sposób opisany w instrukcji. Urządzenie to nie jest przeznaczone dla ludzi (w tym dzieci) z obniżonymi zdolnościami manualnymi, psychicznymi i sensorycznymi, brakiem doświadczenia, bądź z brakiem wystarczającej wiedzy chyba, że korzystają z urządzenia pod nadzorem osób odpowiedzialnych za ich bezpieczeństwo. 2. WSKAZÓWKI PRZED UŻYCIEM Niektóre części żelazka mogą być pokryte powłoką. Może to być przyczyną wydobywania się niewielkich ilości dymu z urządzenia po włączeniu żelazka. Sytuacja ta powinna ustąpić po jakimś czasie. Przed pierwszym użyciem usuń wszelkie naklejki oraz folie z urządzenia miękką ściereczką. Utrzymuj powierzchnię prasującą żelazka w dobrej kondycji. Unikaj zarysowań przedmiotami takimi jak np. podstawka, guziki, zamki itp.) Ubrania z wełny (100% wełny) najlepiej prasować przez inną tkaninę.

3 A. Dysza G. Zbiornik wody B. Wlew wody H. Wskaźnik zasilania C. Regulator pary I. Przycisk autoczyszczenia D. Przycisk uderzenia pary J. Stopa żelazka E. Przycisk spryskiwacza F. Ustawienia termostatu USTAWIANIE TEMPERATURY Zawsze sprawdzaj metkę prasowanych ubrań i umieszczone na niej oznaczenia. Kieruj się tymi oznaczeniami. Jeśli ubranie nie posiada metki, ale znasz materiał, z którego został wykonany, kieruj się tabelą podaną niżej. Odzież tekstylną i jej domieszki, należy prasować w niższych temperaturach. Posortuj odzież wg. temperatury prasowania: wełniane z wełnianymi, bawełna z bawełną itd. Żelazko nagrzewa się szybciej, niż stygnie. Zacznij więc od prasowania ubrań wymagających niższych temperaturę, np. ubrań z tworzywa sztucznego. Następnie przechodź do ubrań wymagających wyższej temperatury. Ustaw temperaturę przekręcając pokrętło na odpowiedni znacznik temperatury. PRASOWANIE SUCHE: 1. Przed uruchomieniem żelazka, proszę sklasyfikować ubrania, według metki. Początkowo należy prasować tkaniny na niższej temperaturze (np. tkaniny syntetyczne, jedwab itp.), a następnie prasować ubrania (np. z wełny, bawełny i lnu itp) o wyższej temperaturze. 2. Postaw żelazko na pod koniec prasowania, i obrócić pokrętło termostatu w pozycji MIN. PRASOWANIE NA PARZE Siła pary podczas prasowania umożliwia pozbycie się upornych fałdów na ubraniach. Wypełnij żelazko wodą. Wepnij wtyczkę do gniazdka. Pokrętło temperatury powinno zostać ustawione na poziom maksymalny, przy prasowaniu na mniejszych poziomach woda może wyciekać z żelazka. Ustaw pokrętło temperatury na temperaturę odpowiadającą danej tkaninie. Lampka kontrolna zgaśnie, gdy odpowiednia temperatura zostanie osiągnięta.

4 Aby uwolnić strumień pary, ustaw jej regulację na pożądanym poziomie. Odczekaj kilka sekund, aż para skończy penetrować włókna tkaniny, by ponownie uwolnić kolejny strumień pary. Uwaga: Tkaniny syntetyczne, nylon, syntetyczny jedwab i jedwab nie może być prasowany z funkcją uderzenia pary, gdyż może to uszkodzić materiał. Uderzenie pary: Funkcja ta będzie w stanie zapewnić więcej pary, aby usunąć uporczywe zagniecenia. 1. Ustaw przycisk wybierania termostatu do pozycji MAX, aż wskaźnik zgaśnie. 2. Zwolnij parę naciskając przycisk kilkakrotnie. 3. Odczekaj chwilkę, tak żeby para mogła przeniknąć przez tkaninę, a następnie zwolnij przycisk. Uwaga: 1. Aby uzyskać najlepszą jakość prasowania przytrzymaj żelazko na tkaninie 2. Napełnij zbiornik wodą do pozycji MAX przed użyciem funkcji pary 3. W celu uniknięcia wycieku wody z żelazka, nie należy przytrzymywać przycisku pary dłużej niż 5 sekund. Metoda rozpylania: 1. Napełnij wodą zbiornik w żelazku. 2. Naciśnij przycisk spryskiwacza. 3. Uwaga: Bez względu na to, jaką metodę prasowania wybierzesz, funkcja spryskiwacza jest zawsze dostępna. Samooczyszczenie: Aby usunąć zabrudzenia i kurz, żelazko powinno być czyszczone co najmniej raz w miesiącu. 1. Wypełnij połowę zbiornika z wodą. Ustaw regulator pary na pozycje bez pary i ustaw pokrętło termostatu do pozycji MIN. Podłącz żelazko do sieci. Przekręć pokrętło termostatu do pozycji MAX. 2. Gdy wskaźnik zasilania zgaśnie, będzie to oznaczało, iż żelazko osiągnęło ustawioną temperaturę. 3. Przytrzymaj żelazko poziomo nad zlewem lub umywalką. 4. Naciśnij przycisk "SAMOCZYSZCZENIA" i przytrzymaj go, wstrząsając lekko żelazkiem aby usunąć kamień. Uważaj, na wydobywającą się wrzącą parę. 5. Podczas tej operacji można nacisnąć przycisk pary dowolną ilość razy, pamiętając aby zatrzymać na co najmniej pięć sekund pomiędzy jednym wybuchem pary a następnym. 6. Kiedy zbiornik wody jest pusty, zwolnij przycisk samooczyszczania. 7. Na koniec, obracając pokrętło termostatu do pozycji MIN odłącz żelazko od zasilania. Pozostaw żelazko do ostygnięcia i oczyść jego stopę miękką szmatką.

5 Rodzaj tkaniny oraz wybieranie Form Termostat: Uwaga: Należy pamiętać, że taki znak oznacza, iż tkaniny nie wolno prasować Znak Typ tkaniny Pokrętło termostatu Nylon Jedwab Wełna MIN Bawełna Jedwab MAX Uwaga: Jeśli tkanina składa się z różnych rodzajów włókien, zawsze należy prasować na najniższej temperaturze. Po prasowaniu: Aby wydłużyć żywotność żelazka, gdy skończysz prasowania, zaleca, aby opróżnić zbiornik w następujący sposób: Wyjmij wtyczkę z gniazdka sieciowego. Opróżnij żelazko poprzez otwarcie pokrywy napełniania wody i trzymaj go wierzchołkiem skierowanym w górę. Wstrząsnąć lekko nad zlewem, a następnie zamknąć pokrywę. Aby osuszyć pozostałą wilgoć, włącz żelazko ponownie za pomocą pokrętła termostatu w pozycji MAX oraz ustaw regulator pary do pozycji MAX, aż wskaźnik zasilania zgaśnie. Wyjmij wtyczkę z gniazdka i pozostaw żelazko do wystygnięcia. Wyczyść stopę żelazka suchą szmatką. Możliwe dziania usprawniające: Awaria Możliwy powód Rozwiązanie Zbyt małe grzanie lub zbyt Termostat jest ustawiony nieprawidłowo Ustaw thermostat na prawidłowej pozycji wysokie No steam produces Sprawdź, czy pokrętło termostatu jest ustawione w odpowiednim zakresie pary Ustaw regulator pary w odpowiednim zakresie Zbyt mały poziom wody lub jej brak Uzupełnij poziom wody Wyciek wody ze stopy żelazka Za mało pary Brak spryskiwacza Termost nie jest ustawiony w zakresie pary Poziom grzania nie jest wystarczający Woda jest powyżej maksymalnego poziomu Regulator pary nie jest w odpowiednim miejscu, Otwory pary są zablokowane Zbyt mały poziom pary Nie wystarczający poziom ciśnienia lub powietrza wewnątrz Zbyt mały poziom wody lub jej brak Ustaw pokrętło termostatu w odpowiednim zakresie wody Otwórz przycisk pary gdy tylko wskaźnik zgaśnie Usuń nadmiar wody Ustaw regulator pary we na właściwym poziomie Wyczyść otwory wodą destylowaną Wlej wodę do zbiornika Naciśnij przycisk rozpylacza kilka razy Uzupełnij poziom wody Jeżeli wyżej wymienione działania usprawniające nie działają, należy oddać żelazko do wykwalifikowanego serwisu naprawczego.

6 ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania urządzeń elektrycznych, zawsze powinny zostać zachowane podstawy bezpieczeństwa, jak poniżej: PRZECZYTAJ WSZYSTKIE INSTRUKCJE PRZED UŻYCIEM URZĄDZENIA. TRZYMAJ Z DALA OD WODY. UWAGA: jak w przypadku większości urządzeń elektrycznych, wszystkie części elektryczne są w stanie pobudzenia nawet, gdy urządzenie jest wyłączone. By zredukować ryzyko śmierci poprzez porażenie prądem: 1. Zawsze wyłącz urządzenie z gniazdka, gdy nie jest używane. 2. Nie korzystaj z urządzenia podczas kąpieli. Przechowuj urządzenie w takim miejscu, by jego upadek do wanny, czy zlewu nie był możliwy. 3. Nie umieszczaj urządzenia w wodzie i innych płynach. 4. Jeśli urządzenie wpadnie do wody, odłącz je natychmiast. NIE SIĘGAJ PO NIE DO WODY! UWAGA: By zredukować ryzyko poparzeń, porażenia prądem, pożaru czy innego urazu: 1. Nie zostawiaj urządzenia, gdy pracuje, bądź jest włączone do gniazdka. 2. Nadzór jest konieczny, gdy urządzenie jest używane przez dzieci, bądź osoby niepełnosprawne. 3. Korzystaj z urządzenia tylko w celach, do których jest przeznaczone. Korzystanie z dodatków niezalecanych przez producenta może być niebezpieczne. 4. Nigdy nie korzystaj z urządzenia, gdy jego przewód, bądź wtyczka są uszkodzone. Także gdy nie działa poprawne, bądź zostało upuszczone lub w inny sposób uszkodzone. Tym bardziej, gdy wpadło do wody. Zanieś urządzenie do najbliższego serwisu w celu przeglądu, bądź naprawy. 5. Trzymaj przewód zasilający z dala od gorących powierzchni, bądź innego źródła ciepła. 6. Nigdy nie wrzucaj, ani nie wkładaj żadnych obiektów do urządzenia. Może to być niebezpieczne.. 7. Elementy mogą nagrzewać się podczas użytkowania. Pozwól im ostygnąć po skończonej pracy, nim schowasz urządzenie. ZACHOWAJ TĄ INSTRUKCJĘ!!! KARTA GWARANCYJNA IMPORTER / GWARANT : FHU COMTEL SP.J. SZ.PABIJAN Z.OJCZYK, PLAC KUPIECKI 2, BRZESKO, TEL: , FAX: Nazwa i model Nr fabryczny

7 Data sprzedaży Podpis i pieczątka sprzedawcy Adnotacje o naprawie LP Data przyjęcia do naprawy opis naprawy pieczątka/podpis WARUNKI GWARANCJI 1. Niniejsza gwarancja jest udzielana przez firmę COMTEL z siedzibą Plac Kupiecki 2, Brzesko, Tel: nazywana w dalszej części gwarancji Gwarantem/ Autoryzowanym Serwisem. 2. Niniejsza gwarancja dotyczy wyłącznie produktów pod marką LAUSON zakupionych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 3. Aby skorzystać z gwarancji należy przekazać kompletne urządzenie wraz z kartą gwarancyjną i dowodem zakupu w miejscu zakupu lub do importera gwaranta. 4. Okres gwarancji wynosi 24 miesięcy od daty zakupu sprzętu. 5. W przypadku wad uniemożliwiających korzystanie ze sprzętu okres gwarancji ulega przedłużeniu o czas od dnia zgłoszenia wady do dnia wykonania naprawy. 6. Gwarancja uprawnia do bezpłatnych napraw nabytego sprzętu, polegających na usunięciu wad fizycznych, które ujawniły się w okresie gwarancyjnym, z zastrzeżeniem punktu Zgłoszenie wad sprzętu powinno zawierać: - dowód zakupu towaru, (oryginał lub kopia) - nazwę, model towaru, jeżeli są to nr fabryczne urządzenia, - datę sprzedaży (bez skreśleń i poprawek), -dokładny opis uszkodzenia, wady. - podpis i pieczątkę sprzedawcy. 8. Gwarant w terminie 14 dni roboczych od daty zgłoszenia wady ustosunkuje się do zgłoszonej reklamacji. Jeśli do dokonania naprawy wystąpi konieczność sprowadzenia części zamiennych z zagranicy termin naprawy może ulec przedłużeniu do czasu sprowadzenia niezbędnych elementów, lecz maksymalnie do 30 dni roboczych od daty otrzymania towaru do naprawy. 9. Reklamujący powinien dostarczyć towar odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w czasie transportu.

8 10. Gwarancja nie obejmuje: - uszkodzeń mechanicznych, chemicznych, termicznych i korozji, - uszkodzeń spowodowanych działaniem czynników zewnętrznych, niezależnych od producenta, a w szczególności wynikłych z użytkowania niezgodnego z Instrukcja Obsługi, - usterek powstałych w wyniku niewłaściwego montażu sprzętu, - samowolnych, dokonywanych przez użytkownika lub inne nieupoważnione osoby napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych. -używania urządzeń w celach komercyjnych, -zaniki sygnału podczas jazdy spowodowane odległością od nadajnika lub źle wykonaną instalacją antenową, -uszkodzenie sprzętu, który nie został dostarczony do serwisu w oryginalnym i bezpiecznym opakowaniu, -uszkodzenie plomby gwarancyjnej powoduje utratę gwarancji -kabli, baterii, akumulatorów, słuchawek, przewodów, wtyczki, uszkodzenia powłok lakierniczych i nadruków, ścierających się pod wpływem eksploatacji, nalepki itp. 11. Niedopuszczalne jest używanie ogrzewacza w pomieszczeniach o dużym zapyleniu - powoduje to bardzo duże zagrożenie pożarowe oraz zniszczenie urządzenia. Uszkodzenie spowodowane osiadaniem kurzu i pyłów na urządzeniu nie podlega gwarancji. 12. Niniejsza gwarancja nie ogranicza, nie zawiesza ani nie wyłącza uprawnień kupującego w stosunku do sprzedawcy, wynikających z niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową. 13. Klientowi przysługuje prawo do wymiany sprzętu na inny, posiadający te same zbliżone parametry techniczne w przypadku: -jeżeli w okresie gwarancji Serwis Autoryzowany dokona 3 napraw tej samej usterki, a sprzęt nadal będzie nadal wykazywał wady uniemożliwiające używanie go, -jeżeli Autoryzowany Serwis uzna że usunięcie wady nie jest możliwe. 14. W przypadku gdy naprawa, bądź wymiana urządzenia na nowe jest niemożliwa, reklamującemu przysługuje prawo do zwrotu zapłaconej kwoty. 15. Każdy reklamowany sprzęt serwis comtel sprawdza pod względem poprawności działania. Jeżeli się okaże że sprzęt jest sprawny, Autoryzowany Serwis może obciążyć reklamującego kosztami związanymi ze sprawdzeniem sprzętu oraz jego wysyłką z powrotem do klienta. IMPORTER / GWARANT : FHU COMTEL SP.J. SZ.PABIJAN Z.OJCZYK, PLAC KUPIECKI 2, BRZESKO, TEL: , FAX:

Żelazko parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI. Model: ASI111

Żelazko parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI. Model: ASI111 Żelazko parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ASI111 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. Prosimy zachować niniejszą instrukcję. Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcjami

Bardziej szczegółowo

Żelazko parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI

Żelazko parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI Żelazko parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ASI109 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. Prosimy zachować niniejszą instrukcję. Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcjami

Bardziej szczegółowo

3. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

3. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI INSTRUKCJA OBSŁUGI ASI109 Prosimy zachować niniejszą intrukcję. Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcjami Żelazka Parowego AQUAGLIDE i jego funkcjami. 1. KLASYFIKACJA 220-240V~50/60Hz T-603 1800-2200W

Bardziej szczegółowo

Przenośny odkurzacz INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AVC 102

Przenośny odkurzacz INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AVC 102 Przenośny odkurzacz INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AVC 102 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. PRZENOŚNY ODKURZACZ 800 W Art.no: 18-4016 Model: SL231B-UK 34-7312 SL231B

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI AIR203

INSTRUKCJA OBSŁUGI AIR203 INSTRUKCJA OBSŁUGI AIR203 Żelazko turystyczne AC 230V, 50Hz, 800 W 1 ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania urządzeń elektrycznych, zawsze powinny zostać zachowane podstawy bezpieczeństwa, jak poniżej:

Bardziej szczegółowo

Budzik INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: 725-AC

Budzik INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: 725-AC Budzik INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: 725-AC Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. ZASILANIE: Rozmiar baterii: "AA lub" AAA ". Zegar ten może używać więcej niż jedną sztukę

Bardziej szczegółowo

Żelazko Parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ASI106

Żelazko Parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ASI106 Żelazko Parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ASI106 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. Charakterystyka i struktura: Produkt posiada wiele funkcji, takich jak regulacja

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI EH204

INSTRUKCJA OBSŁUGI EH204 INSTRUKCJA OBSŁUGI EH204 Słuchawka Bluetooth 1 ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania urządzeń elektrycznych, zawsze powinny zostać zachowane podstawy bezpieczeństwa, jak poniżej: PRZECZYTAJ WSZYSTKIE

Bardziej szczegółowo

MŁYNEK DO KAWY ACG101

MŁYNEK DO KAWY ACG101 MŁYNEK DO KAWY ACG101 PL INSTRUKCJA OBSŁUGI 230V~50Hz, 120W Prosimy zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem. OPIS OGÓLNY ( fig. 1) A. Włącznik on/off. B. Pokrywa. C. Komora młynka. D. Nóż. E.

Bardziej szczegółowo

Mini masażer FC8001. Instrukcja Obsługi

Mini masażer FC8001. Instrukcja Obsługi Mini masażer FC8001 Instrukcja Obsługi Spis treści Wprowadzenie...1 Środki ostrożności......2 Ustawienia........3 Użytkowanie produktu.......4 Problemy.........5 Przeznaczenie........... 6 Wprowadzenie

Bardziej szczegółowo

TOSTER POZIOMY MODEL ATT 109 INSTRUKCJA OBSŁUGI

TOSTER POZIOMY MODEL ATT 109 INSTRUKCJA OBSŁUGI TOSTER POZIOMY MODEL ATT 109 INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ATT109 Zasilanie: 230V-50Hz 600W PODŁĄCZENIE DO SIECI: Przed podłączeniem urządzenia do sieci zasilającej, należy sprawdzić, czy napięcie jest zgodne

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI RD118/RD119/RD120

INSTRUKCJA OBSŁUGI RD118/RD119/RD120 INSTRUKCJA OBSŁUGI RD118/RD119/RD120 Radio przenośne cyfrowe FM USB/MicroSD 1 ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania urządzeń elektrycznych, zawsze powinny zostać zachowane podstawy bezpieczeństwa, jak

Bardziej szczegółowo

Elektryczny piec do pizzy AMO104. Przed użyciem przeczytaj instrukcję, zachowaj ją na przyszłość.

Elektryczny piec do pizzy AMO104. Przed użyciem przeczytaj instrukcję, zachowaj ją na przyszłość. Elektryczny piec do pizzy AMO104 Przed użyciem przeczytaj instrukcję, zachowaj ją na przyszłość. Szanowny kliencie, Proszę uważnie przeczytać instrukcję obsługi przed podłączeniem urządzenia do sieci,

Bardziej szczegółowo

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA 1 ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania urządzeń elektrycznych, zawsze powinny zostać zachowane podstawy bezpieczeństwa, jak poniżej: PRZECZYTAJ WSZYSTKIE INSTRUKCJE PRZED UŻYCIEM URZĄDZENIA. TRZYMAJ

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI SS300 PRZENOŚNY GŁOŚNIK / WZMACNIACZ

INSTRUKCJA OBSŁUGI SS300 PRZENOŚNY GŁOŚNIK / WZMACNIACZ INSTRUKCJA OBSŁUGI SS300 PRZENOŚNY GŁOŚNIK / WZMACNIACZ 1. USTAWIENIE GŁOŚNOŚCI 2. USTAWIENIE BASU 3. USTAWIENIE TONU 4. ECHO 5. USTAWIENIE GŁOŚNOŚCI GITARY 6. USTAWIENIE GŁOŚNOŚCI MIKROFONU 7. LAMPKA

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI TOSTER

INSTRUKCJA OBSŁUGI TOSTER INSTRUKCJA OBSŁUGI TOSTER Model: ATT110 Przeczytaj tą instrukcję dokładnie przed użyciem i zachowaj ją na przyszłość WSKAZÓWKI BEZPIECZEŃSTWA 1. Przeczytaj wszystkie instrukcje. 2. Zachowaj szczególną

Bardziej szczegółowo

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA 1 ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania urządzeń elektrycznych, zawsze powinny zostać zachowane podstawy bezpieczeństwa, jak poniżej: PRZECZYTAJ WSZYSTKIE INSTRUKCJE PRZED UŻYCIEM URZĄDZENIA. TRZYMAJ

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI ABL113

INSTRUKCJA OBSŁUGI ABL113 INSTRUKCJA OBSŁUGI ABL113 Blender 3 w 1 AC 220-240V, 50Hz, 400W 1 ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania urządzeń elektrycznych, zawsze powinny zostać zachowane podstawy bezpieczeństwa, jak poniżej: PRZECZYTAJ

Bardziej szczegółowo

Suszarka INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AHD 116

Suszarka INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AHD 116 Suszarka INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AHD 116 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. Dane techniczne: 220-240V 50Hz 1300-1500W FUNKCJE SZCZEGÓLNE: 1. Unikalna konstrukcja

Bardziej szczegółowo

Wskazówki bezpieczeństwa

Wskazówki bezpieczeństwa INSTRUKCJA OBSŁUGI Części i Zawartość 1) Miarka 2) Pokrywa 3) Pojemnik 4) Pierścień bezpieczeństwa 5) Pierścień uszczelniający 6) Nóż do cięcia 7) Baza kubka 8) Podstawa silnika 9) Przełącznik obrotowy

Bardziej szczegółowo

Suszarka INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AHD 115

Suszarka INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AHD 115 Suszarka INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AHD 115 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. Parametry techniczne Napięcie: AC220-240V Częstotliwość: 50Hz Moc: 1800-2000W JAK

Bardziej szczegółowo

DZBAN Z SYSTEMEM FILTROWANIA WODY

DZBAN Z SYSTEMEM FILTROWANIA WODY DZBAN Z SYSTEMEM FILTROWANIA WODY INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AWF 101 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. 1 System filtracji wody poprawia smak, zapach i klarowność

Bardziej szczegółowo

B L E N D E R RĘCZ N Y INSTRUKCJA OBSŁUGI. Model: ABL109. 220-240V 50 Hz 400W. Przed użyciem przeczytaj instrukcję, zachowaj ją na przyszłość.

B L E N D E R RĘCZ N Y INSTRUKCJA OBSŁUGI. Model: ABL109. 220-240V 50 Hz 400W. Przed użyciem przeczytaj instrukcję, zachowaj ją na przyszłość. B L E N D E R RĘCZ N Y INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ABL109 220-240V 50 Hz 400W Przed użyciem przeczytaj instrukcję, zachowaj ją na przyszłość. WARUNKI BEZPIECZEŃSTWA Przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia

Bardziej szczegółowo

Suszarka INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AHD 111

Suszarka INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AHD 111 Suszarka INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AHD 111 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. Dane techniczne: 220-240V 50/60 Hz 2000W Z funkcja jonizacji i Cool SPECJALNY: 1.

Bardziej szczegółowo

CYFROWA WAGA ŁAZIENKOWA ABS 103 INSTRUKCJA OBSŁUGI

CYFROWA WAGA ŁAZIENKOWA ABS 103 INSTRUKCJA OBSŁUGI CYFROWA WAGA ŁAZIENKOWA ABS 103 INSTRUKCJA OBSŁUGI WAGA ELEKTRONICZNA Z POMIAREM TŁUSZCZU Dziękujemy za wybór niniejszej wagi. Skala jej została zaprojektowana tak, aby dokładnie wskazać wagę i ilość tłuszczu

Bardziej szczegółowo

GRILL ELEKTRYCZNY INSTRUKCJA OBSŁUGI

GRILL ELEKTRYCZNY INSTRUKCJA OBSŁUGI GRILL ELEKTRYCZNY INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AGP 101 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. Proszę uważnie przeczytać instrukcję przed użyciem urządzenia. Sprawdź,

Bardziej szczegółowo

Stacja dokująca IPod & IPhone INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: CP513

Stacja dokująca IPod & IPhone INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: CP513 Stacja dokująca IPod & IPhone INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: CP513 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. 1. Jasność: zmniejszania 2.Jasność: rozjaśnianie 3. Włączanie/

Bardziej szczegółowo

Młynek wielofunkcyjny Rozdrabniacz

Młynek wielofunkcyjny Rozdrabniacz Młynek wielofunkcyjny Rozdrabniacz INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AKC103 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. Ostrzeżenie!! 1. Poczekaj, aż ostrze przestało pracować

Bardziej szczegółowo

EKSPRES DO KAWY INSTRUKCJA OBSŁUGI

EKSPRES DO KAWY INSTRUKCJA OBSŁUGI EKSPRES DO KAWY INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ACM109 Przeczytaj tę broszurę dokładnie przed użyciem i zachowaj ją na przyszłość 1 Wskazówki bezpieczeństwa: Podczas korzystania z urządzeń elektrycznych, należy

Bardziej szczegółowo

GRILL ASM V~ 50Hz, W PL INSTRUKCJA OBSŁUGI. Prosimy uważnie zapoznać się z instrukcją obsługi przed użyciem urzązdenia.

GRILL ASM V~ 50Hz, W PL INSTRUKCJA OBSŁUGI. Prosimy uważnie zapoznać się z instrukcją obsługi przed użyciem urzązdenia. GRILL PL INSTRUKCJA OBSŁUGI ASM108 230V~ 50Hz, 1500-1800 W Prosimy uważnie zapoznać się z instrukcją obsługi przed użyciem urzązdenia. INSTRUKCJA OBSŁUGI Cieszymy się, iż zdecydowałeś się na zakup przedmiotu

Bardziej szczegółowo

MATA GRZEWCZA INSTRUKCJA OBSŁUGI AEH 109

MATA GRZEWCZA INSTRUKCJA OBSŁUGI AEH 109 MATA GRZEWCZA INSTRUKCJA OBSŁUGI AEH 109 ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania urządzeń elektrycznych, zawsze powinny zostać zachowane podstawy bezpieczeństwa, jak poniżej: PRZECZYTAJ WSZYSTKIE INSTRUKCJE

Bardziej szczegółowo

Żelazko ceramiczne z generatorem pary (2250 W)

Żelazko ceramiczne z generatorem pary (2250 W) Żelazko ceramiczne z generatorem pary (2250 W) Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup żelazka ceramicznego z generatorem pary. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad,

Bardziej szczegółowo

PRZED UŻYCIEM PRZECZYTAJ INSTRUKCJĘ

PRZED UŻYCIEM PRZECZYTAJ INSTRUKCJĘ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI ABY ZMNIEJSZYĆ RYZYKO POŻARU LUB PORAŻENIA PRĄDEM, NIE WYSTAWIAĆ URZĄDZENIA NA DESZCZ LUB WILGOĆ. GRZEJNIK PTC INSTRUKCJA OBSŁUGI UWAGA RYZYKO PORAŻENIA PRĄDEM UWAGA: ABY ZAPOBIEC RYZYKU

Bardziej szczegółowo

FRYTOWNICA INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ADF104

FRYTOWNICA INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ADF104 FRYTOWNICA INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ADF104 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. 1 PRZED UŻYCIEM W pierwszej kolejności przeczytaj wszystkie instrukcje umieszczone

Bardziej szczegółowo

Przenośny odtwarzacz USB/MP3/CD/Radio INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: CP434

Przenośny odtwarzacz USB/MP3/CD/Radio INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: CP434 Przenośny odtwarzacz USB/MP3/CD/Radio INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: CP434 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. 1. OSTRZEŻENIE. Sprawdź informacje na zewnętrznej dolnej

Bardziej szczegółowo

Czajnik. Instrukcja Obsługi. MODEL: AKT V, 50Hz, W. Uważnie przeczytaj instrukcję przed użyciem czajnika i zachowaj ją.

Czajnik. Instrukcja Obsługi. MODEL: AKT V, 50Hz, W. Uważnie przeczytaj instrukcję przed użyciem czajnika i zachowaj ją. Czajnik Instrukcja Obsługi MODEL: AKT107 220-240V, 50Hz,1850-2200W Uważnie przeczytaj instrukcję przed użyciem czajnika i zachowaj ją. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI ABY ZMNIEJSZYĆ RYZYKO POŻARU LUB PORAŻENIA PRĄDEM,

Bardziej szczegółowo

ŻELAZKO PAROWE BORK IR NWV 3424 BK

ŻELAZKO PAROWE BORK IR NWV 3424 BK ŻELAZKO PAROWE BORK IR NWV 3424 BK SPIS TREŚCI 5 Ważne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa użytkowania rekomendowane przez firmę BORK 6 Parametry techniczne 8 Części składowe żelazka 10 Eksploatacja żelazka

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI I UŻYTKOWANIA INSTRUKCJE GWARANCYJNE

INSTRUKCJA OBSŁUGI I UŻYTKOWANIA INSTRUKCJE GWARANCYJNE INSTRUKCJA OBSŁUGI I UŻYTKOWANIA INSTRUKCJE GWARANCYJNE MODEL: AOR101 PRZECZYTAJ I ZACHOWAJ INSTRUKCJĘ 1 ŚRODKI OSTROŻNOŚCI ABY ZMNIEJSZYĆ RYZYKO POŻARU LUB PORAŻENIA PRĄDEM, NIE WYSTAWIAĆ URZĄDZENIA NA

Bardziej szczegółowo

KOC ELEKTRYCZNY INSTRUKCJA OBSŁUGI

KOC ELEKTRYCZNY INSTRUKCJA OBSŁUGI KOC ELEKTRYCZNY INSTRUKCJA OBSŁUGI Drogi użytkowniku, Trzy poziomy temperatury zapewnią Ci komfort ciepła zależnie od Twoich potrzeb. Mamy nadzieje, że będziesz zadowolony ze swojego zakupu. Potrzeba około

Bardziej szczegółowo

GRZEJNIK KONWEKTOROWY AHF 106 INSTRUKCJA OBSŁUGI

GRZEJNIK KONWEKTOROWY AHF 106 INSTRUKCJA OBSŁUGI GRZEJNIK KONWEKTOROWY AHF 106 INSTRUKCJA OBSŁUGI 220-240V~ 50Hz 2000W PRZECZYTAJ I ZACHOWAJ TĄ INSTRUKCJĘ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI ABY ZMNIEJSZYĆ RYZYKO POŻARU LUB PORAŻENIA PRĄDEM, NIE WYSTAWIAĆ URZĄDZENIA

Bardziej szczegółowo

Żelazko z generatorem pary

Żelazko z generatorem pary Żelazko z generatorem pary Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup żelazka z generatorem pary. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo optymalnie

Bardziej szczegółowo

Plus ŻELAZKO ZL-5030, 5516, 5518 INSTRUKCJA OBSŁUGI GWARANCJA

Plus ŻELAZKO ZL-5030, 5516, 5518 INSTRUKCJA OBSŁUGI GWARANCJA Plus ŻELAZKO ZL-5030, 5516, 5518 INSTRUKCJA OBSŁUGI GWARANCJA Plus INSTRUKCJA OBSŁUGI ZASADY BEZPIECZNEGO UŻYTKOWANIA Używając żelazka należy bezwzględnie przestrzegać podstawowych zasad bezpiecznego użytkowania

Bardziej szczegółowo

Instrukcje użytkowania Czajnik bezprzewodovy TYP:EL75611/EL75612

Instrukcje użytkowania Czajnik bezprzewodovy TYP:EL75611/EL75612 Instrukcje użytkowania Czajnik bezprzewodovy TYP:EL75611/EL75612 Zalecenia bezpieczeństwa W celu zapewnienia stałego bezpieczeństwa i niskiego ryzyka porażenia prądem elektrycznym, należy przestrzegać

Bardziej szczegółowo

Żelazko Parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI. Model: ASS 102

Żelazko Parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI. Model: ASS 102 Żelazko Parowe INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: ASS 102 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. Ogólne instrukcje bezpieczeństwa: Przeczytać instrukcję obsługi uważnie przed

Bardziej szczegółowo

EKSPRES DO KAWY ACM112

EKSPRES DO KAWY ACM112 EKSPRES DO KAWY ACM112 INSTRUKCJA OBSŁUGI 220-240 V, 50/60 Hz, 730-870 W Uważnie przeczytaj instrukcję obsługi przed uruchomieniem urządzenia i zachowaj ją na przyszłość ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania

Bardziej szczegółowo

GRZEJNIK TYPU FARELKA Amacom AMC-F2 INSTRUKCJA OBSŁUGI PROSZĘ ZACHOWAĆ DO DALSZEGO UŻYTKU. N ie zak ryw ać

GRZEJNIK TYPU FARELKA Amacom AMC-F2 INSTRUKCJA OBSŁUGI PROSZĘ ZACHOWAĆ DO DALSZEGO UŻYTKU. N ie zak ryw ać GRZEJNIK TYPU FARELKA Amacom AMC-F2 INSTRUKCJA OBSŁUGI PROSZĘ ZACHOWAĆ DO DALSZEGO UŻYTKU N ie zak ryw ać WAŻNE! Uwaga!!Używając odbiorników energii elektrycznej należy pamiętać o minimalizowaniu ryzyka

Bardziej szczegółowo

Instrukcja Obsługi. Grzejnik kowektorowy Amacom AMC-G1. r N ie z a k. o n ot co v e. Proszę zachować do dalszego użytku

Instrukcja Obsługi. Grzejnik kowektorowy Amacom AMC-G1. r N ie z a k. o n ot co v e. Proszę zachować do dalszego użytku Instrukcja Obsługi Grzejnik kowektorowy Amacom AMC-G1 Proszę zachować do dalszego użytku r o n ot co v e d / ć a w y r N ie z a k Dane techniczne produktu: Model: AMC-G1 Maksymalny pobór mocy: 2000W Zakresy

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT1500

INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT1500 Instrukcja obsługi (PL) INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT1500 Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją i zachowanie jej na przyszłość. Zasady bezpieczeństwa Należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI DLA T-801C. (Przeczytaj instrukcję przed użyciem i zachowaj ją) 2) Ustawienia poziomu zbrązowienia. 3) Jak używać tostera 4 TOSTER

INSTRUKCJA OBSŁUGI DLA T-801C. (Przeczytaj instrukcję przed użyciem i zachowaj ją) 2) Ustawienia poziomu zbrązowienia. 3) Jak używać tostera 4 TOSTER 2) Ustawienia poziomu zbrązowienia celu sprawdzenia/naprawy. Stopnie Rodzaj pieczywa 1-3 Cienka kromka chleba ********************************************************************************************************

Bardziej szczegółowo

1) WARUNKI GWARANCJI "1rok"

1) WARUNKI GWARANCJI 1rok Produkty MASTER są objęte jednym z trzech typów gwarancji (w zależności od produktu): 1 rok (żółta karta gwarancyjna) 2 lata (niebieska karta gwarancyjna) 1 rok + 1 rok (biała karta gwarancyjna) 1) WARUNKI

Bardziej szczegółowo

PL INSTRUKCJA OBSŁUGI

PL INSTRUKCJA OBSŁUGI BLENDER RĘCZNY PL INSTRUKCJA OBSŁUGI ABL111 AC 220-240V, 50Hz, 750W Prosimy zapoznac się z instrukcja obsługi przed użyciem CZĘŚCI: A. Przełącznik Ⅰ B. PrzełącznikⅡ C. Jednostka główna D. Przycisk E. Drążek

Bardziej szczegółowo

Czajnik ze stali nierdzewnej z dzbankiem i ogrzewaczem

Czajnik ze stali nierdzewnej z dzbankiem i ogrzewaczem Czajnik ze stali nierdzewnej z dzbankiem i ogrzewaczem Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup czajnika ze stali nierdzewnej z dzbankiem i ogrzewaczem. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie

Bardziej szczegółowo

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania urządzeń elektrycznych, zawsze powinny zostać zachowane podstawy bezpieczeństwa, jak poniżej: PRZECZYTAJ WSZYSTKIE INSTRUKCJE PRZED UŻYCIEM URZĄDZENIA. TRZYMAJ Z

Bardziej szczegółowo

WAŻNE INFORMACJE! ZACHOWAJ JE NA PRZYSZŁOŚĆ!

WAŻNE INFORMACJE! ZACHOWAJ JE NA PRZYSZŁOŚĆ! INSTRUKCJA OBSŁUGI AEH 108 - ELEKTRYCZNA MATA NA PLECY I SZYJĘ Cechy urządzenia: - Moc : 100W - Zabezpieczenie: automatyczny wyłącznik po 90 minutach - 3 poziomy temperatury - Wskaźnik temperatury - Nadaje

Bardziej szczegółowo

KONWERTER KSET DO MP3

KONWERTER KSET DO MP3 KONWERTER KSET DO MP3 INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: CR101 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. 1. STOP przycisk 2. F.FWD przycisk cofania 3. REWIND przycisk przewijania

Bardziej szczegółowo

OPIEKACZ DO KANAPEK. model: SM450/451 INSTRUKCJA OBSŁUGI

OPIEKACZ DO KANAPEK. model: SM450/451 INSTRUKCJA OBSŁUGI OPIEKACZ DO KANAPEK model: SM450/451 INSTRUKCJA OBSŁUGI 1 ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania urządzeń elektrycznych, zawsze powinny zostać zachowane podstawy bezpieczeństwa, jak poniżej: PRZECZYTAJ

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. SUSZARKA DO WŁOSÓW model: MSW-02. MSW-02 instr POL.indd :39:39

INSTRUKCJA OBSŁUGI. SUSZARKA DO WŁOSÓW model: MSW-02. MSW-02 instr POL.indd :39:39 INSTRUKCJA OBSŁUGI SUSZARKA DO WŁOSÓW model: MSW-02 PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM ZAPOZNAJ SIĘ Z INSTRUKCJĄ OBSŁUGI MSW-02 instr POL.indd 1 2009-11-17 10:39:39 MSW-02 instr POL.indd 2 2009-11-17 10:39:39 WSKAZÓWKI

Bardziej szczegółowo

oraz użytkowania niezgodnie ze specyfikacją techniczną opisaną w niniejszej instrukcji. KARTA GWARANCYJNA 1. Okres gwarancji wynosi 24 miesiące od daty sprzedaży (zgodnie z datą na dowodzie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI AFS 102. Parowar

INSTRUKCJA OBSŁUGI AFS 102. Parowar INSTRUKCJA OBSŁUGI AFS 102 Parowar 1 ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA Podczas używania urządzeń elektrycznych, zawsze powinny zostać zachowane podstawy bezpieczeństwa, jak poniżej: PRZECZYTAJ WSZYSTKIE INSTRUKCJE

Bardziej szczegółowo

RADIO LAUSON RD115 INSTRUKCJA OBSŁUGI

RADIO LAUSON RD115 INSTRUKCJA OBSŁUGI RADIO LAUSON RD115 INSTRUKCJA OBSŁUGI WSTĘP Drodzy użytkownicy, zapraszamy! Dziękujemy za wybór naszej marki profesjonalnych przenośnych głośników wysokiej jakości. Proszę przeczytać instrukcję dla osiągnięcia

Bardziej szczegółowo

Ważne Przed pierwszym użyciem urządzenia zapoznaj się dokładnie z jego instrukcją obsługi i zachowaj ją na wypadek konieczności użycia w przyszłości.

Ważne Przed pierwszym użyciem urządzenia zapoznaj się dokładnie z jego instrukcją obsługi i zachowaj ją na wypadek konieczności użycia w przyszłości. GC3300 SERIES 1 64 Polski Wprowadzenie Gratulujemy zakupu i witamy wśród użytkowników produktów Philips! Aby w pełni skorzystać z oferowanej przez firmę Philips pomocy, zarejestruj swój produkt na stronie

Bardziej szczegółowo

Warunki gwarancji Termet Dla kotłów

Warunki gwarancji Termet Dla kotłów Warunki gwarancji Termet Dla kotłów 1. Termet zwany dalej PRODUCENTEM, oferując Państwu swoje wyroby, zapewnia naprawy gwarancyjne na terenie Rzeczypospolitej Polskiej bez względu na miejsce zakupu. Naprawy

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza. Dyfuzyjny nawilżacz B 400

Instrukcja obsługi. Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza. Dyfuzyjny nawilżacz B 400 Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza Instrukcja obsługi Dyfuzyjny nawilżacz B 400 Najprostszy w obsłudze Najprostszy w czyszczeniu; Cicha praca Automatyczny higrostat Automatyczny wyłącznik Dry-Pol

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Jajowar E7. Item No. 2770

Instrukcja obsługi. Jajowar E7. Item No. 2770 Instrukcja obsługi Jajowar E7 Item No. 2770 1 Instrukcja obsługi... 3 1.1 Informacje ogólne... 3 1.2 Informacje o instrukcji... 3 1.3 Ostrzeżenia... 3 1.4 Ograniczenia odpowiedzialności... 4 1.5 Ochrona

Bardziej szczegółowo

CYFROWE RADIO BUDZIK AM/FM Z PROJEKTOREM

CYFROWE RADIO BUDZIK AM/FM Z PROJEKTOREM CYFROWE RADIO BUDZIK AM/FM Z PROJEKTOREM MODEL RC126 INSTRUKCJA OBSŁUGI ŚRODKI OSTROŻNOŚCI Znak błyskawicy w trójkącie. Ostrzega o niebezpieczny poziomie natężenia w produkcie. UWAGA NIE OTWIERAĆ RYZYKO

Bardziej szczegółowo

Piekarnik z grillem INSTRUKCJA OBSŁUGI

Piekarnik z grillem INSTRUKCJA OBSŁUGI Piekarnik z grillem INSTRUKCJA OBSŁUGI Model: AMO203 Prosimy uważnie zapoznać się z treścią instrukcji, przed użyciem urządzenia. Warunki bezpieczeństwa: Podczas korzystania z urządzeń elektrycznych, należy

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI BEZPRZEWODOWA STACJA POGODY WS121

INSTRUKCJA OBSŁUGI BEZPRZEWODOWA STACJA POGODY WS121 INSTRUKCJA OBSŁUGI BEZPRZEWODOWA STACJA POGODY WS121 Czas opcjonalnie format 12/24 godziny Wyświetlanie daty i dnia tygodnia Kalendarz do 2099 roku Jeden alarm dziennie Automatyczna funkcja drzemki Prognoza

Bardziej szczegółowo

Ogólne instrukcje instalacji, obsługi i konserwacji ********* STÓŁ DO PRASOWANIA MODELE: MRP/AP BETA 3 L 1,8 LITRÓW BETA 3 L 4 LITRY

Ogólne instrukcje instalacji, obsługi i konserwacji ********* STÓŁ DO PRASOWANIA MODELE: MRP/AP BETA 3 L 1,8 LITRÓW BETA 3 L 4 LITRY Ogólne instrukcje instalacji, obsługi i konserwacji ********* STÓŁ DO PRASOWANIA MODELE: MRP/AP BETA 3 L 1,8 LITRÓW BETA 3 L 4 LITRY 1 DANE TECHNICZNE Z BOJLEREM 1,8L BETA 3 L 1,8 Zasilanie 230V - 50/60Hz-F+N+T

Bardziej szczegółowo

Stacja parowa AEG DBS 3350

Stacja parowa AEG DBS 3350 INSTRUKCJA OBSŁUGI Stacja parowa AEG DBS 3350 Nr produktu 1081904 Strona 1 z 9 Elementy obsługi A. Przycisk włączania pary B. Miękki uchwyt C. Znak ustawienia temperatury D. Pokrętło regulatora temperatury

Bardziej szczegółowo

PURLINE. Instrukcja obsługi. Nawilżacz ciepła mgiełka HGC 3

PURLINE. Instrukcja obsługi. Nawilżacz ciepła mgiełka HGC 3 PURLINE Instrukcja obsługi Nawilżacz ciepła mgiełka HGC 3 Gratulacje Dokonując zakupu nawilżacza Purline wybrali Państwo jedno z najlepszych tego typu urządzeń dostępnych obecnie na rynku. PROSIMY PRZECZYTAĆ

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI GRZAŁKA DO PODGRZEWACZY

INSTRUKCJA OBSŁUGI GRZAŁKA DO PODGRZEWACZY INSTRUKCJA OBSŁUGI GRZAŁKA DO PODGRZEWACZY v1.0 -.12.2009 MODEL: 430700 Stalgast sp. z o.o. ul. Staniewicka 5 03-310 Warszawa tel.: 022 517 15 75 fax: 022 517 15 77 www.stalgast.com email: stalgast@stalgast.com

Bardziej szczegółowo

Szklany czajnik z regulacją temperatury

Szklany czajnik z regulacją temperatury Szklany czajnik z regulacją temperatury Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup czajnika z wyłącznikiem bezpieczeństwa, możliwością wyboru temperatury, wskaźnikiem poziomu wody i sygnałem dźwiękowym. Prosimy

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI ORAZ GWARANCJA

INSTRUKCJA OBSŁUGI ORAZ GWARANCJA INSTRUKCJA OBSŁUGI ORAZ GWARANCJA 2 IN 1 STEAM & SWEEPER MODEL NO. XY-201 Prosimy o zachowanie tej instrukcji na przyszłość. Ten dokument będzie też potwierdzał gwarancję produktu. SPIS TREŚCI WAŻNE WSKAZÓWKI

Bardziej szczegółowo

OPIS PRODUKTU WSTĘP OSTRZEŻENIE URZĄDZENIA ZABEZPIECZAJĄCE

OPIS PRODUKTU WSTĘP OSTRZEŻENIE URZĄDZENIA ZABEZPIECZAJĄCE OPIS PRODUKTU WSTĘP Produkt ten jest wysokiej klasy sprzętem prasującym o estetycznym designie, urządzenie łatwe w obsłudze, ekonomiczne bezpieczne. Urządzenie znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach

Bardziej szczegółowo

KARTA GWARANCYJNA. w celu uzyskania pełnej informacji o procedurze serwisowej oraz sprawdzenia stanu naprawy.

KARTA GWARANCYJNA.  w celu uzyskania pełnej informacji o procedurze serwisowej oraz sprawdzenia stanu naprawy. KARTA GWARANCYJNA Niniejsza gwarancja dotyczy wyłącznie urządzeń zakupionych w Polsce. Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczpospolitej i obejmuje produkty, do których wydano Kartę Gwarancyjną. Warunkiem

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT600

INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT600 Instrukcja obsługi (PL) INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT600 Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją i zachowanie jej na przyszłość. Zasady bezpieczeństwa Należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa

Bardziej szczegółowo

Kruszarka do lodu TRHB-12

Kruszarka do lodu TRHB-12 Kruszarka do lodu TRHB-12 Instrukcja obsługi i instalacji Niniejsza instrukcja przygotowana została w celu zapewnienia poprawnej i bezpiecznej eksploatacji urządzenia. WARUNKI BEZPIECZNEJ PRACY Używając

Bardziej szczegółowo

Elektryczny młynek do kawy

Elektryczny młynek do kawy Elektryczny młynek do kawy Szanowny Kliencie, dziękujemy za elektrycznego młynka do kawy. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, abyście mogli Państwo optymalnie

Bardziej szczegółowo

Przystawka telefoniczna MT-50 BB

Przystawka telefoniczna MT-50 BB Przystawka telefoniczna BB UWAGA: Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. Do działania wszystkich funkcji nie jest wymagane zainstalowanie baterii. I. WAŻNE ZALECENIA-PRZECZYTAJ

Bardziej szczegółowo

Obrotowa gofrownica ze stali szlachetnej

Obrotowa gofrownica ze stali szlachetnej Obrotowa gofrownica ze stali szlachetnej Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup obrotowej gofrownicy ze stali szlachetnej. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad,

Bardziej szczegółowo

Sterownik Pracy Wentylatora Fx21

Sterownik Pracy Wentylatora Fx21 PRODUCENT URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Sterownik Pracy Wentylatora Fx21 Płynna regulacja obrotów wentylatora. Miękki start wentylatora. Ustawiane progi min. i max. obrotów wentylatora. Duży cyfrowy wyświetlacz.

Bardziej szczegółowo

Ekspres do kawy z timerem 550 W

Ekspres do kawy z timerem 550 W Ekspres do kawy z timerem 550 W Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup ekspresu do kawy z timerem. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo optymalnie

Bardziej szczegółowo

Odkurzacz. Nr produktu

Odkurzacz. Nr produktu INSTRUKCJA OBSŁUGI Odkurzacz Nr produktu 001170855 Strona 1 z 6 Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Niniejsze urządzenie nie jest przeznaczone do tego, aby było używane przez osoby (włączając w to dzieci)

Bardziej szczegółowo

WZÓR KARTA GWARANCYJNA GAZOWEGO GRZEJNIKA WODY PRZEPŁYWOWEJ IMMERGAS. IMMERGAS POLSKA SP. Z O.O. ul. Dostawcza 3a 93-231 ŁÓDŹ www.immergas.com.

WZÓR KARTA GWARANCYJNA GAZOWEGO GRZEJNIKA WODY PRZEPŁYWOWEJ IMMERGAS. IMMERGAS POLSKA SP. Z O.O. ul. Dostawcza 3a 93-231 ŁÓDŹ www.immergas.com. KARTA GWARANCYJNA GAZOWEGO GRZEJNIKA WODY PRZEPŁYWOWEJ IMMERGAS IMMERGAS POLSKA SP. Z O.O. ul. Dostawcza 3a 93-231 ŁÓDŹ www.immergas.com.pl Tu nakleić kod kreskowy z numerem fabrycznym urządzenia KARTA

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI Nawilżacz ultradźwiękowy Model: KT-2015

INSTRUKCJA OBSŁUGI Nawilżacz ultradźwiękowy Model: KT-2015 INSTRUKCJA OBSŁUGI Nawilżacz ultradźwiękowy Model: KT-2015 UWAGA! Nawilżacz ultradźwiękowy nie nadaje się do użytku przez osoby (w tym dzieci) z ograniczonymi zdolnościami fizycznymi, czuciowymi bądź umysłowymi,

Bardziej szczegółowo

837 Cell-u-light urządzenie do usuwania cellulitu. Instrukcja obsługi

837 Cell-u-light urządzenie do usuwania cellulitu. Instrukcja obsługi 837 Cell-u-light urządzenie do usuwania cellulitu Instrukcja obsługi Szanowna Klientko, Szanowny Kliencie, Gratulujemy Ci zakupu urządzenia do usuwania cellulitu Cellu. Życzymy Ci wiele radości z korzystania

Bardziej szczegółowo

Nr produktu 000676422

Nr produktu 000676422 INSTRUKCJA OBSŁUGI Myjka ultradźwiękowa Nr produktu 000676422 Strona 1 z 7 Profesjonalna myjka ultradźwiękowa Nr art.: 43675 Instrukcja obsługi Dziękujemy, że zdecydowali się Państwo na zakup myjki ultradźwiękowej.

Bardziej szczegółowo

Poni ej podajemy dopuszczalne zakresy pracy klimatyzatora: Tryb chłodzenia: Tryb grzania: Informujemy jednocze nie, e w celu zapewnienia wła

Poni ej podajemy dopuszczalne zakresy pracy klimatyzatora: Tryb chłodzenia: Tryb grzania: Informujemy jednocze nie, e w celu zapewnienia wła Dziękujemy za dokonanie zakupu klimatyzatora marki LG i gratulujemy trafnego wyboru. Klimatyzatory marki LG są zaprojektowane według najnowszych technologii i reprezentują światowe standardy jakości i

Bardziej szczegółowo

Elektryczny ogrzewacz szyb samochodowych

Elektryczny ogrzewacz szyb samochodowych Elektryczny ogrzewacz szyb samochodowych Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup elektrycznego ogrzewacza szyb samochodowych. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad,

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU / OBSŁUGI DOMOFON DRS-31

INSTRUKCJA MONTAŻU / OBSŁUGI DOMOFON DRS-31 INSTRUKCJA MONTAŻU / OBSŁUGI DOMOFON DRS-31 Wygląd zewnętrzny Montaż stacji bramowej 1. Wybierz miejsce montażu stacji bramowej. 2. Zaznacz i wywierć otwory do zamocowania osłony (A1, A2). 3. Przeprowadź

Bardziej szczegółowo

Karta gwarancyjna. urządzenia klimatyzacyjne. Gwarancja jest ważna wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. www.lg.com

Karta gwarancyjna. urządzenia klimatyzacyjne. Gwarancja jest ważna wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. www.lg.com Karta gwarancyjna urządzenia klimatyzacyjne Gwarancja jest ważna wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej www.lg.com ZESTAWIENIE URZĄDZEŃ NAZWA SPRZĘTU:... JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA Pełny symbol jednostki:

Bardziej szczegółowo

Bezprzewodowy, elektryczny spieniacz do mleka 3w1

Bezprzewodowy, elektryczny spieniacz do mleka 3w1 Bezprzewodowy, elektryczny spieniacz do mleka 3w1 Szanowny Kliencie, Dziękujemy za zakup spieniacza do mleka. Dzięki temu urządzeniu łatwo spienisz mleko i będziesz cieszyć się kawą z pianką z mleka lub

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Stacja pary, 2 części. Art.-Nr Dane techniczne. Wskazówki bezpieczeństwa

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Stacja pary, 2 części. Art.-Nr Dane techniczne. Wskazówki bezpieczeństwa BA_B0111_5257605_Dampfbuegelstation_2tlg_P 01.06.2011 16:51 Uhr Seite 1 Stacja pary, 2 części Art.-Nr. 52 57 605 INSTRUKCJA OBSŁUGI Dane techniczne Napięcie: 230 V ~ 50 Hz Moc: 2.050 Watt Wskazówki bezpieczeństwa

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA CD-4820

Instrukcja obsługi MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA CD-4820 Instrukcja obsługi MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA CD-4820 Dokładnie przeczytaj tę instrukcję przed montażem, instalacją i uruchomieniem urządzenia! Jak przy wszystkich urządzeniach technicznych. prawidłowe i bezpieczne

Bardziej szczegółowo

Podgrzewacz pokarmu NUK Thermo Rapid Instrukcja użytkowania

Podgrzewacz pokarmu NUK Thermo Rapid Instrukcja użytkowania Podgrzewacz pokarmu NUK Thermo Rapid Instrukcja użytkowania Drodzy Rodzice, Podgrzewacz pokarmu NUK to idealne urządzenie do podgrzewania dziecięcego pożywienia w butelkach i słoiczkach do odpowiedniej

Bardziej szczegółowo

BLENDER FR-A1, FR-A2 INSTRUKCJA OBSŁUGI DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA

BLENDER FR-A1, FR-A2 INSTRUKCJA OBSŁUGI DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA INSTRUKCJA OBSŁUGI DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA Uwaga! Ryzyko porażenia prądem elektrycznym Należy podłączyć trzy stykową wtyczkę do gniazda z uziemieniem Nie należy stosować przedłużaczy czy rozdzielaczy

Bardziej szczegółowo

Maszyna do popcornu. Szanowny Kliencie,

Maszyna do popcornu. Szanowny Kliencie, Maszyna do popcornu Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup maszyny do popcornu. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, abyście mogli Państwo optymalnie korzystać

Bardziej szczegółowo

KG-642:2015. Szanowny Kliencie!

KG-642:2015. Szanowny Kliencie! KG-642:2015 KG-642:2015 Szanowny Kliencie! Gratulujemy wyboru gazowego kotła centralnego ogrzewania naszej produkcji. Firma termet istnieje na rynku polskim od ponad pięćdziesięciu lat i jest liderem w

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA PS-100

Instrukcja obsługi MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA PS-100 Instrukcja obsługi MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA PS-100 UWAGA! PRZETWORNIKI NIE PODLEGAJĄ GWARANCJI. NIE UŻYWAĆ URZĄDZENIA BEZ CIECZY SPOWODUJE TO USZKODZENIE PRZETWORNIKÓW ZBYT DŁUGI CIĄGŁY CZAS PRACY ORAZ ZBYT

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Latarka TK35 UE. GWARANCJA: 60 miesięcy. Rejestruj na stronie:

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Latarka TK35 UE. GWARANCJA: 60 miesięcy. Rejestruj na stronie: INSTRUKCJA OBSŁUGI Latarka TK35 UE GWARANCJA: 60 miesięcy *po zarejestrowaniu latarki u producenta 6 miesięcy gwarancji dodatkowo. Rejestruj na stronie: http://latarki-fenix.pl/rejestracja-latarki PPHU

Bardziej szczegółowo