Dotyczy zakresu nr 1 - łóżko rehabilitacyjne 30 szt. Pytanie nr 1:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Dotyczy zakresu nr 1 - łóżko rehabilitacyjne 30 szt. Pytanie nr 1:"

Transkrypt

1 RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego RADOM ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia NIP: tel.: , REGON: fax.: Centralny nr postępowania:./08 Znak sprawy: RSS/ZPiZ/P-81/./08 Radom, dn Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia Odpowiedzi na zapytania Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego poniżej Euro na zakup i dostawę wraz montażem sprzętu rehabilitacyjnego (łóżek rehabilitacyjnych, łóżek pionizacyjnych, stołów rehabilitacyjnych i stołów do masażu) dla potrzeb Oddziału Rehabilitacji i Zakładu Rehabilitacji z Ośrodkiem Dziennym Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Radomski Szpital Specjalistyczny z siedzibą w Radomiu przy ul. Tochtermana 1 na podstawie p. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. Nr 223, poz ze zm.) udziela odpowiedzi na złożone w niniejszym postępowaniu zapytania: Dotyczy zakresu nr 1 - łóżko rehabilitacyjne 30 szt. Pytanie nr 1: Czy Zamawiający dopuści łóżka o długości całkowitej 217 cm? Zamawiający dopuszcza łóżko o długości całkowitej 217 cm. W związku z tym poz. Nr 6 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Długość całkowita z odbojami cm Długość całkowita z odbojami cm Pytanie nr 2: Czy Zamawiający dopuści łóżka o szerokości 104 cm? Zamawiający dopuszcza szerokość łóżka 104 cm. W związku z tym poz. Nr 5 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Szerokość całkowita z odbojami cm Szerokość całkowita z odbojami cm Pytanie nr 3: Czy Zamawiający dopuści łóżka z regulacją wysokości od 42 cm do 77,5 cm? Zamawiający dopuszcza łóżka z regulacja wysokości od 42 cm do 77,5 cm. W związku z tym poz. Nr 8 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Elektryczne regulacje regulacja wysokości łóżka cm, regulacja segmentu oparcia pleców 70 0 Elektryczne regulacje regulacja wysokości łóżka cm lub 42-77,5, regulacja segmentu oparcia pleców 70 0

2 Pytanie nr 4: Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka wyposażone w poręcze boczne pokrywające 75% długości leża? Jest to parametr w niewielkim stopniu odbiegający od wymaganego, który nie powoduje pogorszenia parametrów użytkowych i funkcjonalnych łóżka. Zamawiający dopuszcza łóżka wyposażone w poręcze boczne pokrywające 75% długości leża. W związku z tym poz. Nr 4 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Barierki boczne chromowane na całej długości leża o wym. W granicach cm Barierki boczne chromowane na całej długości leża (lub pokrywające 75% długości leża) o wym. W granicach cm Pytanie nr 5: Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka wyposażone w poręcze boczne których wysokość nad leżem wynosi 37cm? Jest to parametr w niewielkim stopniu odbiegający od wymaganego, który nie powoduje pogorszenia parametrów użytkowych i funkcjonalnych łóżka. Zamawiający dopuszcza w/w łóżko. W związku z tym poz. Nr 4 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Barierki boczne chromowane na całej długości leża (lub pokrywające 75% długości leża) o wym. W granicach cm Barierki boczne chromowane na całej długości leża (lub pokrywające 75% długości leża) o wym. W granicach cm Pytanie nr 6: Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka o długości całkowitej 206 cm. Jest to parametr w niewielkim stopniu odbiegający od wymaganego, który nie powoduje pogorszenia parametrów użytkowych i funkcjonalnych łóżka. Patrz odpowiedź na pytanie nr 1. Pytanie nr 7: Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka, które posiadają regulację wysokości w zakresie od 43 do 80.5 cm? Jest to parametr w niewielkim stopniu odbiegający od wymaganego, który nie powoduje pogorszenia parametrów użytkowych i funkcjonalnych łóżka. Zamawiający dopuszcza w/w łóżko. W związku z tym poz. Nr 8 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Elektryczne regulacje regulacja wysokości łóżka cm lub 42-77,5, regulacja segmentu oparcia pleców 70 0 Elektryczne regulacje regulacja wysokości łóżka cm lub 42-77,5 cm lub 43-80,5 cm, regulacja segmentu oparcia pleców 70 0 Pytanie nr 8: Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka, które nie posiadają listew odbojowych? Oferowana konstrukcja łóżka posiada 4 krążki odbojowe w narożach, które w wystarczający sposób zapobiegają uszkodzeniu łóżek i ścian. Tego typu konstrukcja jest stosowana we wszystkich łóżkach światowych producentów? Zamawiający dopuści w/w łóżka. W związku z tym poz. Nr 14 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Rama łóżka posiadająca elementy zabezpieczające lóżko przed obiciem, tj. 4 krążki umieszczone na szczytach i 2 listwy odbojowe po bokach łóżka

3 Rama łóżka posiadająca elementy zabezpieczające lóżko przed obiciem, tj. 4 krążki umieszczone na szczytach i 2 listwy odbojowe po bokach łóżka (dopuszcza się łóżko bez listew odbojowych) Pytanie nr 9: Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka, które nie posiadają kosza do ułożenia ciapów pacjenta? Zamawiający nie wyraża zgody. Pytanie nr 10: Prosimy o wyjaśnienie, co Zamawiający rozumie pod pojęciem ciapów? Ciapy jest to obuwie, w którym pacjent porusza się po Oddziale. Pytanie nr 11: Prosimy o określenie czy Zamawiający wymaga zaoferowanie dwóch osobnych niezależnych uchwytów ręki do każdego z łóżek czy też po jednym uchwycie ręki? Zamawiający wymaga po jednym uchwycie do każdej ręki. Pytanie nr 12: Czy Zamawiający przez zapis Barierki boczne chromowane na całej długości leża o wym. w granicach 40-50cm rozumie wysokość barierek bocznych, jeżeli nie to prosimy o opisanie czego ma dotyczyć wymagany parametr Zamawiający przez powyższy zapis rozumie wysokość barierek bocznych. Pytanie nr 13: Czy Zamawiający z uwagi na fakt, iż łóżko ma być przeznaczone na oddział rehabilitacyjny wymaga aby konstrukcja łóżka była ramowa umożliwiająca zamontowanie podwójnej ramy wyciągowej (rehabilitacyjnej)? Zamawiający nie wymaga, ale dopuszcza w/w rozwiązanie. W związku z tym poz. Nr 2 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Konstrukcja nośna z profili stalowych pokrytych lakierem segmenty leża wypełnione stalową kratą Konstrukcja nośna z profili stalowych pokrytych lakierem segmenty leża wypełnione stalową kratą (dopuszcza się konstrukcję łóżka ramową umożliwiającą zamontowanie podwójnej ramy wyciągowej (rehabilitacyjnej) Pytanie nr 14: Czy Zamawiający wymaga aby łóżka posiadały elektryczną regulację segmentu uda? Zamawiający nie wymaga, ale dopuszcza w/w rozwiązanie. W związku z tym poz. Nr 11 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Regulacja segmentu uda Regulacja segmentu uda (dopuszcza się elektryczną regulację segmentu uda). Pytanie nr 15: Czy Zamawiający dopuści rozwiązanie konstrukcyjne polegające na zintegrowaniu z pilotem przewodowym elastycznego uchwytu umożliwiającego powieszenie pilota na poręczach bocznych, ramach szczytów, ramie leża oraz innych elementach wyposażenia dodatkowego łóżka? Zamawiający dopuszcza w/w rozwiązanie.

4 W związku z tym poz. 19 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Dodatkowe wyposażenie do każdego łóżka: - uchwyt do kroplówek przy szczycie łóżka (chromowany) - uchwyty na worek do cewnika, kaczkę, basen - wysuwana zintegrowana półka na pościel (lakierowana) - kosz do ułożenia ciapów pacjenta - uchwyt do podwieszania kabla elastycznego i uchwyt na pilot do obsługi elektrycznej łóżka - materac z pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości: grubość około 100mm, w pokrowcu nieprzemakalnym, zmywalnym, paroprzepuszczalnym, przystosowanym do dezynfekcji - wysięgnik z uchwytem do ręki mocowany po obu stronach wezgłowia 2 szt. Dodatkowe wyposażenie do każdego łóżka: - uchwyt do kroplówek przy szczycie łóżka (chromowany) - uchwyty na worek do cewnika, kaczkę, basen - wysuwana zintegrowana półka na pościel (lakierowana) - kosz do ułożenia ciapów pacjenta - uchwyt do podwieszania kabla elastycznego i uchwyt na pilot do obsługi elektrycznej łóżka (dopuszcza się rozwiązanie konstrukcyjne polegające na zintegrowaniu z pilotem przewodowym elastycznego uchwytu umożliwiającego powieszenie pilota na poręczach bocznych, ramach szczytów, ramie leża oraz innych elementach wyposażenia dodatkowego łóżka) - materac z pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości: grubość około 100mm, w pokrowcu nieprzemakalnym, zmywalnym, paroprzepuszczalnym, przystosowanym do dezynfekcji - wysięgnik z uchwytem do ręki mocowany po obu stronach wezgłowia 2 szt. Pytanie nr 16: Czy Zamawiający wymaga, aby łóżka od strony głowy wyposażone były w krążki odbojowe posiadające rolki zabezpieczające łóżko oraz ściany przed uszkodzeniami, które mogą powstać podczas przetaczania zmiany wysokości oraz podczas uzyskiwania przechyłów wzdłużnych? Zamawiający wymaga, aby rama łóżka posiadała elementy zabezpieczające łóżko przed obiciem. Tj. minimum 4 krążki umieszczone na szczytach. Pytanie nr 17: Z uwagi na fakt, iż łóżka mają służyć hospitalizacji pacjentów na oddziałach rehabilitacyjnych Zamawiający wymaga, aby łóżka umożliwiały uzyskanie pełnej pozycji fotelowej co umożliwia jedynie uzyskiwanie pozycji anty-trendelenburga minimum do 12? Zamawiający nie wymaga, ale dopuszcza w/w rozwiązanie. W związku z tym poz. 9 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Pozycja Trendelenburga około 15 0, pozycja anty-trendelenburga minimum 5 0 Pozycja Trendelenburga około 15 0, pozycja anty-trendelenburga minimum 5 0 (dopuszcza się pozycję anty-trendelenburga minimum do 12 0 ). Pytanie nr 18: Czy Zamawiający dopuści łóżko z segmentami wypełnionymi metalowymi lamelami? Zamawiający nie dopuszcza w/w łóżka. Pytanie nr 19: Czy Zamawiający dopuści łóżko ze szczytami i barierkami zgodnymi z obowiązującymi normami dla łóżek szpitalnych? Jeżeli Zamawiający nie dopuszcza prosimy o uzasadnienie decyzji Zamawiającego.

5 Zamawiający dokładnie określił w SIWZ swoje potrzeby dotyczące łóżek. Zamawiający nie ma obowiązku uzasadniania swoich potrzeb. Pytanie nr 20: Czy Zamawiający dopuści łóżko o długości całkowitej 221 cm? W związku z tym poz. Nr 6 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Długość całkowita z odbojami cm Długość całkowita z odbojami cm Pytanie nr 21: Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją wysokości w dolnym zakresie poniżej 40 cm? Taki zakres regulacji pozwala na bezpieczne opuszczanie łóżka przez pacjentów o niskim wzroście unikając konieczności zeskakiwania opuszczania łóżka bez możliwości oparcia całkowitego stóp o podłogę i bardziej świadomego opuszczenia łóżka. Brak bezpiecznej minimalnej wysokości funkcja przy konieczności zeskakiwania prowadzi do zwiększenia ryzyka upadku chorego a co za tym idzie wydłużenia hospitalizacji i kolejnych kosztów. Wyżej wymieniony parametr posiada w swojej ofercie większość producentów europejskich i światowych poważnie traktujących aspekt bezpieczeństwa pacjentów Zamawiający nie dopuszcza w/w łóżka. Pytanie nr 22: Czy ze względu na bezpieczeństwo pacjenta Zamawiający wymaga (co wydaje się oczywiste)aby łóżko posiadało przycisk natychmiastowego wyłączenia wszystkich funkcji elektrycznych. Takie rozwiązanie pozwala personelowi w nagłej sytuacji zatrzymać niepożądaną regulację (czasami nawet będącą zagrożeniem zdrowia lub życia)? Takie rozwiązanie stanowi merytoryczne uzasadnienie OBOWIĄZKU ZiMiWIiJĄCEGO do zagwarantowania bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego Zamawiający nie wymaga, ale dopuszcza w/w rozwiązanie. W związku z tym poz. Nr 17 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Pilot przewodowy sterujący z możliwością blokad funkcji leża Pilot przewodowy sterujący z możliwością blokad funkcji leża (dopuszcza się łóżko posiadające przycisk natychmiastowego wyłączenia wszystkich funkcji elektrycznych) Pytanie nr 23: Czy Zamawiający wymaga elektrycznej regulacji funkcji przechyłów wzdłużnych? Zamawiający nie wymaga elektrycznej regulacji funkcji przechyłów wzdłużnych. Pytanie nr 24: Czy ze względu na bezpieczeństwo pacjenta Zamawiający wymaga (co wydaje się oczywiste) aby łóżko posiadało maksymalne obciążenie robocze na poziomie 230 kg. W sytuacjach zagrożenia życia ( p. reanimacji) lub też wielu dziennych sytuacjach kiedy personel lub goście opierają się o leże lub siadają na leżu pacjenta wymagane jest by wytrzymałość była zagwarantowana na wystarczającym poziomie. Parametr ten jest oferowany przez wielu producentów co świadczy o jego zasadności oraz nie ogranicza konkurencji. Zamawiający nie wymaga, ale dopuszcza w/w rozwiązanie. W związku z tym dodaje się poz. Nr 21 do opisu przedmiotu zamówienia o treści:

6 Dopuszcza się maksymalne obciążenie robocze na poziomie 230 kg (parametr nie wymagany). Pytanie nr 25: Czy Zamawiający dopuści łóżko nie posiadające listew odbojowych zabezpieczone krążkami odbojowymi na każdym narożniku w pełni zabezpieczające łóżko przed uszkodzeniami? Patrz odpowiedź na pytanie nr 8. Pytanie nr 26: Czy Zamawiający wymaga elektrycznej regulacji funkcji CPR oparcia pleców? Zamawiający nie wymaga elektrycznej regulacji funkcji CPR oparcia pleców. Dotyczy zakresu nr 2 łóżko pionizacyjne 10 szt. Pytanie nr 27: Czy Zamawiający dopuści łóżko z pionizacją leża siłownikiem elektrycznym do 72 0 (72 stopni nachylenia w stosunku do podłoża)? Zamawiający dopuszcza w/w rozwiązanie. W związku z tym poz. Nr 4 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Pionizacja leża siłownikiem elektrycznym do 85 0 Pionizacja leża siłownikiem elektrycznym do 85 0 lub do 72 0 Dotyczy zakresu nr 3 stół rehabilitacyjny 8 szt. Pytanie nr 28: Czy zamawiający wymaga, aby stół wyposażony był w kółka jezdne? Zamawiający wymaga, aby stół był wyposażony w kółka jezdne. W związku z tym poz. Nr 1 opisu przedmiotu zamówienia o treści: stół stacjonarny z możliwością wyposażenia w kółka stół wyposażony w kółka jezdne. Pytanie nr 29: Czy Zamawiający pisząc stół stacjonarny z możliwością wyposażenia w kółka ma na myśli stół rehabilitacyjny stacjonarny nie posiadający kół, a mający jedynie możliwość ewentualnego wyposażenia w kółka, czy konstrukcję z wysuwanymi kołami do transportu (przemieszczenia stołu)? Zamawiający zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 28 wymaga, aby stół był wyposażony w kółka jezdne oraz dopuszcza, aby posiadał konstrukcję z wysuwanymi kółkami do transportu. W związku z tym poz. Nr 1 opisu przedmiotu zamówienia o treści: stół wyposażony w kółka jezdne. stół wyposażony w kółka jezdne lub z wysuwanymi kółkami do transportu. Pytanie nr 30: Czy Zamawiający wymaga otworu do pasów stabilizujących w leżysku? Zamawiający nie wymaga otworu do pasów stabilizujących w leżysku.

7 Pytanie nr 31: Jakiego rodzaju sterowania wysokością stołu (pilot ręczny, pilot, nożny, rama sterująca) Zamawiający wymaga? Zamawiający wymaga sterowania wysokością stołu za pomocą pilota ręcznego lub nożnego. W związku z tym poz. Nr 3 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Elektryczna zmiana wysokości leżyska cm Elektryczna zmiana wysokości leżyska cm za pomocą pilota ręcznego lub nożnego Pytanie nr 32: Czy Zamawiający dopuści stoły rehabilitacyjne ze zmianą wysokości leżyska w zakresie 55cm do 95cm przy zachowaniu pozostałych parametrów stołu? Zamawiający wyraża zgodę. W związku z tym poz. Nr 3 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Elektryczna zmiana wysokości leżyska cm za pomocą pilota ręcznego lub nożnego Elektryczna zmiana wysokości leżyska cm lub cm za pomocą pilota ręcznego lub nożnego Dotyczy zakresu nr 4 stół rehabilitacyjny 3-sekcyjny 3 szt. Pytanie nr 33: Jakiego sposobu regulacji wysokości stołu wymaga Zamawiający: elektryczna czy hydrauliczna? Czy Zamawiający dopuści w przypadku stołu elektrycznego możliwość regulacji wysokości za pomocą przełącznika ramowego dostępnego z każdej strony stołu bez pilota? Zamawiający dopuszcza dwa sposoby regulacji wysokości stołu elektryczny lub hydrauliczny oraz dopuszcza w przypadku stołu elektrycznego możliwość regulacji wysokości za pomocą przełącznika ramowego dostępnego z każdej strony stołu bez pilota. W związku z tym poz. Nr 2 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Regulacja wysokości elektryczna lub hydrauliczna Regulacja wysokości elektryczna lub hydrauliczna oraz dopuszcza się w przypadku stołu elektrycznego możliwość regulacji wysokości za pomocą przełącznika ramowego dostępnego z każdej strony stołu bez pilota Pytanie nr 34: Czy Zamawiający dopuści stół z wysuwanymi za pomocą jednej dźwigni kołami do transportu? Zamawiający dopuszcza stół z wysuwanymi za pomocą jednej dźwigni kołami do transportu. W związku z tym poz. Nr 6 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Kółka jezdne z blokadą Kółka jezdne z blokadą lub wysuwane za pomocą jednej dźwigni Pytanie nr 35: Czy Zamawiający dopuści stoły rehabilitacyjne ze zmianą wysokości leżyska w zakresie 55 cm do 95cm przy zachowaniu pozostałych parametrów stołu? Zamawiający dopuszcza stoły ze zmianą wysokości leżyska w zakresie 55 cm do 95 cm. W związku z tym poz. Nr 3 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Regulowana wysokość cm

8 Regulowana wysokość cm lub 55 cm do 95 cm. Dotyczy zakresu nr 5- stół do masażu 3-sekcyjny- 2 szt. Pytanie nr 36: Czy Zamawiający dopuści stół o regulacji wysokości cm? Zamawiający dopuszcza stół o regulacji wysokości cm. W związku z tym poz. Nr 1 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Regulacja wysokości od 45 cm do 95 cm Regulacja wysokości od 45 cm do 95 cm lub cm Pytanie nr 37: Jakiego sposobu regulacji podgłówka i części środkowej Zamawiający wymaga (ręczny, czy sprężyna gazowa)? Zamawiający wymaga ręcznego lub za pomocą sprężyny gazowej sposobu regulacji podgłówka. W związku z tym poz. Nr 2 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Regulowany podgłówek Regulowany podgłówek ręcznie lub za pomocą sprężyny gazowej Pytanie nr 38: Jakiego rodzaju sterowania wysokością stołu (pilot ręczny, pilot nożny, rama sterująca) Zamawiający wymaga? Zamawiający wymaga tylko elektrycznego sposobu regulacji wysokości za pomocą pilota ręcznego lub nożnego. W związku z tym poz. Nr 3 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Regulacja wysokości elektryczna lub hydrauliczna Regulacja wysokości elektryczna za pomocą pilota ręcznego lub nożnego Pytanie nr 39: Czy Zamawiający dopuści stoły rehabilitacyjne ze zmianą wysokości leżyska w zakresie 55cm do 95cm przy zachowaniu pozostałych parametrów stołu? Zamawiający dopuszcza stoły ze zmianą wysokości leżyska w zakresie 55cm do 95cm. W związku z tym poz. Nr 1 opisu przedmiotu zamówienia o treści: Regulacja wysokości od 45 cm do 95 cm lub cm Regulacja wysokości od 45 cm do 95 cm lub cm lub 55 do 95 W załączeniu przesyłamy poprawiony opis przedmiotu zamówienia oraz specyfikacje techniczne dotyczące zakresu nr 12,3,4,5, które są obowiązujące. Andrzej Pawluczyk Dyrektor Radomskiego Szpitala Specjalistycznego Sporządziła: inna Skwarczyńska

9 ROZDZIAŁ II OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Lp. Zakres nr 1 łóżko rehabilitacyjne 30 szt. Parametry wymagane 1. Łóżko rehabilitacyjne wielofunkcyjne elektryczne do ogólnej pielęgnacji z możliwością rehabilitacji 2. Konstrukcja nośna z profili stalowych pokrytych lakierem segmenty leża wypełnione stalową kratą (dopuszcza się konstrukcję łóżka ramową umożliwiającą zamontowanie podwójnej ramy wyciągowej (rehabilitacyjnej) 3. Ramy szczytów łóżek chromowane (szczyty o wym cm) 4. Barierki boczne chromowane na całej długości leża (lub pokrywające 75% długości leża) o wym. w granicach cm 5. Szerokość całkowita z odbojami cm 6. Długość całkowita z odbojami cm 7. Leże łóżka czterosegmentowe, w tym trzy segmenty ruchome 8. Elektryczne regulacje regulacja wysokości łóżka cm lub 42-77,5 cm lub 43-80,5 cm, regulacja segmentu oparcia pleców Pozycja Trendelenburga około 15 0, pozycja anty-trendelenburga minimum 5 0 (dopuszcza się pozycję anty-trendelenburga minimum do 12 0 ). 10. Regulacja segmentu podudzia - ręczny mechanizm zapadkowy 11. Regulacja segmentu uda (dopuszcza się elektryczną regulację segmentu uda) 12. Cztery koła jezdne z centralną dźwignią blokady kół. Jedno z kół posiada blokadę kierunkową umożliwiającą jazdę na wprost 13. Szczyty łóżka z możliwością łatwego wyjmowania z ramy leża wykonane z płyty laminowanej (możliwość wyboru koloru szczytów) 14. Rama łóżka posiadająca elementy zabezpieczające lóżko przed obiciem, tj. 4 krążki umieszczone na szczytach i 2 listwy odbojowe po bokach łóżka (dopuszcza się łóżko bez listew odbojowych) 15. Funkcja CPR, tj. awaryjna mechaniczna możliwość uzyskania pozycji półpłaskiej (reanimacyjnej) oparcia pleców 16. Funkcja autoregresji segmentu oparcia pleców, która zapobiega przed zsuwaniem się pacjenta z łóżka 17. Pilot przewodowy sterujący z możliwością blokad funkcji leża (dopuszcza się łóżko posiadające przycisk natychmiastowego wyłączenia wszystkich funkcji elektrycznych) 18. Zintegrowane przedłużenie leża do 20 cm wypełnione dodatkowym materacem 19. Dodatkowe wyposażenie do każdego łóżka: - uchwyt do kroplówek przy szczycie łóżka (chromowany) - uchwyty na worek do cewnika, kaczkę, basen - wysuwana zintegrowana półka na pościel (lakierowana) - kosz do ułożenia ciapów pacjenta - uchwyt do podwieszania kabla elastycznego i uchwyt na pilot do obsługi elektrycznej łóżka (dopuszcza się rozwiązanie konstrukcyjne polegające na zintegrowaniu z pilotem przewodowym elastycznego uchwytu umożliwiającego powieszenie pilota na poręczach bocznych, ramach szczytów, ramie leża oraz innych elementach wyposażenia dodatkowego łóżka)

10 - materac z pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości: grubość około 100mm, w pokrowcu nieprzemakalnym, zmywalnym, paroprzepuszczalnym, przystosowanym do dezynfekcji - wysięgnik z uchwytem do ręki mocowany po obu stronach wezgłowia 2 szt. 20. Gwarancja min. 24 miesiące 21. Dopuszcza się maksymalne obciążenie robocze na poziomie 230 kg (parametr nie wymagany). Lp. Zakres nr 2 łóżko pionizacyjne 10 szt. Parametry wymagane 1. Leże wypełnione metalowymi profilowanymi lamelami 2. Szerokość leża 90 cm 3. Oparcie pleców z regulowanym zagłówkiem 4. Pionizacja leża siłownikiem elektrycznym do 85 0 lub do Akumulator wbudowany w układ elektryczny łóżka podtrzymujący sterowanie łóżka przy braku zasilania sieciowego 6. Regulacja wysokości leża siłownikiem elektrycznym cm 7. Regulacja oparcia pleców ok. 70 0, nóg ok siłownikiem elektrycznym 8. Regulacja oparcia podudzi mechanizmem zapadkowym 9. Szczyty metalowe lakierowane z wypełnieniem płytą laminowaną 10. Barierki składane metalowe lakierowane 11. Koła z blokadą 12. Tuleje do mocowania wyposażenia przy wezgłowiu 13. Uchwyt ręki (2 szt.) wyposażony w mechanizm sprężynowy umożliwiający samodzielną regulację długości uchwytu za pomocą jednej ręki 14. Uchwyt woreczków urologicznych 15. Wieszak kroplówki 16. Materac przeciwodleżynowy gąbkowy 17. Gwarancja min. 24 miesiące Lp. Zakres nr 3 stół rehabilitacyjny 8 szt. Parametry wymagane 1. Stół wyposażony w kółka jezdne lub z wysuwanymi kółkami do transportu 2. Stabilna konstrukcja 3. Elektryczna zmiana wysokości leżyska cm lub cm za pomocą pilota ręcznego lub nożnego. 4. Stół trzy częściowy (leżysko główne, część pod nogi oraz zagłówek z otworem na nos i brodę) 5. Zmiany ustawienia poszczególnych części leżyska za pomocą sprężyny gazowej 6. Regulowana wysokość zagłówka ręcznie za pomocą sprężyny gazowej zakres regulacji od

11 -30 0 do Standardowo tapicerka z atestowanych materiałów skóropodobnych 8. Na bokach leżyska uchwyty do pasów stabilizacyjnych 9. Długość min. 195 cm 10. Szerokość min. 65 cm 11. Wysokość regulowana w zakresie 50 cm 100 cm 12. Zasilanie 230V / 24 V 50 Hz 13. Gwarancja min. 24 miesiące Lp. 1. Minimalne wymiary: 195x65 cm Zakres nr 4 stół rehabilitacyjny 3-sekcyjny 3 szt. Parametry wymagane 2. Regulacja wysokości elektryczna lub hydrauliczna oraz dopuszcza się w przypadku stołu elektrycznego możliwość regulacji wysokości za pomocą przełącznika ramowego dostępnego z każdej strony stołu bez pilota 3. Regulowana wysokość cm lub 55 cm do 95 cm 4. Pilot do regulacji wysokości 5. Podgłówek regulowany sprężyną gazową 6. Kółka jezdne z blokadą lub wysuwane za pomocą jednej dźwigni 7. Zatyczka do otworu na twarz Zakres nr 5 stół do masażu 3-sekcyjny 2 szt. Lp. Parametry wymagane 1. Regulacja wysokości od 45 cm do 95 cm lub cm 2. Regulowany podgłówek ręcznie lub za pomocą sprężyny gazowej 3. Regulacja wysokości elektryczna za pomocą pilota ręcznego lub nożnego

12 SPECYFIKACJA TECHNICZNA Zakres nr 1 łóżko rehabilitacyjne 30 szt. Załącznik Nr 1a do oferty Producent.. Kraj:... Nazwa aparatu, typ, model Rok produkcji, wymagany 2008, fabrycznie nowy, model Lp. Parametry wymagane Szczegółowy opis oferowanych parametrów 1. Łóżko rehabilitacyjne wielofunkcyjne elektryczne do ogólnej pielęgnacji z możliwością rehabilitacji 2. Konstrukcja nośna z profili stalowych pokrytych lakierem segmenty leża wypełnione stalową kratą (dopuszcza się konstrukcję łóżka ramową umożliwiającą zamontowanie podwójnej ramy wyciągowej (rehabilitacyjnej) 3. Ramy szczytów łóżek chromowane (szczyty o wym cm) 4. Barierki boczne chromowane na całej długości leża (lub pokrywające 75% długości leża) o wym. w granicach cm 5. Szerokość całkowita z odbojami cm 6. Długość całkowita z odbojami cm 7. Leże łóżka czterosegmentowe, w tym trzy segmenty ruchome 8. Elektryczne regulacje regulacja wysokości łóżka cm lub 42-77,5 cm lub 43-80,5 cm, regulacja segmentu oparcia pleców Pozycja Trendelenburga około 15 0, pozycja anty- Trendelenburga minimum 5 0 (dopuszcza się pozycję anty-trendelenburga minimum do 12 0 ). 10. Regulacja segmentu podudzia - ręczny mechanizm zapadkowy 11. Regulacja segmentu uda (dopuszcza się elektryczną regulację segmentu uda) 12. Cztery koła jezdne z centralną dźwignią blokady kół. Jedno z kół posiada blokadę kierunkową umożliwiającą jazdę na wprost 13. Szczyty łóżka z możliwością łatwego wyjmowania z ramy leża wykonane z płyty laminowanej (możliwość wyboru koloru szczytów) 14. Rama łóżka posiadająca elementy zabezpieczające lóżko przed obiciem, tj. 4 krążki umieszczone na szczytach i 2 listwy odbojowe po bokach łóżka (dopuszcza się łóżko bez listew odbojowych) 15. Funkcja CPR, tj. awaryjna mechaniczna możliwość uzyskania pozycji półpłaskiej (reanimacyjnej) oparcia pleców

13 16. Funkcja autoregresji segmentu oparcia pleców, która zapobiega przed zsuwaniem się pacjenta z łóżka 17. Pilot przewodowy sterujący z możliwością blokad funkcji leża (dopuszcza się łóżko posiadające przycisk natychmiastowego wyłączenia wszystkich funkcji elektrycznych) 18. Zintegrowane przedłużenie leża do 20 cm wypełnione dodatkowym materacem 19. Dodatkowe wyposażenie do każdego łóżka: - uchwyt do kroplówek przy szczycie łóżka (chromowany) - uchwyty na worek do cewnika, kaczkę, basen - wysuwana zintegrowana półka na pościel (lakierowana) - kosz do ułożenia ciapów pacjenta - uchwyt do podwieszania kabla elastycznego i uchwyt na pilot do obsługi elektrycznej łóżka (dopuszcza się rozwiązanie konstrukcyjne polegające na zintegrowaniu z pilotem przewodowym elastycznego uchwytu umożliwiającego powieszenie pilota na poręczach bocznych, ramach szczytów, ramie leża oraz innych elementach wyposażenia dodatkowego łóżka) - materac z pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości: grubość około 100mm, w pokrowcu nieprzemakalnym, zmywalnym, paroprzepuszczalnym, przystosowanym do dezynfekcji - wysięgnik z uchwytem do ręki mocowany po obu stronach wezgłowia 2 szt. 20. Gwarancja min. 24 miesiące 21. Dopuszcza się maksymalne obciążenie robocze na poziomie 230 kg (parametr nie wymagany). Uwaga: Wykonawca zobowiązany jest dołączyć dokumenty w języku polskim, potwierdzające zgodność zadeklarowanych parametrów ze stanem faktycznym (w dokumentach tych należy czytelnie wskazać dany parametr). Niespełnienie w/w parametrów skutkować będzie odrzuceniem oferty. Wykonawca oświadcza, że oferowany sprzęt jest nowy fabrycznie, kompletny i będzie po zainstalowaniu gotowy do pracy beż żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji (poza materiałami eksploatacyjnymi).... Podpis wykonawcy

14 SPECYFIKACJA TECHNICZNA Zakres nr 2 łóżko pionizacyjne 10 szt. Załącznik Nr 1b do oferty Producent.. Kraj:... Nazwa aparatu, typ, model Rok produkcji, wymagany 2008, fabrycznie nowy, model Lp. Parametry wymagane Szczegółowy opis oferowanych parametrów 1. Leże wypełnione metalowymi profilowanymi lamelami 2. Szerokość leża 90 cm 3. Oparcie pleców z regulowanym zagłówkiem 4. Pionizacja leża siłownikiem elektrycznym do 85 0 lub do Akumulator wbudowany w układ elektryczny łóżka podtrzymujący sterowanie łóżka przy braku zasilania sieciowego 6. Regulacja wysokości leża siłownikiem elektrycznym cm 7. Regulacja oparcia pleców ok. 70 0, nóg ok siłownikiem elektrycznym 8. Regulacja oparcia podudzi mechanizmem zapadkowym 9. Szczyty metalowe lakierowane z wypełnieniem płytą laminowaną 10. Barierki składane metalowe lakierowane 11. Koła z blokadą 12. Tuleje do mocowania wyposażenia przy wezgłowiu 13. Uchwyt ręki (2 szt.) wyposażony w mechanizm sprężynowy umożliwiający samodzielną regulację długości uchwytu za pomocą jednej ręki 14. Uchwyt woreczków urologicznych 15. Wieszak kroplówki 16. Materac przeciwodleżynowy gąbkowy 17. Gwarancja min. 24 miesiące Uwaga: Wykonawca zobowiązany jest dołączyć dokumenty w języku polskim, potwierdzające zgodność zadeklarowanych parametrów ze stanem faktycznym (w dokumentach tych należy czytelnie wskazać dany parametr). Niespełnienie w/w parametrów skutkować będzie odrzuceniem oferty. Wykonawca oświadcza, że oferowany sprzęt jest nowy fabrycznie, kompletny i będzie po zainstalowaniu gotowy do pracy beż żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji (poza materiałami eksploatacyjnymi).... Podpis wykonawcy

15 SPECYFIKACJA TECHNICZNA Zakres nr 3 stół rehabilitacyjny 8 szt. Załącznik Nr 1c do oferty Producent.. Kraj:... Nazwa aparatu, typ, model Rok produkcji, wymagany 2008, fabrycznie nowy, model Lp. Parametry wymagane Szczegółowy opis oferowanych parametrów 1. Stół wyposażony w kółka jezdne lub z wysuwanymi kółkami do transportu 2. Stabilna konstrukcja 3. Elektryczna zmiana wysokości leżyska cm lub cm za pomocą pilota ręcznego lub nożnego. 4. Stół trzy częściowy (leżysko główne, część pod nogi oraz zagłówek z otworem na nos i brodę) 5. Zmiany ustawienia poszczególnych części leżyska za pomocą sprężyny gazowej 6. Regulowana wysokość zagłówka ręcznie za pomocą sprężyny gazowej zakres regulacji od do Standardowo tapicerka z atestowanych materiałów skóropodobnych 8. Na bokach leżyska uchwyty do pasów stabilizacyjnych 9. Długość min. 195 cm 10. Szerokość min. 65 cm 11. Wysokość regulowana w zakresie 50 cm 100 cm 12. Zasilanie 230V / 24 V 50 Hz 13. Gwarancja min. 24 miesiące Uwaga: Wykonawca zobowiązany jest dołączyć dokumenty w języku polskim, potwierdzające zgodność zadeklarowanych parametrów ze stanem faktycznym (w dokumentach tych należy czytelnie wskazać dany parametr). Niespełnienie w/w parametrów skutkować będzie odrzuceniem oferty. Wykonawca oświadcza, że oferowany sprzęt jest nowy fabrycznie, kompletny i będzie po zainstalowaniu gotowy do pracy beż żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji (poza materiałami eksploatacyjnymi).... Podpis wykonawcy

16 Załącznik Nr 1d do oferty SPECYFIKACJA TECHNICZNA Zakres nr 4 stół rehabilitacyjny 3-sekcyjny 3 szt. Producent.. Kraj:... Nazwa aparatu, typ, model Rok produkcji, wymagany 2008, fabrycznie nowy, model Lp. Parametry wymagane Szczegółowy opis oferowanych parametrów 1. Minimalne wymiary: 195x65 cm 2. Regulacja wysokości elektryczna lub hydrauliczna oraz dopuszcza się w przypadku stołu elektrycznego możliwość regulacji wysokości za pomocą przełącznika ramowego dostępnego z każdej strony stołu bez pilota 3. Regulowana wysokość cm lub 55 cm do 95 cm 4. Pilot do regulacji wysokości 5. Podgłówek regulowany sprężyną gazową 6. Kółka jezdne z blokadą lub wysuwane za pomocą jednej dźwigni 7. Zatyczka do otworu na twarz Uwaga: Wykonawca zobowiązany jest dołączyć dokumenty w języku polskim, potwierdzające zgodność zadeklarowanych parametrów ze stanem faktycznym (w dokumentach tych należy czytelnie wskazać dany parametr). Niespełnienie w/w parametrów skutkować będzie odrzuceniem oferty. Wykonawca oświadcza, że oferowany sprzęt jest nowy fabrycznie, kompletny i będzie po zainstalowaniu gotowy do pracy beż żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji (poza materiałami eksploatacyjnymi).... Podpis wykonawcy

17 Załącznik Nr 1e do oferty SPECYFIKACJA TECHNICZNA Zakres nr 5 stół do masażu 3-sekcyjny 2 szt. Producent.. Kraj:... Nazwa aparatu, typ, model Rok produkcji, wymagany 2008, fabrycznie nowy, model Lp. Parametry wymagane Szczegółowy opis oferowanych parametrów 1. Regulacja wysokości od 45 cm do 95 cm lub cm 2. Regulowany podgłówek ręcznie lub za pomocą sprężyny gazowej 3. Regulacja wysokości elektryczna za pomocą pilota ręcznego lub nożnego Uwaga: Wykonawca zobowiązany jest dołączyć dokumenty w języku polskim, potwierdzające zgodność zadeklarowanych parametrów ze stanem faktycznym (w dokumentach tych należy czytelnie wskazać dany parametr). Niespełnienie w/w parametrów skutkować będzie odrzuceniem oferty. Wykonawca oświadcza, że oferowany sprzęt jest nowy fabrycznie, kompletny i będzie po zainstalowaniu gotowy do pracy beż żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji (poza materiałami eksploatacyjnymi).... Podpis wykonawcy

Andrzej Pawluczyk. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia

Andrzej Pawluczyk. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl NIP: 796-00-12-187

Bardziej szczegółowo

Novera 4A, 3A, 1A. Wielofunkcyjne łóżka szpitalne

Novera 4A, 3A, 1A. Wielofunkcyjne łóżka szpitalne Novera 4A, 3A, 1A Wielofunkcyjne łóżka szpitalne Novera 4A Dwuosiowe krążki odbojowe zabezpieczające łóżko przed uderzeniami (opcja) Pilot przewodowy z możliwością blokady poszczególnych funkcji łóżka

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżko rehabilitacyjne Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Pilot przewodowy Łóżko rehabilitacyjne w wersji elektrycznej Wyjmowany szczyt nóg PL19.1

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżko rehabilitacyjne Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Pilot przewodowy Łóżko rehabilitacyjne w wersji elektrycznej Wyjmowany szczyt nóg PL19.1

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH. Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym WYMAGANIA OGÓLNE

ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH. Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym WYMAGANIA OGÓLNE Załącznik Nr 2 do SIWZ ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym 30 szt. Parametry wymagane Lp. Opis parametrów wymaganych Parametr

Bardziej szczegółowo

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

ODPOWIEDZI NA PYTANIA Kraków, 12 lutego 2016r. wg rozdzielnika NR POSTĘPOWANIA: DZP.272-2/16 Przetarg nieograniczony pn. "Dostawa łóżek szpitalnych" ODPOWIEDZI NA PYTANIA działając na podstawie art. 38 ustawy z dn. 29 stycznia

Bardziej szczegółowo

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Wyjmowana siatka metalowa Łóżko rehabilitacyjne LP-05 Wyjmowany szczyt nóg

Bardziej szczegółowo

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 1 Tak. Zamawiający dopuszcza stół operacyjny mobilny z napędem elektrohydraulicznym i mechaniczno-hydraulicznym.

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 1 Tak. Zamawiający dopuszcza stół operacyjny mobilny z napędem elektrohydraulicznym i mechaniczno-hydraulicznym. Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Ul. M. Skłodowskiej Curie 10 41-800 Zabrze Zabrze, dn. 07.05.2014r DZP/18PN/2014 Wszyscy Wykonawcy Dotyczy: zapytania do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Bardziej szczegółowo

DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO DZ/271/100/2015

DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO DZ/271/100/2015 Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II ul. Prądnicka 80 31-202 Kraków Sekretariat Dyrektora Szpitala tel.12-614-20-02 faks 12-614-22-66 sekretariat@szpitaljp2.krakow.pl www.szpitaljp2.krakow.pl

Bardziej szczegółowo

ŁÓŻKA REHABILITACYJNE LP-05, LP-01.3, LP-01.4, LP-01.5

ŁÓŻKA REHABILITACYJNE LP-05, LP-01.3, LP-01.4, LP-01.5 ŁÓŻKA REHABILITACYJNE LP-05, LP-01.3, LP-01.4, ŁÓŻKO REHABILITACYJNE LP-05 Przeznaczenie łóżek Łóżka LP-05, LP-01.3, LP-01.4 i przeznaczone są do do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania,

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 5 Opis przedmiotu zamówienia Łóżko 2 segmentowe 4 szt Szerokość całkowita: max. 960 mm Długość całkowita: 2150 mm Wysokość leża od podłogi: max. 500 mm Konstrukcja łóżka wykonana z profili

Bardziej szczegółowo

MCLChPiG-Gr.IVA 12 /PN/2012 Otwock, dn.06..06.2012r

MCLChPiG-Gr.IVA 12 /PN/2012 Otwock, dn.06..06.2012r Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy ul. Narutowicza 80, 05-400 Otwock, tel. (22) 344 64 00, 344 64 71, FAX (22) 344-64-74, centr. (22) 344 62 00 http://www.otwock-szpital.pl e-mail: sekretariat.otw@otwock-szpital.pl,

Bardziej szczegółowo

Wszyscy uczestnicy postępowania. Wyjaśnienia

Wszyscy uczestnicy postępowania. Wyjaśnienia Lubaczów, 15.02.2013 Wszyscy uczestnicy postępowania nr sprawy: ZP-III343/2/2013 Wyjaśnienia Dotyczy: przetargu nieograniczonego na dostawę sprzętu rehabilitacyjnego w ramach programu pn. Program wyrównywania

Bardziej szczegółowo

Dotyczy wszystkich pakietów:zaoferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy,wymagany rok produkcji 2010.

Dotyczy wszystkich pakietów:zaoferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy,wymagany rok produkcji 2010. Załącznik nr 3. ZESTAWIENIU PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Dotyczy wszystkich pakietów:zaoferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy,wymagany rok produkcji 2010. Pakiet nr 1: Wózki szpitalne różne długość całkowita:

Bardziej szczegółowo

dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami

dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami Rzeszów, 29.07.2014 r. AD.ZP.3810-4/2014/JJ dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami W związku z pytaniami złożonymi do specyfikacji

Bardziej szczegółowo

Toszek, 25.10.2012 r.

Toszek, 25.10.2012 r. Toszek, 25.10.2012 r. dotyczy: postępowania nr 24/PN/DEG/AS/2012 na dostawę aparatury medycznej, mebli medycznych, dezynfektora, sprzętu komputerowego, sprzętów AGD i RTV, mebli, testów psychologicznych,

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE. Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE. Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK Załącznik nr 11 SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE Ilość: 5 Producent: Model/Typ: Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: Lp. Wyszczególnienie parametru technicznego Wymagane

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTOWY. Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych.... (nazwa Wykonawcy/ów)

FORMULARZ OFERTOWY. Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych.... (nazwa Wykonawcy/ów) Załącznik nr 1 do SIWZ..., dnia...2010r. (pieczęć Wykonawcy) FORMULARZ OFERTOWY Niniejszym oświadczamy, Ŝe w postępowaniu o udzielenie zamówienia na: Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych ofertę przetargową

Bardziej szczegółowo

Gorlice dnia 18.12.2012 r. XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania

Gorlice dnia 18.12.2012 r. XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania Gorlice dnia 18.12.2012 r. Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na dostawę wyposażenia medycznego Oddziału Neurologicznego oraz ZOL, Nr sprawy: 90/2012. Dotyczy treści

Bardziej szczegółowo

SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych

SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych D:... D... SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych Wałbrzych, 13.09.2013 r. Znak sprawy: ZP/9/ŁS/2013 Szanowni Wykonawcy!

Bardziej szczegółowo

Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia 1 XVI.227 /44 / 2014 Gorlice 16.04.2014r. Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Dotyczy: Sprawa 31/2014. Postępowanie na dostawę Łóżek rehabilitacyjnych, ortopedycznych szafek przyłóżkowych

Bardziej szczegółowo

Zestawienie parametrów granicznych / odcinających /

Zestawienie parametrów granicznych / odcinających / Załącznik nr 1 do pisma z dnia 12.08.2011r. znak: SZP-2910-9(28/ZP/11)-11(1 ) Zestawienie parametrów granicznych / odcinających / Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 segmentowym szt.

Bardziej szczegółowo

ul. Medyczna 19, Płock

ul. Medyczna 19, Płock r^kiszpit ar 'na Kacprzak' ul. Medyczna 19,09-400 Płock Płock, dnia 08.11.20lOr. SZP-2910-6 (16/ZP/10)-10 (1) Do firm biorących udział w postępowaniu Dotyczy postępowania o zamówienie publiczne znak: SZP-2910-6

Bardziej szczegółowo

Podstawa intensywnej opieki

Podstawa intensywnej opieki Sicuro pesa Najniższe położenie leża: 45 cm Najwyższe położenie leża: 81 cm Sekcja oparcia pleców ustawiana do ok. 70 o Niska pozycja nóg (anty-trendelenburga) do 20 o Wysoka pozycja nóg (Trendelenburga)

Bardziej szczegółowo

Znak Sprawy: 84/2014 IK/EZP-065/538/2014 Warszawa, dnia 02 grudnia 2014 r.

Znak Sprawy: 84/2014 IK/EZP-065/538/2014 Warszawa, dnia 02 grudnia 2014 r. Znak Sprawy: 84/2014 IK/EZP-065/538/2014 Warszawa, dnia 02 grudnia 2014 r. WYJAŚ i ZMIANA TREŚCI SIWZ (1) Na podstawie art. 38 ust. 2 i 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych

Bardziej szczegółowo

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.uwm.edu.pl/zamowienia Olsztyn: Dostawa wyposaŝenia tj. kompletów barierek bocznych zabezpieczających

Bardziej szczegółowo

Łóżka dla OIT. LE-12 VIGO 2 z układem ważenia LE-13 VIGO 3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.

Łóżka dla OIT. LE-12 VIGO 2 z układem ważenia LE-13 VIGO 3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com. Łóżka dla IT LE-12 VIG 2 z układem ważenia LE-13 VIG 3 Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżka dla IT LE-12 LE-13 Korzyści dla służb techniczych

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzi na pytania

Odpowiedzi na pytania Warszawa, dnia 22 kwietnia 2015 r. Do wykonawców biorących udział w postępowaniu na dostawa sprzętu medycznego, mebli medycznych, akcesoriów oraz wyposażenia biurowego do oddziału ZOL i rehabilitacji neurologicznej,

Bardziej szczegółowo

Rzeszów, dnia r. dot. przetargu nieograniczonego na dostawę stołu operacyjnego i lampy operacyjnej

Rzeszów, dnia r. dot. przetargu nieograniczonego na dostawę stołu operacyjnego i lampy operacyjnej Rzeszów, dnia 02.05.2008 r. SP ZOZ.II.1.3/ZP-14A-PN/1/2008 dot. przetargu nieograniczonego na dostawę stołu operacyjnego i lampy operacyjnej W związku ze złożonymi zapytaniami dotyczącymi treści SIWZ,

Bardziej szczegółowo

1. ŁóŜka szpitalne - szt 20

1. ŁóŜka szpitalne - szt 20 Załącznik nr: CPV 9000-6 Meble medyczne. ŁóŜka szpitalne - szt 0 /NIE /NIE I ŁóŜka szpitalne fabrycznie nowe Wykonane z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia LeŜe łóŝka

Bardziej szczegółowo

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Certyfikat Akredytacyjny 9122.ZESP ISO 9001:2008 Znak sprawy: SZP/380/30/2014 Łańcut, dnia 14.10.2014r. Uczestnicy postępowania przetargowego

Bardziej szczegółowo

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei Załącznik nr 1 Specyfikacja Techniczna Zamówienia PAKIET nr 4 A. Łóżko medyczne sterowane elektrycznie 4 sztuki L.p. Parametry wymagane Wartość graniczna Parametr oferowany opis /NIE 1 Nazwa oferowanego

Bardziej szczegółowo

PAKIET NR 3 Znak Sprawy FDZP/20/13 - Załącznik nr 2 Szczegółowy opis przedmioru zamówienia strona 1 z 22 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PAKIE NR 3

PAKIET NR 3 Znak Sprawy FDZP/20/13 - Załącznik nr 2 Szczegółowy opis przedmioru zamówienia strona 1 z 22 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PAKIE NR 3 Znak Sprawy FDZP/20/13 - Załącznik nr 2 Szczegółowy opis przedmioru zamówienia strona 1 z 22 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PAKIE NR 3 Wszystkie urządzenia sprzęt, aparatura medyczna nowe nieużywane roku produkcji

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzi na pytania

Odpowiedzi na pytania Warszawa, dnia 22 kwietnia 2015 r. Do wykonawców biorących udział w postępowaniu na dostawa sprzętu medycznego, mebli medycznych, akcesoriów oraz wyposażenia biurowego do oddziału ZOL i rehabilitacji neurologicznej,

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych.

dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych. Toruń, dn. 31 października 2014r. L.dz. SSM.DZP.200.182.2014 dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych. I. W związku

Bardziej szczegółowo

Czy Zamawiający dopuści lampy operacyjne mobilne, która generuje 110 000 lux?

Czy Zamawiający dopuści lampy operacyjne mobilne, która generuje 110 000 lux? RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 RADOM ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl NIP: 796-00-12-187 tel.:

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych.

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. Toruń, dn. 12.09.2014r. L.dz. SSM.DZP.200.166.2014 dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. Na podstawie

Bardziej szczegółowo

łóżka FALCON CONDOR HAWK

łóżka FALCON CONDOR HAWK łóżka FALCON CONDOR 1 2 NOWATORSKA KONSTRUKCJA Projektując nasze wyroby wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie naszych pracowników konstruktorów, technologów, handlowców. Proces projektowania zawsze przebiega

Bardziej szczegółowo

Strona internetowa Elbląg dnia 22.08.2014 r.

Strona internetowa Elbląg dnia 22.08.2014 r. Strona internetowa Elbląg dnia 22.08.2014 r. Znak sprawy 41/2014 Do wszystkich uczestników postępowania dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego poniżej 207 000

Bardziej szczegółowo

Medicor-Pol Zakład Techniki Medycznej Sp.z o.o. Autoryzowany Przedstawiciel Producenta Sprzętu. Fotele Ginekologiczno-urologiczne

Medicor-Pol Zakład Techniki Medycznej Sp.z o.o. Autoryzowany Przedstawiciel Producenta Sprzętu. Fotele Ginekologiczno-urologiczne Medicor-Pol Zakład Techniki Medycznej Sp.z o.o Autoryzowany Przedstawiciel Producenta Sprzętu na terenie Polski Fotele Ginekologiczno-urologiczne Fotele Ginekologiczno-urologiczne seria GOLEM 6 (Fotele

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

WYJAŚNIENIA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Nowy Dwór Mazowiecki, dnia 20 kwietnia 2015 r. WYJAŚNIENIA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Dotyczy: postępowania Nr ZP/1/2014 na Dostawę stołu operacyjnego dla Garnizonowej Przychodni

Bardziej szczegółowo

Częstochowa, dn.05.05.2015 r. WSZYSCY WYKONAWCY

Częstochowa, dn.05.05.2015 r. WSZYSCY WYKONAWCY Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny, ul. Bialska 104/118, 42-200 Częstochowa dot. przetargu nieograniczonego na: DOSTAWĘ ŁÓŻEK SZPITALNYCH ORAZ WÓZKÓW DO PRZEWOŻENIA

Bardziej szczegółowo

Parametry wymagane. PN/22SM/04/2009 Załącznik nr 5. Pakiet nr 1 poz. 1. Spełnia

Parametry wymagane. PN/22SM/04/2009 Załącznik nr 5. Pakiet nr 1 poz. 1. Spełnia PN/22SM/04/2009 Załącznik nr 5 Pakiet nr 1 poz. 1 Parametry wymagane Wózek do przewoŝenia chorych w pozycji leŝącej Wymiary leŝa: 1. - szerokość 64 70 cm; - długość 142-150 cm. 2. MoŜliwość regulowania

Bardziej szczegółowo

ŁÓŻKO INTENSYWENJE TERAPII Z WYPOSAŻENIEM- 1 SZTUKA

ŁÓŻKO INTENSYWENJE TERAPII Z WYPOSAŻENIEM- 1 SZTUKA Zadanie Nr 12 / Podzadanie 12.4 Wyposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego RCZ w Lubinie, w ramach projektu pn. Rozbudowa, zakup sprzętu i wyposażenia wraz z budową lądowiska w celu utworzenia Szpitalnego

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: odpowiedzi na zapytania w sprawie specyfikacji do przetargu nieograniczonego na dostawę mebli biurowych i medycznych (nr sprawy: 22/13/ZP/PN)

Dotyczy: odpowiedzi na zapytania w sprawie specyfikacji do przetargu nieograniczonego na dostawę mebli biurowych i medycznych (nr sprawy: 22/13/ZP/PN) WSS/KG/ 1107 /DOPKiZP/MW/ 404 /13 Tychy, dn. 16.07.2013r. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia Dotyczy: odpowiedzi na zapytania w sprawie specyfikacji do przetargu nieograniczonego na dostawę

Bardziej szczegółowo

Do uczestników postępowania przetargowego sprzedaż wraz z dostarczeniem stołu operacyjnego laryngologicznego, numer sprawy 126/ZP/2015

Do uczestników postępowania przetargowego sprzedaż wraz z dostarczeniem stołu operacyjnego laryngologicznego, numer sprawy 126/ZP/2015 DZPi Z-271/126/2015 Kraków, 21 maja 2015 roku Do uczestników postępowania przetargowego sprzedaż wraz z dostarczeniem stołu operacyjnego laryngologicznego, numer sprawy 126/ZP/2015 I. Pytania do zapisów

Bardziej szczegółowo

Sporządziła: Anna Skwarczyńska

Sporządziła: Anna Skwarczyńska RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl NIP: 796-00-12-187

Bardziej szczegółowo

MEBLE MEDYCZNE KATALOG 2015. www.meble-medyczne.pl

MEBLE MEDYCZNE KATALOG 2015. www.meble-medyczne.pl MEBLE MEDYCZNE KATALOG 2015 www.meble-medyczne.pl Szanowni Państwo Produkujemy meble medyczne już od 1997 roku. Pierwszym wyrobem medycznym były fotele do stacji krwiodawstwa, które wykonaliśmy według

Bardziej szczegółowo

ŁÓŻKA REHABILITACYJNE

ŁÓŻKA REHABILITACYJNE ŁÓŻKA REHABILITACYJNE OFERTA 2015 1. Łóżka regulowane mechanicznie: Aries LUX 02: cena brutto 1 495 zł Łóżko szpitalne w obudowie drewnianej z czterema poręczami o regulowanej wysokości, dwudzielne leże,

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH Załącznik nr 2 do SIWZ (zał. nr 1 do umowy) ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH Pakiet nr 1 Przedmiot zamówienia: łóżko elektryczne z materacem przeciwodleżynowym 3 szt. (dla Oddziału Anestezjologii

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW TECHNICZNYCH

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW TECHNICZNYCH Załącznik do oferty Grupa 6 poz 1 ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW TECHNICZNYCH Przedmiot: łóżko anestezjologiczne z materacem przeciwodleżynowym 10 szt Nazwa i typ: Producent: Rok produkcji: 2015 Lp

Bardziej szczegółowo

Dotyczy Pakietu nr 1 Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 - segmentowym - 260 szt.

Dotyczy Pakietu nr 1 Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 - segmentowym - 260 szt. Strona1 SZP-2910-9(28/ZP/11)-11(1) Płock, dnia 12.08.2011r. Do wykonawców biorących udział w postępowaniu Dotyczy postępowania o zamówienie publiczne znak: SZP-2910-9(28/ZP/11)-11 prowadzonego w trybie

Bardziej szczegółowo

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL ZAKAŹNY. w Warszawie. DZP/ /01/2010 Warszawa, dnia 29.01.2010

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL ZAKAŹNY. w Warszawie. DZP/ /01/2010 Warszawa, dnia 29.01.2010 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL ZAKAŹNY w Warszawie DZP/ /01/2010 Warszawa, dnia 29.01.2010 Do wszystkich zainteresowanych Dotyczy przetargu nieograniczonego na zakup

Bardziej szczegółowo

MODYFIKACJA SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

MODYFIKACJA SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych Funduszy Strukturalnych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl

Bardziej szczegółowo

ul. Krzywoustego 6 81-035 GDYNIA - POLSKA / POLAND Tel.: +48 58 765 71 00 Fax: +48 58 765 71 02 e-mail: info@vassilli.pl - www.vassilli.

ul. Krzywoustego 6 81-035 GDYNIA - POLSKA / POLAND Tel.: +48 58 765 71 00 Fax: +48 58 765 71 02 e-mail: info@vassilli.pl - www.vassilli. VASSILLI POLSKA Sp. z o.o. ul. Krzywoustego 6 81-035 GDYNIA - POLSKA / POLAND Tel.: +48 58 765 71 00 Fax: +48 58 765 71 02 e-mail: info@vassilli.pl - www.vassilli.pl Cat. Łóżka Rehabilitacyjne i Sprzęt

Bardziej szczegółowo

9. Dot. poz. 11 - Czy w przypadku pozytywnej odpowiedzi na pytanie dotyczące p.5 Zamawiający odstąpi od wymogu dozownika alkoholu?

9. Dot. poz. 11 - Czy w przypadku pozytywnej odpowiedzi na pytanie dotyczące p.5 Zamawiający odstąpi od wymogu dozownika alkoholu? Dotyczy Pakietu nr 4- automatyczna myjnia endoskopowa- 2 szt.: Parametry techniczne 1. Dot. poz. 2 - Czy Zamawiający dopuści do oceny myjnię o wymiarach: 62 x 64 x 93 cm, co nieznacznie odbiega od zapisów

Bardziej szczegółowo

... Dotyczy przetargu nieograniczonego na zakup, dostawę i uruchomienie aparatu RTG do zdjęć punktowych oraz łóżek porodowych

... Dotyczy przetargu nieograniczonego na zakup, dostawę i uruchomienie aparatu RTG do zdjęć punktowych oraz łóżek porodowych SzWNr2 ZP/250/038/141/2010 Rzeszów, 2010-05-17......... Dotyczy przetargu nieograniczonego na zakup, dostawę i uruchomienie aparatu RTG do zdjęć punktowych oraz łóżek porodowych Zamawiający na podstawie

Bardziej szczegółowo

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ 26-607 Radom, ul. Krychnowicka 1

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ 26-607 Radom, ul. Krychnowicka 1 SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ 26-607 Radom, ul. Krychnowicka 1 TELEFONY : Centrala (048) 332-45-00 Izba Przyjęć (048) 332-23-06 Fax (048) 332-15-08

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zadanie Nr 1 meble medyczne OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik Nr 2 do SIWZ Kozetka drewniana do badań EKG 1 szt. Opis parametrów ch Stabilna konstrukcja wykonana z drewna, nadająca się do wykonywania

Bardziej szczegółowo

SP ZOZ KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI I ORTOPEDII Kraków, Al. Modrzewiowa 22

SP ZOZ KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI I ORTOPEDII Kraków, Al. Modrzewiowa 22 NIP: 677-17-03-375 REGON: 351194736 KRS: 0000038598 KSIĘGA REJESTROWA 000000005614 Oznaczenie organu: W-12 tel. sekretariat: (12) 428 73 04 fax: (12) 425 12 28 tel. oddziały: Chirurgii Urazowej, Ortopedii

Bardziej szczegółowo

Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl

Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl NIP: 796-00-12-187

Bardziej szczegółowo

Odcinkiem Gastroenterologii 1 Dnia i Odcinkiem Alergologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Odcinkiem Gastroenterologii 1 Dnia i Odcinkiem Alergologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Lekarska 4 Dział Zamówień Publicznych, Funduszy Strukturalnych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA. Dostawa i montaż łóżek szpitalnych dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA. Dostawa i montaż łóżek szpitalnych dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA Załącznik Nr 1 do siwz Dostawa i montaż łóżek szpitalnych dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej CZĘŚĆ 1 l.p. Nazwa urządzenia Ilość sztuk % Kwota pod. Model/ Typ/ Producent 1.

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW TECHNICZNYCH

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Załącznik do oferty Grupa 7 poz. 5 ZESTAWIENIE PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Przedmiot: łóżko anestezjologiczne z przechyłami bocznymi 2 szt. Nazwa i typ: Producent: Rok produkcji: 2014/2015 Lp. PARAMETRY TECHNICZNE

Bardziej szczegółowo

Stronagłówna BIP Misja Organizacja izarząd Historia Skargi wnioski WYJAŚNIENIE DO SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

Stronagłówna BIP Misja Organizacja izarząd Historia Skargi wnioski WYJAŚNIENIE DO SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Stronagłówna BIP Misja Organizacja izarząd Historia Skargi wnioski Krotoszyn, dnia 27.10.2011 r. WYJAŚNIENIE DO SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na Rozbudowę

Bardziej szczegółowo

Wiosenna promocja. Sklep Medyczno - Rehabilitacyjny. www.sklep.ipson.pl. Wypożyczalnia Sprzętu Ortopedycznego

Wiosenna promocja. Sklep Medyczno - Rehabilitacyjny. www.sklep.ipson.pl. Wypożyczalnia Sprzętu Ortopedycznego Sklep Medyczno - Rehabilitacyjny Wypożyczalnia Sprzętu Ortopedycznego Z n ygo Wiosenna promocja Łóżko w SUPER CENIE + materac w PREZENCIE! Przy zakupie dowolnego łóżka rehabilitacyjnego MATERAC PIANKOWY

Bardziej szczegółowo

Pozycja 1 łóŝka szpitalne z wyposaŝeniem 4 sztuk

Pozycja 1 łóŝka szpitalne z wyposaŝeniem 4 sztuk Załącznik 1.1do SIWZ... (Pieczęć oferenta) OFERTA CENOWA Pakiet nr 1.1 ŁóŜko szpitalne z wyposaŝeniem i bez wyposaŝenia Pozycja 1 łóŝka szpitalne z wyposaŝeniem 4 sztuk Oferowany model:... 1. Szerokość

Bardziej szczegółowo

WYKONAWCY UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO

WYKONAWCY UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny 42-200 Częstochowa ul. Bialska 104/118 tel. i faks: (034) 367-36-74 Częstochowa, dnia 01 sierpnia 2012 r. Oznaczenie sprawy:

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzi na zapytania do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (1) Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (1)

Odpowiedzi na zapytania do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (1) Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (1) 1 Pleszew, dn.04. 08.2015r. NR.272.7.7.2015 Zamawiający: Zarząd Powiatu w Pleszewie ul. Poznańska 79 63 300 Pleszew Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na Dostawę sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego

Bardziej szczegółowo

Radomski Szpital Specjalistyczny z siedzibą w Radomiu, przy ul. Tochtermana 1 udziela odpowiedzi na zapytania Wykonawców o n/w brzmieniu:

Radomski Szpital Specjalistyczny z siedzibą w Radomiu, przy ul. Tochtermana 1 udziela odpowiedzi na zapytania Wykonawców o n/w brzmieniu: RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl NIP: 796-00-12-187

Bardziej szczegółowo

...,dnia... /pieczęć adresowa firmy Wykonawcy/ ZAMAWIAJĄCY:

...,dnia... /pieczęć adresowa firmy Wykonawcy/ ZAMAWIAJĄCY: Znak sprawy: ZP/PN/3/03 Załącznik Nr do SIWZ......,dnia... /pieczęć adresowa firmy Wykonawcy/ /Miejscowość/ ZAMAWIAJĄCY: Beskidzki Zespół Leczniczo Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej 43-384

Bardziej szczegółowo

Stół operacyjny SU-02. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Stół operacyjny SU-02. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Stół operacyjny SU-02 Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Stół operacyjny SU-02 Materace antystatyczne z pianki poliuretanowej odejmowane Podgłówek

Bardziej szczegółowo

Wielkopolskie Centrum Onkologii uprzejmie informuje, iż wpłynęły zapytania do Specyfikacji, na które udzielamy odpowiedzi:

Wielkopolskie Centrum Onkologii uprzejmie informuje, iż wpłynęły zapytania do Specyfikacji, na które udzielamy odpowiedzi: Poznań, dnia 04.03.2015 EZ/350/20/2015/296 Wg rozdzielnika: do wszystkich zainteresowanych i uczestników postępowania o zamówienie publiczne.nr EZ/350/20/2015 dotyczy: Zakup i dostawa urządzeń medycznych.

Bardziej szczegółowo

Polska-Golub-Dobrzyń: Urządzenia medyczne 2015/S 021-033705. Ogłoszenie o zamówieniu. Dostawy

Polska-Golub-Dobrzyń: Urządzenia medyczne 2015/S 021-033705. Ogłoszenie o zamówieniu. Dostawy 1/22 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:33705-2015:text:pl:html Polska-Golub-Dobrzyń: Urządzenia medyczne 2015/S 021-033705 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Dyrektywa

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DO TREŚCI SIWZ ORAZ MODYFIKACJA SIWZ

PYTANIA I ODPOWIEDZI DO TREŚCI SIWZ ORAZ MODYFIKACJA SIWZ Radomsko, 28.08.2013 r. Do: Wszyscy nabywcy SIWZ WP.272.21.05.2013 DOTYCZY: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na: Dostawa wraz z montaŝem sprzętu i wyposaŝenia medycznego

Bardziej szczegółowo

załącznik nr 2 do pakietu nr 2

załącznik nr 2 do pakietu nr 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Łóżko szpitalne intensywnej opieki medycznej z wyposażeniem i szafką przyłóżkową 8 sztuk LP Parametry Wymagane Warunek Opisać 1 Łóżko szpitalne do intensywnej opieki

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzi na pytania

Odpowiedzi na pytania Warszawa, dnia 20 kwietnia 2015 r. Do wykonawców biorących udział w postępowaniu na dostawa sprzętu medycznego, mebli medycznych, akcesoriów oraz wyposażenia biurowego do oddziału ZOL i rehabilitacji neurologicznej,

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY. SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY. SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego Urząd Zamówień Publicznych Zamieszczanie ogłoszeń on-line w BZP: http://www.portal.uzp.gov.pl. X Zamieszczenie obowiązkowe Zamieszczanie nieobowiązkowe OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA OGŁOSZENIE DOTYCZY

Bardziej szczegółowo

WÓZKI TRANSPORTOWE WÓZEK DO PRZEWOZU PACJENTÓW TYP 212 EL

WÓZKI TRANSPORTOWE WÓZEK DO PRZEWOZU PACJENTÓW TYP 212 EL WÓZEK DO PRZEWOZU PACJENTÓW TYP 212 EL prowadnice kaset RTG Cena od 4 427,00 kaseta RTG, uchwyt na butle z tlenem Elektryczny wózek transportowo-reanimacyjnodatkow¹ zalet¹ wózka. Wózek wyposa ony zosta³

Bardziej szczegółowo

Ostrów Wielkopolski dn., Otrzymują: - wykonawcy - strona internetowa Znak sprawy FDZP

Ostrów Wielkopolski dn., Otrzymują: - wykonawcy - strona internetowa  Znak sprawy FDZP Ostrów Wielkopolski dn., 08.02.2016 Znak sprawy FDZP.226.06.2016 Otrzymują: - wykonawcy - strona internetowa Dotyczy: Przetarg nieograniczony na dostawę: łóżko szpitalne z szafką przyłóżkową 8 sztuk, łóżko

Bardziej szczegółowo

Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne ŁÓŻKA REHABILITACYJNE Hermann Bock to renomowana niemiecka firma z 90-letnim doświadczeniem w produkcji rehabilitacyjnych łóżek sterowanych elektrycznie dla osób: starszych, o obniżonej sprawności ruchowej,

Bardziej szczegółowo

DZP/38/382-27/14 Jastrzębie-Zdrój, 22.05.2014 r.

DZP/38/382-27/14 Jastrzębie-Zdrój, 22.05.2014 r. DZP/38/382-27/14 Jastrzębie-Zdrój, 22.05.2014 r. Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy łóżek do intensywnej opieki medycznej wraz z wyposażeniem,

Bardziej szczegółowo

dot. przetargu nieograniczonego ZP-36/12 na dostawę łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych dla SP ZOZ MSW w Krakowie

dot. przetargu nieograniczonego ZP-36/12 na dostawę łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych dla SP ZOZ MSW w Krakowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW w Krakowie ul. Kronikarza Galla 25 30-053 Kraków Kraków dn. 09.11.2012r. dot. przetargu nieograniczonego ZP-36/12 na dostawę łóżek szpitalnych i szafek

Bardziej szczegółowo

LIFEGUARD WÓZKI DO PRZEWOŻENIA PACJENTÓW

LIFEGUARD WÓZKI DO PRZEWOŻENIA PACJENTÓW LIFEGUARD WÓZKI DO PRZEWOŻENIA PACJENTÓW with people in mind RODZINA LIFEGUARD Wózki do przewożenia chorych, stosowane podczas wykonywania badań diagnostycznych, obrazowania rentgenowskiego, zabiegów

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 3 - Formularz ofertyowy PAKIET NR 1 (wyroby z drewna i drewnopodobne)

Załącznik Nr 3 - Formularz ofertyowy PAKIET NR 1 (wyroby z drewna i drewnopodobne) Załącznik Nr 3 - Formularz ofertyowy PAKIET NR 1 (wyroby z drewna i drewnopodobne) Lp Opis zamówienia Ilość Jedn. Cena netto za sztukę Wartość netto Stawka VAT Wartość VAT Wartość zamówienia w złotych

Bardziej szczegółowo

TABELA PARAMETRÓW TECHNICZNYCH. Kozetka lekarska składana 1 szt.

TABELA PARAMETRÓW TECHNICZNYCH. Kozetka lekarska składana 1 szt. Załącznik nr 1.1 opis przedmiotu zamówienia Kozetka lekarska składana 1 szt. Lp. Nazwa parametru Parametry wymagane 1. Kozetka - łóżko rozkładane możliwość rozłożenia do pozycji leżącej i złożenia do pozycji

Bardziej szczegółowo

Witamy w Reha-Bed. Reha-Bed Sp. z o.o. jest rodzinną firmą produkującą wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny.

Witamy w Reha-Bed. Reha-Bed Sp. z o.o. jest rodzinną firmą produkującą wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny. lat razem 1 0 lat razem 10 1 0 Witamy w Reha-Bed Reha-Bed Sp. z o.o. jest rodzinną firmą produkującą wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny. Nasze produkty przeznaczone są do pielęgnacji, rehabilitacji

Bardziej szczegółowo

Formularz Ofertowy - Załącznik Nr 3

Formularz Ofertowy - Załącznik Nr 3 Formularz Ofertowy - Załącznik Nr 3 PAKIET NR 1 Lp Opis zamówienia Ilość Jedn. Cena netto za sztukę Wartość netto za Ilość Stawka VAT Wartość VAT Wartość zamówienia w złotych brutto 1 2 3 4 5 6 7 8 9 3

Bardziej szczegółowo

Wyjaśnienia do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Wyjaśnienia do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych, Funduszy Strukturalnych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 9 do SIWZ

Załącznik nr 9 do SIWZ I. WYMAGANIA OGÓLNE: PARAMETRY TECHNICZNE I EKSPLOATACYJNE WYPOSAŻENIE MEBLOWE MEDYCZNE PŁYCINOWE Załącznik nr 9 do SIWZ 1. Całe Wyposażenie meblowe medyczne płycinowe powinno posiadać: 1) Atesty higieniczne.

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAMÓWIENIA ZFE-II.042.2.5.2015 SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAMÓWIENIA I. Zasady przeprowadzenia procedury zamówienia: 1. Zamówienie realizowane jest na podstawie art. 70 1 i 70 3 70 5 Kodeksu (Dz. U. z 2014 r. poz. 121, 827,

Bardziej szczegółowo

Pilot sterujący. System automatycznej blokady stołu operacyjnego T3600 zapewnia bezpieczeństwo w czasie zabiegu.

Pilot sterujący. System automatycznej blokady stołu operacyjnego T3600 zapewnia bezpieczeństwo w czasie zabiegu. 1 Pilot sterujący Stół uniesiony max. wysokość Stół opuszczony min. wysokość 2 Trendelenburg Anty-Trendelenburg Podstawa zablokowana Podstawa odblokowana System automatycznej blokady stołu operacyjnego

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzi na zapytania do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (5)

Odpowiedzi na zapytania do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (5) Pleszew, dn. 08. 07.2015r. NR.272.6.18.2015 Zamawiający: Zarząd Powiatu w Pleszewie ul. Poznańska 79 63 300 Pleszew Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na Dostawę sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA O PRZETRARGU NIEOGRANICZONYM II o wartości poniżej 200 000 Euro (tablica ogłoszeń, strona internetowa)

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA O PRZETRARGU NIEOGRANICZONYM II o wartości poniżej 200 000 Euro (tablica ogłoszeń, strona internetowa) RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych, Funduszy Strukturalnych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl

Bardziej szczegółowo

W załączeniu Zamawiający przesyła poprawiony opis przedmiotu zamówienia oraz formularz cenowy/specyfikację techniczną, które są obowiązujące.

W załączeniu Zamawiający przesyła poprawiony opis przedmiotu zamówienia oraz formularz cenowy/specyfikację techniczną, które są obowiązujące. RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych Funduszy Strukturalnych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIA: Załącznik Nr 5 - Punkt 1. Aa4 Łóżko do sali wzmożonego nadzoru szt. 2 oraz Załącznik Nr 6 - Punkt 23. Aa4 Łóżko do sali wzmożonego nadzoru szt. 6 1. Do pkt. 6 Czy Zamawiający

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy: DZP-380-7/2016

Znak sprawy: DZP-380-7/2016 Znak sprawy: DZP-380-7/2016 Pytania i odpowiedzi dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego obejmującego Dostawę sprzętu medycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej

Bardziej szczegółowo

NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY tel./fax 62/76 79 529. Informacja do wszystkich zainteresowanych Wykonawców

NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY tel./fax 62/76 79 529. Informacja do wszystkich zainteresowanych Wykonawców PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu ul. Nowy Świat 4, 62-800 Kalisz, tel. 62/76 79 525, fax 62/ 76 79 506 NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: Pakiet nr 1 Łóżko szpitalne elektryczne z szafką przyłóżkową 25 szt.

Dotyczy: Pakiet nr 1 Łóżko szpitalne elektryczne z szafką przyłóżkową 25 szt. Ostrów Wielkopolski dn., 25.02.2016 Znak sprawy FDZP.226.08.2016 Otrzymują: - wykonawcy - strona internetowa Przetarg nieograniczony na dostawę: Łóżko szpitalne do intensywnej opieki medycznej elektryczne

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY Załącznik 2.3 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY Fotele obrotowe biurowe na wyposażenie Działu Farmacji, Izby Przyjęć, Bloku Operacyjnego, Ośrodka Dziennej Rehabilitacji

Bardziej szczegółowo