SPIS TREŚCI SAMOCHODY OSOBOWE I CIĘŻAROWE SAMOCHODY OSOBOWE SAMOCHODY CIĘŻAROWE WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "SPIS TREŚCI SAMOCHODY OSOBOWE I CIĘŻAROWE SAMOCHODY OSOBOWE SAMOCHODY CIĘŻAROWE WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW"

Transkrypt

1 SPIS TREŚCI SAMOCHODY OSOBOWE I CIĘŻAROWE SAMOCHODY OSOBOWE SAMOCHODY CIĘŻAROWE WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW

2 Apteczka Klimatyzacyjna 2017 Sprawdź i skorzystaj z MAŁEJ, ŚREDNIEJ lub DUŻEJ Apteczki Klimatyzacyjnej. Zakupy produktów ze specjalnie przygotowanej listy, według wybranych pakietów, będą premiowane wydłużonym terminem płatności na dzień r. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalne Bonusy dedykowane dla konkretnej Apteczki Klimatyzacyjnej.

3 Zestaw sprzęgła Valeo Za jednorazowy zakup wybranych towarów marki Valeo (zestawy sprzęgieł z wysprzęglikiem, z kołem zamachowym sztywnym lub dwumasowym oraz koła zamachowe) w okresie obowiązywania akcji klient otrzyma możliwość zakupu zmywacza do sprzęgieł i hamulców CRC w cenie 1 zł netto. Lista indeksów ujętych w promocji znajduje się na stronie.

4 Produkty Ravenol Za skumulowane zakupy produktów Ravenol za min. 600 zł netto w okresie obowiązywania akcji, klient otrzyma, zestaw katalogów: katalog produktowy Ravenol i katalog procedur wymiany płynu ATF w ASB 2016 za 1 zł netto.

5 AKTYWUJ DOKUMENTY ELEKTRONICZNE ZYSKAJ W IC CASH AKTYWUJ DOKUMENTY ELEKTRONICZNE przez IC KATALOG Online i zyskaj 20 zł w IC CASH

6 Płyn do spryskiwaczy w tabletkach - 5% CASH BACK na MultiKartę Kupując płyn do spryskiwaczy w tabletkach (opakowanie zbiorcze) marki MAMMOOTH, indeks: MMT D , otrzymasz do 5% CASH BACK na MultiKartę IC Premia CASH. Promocja trwa do

7 Letni płyn do spryskiwaczy Wybierając płyn do spryskiwaczy w określonych ilościach masz możliwość ich zakupu w promocyjnej cenie.

8 Świece żarowe i zapłonowe Denso Za skumulowany zakup świec żarowych i zapłonowych Denso za min zł netto, w okresie obowiązywania akcji, klient otrzyma możliwość zakupu kurtki za 1 zł netto.

9 GOODYEAR IC Premia CASH - Wiosna 2017 Kupując minimum 20 sztuk opon osobowych, dostawczych SUV i 4x4 letnich i całorocznych marek: Goodyear, Dunlop, Fulda w rozmiarze 15 cali i większych otrzymasz CASH BACK na MultiKartę za każdą zakupioną oponę. Aby wziąć udział w promocji należy zgłosić chęć uczestnictwa za pośrednictwem formularza dostarczonego przez Przedstawiciela Handlowego IC S.A.. Szczegóły w regulaminie.

10 Automotive Aftermarket Benefit 2017 Zarejestruj się w programie Automotive Aftermarket Benefit 2017, kupuj produkty Mahle, Klevite, Behr oraz Kneht Mahle w Inter Cars i wyjedź na Piłkarskie Mistrzostwa Świata. Szczegóły na stronie internetowej organizatora akcji :

11 Filtron Benefit 2017 Zarejestruj się w programie Filtron Benefit 2017, kupuj produkty Filtron w Inter Cars i odbieraj atrakcyjne nagrody. Szczegóły na stronie internetowej organizatora akcji :

12 Bosch Extra Zbieraj punkty za produkty Bosch i Castrol objęte programem i wymieniaj je na nagrody! Szczegóły na stronie internetowej organizatora akcji :

13 Wybrane oleje Castrol 60L Kupuj wybrane beczki 60L Castrol i otrzymaj kombinezon warsztatowy za 1 zł. Za jednorazowy zakup wybranych beczek 60L marki Castrol w okresie obowiązywania akcji klient otrzyma kombinezon warsztatowy w cenie 1 zł (netto). Zestawienie indeksów towarów objętych promocją : MAGNATEC 5W30 A3/B4 SS 60 MAGNATEC 5W30 A5 SS 60L MAGNATEC 5W30 C2 SS 60L MAGNATEC 5W20 E SS 60L MAGNATEC 5W40 C3 60L MAGNATEC 10W40 60L EDGE 0W30 60L EDGE 0W40 60L EDGE TD L MAGNATEC DIES. 10W40 60L EDGE 5W40 60L EDGE 5W30 LL 60L EDGE 5W30 C3 60L

14 Comma PMO pasta do rąk Za jednorazowy zakup za min. 190 zł netto tego samego oleju Comma z grupy PMO (Performance Motor Oil), w okresie trwania promocji, klient ma możliwość zakupu pasty do mycia rak za 1 zł netto.

15 Układ hamulcowy Bosch Za jednorazowy zakup 3 kpl. klocków hamulcowy lub 4 tarcz hamulcowych marki Bosch, w okresie obowiązywania akcji, klient ma możliwość zakupu rękawic roboczych za 1 zł netto.

16 Wycieraczki Valeo Do każdej wycieraczki Valeo z grupy Silencio, SWF, HydroConnect, w okresie trwania promocji, klient ma możliwość zakupu koncentratu płynu do spryskiwaczy 250ml za 1 zł netto.

17 Filtry kabinowe Bosch Za jednorazowy zakup czterech filtrów kabinowych marki Bosch, w okresie trwania promocji, klient ma możliwość zakupu czapki za 1 zł netto.

18 Oleje Shell Rimula a jednorazowy zakup olei Shell Rimula w opakowaniu 20 litrów, w okresie obowiązywania akcji, klient ma możliwość zakupu koszulki w cenie 1 zł netto. Za jednorazowy zakup olei Shell Rimula w opakowaniu 209 litrów, w okresie obowiązywania akcji, klient ma możliwość zakupu bezrękawnika w cenie 1 zł netto.

19 kpl. klocek hamulcowy LUMAG Za jednorazowy zakup kpl. klocków hamulcowy Lumag za min. 600 zł netto, klient ma możliwość zakupu polara za 1 zł netto..

20 Oleje RWJ Za jednorazowy zakup oleju RWJ o pojemności 20 litrów, w okresie trwania promocji, klient ma możliwość zakupu uniwersalnego smaru Jasol 0,9 kg za 1 zł netto. Za jednorazowy zakup oleju RWJ o pojemności 205 litrów, w okresie trwania promocji, klient ma możliwość zakupu uniwersalnego smaru Jasol 4,5 kg za 1 zł netto. Lista indeksów ujętych w promocji znajduje się w regulaminie promocji dostępnym na stronie.

21 Prostowniki CTEK Za zakup prostownika CTEK objetego promocją, w okresie obowiązywania akcji, klient otrzyma możliwość zakupu lampy warsztatowej za 1 zł netto.

22 Wietrzenie Magazynów Super Wyprzedaż narzędzi i urządzeń warsztatowych. Przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną zakupu dziesiątek narzędzi i urządzeń w SUPER ATRAKCYJNYCH CENACH. Zachęcamy do częstego odwiedzania strony. Oferta często uzupełniana o nowe ciekawe produkty. Klucz... nasadka... kombinerki... to codzienne narzędzie każdego warsztatowca. Przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną zakupu dzięsiątek narzędzi i urządzeń w SUPER ATRAKCYJNYCH CENACH. Ten wiatr promocji może przynieść do Ciebie bardzo atrakcyjne narzędzia... Sprawdź aktualne ceny specjalne na produkty na naszej stronie internetowej.

23

24

25 Apteczka Klimatyzacyjna 2017 Sprawdź i skorzystaj z MAŁEJ, ŚREDNIEJ lub DUŻEJ Apteczki Klimatyzacyjnej. Zakupy produktów ze specjalnie przygotowanej listy, według wybranych pakietów, będą premiowane wydłużonym terminem płatności na dzień r. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalne Bonusy dedykowane dla konkretnej Apteczki Klimatyzacyjnej. Regulamin oraz lista produktów objętych promocją dostępna jest na stronie internetowej.

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41 Promocja HaynesPro WorkshopData BAZA INFORMACJI TECHNICZNO-DIAGNOSTYCZNYCH HaynesPro WorkshopData Ultimate WorkshopData Truck WorkshopData Car Inter Cars przedstawia bazę informacji techniczno-diagnostycznych WorkshopData Ultimate dostarczaną przez firmę HaynesPro,która zapewnia warsztatom dane usprawniające pracę i zwiększające zyskowność dzięki zaoszczędzeniu czasu na poszukiwania najważniejszych informacji technicznych w dziedzinie motoryzacji. Wersja Ultimate to jednocześnie kompletna i najbogatsza wersja bazy w ofercie HaynesPro i zawarte są w niej wszystkie opisane poniżej moduły. HaynesPro WorkshopData Ultimate to: Licencja roczna z dostępem dla 4 użytkowników Baza danych mechanicznych, regulacyjnych oraz czasy napraw Unikalne moduły danych elektronicznych Pakiety procedur naprawczych SmartPack ze szczegółowymi rysunkami technicznymi i rozwiązaniami problemów Elektroniczny asystent identyfikacji usterek i kodów błędów - moduł VESA Ciągły dostęp do bazy dzięki wsparciu urządzeń mobilnych WorkshopData to nie tylko samochody osobowe Inter Cars oferuje także wszystkim warsztatom obsługującym samochody ciężarowe WorkshopData Truck, która również oparta jest na zasobach HaynesPro.

42 Aktualizacja oprogramowania Testerów Diagnostycznych Przygotowaliśmy specjalną promocję aktualizacji oprogramowania wybranych testerów diagnostycznych producentów. TEXA, HELLA GUTMAN, SNAP ON oraz DELPHI. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji poniżej lub w ulotce promocyjnej.

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57