Chroń to, co tworzysz. Najlepsze technologie ochrony antywirusowej Dr.Web dla komputerów osobistych.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Chroń to, co tworzysz. Najlepsze technologie ochrony antywirusowej Dr.Web dla komputerów osobistych. www.drweb.com"

Transkrypt

1 Chroń to, co tworzysz Najlepsze technologie ochrony antywirusowej Dr.Web dla komputerów osobistych Doctor Web, 2012

2 Którą wersję pudełkową produktu Dr.Web wybrać? Dr.Web Security Space Pro Dr.Web Antivirus Pro Poziom ochrony Kompleksowa ochrona Podstawowa ochrona Liczba programów 6 8 Dobry dla nowych klientów Odpowiedni dla przedłużenia licencji Obsługiwane systemy operacyjne (32- i 64-bitowe) Ochrona urządzeń mobilnych w prezencie! Windows 7/Vista/XP SP2/2000 SP 4 + Pakiet zbiorczy 1 Windows 7/Vista/XP SP2/2000 SP 4 + Pakiet zbiorczy 1 Mac OS X 10.4 i nowsze GNU/Linux wersja jądra 2.6.x Antywirus + Anty-rootkit + Antyszpieg Dr.Web LinkChecker Zapora sieciowa (Firewall) * Nowość! Sieć antywirusowa Monitor HTTP Antyspam Kontrola rodzicielska * tylko system Windows.

3 Technologie Dr.Web zwalczają współczesne zagrożenia komputerowe Zalety produktów Dr.Web w wersjach pudełkowych Wirusy Konie trojańskie Programy typu keylogger Programy wykradające hasła Programy szpiegujące Programy typu rootkit Oprogramowanie typu riskware Dr.Web Security Space Pro Dr.Web Antivirus Pro Produkty Dr.Web w wersjach pudełkowych są uniwersalne, ponieważ nadają się zarówno jako pierwszy zakup jak i do odnowienia licencji; dla domu i biura. Ochrona urządzeń mobilnych za darmo! Plik klucza, uzyskany podczas procesu rejestracji Dr.Web, pozwala na ochronę takiej samej liczby urządzeń mobilnych, jaka jest określona w certyfikacie licencji. Dr.Web może być używany nawet bez rejestracji nie trzeba łączyć się z Internetem, ani rejestrować aby rozpocząć korzystanie z produktów Dr.Web. Rejestracja jest jednak wymagana, aby aktualizować bazę wirusów i elementy oprogramowania. Każde pudełko z oprogramowaniem Dr.Web zawiera bonus. Każde pudełko zawiera certyfikat licencji z dwoma numerami seryjnymi. Podczas rejestracji jednego numeru seryjnego po drugim, na jednym PC, bonusem będzie: dni w przypadku zakupu dla odnowienia licencji; dni w przypadku korzystania z oprogramowania Dr.Web po raz pierwszy. Wirusy polimorficzne Robaki Oprogramowanie typu backdoor Bonus dni zostanie przyznany, jeśli kupujący używał wcześniej licencji na podobny produkt Dr.Web przez co najmniej 3 miesiące, a podczas rejestracji zostanie wskazany numer seryjny lub plik klucza poprzedniej licencji. Jeśli taka licencja jest jeszcze ważna w czasie rejestracji nowego numeru seryjnego, okresy ważności bieżącej i nowej licencji zostaną zsumowane. Nie ma limitu ważności odnowienia licencji Dr.Web. Oprogramowanie typu joker Płatne dialery Narzędzia hackerskie Spam Phishing Pharming Jedno pudełko wiele aplikacji. Jeden numer seryjny dostarczony w pudełkowej wersji produktów Dr.Web może być używany z wieloma programami Dr.Web. Informacje o programach, w których może być użyty, znajdują się na pudełku. Rozszerz licencję po cenie odnowienia jeśli chcesz przejść z wersji Dr.Web Anti-virus do Dr.Web Security Space Pro, możesz zrobić to po korzystnej cenie przedłużenia licencji. Wystarczy zakupić produkt Dr.Web Security Space Pro w wersji pudełkowej i podczas rejestracji nowego numeru seryjnego wprowadzić plik klucza lub numer seryjny Dr.Web Anti-virus na okres 3 lub więcej miesięcy. Po rejestracji będzie można od razu korzystać z nowych elementów bezpieczeństwa. Scamming Komunikaty typu bounce Nieautoryzowany dostęp do wrażliwych informacji Przestępczość internetowa wobec dzieci Ataki sieciowe

4 Jakie informacje zawiera pudełko Dr.Web? Rozszerzenie Prezent Elementy ochrony twojego PC Wydajne wykrywanie wszystkich rodzajów zagrożeń Skaner szybko i dokładnie sprawdzi pamięć RAM, obiekty uruchamiane automatycznie, sektory rozruchu, dyski twarde, pamięci masowe, dyski sieciowe i logiczne, pliki poczty , oraz wszystkie pliki i katalogi, w tym zarchiwizowane i skompresowane. W wersji 7.0 Dr.Web prędkość skanera w systemach wieloprocesorowych została znacznie zwiększona. Licencja Bonus Wsparcie, Rejestracja Elementy ochrony Rozszerzenie Wymagania systemowe Co znajduje się w pudełku? Dr.Web Security Space Pro Dr.Web Antivirus Pro Certyfikat licencji Dr.Web Instalacyjny dysk DVD (płyta samostartująca) w kopercie firmowej* Ochrona w czasie rzeczywistym Krótka instrukcja instalacji i rejestracji Monitor SpIDer Guard zapewni ciągłe monitorowanie operacji na plikach w czasie rzeczywistym, oraz przechwyci dostęp do plików na dyskach, dyskietkach, napędach CD/DVD/Blu-ray oraz pamięciach flash i kartach smart. Naklejka Chroniony przez Dr.Web Wysoce odporny na próby uniemożliwienia działania przez szkodliwe oprogramowanie. * Dysk zawiera: wersje programów Dr.Web wymienione na pudełku, z pełną wersją ich dokumentacji oraz programem do naprawiania systemu operacyjnego Dr.Web LiveCD. Dr.Web może być zainstalowany nawet na zainfekowanym komputerze DVD dostarczone w pudełku Dr.Web to płyta samostartująca Dr.Web LiveCD. Jeśli szkodliwe oprogramowanie uniemożliwia uruchomienie systemu Windows lub Unix, dysk odzyskiwania awaryjnego umożliwi wyleczenie twojego komputera PC przed zainstalowaniem Dr.Web i uczyni zainfekowany system z powrotem sprawnym!

5 Elementy ochrony twojego PC Poczta wolna od wirusów... Monitor SpIDer Mail Sprawdza, w czasie rzeczywistym, pocztę przychodzącą przez protokoły SMTP/POP3/NNTP/IMAP4 i połączenia szyfrowane SSL. Skanowanie nie przerywa pracy poczty, ani nie powoduje opóźnień odbierania poczty.... bez spamu i wiadomości-śmieci Antyspam wykrywa spam w czasie rzeczywistym, w dowolnym języku, z bliską zeru liczbą fałszywych wskazań. Antyspam nie wymaga konfiguracji i uruchamia się od razu po odebraniu pierwszej wiadomości. Różne technologie filtracji zapewniają wysokie prawdopodobieństwo wykrycia spamu, phishingu, pharmingu, scammingu i komunikatów typu bounce. * Filtrowanie spamu nie jest wykonywane w Dr.Web Anti-virus Pro. Skanowanie pod kątem wykrywania wirusów i niebezpiecznych stron internetowych, bez instalacji Dr.Web Dr.Web LinkChecker wtyczki antywirusowe przeglądarki skanują strony internetowe przed ich załadowaniem, ostrzegają użytkowników podczas otwierania linków zewnętrznych ze stron sieci społecznościowych, skanują podlinkowane treści, rozpoznają i sprawdzają krótkie adresy URL, skanują pliki pobierane z Internetu pod kątem wirusów, sprawdzają linki pod kątem obecności skryptów i ramek, bez instalacji Dr.Web w systemie. Ochrona dla Microsoft Office Outlook Wtyczka dla Microsoft Office Outlook wykrywa wirusy w załącznikach, skanuje wiadomości przesyłane przez szyfrowane połączenia SSL, filtruje spam, wykrywa i neutralizuje szkodliwe oprogramowanie. * Filtrowanie spamu nie jest wykonywane w Dr.Web Anti-virus Pro.

6 Elementy ochrony twojego PC Ochrona przed zagrożeniami z Internetu SpIDer Gate * to moduł, który przejrzyście skanuje przychodzący ruch HTTP w czasie rzeczywistym, przechwytuje wszystkie połączenia HTTP, filtruje dane, blokuje zainfekowane strony internetowe w każdej przeglądarce, skanuje pliki w archiwach (na przykład pobrane przez kreatory pobierania, i różne inne aplikacje, które wymieniają dane z serwerami) i chroni użytkowników przed phishingiem oraz innymi niebezpiecznymi zasobami Internetu. * Ten element nie jest dostępny w Dr.Web Anti-virus Pro. Ochrona przed atakami sieciowymi Dr.Web Firewall zapewnia ochronę przed nieautoryzowanym dostępem z sieci, wycieków danych i blokuje podejrzane połączenia na poziomie pakietów i w warstwie aplikacji. Ochrona dzieci przed niepożądanymi treściami Kontrola rodzicielska Dr.Web* blokuje dostęp do stron internetowych na podstawie kluczowych słów w adresach URL i chroni dzieci przed wystawieniem na niepożądane treści w Internecie. Można ograniczyć dostęp do plików, folderów i wymiennych nośników danych, aby uniemożliwić nieautoryzowany dostęp do ważnych danych lub ich usunięcie przez osoby nieuprawnione. * Ten element nie jest dostępny w Dr.Web Anti-virus Pro. Nowość! Zdalna administracja Możesz zdalnie sterować oprogramowaniem Dr.Web zainstalowanym na komputerach, podłączonych do jednej sieci lokalnej, bez instalacji Dr.Web Control Center.

7 Dlaczego Dr.Web? Oprogramowanie antywirusowe Dr.Web jest tworzone od 1992 roku. Jest to jeden z pierwszych na świecie programów antywirusowych. Doctor Web posiada wszystkie prawa do technologii Dr.Web. Prawa autorskie do technologii Dr.Web należą do Igora Danilova, autora programu antywirusowego Dr.Web i wyłącznego właściciela firmy. Doctor Web posiada swoją własną usługę monitorowania wirusów, która zbiera próbki wirusów z całego świata. Umożliwia to szybką reakcję laboratorium na nowe zagrożenia, w szczególności pochodzenia rosyjskiego. Dr.Web jest certyfikowany przez Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej. Przewaga technologiczna oprogramowania antywirusowego Dr.Web Dr.Web posiada najwyższy w branży współczynnik powodzenia w leczeniu aktywnych infekcji Oprogramowanie antywirusowe Dr.Web działa nawet na zainfekowanych komputerach; jego wyjątkowa odporność na wirusy wyróżnia go spośród innych rozwiązań. Nie ma potrzeby leczenia systemu przed instalacją Dr.Web; wynika to z unikalnej technologii skanowania pamięci i wyjątkowej zdolności neutralizacji aktywnych infekcji. Dr.Web to niedościgniony lider w wykrywaniu i neutralizacji złożonych wirusów, takich jak MaosBoot, Rustock.C, Sector. Dr.Web ma zdolność wykrywania i neutralizacji wirusów występujących wyłącznie w pamięci RAM, które nigdy nie występują w postaci osobnych plików. Na dzień dzisiejszy niewiele programów to potrafi. Dr.Web jest odporny na wszelkie próby przerwania jego pracy przez szkodliwe oprogramowanie. Dr.Web SelfPROtect to unikalny element, który utrzymuje ochronę antywirusową. Origins Tracing to najnowsza technologia, która pozwala oprogramowaniu Dr.Web na wykrywanie nawet nieznanych zagrożeń. FLY-CODE to unikalna uniwersalna technologia dekompresji, która umożliwia Dr.Web dekompresję danych skompresowanych nieznanymi programami kompresującymi. Tylko Dr.Web może w pełni sprawdzić archiwa na dowolnym poziomie zagnieżdżania. Oznacza to, że oprogramowanie antywirusowe Dr.Web wykryje zagrożenie nawet jeśli zostało skompresowane wielokrotnie wieloma różnymi obsługiwanymi programami kompresującymi. Doctor Web ul. Tretja jamskogo pola 2, bud. 12a, , Moskwa, Rosja Telefon: +7 (495) (wielokanałowy) Faks: +7 (495)

Linia produktów Dr.Web Security Suite

Linia produktów Dr.Web Security Suite Chroń to, co tworzysz Linia produktów Dr.Web Security Suite Instrukcja udzielania licencji Treść O firmie Doctor Web...4 Technologie Dr.Web...4 Licencje i certyfikaty...9 Certyfikat licencyjny Dr.Web...10

Bardziej szczegółowo

Czy Twoje systemy potrzebują ochrony? Mamy program 1

Czy Twoje systemy potrzebują ochrony? Mamy program 1 Czy Twoje systemy potrzebują ochrony? Mamy program 1 Spis treści Certyfikat specjalisty Dr.Web wasza wizytówka w świecie IT W celu uzyskania najlepszych rezultatów pracy systemów bezpieczeństwa informacyjnego,

Bardziej szczegółowo

ESET NOD32 ANTIVIRUS 8

ESET NOD32 ANTIVIRUS 8 ESET NOD32 ANTIVIRUS 8 Podręcznik użytkownika (dotyczy programu w wersji 8.0 lub nowszej) Microsoft Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP / Home Server 2003 / Home Server 2011 Kliknij tutaj, aby pobrać najnowszą

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika

Podręcznik użytkownika Podręcznik użytkownika (dotyczy programu w wersji 4.2 lub nowszej) Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / 2003 / 2008 Spis treści 1. ESET Smart Security 4...4 1.1 Nowości... 4 1.2 Wymagania systemowe...

Bardziej szczegółowo

NOD32 Antivirus 3.0. Podręcznik użytkownika. Zintegrowane komponenty: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware. We protect your digital worlds

NOD32 Antivirus 3.0. Podręcznik użytkownika. Zintegrowane komponenty: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware. We protect your digital worlds NOD32 Antivirus 3.0 Zintegrowane komponenty: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware Podręcznik użytkownika We protect your digital worlds spis treści 1. ESET NOD32 Antivirus 3.0...4 1.1 Nowości...

Bardziej szczegółowo

ESET ENDPOINT SECURITY

ESET ENDPOINT SECURITY ESET ENDPOINT SECURITY Podręcznik użytkownika Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / 2003 / 2008 Kliknij tutaj, aby pobrać najnowszą wersję tego dokumentu ESET ENDPOINT SECURITY Copyright

Bardziej szczegółowo

ESET ENDPOINT ANTIVIRUS

ESET ENDPOINT ANTIVIRUS ESET ENDPOINT ANTIVIRUS Podręcznik użytkownika Microsoft Windows 8 / 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / NT4 (SP6) Kliknij tutaj, aby pobrać najnowszą wersję tego dokumentu ESET ENDPOINT ANTIVIRUS Copyright

Bardziej szczegółowo

Rozdział 1: Instalacja...5

Rozdział 1: Instalacja...5 F-Secure Internet Security 2014 F-Secure Internet Security 2014 Spis treści 2 Spis treści Rozdział 1: Instalacja...5 1.1 Przed pierwszą instalacją...6 1.2 Instalowanie produktu po raz pierwszy...7 1.3

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA DLA OFERTY RÓWNOWAŻNEJ FUNKCJE, JAKIE POWINIEN POSIADAĆ OFEROWANY PROGRAM

WYMAGANIA DLA OFERTY RÓWNOWAŻNEJ FUNKCJE, JAKIE POWINIEN POSIADAĆ OFEROWANY PROGRAM Załącznik nr 7 do siwz WYMAGANIA DLA OFERTY RÓWNOWAŻNEJ FUNKCJE, JAKIE POWINIEN POSIADAĆ OFEROWANY PROGRAM 1. Pełne wsparcie dla systemu Windows 2000/XP/Vista/Windows 7. 2. Wsparcie dla Windows Security

Bardziej szczegółowo

Rodzaje wirusów komputerowych - Pharming - Wirus makro - Wirus pocztowy - Polimorficzny - Koń trojański - Wirus Boot sector - Dialer 29.03.

Rodzaje wirusów komputerowych - Pharming - Wirus makro - Wirus pocztowy - Polimorficzny - Koń trojański - Wirus Boot sector - Dialer 29.03. 29.03.2015 Temat. Wirusy komputerowe. Jak działają i co powodują. Temat. Programy antywirusowe i rodzaje programów antywirusowych. Wirus komputerowy - to program komputerowy posiadający zdolność replikacji

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Załącznik nr 2 do ogłoszenia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiot zamówienia Dostawa licencji oprogramowania antywirusowego ESET ENDPOINT ANTIVIRUS

Bardziej szczegółowo

ESET FILE SECURITY. dla systemu Microsoft Windows Server. Instrukcj a instalacj i i podręcznik użytkownika

ESET FILE SECURITY. dla systemu Microsoft Windows Server. Instrukcj a instalacj i i podręcznik użytkownika ESET FILE SECURITY dla systemu Microsoft Windows Server Instrukcj a instalacj i i podręcznik użytkownika Microsoft Windows Server 2000 / 2003 / 2008 / 2008 R2 Kliknij tutaj, aby pobrać najnowszą wersję

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Workstations MP4 PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA W E R S J A A P L I K A C J I 6. 0 M A I N T E N A N C E P A C K 4 Drogi Użytkowniku, dziękujemy za wybór naszego produktu.

Bardziej szczegółowo

ESET FILESECURITY DLA MICROSOFT WINDOWS SERVER. Instrukcj a instalacj i i podręcznik użytkownika

ESET FILESECURITY DLA MICROSOFT WINDOWS SERVER. Instrukcj a instalacj i i podręcznik użytkownika ESET FILESECURITY DLA MICROSOFT WINDOWS SERVER Instrukcj a instalacj i i podręcznik użytkownika Microsoft Windows Server 2003 / 2003 R2 / 2008 / 2008 R2 / 2012 / 2012 R2 Kliknij tutaj, aby pobrać najnowszą

Bardziej szczegółowo

rozwiązania antywirusowe Chronimy już 3,5 mln Polaków

rozwiązania antywirusowe Chronimy już 3,5 mln Polaków rozwiązania antywirusowe Chronimy już 3,5 mln Polaków www.eset.pl Ponad 100 milionów użytkowników na świecie Założona w 1992 roku firma ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2.11 Program zabezpieczający (antywirus)

Załącznik nr 2.11 Program zabezpieczający (antywirus) Załącznik nr 2.11 Program zabezpieczający (antywirus) 1. Pełne wsparcie dla systemu Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/Windows8 2. Wsparcie dla Windows Security Center (Windows XP SP2). 3. Wsparcie dla 32-

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Workstations MP4 PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA W E R S J A A P L I K A C J I : 6. 0 M A I N T E N A N C E P A C K 4, C R I T I C A L F I X 1 Drogi Użytkowniku, dziękujemy

Bardziej szczegółowo

WYKONAWCY ubiegający się o udzielenie zamówienia na zakup oprogramowania dla jednostek organizacyjnych MSW nr postępowania: 6/BAF-VI/MSW/PN/11

WYKONAWCY ubiegający się o udzielenie zamówienia na zakup oprogramowania dla jednostek organizacyjnych MSW nr postępowania: 6/BAF-VI/MSW/PN/11 Warszawa, dnia 8 grudnia 2011 r. MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH 02-591 Warszawa, ul. Stefana Batorego 5 BAF-VI-2374-1-72/11 WYKONAWCY ubiegający się o udzielenie zamówienia na zakup oprogramowania dla

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: Procedury udzielenia zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na Sprzęt komputerowy i oprogramowanie.

Dotyczy: Procedury udzielenia zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na Sprzęt komputerowy i oprogramowanie. INSTYTUT FIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK PL - 02-668 WARSZAWA, AL. LOTNIKÓW 32/46 Tel. (48-22) 843 66 01 Fax. (48-22) 843 09 26 REGON: P-000326061, NIP: 525-000-92-75 DZPIE/001-I/2012 Warszawa, 11 styczeń

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi programu

Instrukcja obsługi programu Instrukcja obsługi programu ArcaVir 2010 Copyright 2004-2010 by ArcaBit Sp. z o.o. Zarówno program, jak i instrukcja korzystają z pełnej ochrony określonej przepisami prawa autorskiego. Wszystkie aktualne

Bardziej szczegółowo

avast! Internet Security 7.0 - Szybkie wprowadzenie avast! Internet Security 7.0 Szybkie wprowadzenie

avast! Internet Security 7.0 - Szybkie wprowadzenie avast! Internet Security 7.0 Szybkie wprowadzenie avast! Internet Security 7.0 Szybkie wprowadzenie 1 Witamy w programie avast! Internet Security 7.0 Nowa wersja avast! Antivirus 7.0 oferuje szereg nowych funkcji i ulepszeń, które jeszcze bardziej przyspieszają

Bardziej szczegółowo

Bezpieczny Internet skuteczne zabezpieczenie komputera w internecie

Bezpieczny Internet skuteczne zabezpieczenie komputera w internecie Bezpieczny Internet skuteczne zabezpieczenie komputera w internecie Aby skorzystać z usługi Bezpieczny Internet prosimy o kontakt z konsultantem Netii pod numerem: 0 801 802 803 Jesteś użytkownikiem Internetu.

Bardziej szczegółowo

Worry-Free TM Business Security6

Worry-Free TM Business Security6 Worry-Free TM Business Security6 for Small and Medium Business Podręcznik instalacji Firma Trend Micro Incorporated zastrzega sobie prawo do wprowadzania, bez wcześniejszej zapowiedzi, zmian w tym dokumencie

Bardziej szczegółowo

avast! Free antivirus 7.0 - Szybkie wprowadzenie avast! Free antivirus 7.0 Szybkie wprowadzenie

avast! Free antivirus 7.0 - Szybkie wprowadzenie avast! Free antivirus 7.0 Szybkie wprowadzenie avast! Free antivirus 7.0 Szybkie wprowadzenie 1 Witamy w programie antywirusowym avast! Free Antivirus 7.0 Nowa wersja avast! Antivirus 7.0 oferuje szereg nowych funkcji i ulepszeń, które jeszcze bardziej

Bardziej szczegółowo

Szkolenie techniczne. Kopalnia wiedzy o rozwiązaniach firmy G Data dla biznesu. Go safe. Go Safer. G Data.

Szkolenie techniczne. Kopalnia wiedzy o rozwiązaniach firmy G Data dla biznesu. Go safe. Go Safer. G Data. Szkolenie techniczne Kopalnia wiedzy o rozwiązaniach firmy G Data dla biznesu Go safe. Go Safer. G Data. -2- Spis treści 1. G Data ClientSecurity Enterprise... 4 1.1. G Data ClientSecurity Business...4

Bardziej szczegółowo

Kontakt. System Antywirusowy NOD32. 1317 Ynez Place ul. Pszczyńska 15. California, 92118 Tel: +48 32 259 11 00 USA Fax: +48 32 259 11 90

Kontakt. System Antywirusowy NOD32. 1317 Ynez Place ul. Pszczyńska 15. California, 92118 Tel: +48 32 259 11 00 USA Fax: +48 32 259 11 90 Kontakt Producent: Dystrybutor w Polsce: Eset Software DAGMA Sp. z o.o. 1317 Ynez Place ul. Pszczyńska 15 Suite CD, Coronado 40 478 Katowice, Polska California, 92118 Tel: +48 32 259 11 00 USA Fax: +48

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 1. Zestawy komputerowe dla jednostek podległych 45 szt. a. Jednostka centralna

Załącznik nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 1. Zestawy komputerowe dla jednostek podległych 45 szt. a. Jednostka centralna Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Szczegółowy opis

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika wersja 8.00

Podręcznik użytkownika wersja 8.00 wersja 8.00 Antivirus Antispam Intrusion Guard Personal Firewall Parental Control Privacy Tools Ograniczona gwarancja Norman gwarantuje, że załączona płyta CD-ROM lub DVD oraz dokumentacja nie zawierają

Bardziej szczegółowo

Worry-FreeTM. Business Security Standard Edition i Advanced Edition. Podręcznik instalacji. Administrator s Guide

Worry-FreeTM. Business Security Standard Edition i Advanced Edition. Podręcznik instalacji. Administrator s Guide Worry-FreeTM Business Security Standard Edition i Advanced Edition Najlepsze rozwiązanie powstrzymujące zagrożenia, zanim dotrą Administrator s Guide Podręcznik instalacji Firma Trend Micro Incorporated

Bardziej szczegółowo

2. Oprogramowanie typu Autodesk Entertainment Creation Suite- 20 licencji edukacyjnych

2. Oprogramowanie typu Autodesk Entertainment Creation Suite- 20 licencji edukacyjnych OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 2 postępowanie nr ZP/PN/2312/12/2808/2012 Dostawa oprogramowania dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu Kod CPV: 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy

Bardziej szczegółowo