Jezus do Ludzkości. Pozostałe modlitwy. przekazane przez Jezusa Marii od Miłosierdzia Bożego

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Jezus do Ludzkości. Pozostałe modlitwy. przekazane przez Jezusa Marii od Miłosierdzia Bożego"

Transkrypt

1 Jezus do Ludzkości Pozostałe modlitwy przekazane przez Jezusa Marii od Miłosierdzia Bożego źródło: tłumaczenie:

2 Modlitwa o Zbawienie wtorek, 16 listopada 2010, godz O mój Panie, poprowadź mnie do swojego Królestwa i chroń mnie przed ciemnością, która ogarnęła moją duszę. Usłysz mnie teraz, o Najświętsze Serce, i przez Twoją Dobroć niech zajaśnieje Twoje Światło Miłości i Ochrony. Modlitwa ateisty czwartek, 18 listopada 2010, godz Boże, jeżeli jesteś Prawdą, daj mi znak swojej Miłości. Otwórz moje serce, bym otrzymał prowadzenie. Jeśli Ty istniejesz, daj mi odczuć Twoją Miłość, abym mógł zobaczyć Prawdę. Módl się teraz za mnie. Modlitwa za niewierzących, którzy śmieją się i żartują sobie z tych, którzy się modlą albo jawnie nimi pogardzają niedziela, 21 listopada 2010, godz Mój drogi Panie, wznoszę ręce, aby prosić Cię, byś wziął mojego kochanego brata/siostrę w swoje czułe ramiona. Pobłogosław ich swoją Najświętszą Krwią i daj im łaskę, której potrzebują, byś pozwolił im otrzymać Ducha Twojej Miłości, by poprowadził ich do wiecznego zbawienia.

3 Modlitwa, by Jezus ujawnił Ci swoją obecność poniedziałek, 22 listopada 2010, godz Jezu, czuję się zagubiony. Otwórz moje serce, bym przyjął Twoją Miłość i pokaż mi Prawdę, bym mógł zostać zbawiony. Modlitwa, by nawrócić innych sobota, 16 kwietnia 2011, godz Proszę Cię usilnie, Jezu, w Twoim Boskim Miłosierdziu, byś osłonił te oziębłe dusze swoją Drogocenną Krwią, tak aby mogły się nawrócić. Modlitwa zachęty wtorek, 10 maja 2011, godz Napełnij mnie teraz, o Panie, Darem Ducha Świętego, abym niósł Twoje Najświętsze Słowo grzesznikom, których muszę pomóc ratować w Twoje Imię. Pomóż mi, przez moją modlitwę, osłonić ich Twoją Drogocenną Krwią, aby mogli zostać przyciągnięci do Twojego Najświętszego Serca. Daj mi Dar Ducha Świętego, aby te biedne dusze mogły cieszyć się Twoim Nowym Rajem. Odmawiajcie tę modlitwę każdego dnia po tym, jak modlicie się Koronką do Miłosierdzia Bożego, a przez swoją wierność wobec mnie pomożecie ratować moje dzieci.

4 Modlitwa na każdy dzień niedziela, 24 lipca 2011, godz Kocham i szanuję każdego z was, dzieci. Nigdy nie zapominajcie, byście kiedy modlicie się do mnie każdego dnia, mówili tę modlitwę. O mój najdroższy Jezu, weź mnie w swoje objęcia i pozwól mi złożyć głowę w Twoich Ramionach, tak abyś mógł podnieść mnie w odpowiednim czasie do swojego chwalebnego Królestwa. Pozwól, niech Twoja Drogocenna Krew przepływa przez moje serce, byśmy mogli stać się jako jedno. Modlitwa, by móc dostrzec, że te Orędzia pochodzą od Boga poniedziałek, 15 sierpnia 2011, godz Mój Ojciec wzywa teraz wszystkich tych, którzy po raz pierwszy czytają te Orędzia. Musicie uważnie czytać każde Orędzie. Wtedy módlcie się do Ducha Świętego o łaskę, by być w stanie dostrzec, że te Orędzia pochodzą od Boga. Otwórzcie wasze serce, by przyjąć moje Słowo. Odczujcie mnie w waszej duszy przez poproszenie mnie następująco: Jezu, jeśli to jesteś naprawdę Ty, proszę, napełnij moją duszę znakiem swojej Miłości, abym mógł rozpoznać Cię za tego, kim Ty jesteś. Nie pozwól, abym został zwiedziony przez kłamstwa. Okaż mi zamiast tego swoje Miłosierdzie przez otwarcie moich oczu na Prawdę oraz na drogę do Twojego Nowego Raju na Ziemi.

5 Modlitwa, by Twoje lęki ustąpiły środa, 17 sierpnia 2011, godz Jezu, z zaufaniem oddaję Ci wszystkie moje obawy w tej sprawie, tak że ten problem jest teraz Twój, do rozwiązania według Twojej Najświętszej Woli. Modlitwa duszy biednej i zawstydzonej wtorek, 23 sierpnia 2011, godz Idźcie w Moim kierunku i poproście Mnie, abym pomógł... Przyjdźcie. Pochylcie wasze głowy. Odłóżcie na bok wasz wstyd i poproście Mnie, bym wam teraz przebaczył. Modlitwa za ślepe dusze, które są zagubione środa, 30 sierpnia 2011, godz Najwyższy Boże, przychodzę przed Twój Tron w tym tygodniu, by błagać Cię o dusze moich braci i sióstr, którzy odmawiają uznania Twojego Istnienia. Proszę Cię usilnie, napełnił je Twoimi łaskami, tak by otworzyły swoje serca, aby wysłuchać Twoje Najświętsze Słowo. Proszę wybierzcie teraz dusze, które są wam znane, a które nie chcą poznać Boga Ojca i umieśćcie ich imiona przed moim Ojcem. Wasz dar modlitwy będzie nagrodzony ich zbawieniem.

6 Modlitwa, by przetrzymać ohydę, która niedługo się ujawni piątek, 28 października 2011, godz. 22:40 O mój ukochany Jezu, odwołuję się do Twojej ochrony i proszę o Twoje Miłosierdzie dla ratowania moich braci i sióstr wewnątrz Twojego Kościoła, aby nie stali się ofiarami Antychrysta. Udziel mi łask i chroń mnie swoją Zbroją Mocy, abym wytrwał wobec złych czynów, które mogą być popełniane w Twoje Święte Imię. Błagam o Twoje Miłosierdzie i stale ślubuję moją wierność Twojemu Świętemu Imieniu. Modlitwa o dar oświecenia czwartek, 3 listopada 2011, godz. 21:00 O Jezu, osłoń mnie swoją Drogocenną Krwią i napełnij mnie Duchem Świętym, abym mógł rozpoznać, czy te Słowa pochodzą od Ciebie. Uczyń mnie pokornym w duchu. Przyjmij moje błagania z Miłosierdziem i otwórz moje serce na Prawdę.

7 Modlitewne błaganie od Boga Ojca wtorek, 15 listopada 2011, godz. 11:00 Najwyższy Boże, w Imię Twojego Syna umiłowanego, Jezusa Chrystusa, którego złożyłeś w ofierze, by wybawić nas, Twoje słabe dzieci, od ognia piekielnego, usłysz naszą modlitwę. Złóżmy nasze pokorne ofiary i przyjmijmy doświadczenia i udręki jako sposób uzyskania ocalenia dla wszystkich dusz podczas Ostrzeżenia. Błagamy Cię, byś przebaczył grzesznikom, którym trudno jest zawrócić i przyjąć Twoją Miłosierną Dobroć, by podjęli niezbędne wyrzeczenia, które Ty uznasz za odpowiednie dla odkupienia ich w Twoich Świętych Oczach. Modlitwa o złagodzenie okoliczności prześladowań, które są wprowadzane za zamkniętymi drzwiami piątek, 9 grudnia 2011, godz Boże Ojcze, w Imię Twojego Syna umiłowanego, Jezusa Chrystusa, błagam Cię, byś zatrzymał tę obrzydliwość, by kontrolować Twoje dzieci. Proszę, chroń wszystkie Twoje dzieci w tych strasznych czasach, tak byśmy mogli odnaleźć pokój i godność, aby żyć naszym życiem wolnym od złego ducha.

8 Modlitwa, by się nigdy nie poddawać, kiedy czujecie się przygnębieni niedziela, 8 stycznia 2012, godz. 15:30 Jezu, jeśli mnie słyszysz, wysłuchaj mojego wołania o pomoc. Proszę, pomóż mi poradzić sobie z tymi, którzy sprawiają mi ból. Pomóż mi powstrzymać zazdrość, opanowującą moje życie i powstrzymaj mnie od pragnienia rzeczy, których nie mogę mieć. Zamiast tego, otwórz moje serce dla Ciebie, drogi Jezu. Pomóż mi odczuć prawdziwą miłość Twoją Miłość i odczuć prawdziwy pokój w moim sercu. Amen. Modlitwa, by stać się małym piątek, 2 marca 2012, godz. 0:20 Ojcze Niebieski, pomóż mi stać się małym jak dziecko w Twoich oczach. Proszę Cię o Twoje łaski, by zostały na mnie zesłane, abym mógł odpowiedzieć na Twoje wezwanie do ratowania wszystkich Twoich dzieci. Amen.

9 Modlitwa o łaski mądrości, spokoju i rozeznania wtorek, 20 marca 2012, godz. 9:20 O Jezu, pomóż mi przez cały czas widzieć prawdę o Twoim Świętym Słowie i pozostać wiernym wobec Twojej nauki, niezależnie od tego, jak bardzo jestem zmuszany do odrzucenia Ciebie. Jezu, uchroń mnie przed kłamstwami szatana... wtorek, 19 lutego 2013, godz. 14:30 Jezu, uchroń Mnie przed kłamstwami szatana, bym mógł dostrzec Prawdę o reszcie Twojego Kościoła. Dzielę ten ból z Tobą, drogi Jezu... sobota, 16 marca 2013, godz. 12:40 Dzielę ten ból z Tobą, drogi Jezu i proszę, byś błogosławił moich wrogów i tych, którzy Cię biczują, Darem Ducha Świętego. Amen.

10 Bóg Ojciec: Modlitwa o Klucz do Nowego Raju środa, 10 kwietnia 2013, godz. 16:45 Drogi Ojcze, to ja, Twoje zagubione dziecko, tak bardzo zdezorientowane i ślepe, że bez Twojej Pomocy, Twojej Miłości, jestem niczym. Uratuj mnie przez Miłość Twojego Syna, Jezusa Chrystusa i daj mi Klucz do Twojego Nowego Raju na Ziemi. Amen. Modlitwa wstępna pokornego sługi wtorek, 24 września 2013, godz. 18:00 Jezu, przebacz mi, bo zgrzeszyłem. Modlitwa wyrażająca prawdziwą miłość do Jezusa środa, 2 października 2013, 22:15 Jezu, Twoja Wola jest wszystkim, co się liczy. Moja wolna wola jest Twoją. Czyń z nią, co chcesz.

11 Jezu, błagam o Miłosierdzie... sobota, 7 grudnia 2013, godz. 14:25 Kiedy ci z was, którzy znają Moją Obietnicę, że przyjdę powtórnie, przychodzą do Mnie, przynaglam was, byście modlili się, proszę, nie tylko za swoje własne dusze, ale za dusze do potępienia. Zapamiętajcie, co wam teraz mówię. Chcę, abyście tego dnia [w którym nastąpi Ostrzeżenie] poprosili Mnie: Jezu, błagam o Miłosierdzie dla tych wszystkich, którzy Cię odrzucają i którzy najbardziej potrzebują Twojej pomocy. Amen. Jezu, weź mnie do swojego Schronienia... poniedziałek, 3 marca 2014, godz. 23:37 Jezu, weź mnie do swojego Schronienia, do mojego Ojca i przynieś mi Wieczne Zbawienie.

Jezus do Ludzkości. Modlitwy Litanii (1-6) przekazane przez Jezusa Marii od Miłosierdzia Bożego

Jezus do Ludzkości. Modlitwy Litanii (1-6) przekazane przez Jezusa Marii od Miłosierdzia Bożego Jezus do Ludzkości Modlitwy Litanii (1-6) przekazane przez Jezusa Marii od Miłosierdzia Bożego źródło: www.thewarningsecondcoming.com tłumaczenie: www.armiajezusachrystusa.pl Modlitwa Litanii 1 Ochrona

Bardziej szczegółowo

Modlitwa powierzenia się św. Ojcu Pio

Modlitwa powierzenia się św. Ojcu Pio 3 Modlitwa powierzenia się św. Ojcu Pio Święty Ojcze Pio, przed złem broń mnie, pod płaszcz Twej opieki pomóż mi chronić się zawsze i wszędzie, w dobrym i uczciwym życiu umacniaj mnie, w ostatniej godzinie

Bardziej szczegółowo

KRUCJATA MODLITWY. Modlitwa może uratować i uratuje ludzkość

KRUCJATA MODLITWY. Modlitwa może uratować i uratuje ludzkość KRUCJATA MODLITWY Modlitwa może uratować i uratuje ludzkość KSIĘGA PRAWDY Tom I: 8 listopada 2010 4 stycznia 2012 Tom II: 7 stycznia 2012 4 września 2012 Tom III: 5 września 2012 6 czerwca 2013 Tom IV:

Bardziej szczegółowo

Myśl o mnie, a Ja będę myślał o twoich potrzebach. (Jezus)

Myśl o mnie, a Ja będę myślał o twoich potrzebach. (Jezus) Myśl o mnie, a Ja będę myślał o twoich potrzebach. (Jezus) DZIEWI PRÓB JEZUSA Nowenna z Kunegund Siwiec FLOS CARMELI POZNA 2015 NOWENNA ze Suebnic Bo Kunegund Siwiec WPROWADZENIE W trakcie II wojny światowej

Bardziej szczegółowo

NIESZPORY WEJŚCIE (INGRES) PSALM CZYTANIE SŁOWA BOŻEGO CISZA ODPOWIEDŹ - RESPONSORIUM WYKŁAD SŁOWA BOŻEGO PIEŚŃ POCHWALNA

NIESZPORY WEJŚCIE (INGRES) PSALM CZYTANIE SŁOWA BOŻEGO CISZA ODPOWIEDŹ - RESPONSORIUM WYKŁAD SŁOWA BOŻEGO PIEŚŃ POCHWALNA WEJŚCIE (INGRES) NIESZPORY L: Panie, zostań z nami; Zb: Gdyż ma się ku wieczorowi i dzień się juz nachylił. L: Boże, pamiętaj o mnie według łaski Swojej. Zb: Panie, wysłuchaj mnie w sprawiedliwości Swojej.

Bardziej szczegółowo

Jak odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Różaniec Święty?

Jak odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Różaniec Święty? Jak odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Różaniec Święty? - *** - Jak odmawiać Koronkę lub Różaniec? Pytanie to może wyda Wam się banalne, ale czy takie jest w rzeczywistości. Wielu ludzi bardzo

Bardziej szczegółowo

Nowenna do Chrystusa Króla Autor: sylka /04/ :21

Nowenna do Chrystusa Króla Autor: sylka /04/ :21 Nowenna do Chrystusa Króla Autor: sylka1989-07/04/2011 21:21 NOWENNA KU CZCI JEZUSA PRAWDZIWEGO KRÓLA Ta prosta nowenna jest szczególnym hojnym darem naszego Pana. W związku z tym Jezus da wyjątkowe tajemnice

Bardziej szczegółowo

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM?

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? wg Lucy Rooney, Robert Faricy SJ MODLITWA NA TYDZIEŃ DRUGI Skrucha i przyjęcie przebaczenia Pana Jezusa Dzień pierwszy Przeczytaj ze zrozumieniem fragment Pisma Świętego: Łk 18,

Bardziej szczegółowo

Nowenna do Najświętszego Serca Jezusowego. Wpisany przez Administrator piątek, 11 kwietnia :32 - DZIEŃ 1

Nowenna do Najświętszego Serca Jezusowego. Wpisany przez Administrator piątek, 11 kwietnia :32 - DZIEŃ 1 DZIEŃ 1 O Jezu, Ty mnie tak bardzo umiłowałeś, że zstąpiłeś z nieba i przyjąłeś nędze ludzkie aż po śmierć, i to śmierć krzyżową, aby mnie zbawić. Pragnę na Twoją miłość odpowiedzieć miłością. Rozpal więc

Bardziej szczegółowo

NIEDZIELA, (2. niedziela adwentu)

NIEDZIELA, (2. niedziela adwentu) NIEDZIELA, 10.12.2017. (2. niedziela adwentu) Czytania mszalne: Iz 40, 1-5. 9-11; Ps 85; 2P 3, 8-14; Mk 1, 1-8; - Myśl na dzisiaj: Zobacz radość, którą otrzymasz od twego Boga. - EUCHARYSTIA? (jaka intencja

Bardziej szczegółowo

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Sens życia Gdy na początku dnia czynię z wiarą znak krzyża, wymawiając słowa "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego", Bóg uświęca cały czas i przestrzeń, która otworzy

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy (Drodzy Czytelnicy, jest to wersja modlitewnika z Krucjatami Modlitwy Jezus dla Ludzkości do wydruku jako broszury. W opcjach wydruku w drukarce należy wybrać druk jako broszurę na formacie A4. W rzeczywistości

Bardziej szczegółowo

GDY UROCZYSTOŚĆ PRZYRZECZEŃ ODBYWA SIĘ PODCZAS MSZY ŚWIĘTEJ

GDY UROCZYSTOŚĆ PRZYRZECZEŃ ODBYWA SIĘ PODCZAS MSZY ŚWIĘTEJ GDY UROCZYSTOŚĆ PRZYRZECZEŃ ODBYWA SIĘ PODCZAS MSZY ŚWIĘTEJ Po Ewangelii OPIEKUN kandydatów do ślubowania zwraca się do Celebransa: Ojcze, obecni tu kandydaci pragną podczas tej Eucharystii, w uroczystość

Bardziej szczegółowo

Zestaw modlitw podstawowych do codziennego odmawiania

Zestaw modlitw podstawowych do codziennego odmawiania Jezus do Ludzkości Zestaw modlitw podstawowych do codziennego odmawiania modlitwy przekazane przez Jezusa Marii od Miłosierdzia Bożego oraz tradycyjne modlitwy Kościoła katolickiego źródło: www.thewarningsecondcoming.com

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Pobrane ze strony paruzja.info

Krucjata Modlitwy. Pobrane ze strony paruzja.info Krucjata Modlitwy. Pobrane ze strony paruzja.info (1) Mój Dar dla Jezusa, aby Ratować Dusze Mój najdroższy Jezu, Ty, który kochasz nas tak bardzo, pozwól mi w mój skromny sposób pomóc uratować Twoje cenne

Bardziej szczegółowo

wg reguły jaką podał Mój Syn w dniach listopada 2018 r. przez moje narzędzie Alicję Marię Michalinę od Apokalipsy.

wg reguły jaką podał Mój Syn w dniach listopada 2018 r. przez moje narzędzie Alicję Marię Michalinę od Apokalipsy. Budowanie Królestwa Bożego w ludzkich sercach" Osobista Intronizacja Chrystusa Króla na Króla swojego serca 2XII2018r. Maryja do Alicji M.M. Orędz-Alicja M.M./cz. IV/ Krwawy bicz "Kochane dzieci Matki

Bardziej szczegółowo

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM?

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? wg Lucy Rooney, Robert Faricy SJ MODLITWA NA TYDZIEŃ TRZECI Uzdrowienie wewnętrzne Dzień pierwszy Przeczytaj ze zrozumieniem fragment Pisma Świętego: Łk. 4, 38-42 Wysoka gorączka

Bardziej szczegółowo

WSZYSTKIE MODLITWY KRUCJATY (1-170) MODLITWY LITANII (1-6) POZOSTAŁE MODLITWY

WSZYSTKIE MODLITWY KRUCJATY (1-170) MODLITWY LITANII (1-6) POZOSTAŁE MODLITWY WSZYSTKIE MODLITWY KRUCJATY (1-170) MODLITWY LITANII (1-6) POZOSTAŁE MODLITWY Opracowanie: redakcja strony internetowej Armia Jezusa Chrystusa Reszty Kościoła katolickiego http://armiajezusachrystusa.pl/

Bardziej szczegółowo

9 STYCZNIA Większej miłości nikt nie ma nad tę, jak gdy kto życie swoje kładzie za przyjaciół swoich. J,15,13 10 STYCZNIA Już Was nie nazywam

9 STYCZNIA Większej miłości nikt nie ma nad tę, jak gdy kto życie swoje kładzie za przyjaciół swoich. J,15,13 10 STYCZNIA Już Was nie nazywam Wiara jest łaską, którą otrzymujesz Boga, ale wiara to także decyzja twojego serca, które mówi, tak, wierzę, że Bóg mnie kocha. Tak, wierzę, że moje życie może się zmienić. Tak, wierzę, że Bóg może przywrócić

Bardziej szczegółowo

Poniżej lista modlitw które są wypowiadane przy każdym odmawianiu różańca:

Poniżej lista modlitw które są wypowiadane przy każdym odmawianiu różańca: 1. Na krzyżyku, na stojąco odmawiamy Wierzę w Boga. 2. Odmawiamy Ojcze nasz. 3. Teraz mamy trzy paciorki na każdym z nich odmawiamy Zdrowaś Maryjo Pierwsza modlitwa to jest modlitwa za pogłębienie wiary,

Bardziej szczegółowo

Najczęściej o modlitwie Jezusa pisze ewangelista Łukasz. Najwięcej tekstów Chrystusowej modlitwy podaje Jan.

Najczęściej o modlitwie Jezusa pisze ewangelista Łukasz. Najwięcej tekstów Chrystusowej modlitwy podaje Jan. "Gdy Jezus przebywał w jakimś miejscu na modlitwie i skończył ją, rzekł jeden z uczniów do Niego: «Panie, naucz nas się modlić, jak i Jan nauczył swoich uczniów». Łk 11,1 Najczęściej o modlitwie Jezusa

Bardziej szczegółowo

MODLITEWNIK (WERSJA W KOLUMNACH) Modlitwa na rozpoczęcie i na zakończenie spotkania modlitewnego DO UŻYTKU PRYWATNEGO ORAZ DLA GRUP MODLITEWNYCH

MODLITEWNIK (WERSJA W KOLUMNACH) Modlitwa na rozpoczęcie i na zakończenie spotkania modlitewnego DO UŻYTKU PRYWATNEGO ORAZ DLA GRUP MODLITEWNYCH MODLITEWNIK (WERSJA W KOLUMNACH) DO UŻYTKU PRYWATNEGO ORAZ DLA GRUP MODLITEWNYCH 1. Modlitwa na rozpoczęcie i na zakończenie spotkania modlitewnego 2. Modlitwy codzienne 3. Propozycja zestawów modlitw

Bardziej szczegółowo

Weź w opiekę młodzież i niewinne dziatki, By się nie wyrzekły swej Niebieskiej Matki.

Weź w opiekę młodzież i niewinne dziatki, By się nie wyrzekły swej Niebieskiej Matki. JASNOGÓRSKA PANI G G7 C G Ref.: Jasnogórska Pani, Tyś naszą Hetmanką, e h a D Polski Tyś Królową i najlepszą Matką. h e G D7 Spójrz na polskie domy, na miasta i wioski. G E7 a D D7 G Niech z miłości Twojej

Bardziej szczegółowo

Akt ofiarowania się miłosierdziu Bożemu

Akt ofiarowania się miłosierdziu Bożemu 3 Akt ofiarowania się miłosierdziu Bożemu O najmiłosierniejszy Jezu, Twoja dobroć jest nieskończona, a skarby łask nieprzebrane. Ufam bezgranicznie Twojemu miłosierdziu, które jest ponad wszystkie dzieła

Bardziej szczegółowo

LITURGIA DOMOWA. Spis treści. Modlitwy w rodzinach na niedziele Okresu Wielkiego Postu 2016. Gliwice 2016

LITURGIA DOMOWA. Spis treści. Modlitwy w rodzinach na niedziele Okresu Wielkiego Postu 2016. Gliwice 2016 Spis treści Wprowadzenie do Liturgii Domowej na Okres Wielkiego Postu 2016... 2 Spotkania na niedziele Okresu Wielkiego Postu 2016: 1 Niedziela Wielkiego Postu [C]... 3 LITURGIA DOMOWA 2 Niedziela Wielkiego

Bardziej szczegółowo

Nowenna do św. Charbela

Nowenna do św. Charbela Nowenna do św. Charbela Modlitwa do odmawiania każdego dnia O dobry, miłosierny i najukochańszy Boże, z głębi serca, z pokorą wobec Ciebie pragnę moją modlitwą wyrazić wdzięczność za wszystko co otrzymałem

Bardziej szczegółowo

Akt oddania się Matce Bożej

Akt oddania się Matce Bożej 3 Akt oddania się Matce Bożej (kard. Stefana Wyszyńskiego) Matko Boża, Niepokalana Maryjo! Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko, czym jestem i

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia Krucjata Modlitwy Maria Divine Mercy Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia 1 Krucjata Modlitw Modlitwy podyktowane przez Niebo Lokucje przekazane Marii Bożego Miłosierdzia Maria Divine Mercy od listopada

Bardziej szczegółowo

Święty Ʀ8*Ɗ5 : Ojciec # 3 "5 " - # & 35 Pio 1

Święty Ʀ8*Ɗ5 : Ojciec # 3 5  - # & 35 Pio 1 Święty Ojciec Pio 1 3 Wydawnictwo WAM Księża Jezuici, 2017 Opieka redakcyjna: Klaudia Adamus Opracowanie: Izabela Izdebska Korekta: Dorota Trzcinka Projekt okładki: Andrzej Sochacki Leon Wyczółkowski,

Bardziej szczegółowo

ZBIÓR MODLITW KRUCJATY

ZBIÓR MODLITW KRUCJATY The Warning - Messages from Jesus Christ 2010 to 2012 Orędzia zapowiadające Ostrzeżenie Przekazane Marii Bożego Miłosierdzia ZBIÓR MODLITW KRUCJATY Wprowadzenie do Orędzi Ostrzeżenia: Proroctwa Ostrzeżenia

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Pobrane ze strony paruzja.info

Krucjata Modlitwy. Pobrane ze strony paruzja.info Krucjata Modlitwy. Pobrane ze strony paruzja.info (1) Mój Dar dla Jezusa, aby Ratować Dusze Mój najdroższy Jezu, Ty, który kochasz nas tak bardzo, pozwól mi w mój skromny sposób pomóc uratować Twoje cenne

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE NA MISJE PARAFIALNE 9 marca - 16 marca 2014 rok BÓG JEST MIŁOŚCIĄ

ZAPROSZENIE NA MISJE PARAFIALNE 9 marca - 16 marca 2014 rok BÓG JEST MIŁOŚCIĄ ZAPROSZENIE NA MISJE PARAFIALNE 9 marca - 16 marca 2014 rok BÓG JEST MIŁOŚCIĄ DRODZY PARAFIANIE! W dniach od 9 16 marca nasza Wspólnota przeżywać będzie Misje parafialne. Tak jak przed ponad dwoma tysiącami

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia (Drodzy Czytelnicy, jest to wersja modlitewnika z Krucjatami Modlitwy Jezus dla Ludzkości do wydruku jako broszury. W opcjach wydruku w drukarce należy wybrać druk jako broszurę na formacie A4. W rzeczywistości

Bardziej szczegółowo

250 ROCZNICA USTANOWIENIA ŚWIĘTA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

250 ROCZNICA USTANOWIENIA ŚWIĘTA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W pierwszy piątek miesiąca 6 lutego 2015 r. przeżywaliśmy 250. rocznicę ustanowienia na ziemiach polskich liturgicznego święta Najświętszego Serca Pana Jezusa. Papież Klemens XIII ustanawiając to święto,

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. pobrane ze strony paruzja.info

Krucjata Modlitwy. pobrane ze strony paruzja.info Krucjata Modlitwy pobrane ze strony paruzja.info (1) Mój dar dla Jezusa, aby ratować dusze Mój najdroższy Jezu, Ty, który tak bardzo nas kochasz, pozwól mi w mój skromny sposób pomóc uratować Twoje cenne

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy Krucjata Modlitwy Maria Divine Mercy Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia Krucjata Modlitw Modlitwy podyktowane przez Niebo Lokucje przekazane Marii Bożego Miłosierdzia Maria Divine Mercy od listopada

Bardziej szczegółowo

M O D L IT W Y I PIEŚNI M ARYJN E

M O D L IT W Y I PIEŚNI M ARYJN E M O D L IT W Y I PIEŚNI M ARYJN E M O D L I T W Y ANIOŁ PAŃSKI Anioł Pański zwiastował Pannie Maryi i poczęła z Ducha świętego. Zdrowaś Maryjo Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa

Bardziej szczegółowo

OBRZĘDY SAKRAMENTU CHRZTU

OBRZĘDY SAKRAMENTU CHRZTU OBRZĘDY SAKRAMENTU CHRZTU OBRZĘD PRZYJĘCIA DZIECKA Rodzice: Rodzice: Rodzice: Chrzestni: Drodzy rodzice, jakie imię wybraliście dla swojego dziecka?... O co prosicie Kościół Boży dla? O chrzest. Drodzy

Bardziej szczegółowo

MODLITWY KRUCJATY. Mój dar dla Jezusa dla ratowania dusz

MODLITWY KRUCJATY. Mój dar dla Jezusa dla ratowania dusz MODLITWY KRUCJATY Modlitwa Krucjaty 1 Mój dar dla Jezusa dla ratowania dusz Tradycyjnie odmawiana codziennie. Mój najdroższy Jezu, Ty, Który kochasz nas tak bardzo, pozwól mi w mój skromny sposób pomóc

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia Krucjata Modlitwy Maria Divine Mercy Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia Krucjata Modlitw Modlitwy podyktowane przez Niebo Lokucje przekazane Marii Bożego Miłosierdzia Maria Divine Mercy od listopada

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia (Drodzy Czytelnicy, jest to wersja modlitewnika z Krucjatami Modlitwy Jezus dla Ludzkości do wydruku jako broszury. W opcjach wydruku w drukarce należy wybrać druk jako broszurę na formacie A4. W rzeczywistości

Bardziej szczegółowo

NOWENNA O KRZYŻU ŚW. Antyfona: Oto krzyż Pana! Uchodźcie, Jego przeciwnicy! Zwyciężył lew z pokolenia Judy, potomek Dawida. Alleluja.

NOWENNA O KRZYŻU ŚW. Antyfona: Oto krzyż Pana! Uchodźcie, Jego przeciwnicy! Zwyciężył lew z pokolenia Judy, potomek Dawida. Alleluja. Pierwszy dzień nowenny NOWENNA O KRZYŻU ŚW. Antyfona: Oto krzyż Pana! Uchodźcie, Jego przeciwnicy! Zwyciężył lew z pokolenia Judy, potomek Dawida. Alleluja. O Jezu, Tyś niegdyś konając na drzewie Krzyża

Bardziej szczegółowo

Duch Święty zstąpi na Ciebie i moc Najwyższego osłoni Cię. Dlatego też Święte, które się narodzi, będzie nazwane Synem Bożym.

Duch Święty zstąpi na Ciebie i moc Najwyższego osłoni Cię. Dlatego też Święte, które się narodzi, będzie nazwane Synem Bożym. Duch Święty zstąpi na Ciebie i moc Najwyższego osłoni Cię. Dlatego też Święte, które się narodzi, będzie nazwane Synem Bożym. (Łk 1, 35) A oto otworzyły Mu się niebiosa i ujrzał Ducha Bożego zstępującego

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy (Drodzy Czytelnicy, jest to wersja modlitewnika z Krucjatami Modlitwy Jezus dla Ludzkości do wydruku jako broszury. W opcjach wydruku w drukarce należy wybrać druk jako broszurę na formacie A4. W rzeczywistości

Bardziej szczegółowo

ZBIÓR MODLITW KRUCJATY ORAZ LITANII JEZUSA DLA LUDZKOŚCI PRZEKAZANYCH W ORĘDZIACH OSTRZEŻENIE MARII BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

ZBIÓR MODLITW KRUCJATY ORAZ LITANII JEZUSA DLA LUDZKOŚCI PRZEKAZANYCH W ORĘDZIACH OSTRZEŻENIE MARII BOŻEGO MIŁOSIERDZIA The Warning - Messages from Jesus Christ 2010 to 2012 Orędzia zapowiadające Ostrzeżenie Przekazane Marii Bożego Miłosierdzia ZBIÓR MODLITW KRUCJATY ORAZ LITANII JEZUSA DLA LUDZKOŚCI PRZEKAZANYCH W ORĘDZIACH

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia (Drodzy Czytelnicy, jest to wersja modlitewnika z Krucjatami Modlitwy Jezus dla Ludzkości do wydruku jako broszury. W opcjach wydruku w drukarce należy wybrać druk jako broszurę na formacie A4. W rzeczywistości

Bardziej szczegółowo

Jezus do ludzkości. z podziałem na dni tygodnia

Jezus do ludzkości. z podziałem na dni tygodnia Jezus do ludzkości z podziałem na dni tygodnia Modlitewnik nie jest na sprzedaż, ale skierowany jest do otwartego odbiorcy. Dostępny jest również do ściągnięcia na stronach internetowych: ArmiaJezusaChrystusa.pl

Bardziej szczegółowo

Jezus do ludzkości. z podziałem na dni tygodnia

Jezus do ludzkości. z podziałem na dni tygodnia Jezus do ludzkości z podziałem na dni tygodnia Modlitewnik nie jest na sprzedaż, ale skierowany jest do otwartego odbiorcy. Dostępny jest również do ściągnięcia na stronach internetowych: ArmiaJezusaChrystusa.pl

Bardziej szczegółowo

Archidiecezjalny Program Duszpasterski. Okres PASCHALNy. ROK A Propozycje śpiewów

Archidiecezjalny Program Duszpasterski. Okres PASCHALNy. ROK A Propozycje śpiewów Archidiecezjalny Program Duszpasterski Okres PASCHALNy ROK A Propozycje śpiewów Poznań 2007/2008 21 WIELKI CZWARTEK W. W Krzyżu cierpienie; A myśmy się chlubić powinni (antyfona śpiewana na przemian z

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia. Krucjata Modlitw Modlitwy podyktowane przez Niebo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia. Krucjata Modlitw Modlitwy podyktowane przez Niebo Krucjata Modlitwy Maria Divine Mercy Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia Krucjata Modlitw Modlitwy podyktowane przez Niebo Lokucje przekazane Marii Bożego Miłosierdzia Maria Divine Mercy od listopada

Bardziej szczegółowo

1. Modlitwa na rozpoczęcie i na zakończenie spotkania modlitewnego

1. Modlitwa na rozpoczęcie i na zakończenie spotkania modlitewnego Chrystusa, i wszystkie Dary, których udziela On ludzkości. Módl się, droga Matko, aby wszystkim duszom został przyznany Dar Zbawienia Wiecznego. Chroń mnie przed jedną światową religią (158) Modlitwa Krucjaty

Bardziej szczegółowo

, Bóg Ojciec Modlitwy te są z Nieba i nie pochodzą

, Bóg Ojciec Modlitwy te są z Nieba i nie pochodzą There are no translations available.... W "Orędziach Prawdy" Marii Bożego Miłosierdzia, odczytujemy wielkie wołanie Nieba o modlitwę, jako podstawowy warunek ratunku świata i zmniejszenia kar. W ten sposób

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy. Poświęcam: Bożej Matce, Matce Zbawienia (Drodzy Czytelnicy, jest to wersja modlitewnika z Krucjatami Modlitwy Jezus dla Ludzkości do wydruku jako broszury. W opcjach wydruku w drukarce należy wybrać druk jako broszurę na formacie A4. W rzeczywistości

Bardziej szczegółowo

KRÓTKA DROGA KRZYŻOWA SIOSTRY JÓZEFY

KRÓTKA DROGA KRZYŻOWA SIOSTRY JÓZEFY KRÓTKA DROGA KRZYŻOWA SIOSTRY JÓZEFY Mój Jezu, Niech ta droga krzyżowa będzie dla wszystkich lekarstwem, które daje światło, by wyjść z grzechu; i niech będzie pocieszeniem dla Twego Serca. I STACJA Jezus

Bardziej szczegółowo

Nabożeństwo powołaniowo-misyjne

Nabożeństwo powołaniowo-misyjne Nabożeństwo powołaniowo-misyjne Nabożeństwo powołaniowo-misyjne (Wystawienie Najświętszego Sakramentu) K: O Boże, Pasterzu i nauczycielu wiernych, któryś dla zachowania i rozszerzenia swojego Kościoła

Bardziej szczegółowo

Jezus do ludzkości KRUCJATA MODLITWY. z podziałem na dni tygodnia

Jezus do ludzkości KRUCJATA MODLITWY. z podziałem na dni tygodnia Jezus do ludzkości KRUCJATA MODLITWY z podziałem na dni tygodnia Modlitewnik został wydany na użytek prywatny i nie jest na sprzedaż. Dostępny jest również do ściągnięcia na stronach internetowych: ArmiaJezusaChrystusa.pl

Bardziej szczegółowo

Krucjaty Modlitwy. Strona1

Krucjaty Modlitwy. Strona1 Strona1 Krucjaty Modlitwy (1) Mój dar dla Jezusa, dla ratowania dusz 17 listopada 2011 (2) Modlitwa za światowych przywódców 18 listopada 2011 (3) Uwolnić świat od lęku 19 listopada 2011 (4) Zjednoczyć

Bardziej szczegółowo

Krucjaty Modlitwy. Strona1

Krucjaty Modlitwy. Strona1 Strona1 Krucjaty Modlitwy (1) Mój dar dla Jezusa, dla ratowania dusz 17 listopada 2011 (2) Modlitwa za światowych przywódców 18 listopada 2011 (3) Uwolnić świat od lęku 19 listopada 2011 (4) Zjednoczyć

Bardziej szczegółowo

Modlitwa Różańcowa stanowi swego rodzaju streszczenie Ewangelii i składa się z czterech tajemnic opisujących wydarzenia z życia Jezusa i Maryi.

Modlitwa Różańcowa stanowi swego rodzaju streszczenie Ewangelii i składa się z czterech tajemnic opisujących wydarzenia z życia Jezusa i Maryi. Poprawne odmawianie różańca oznacza odmawianie modlitwy oraz medytację w tym samym czasie. Dzięki temu odmawianie różańca jest tak wspaniałym przeżyciem duchowym. Każda z tajemnic różańca koncentruje się

Bardziej szczegółowo

Koronka ku czci Trójcy Przenajświętszej

Koronka ku czci Trójcy Przenajświętszej Koronka ku czci Trójcy Przenajświętszej Parafia Trójcy Świętej w Koszęcinie [ wersja dla wiernych ] K: Boże, wejrzyj ku wspomożeniu memu. W: Panie, pośpiesz ku ratunkowi memu. * Chwała Ojcu i Synowi, i

Bardziej szczegółowo

Rysunek: Dominika Ciborowska kl. III b L I G I A. KLASY III D i III B. KATECHETKA: mgr teologii Beata Polkowska

Rysunek: Dominika Ciborowska kl. III b L I G I A. KLASY III D i III B. KATECHETKA: mgr teologii Beata Polkowska RE Rysunek: Dominika Ciborowska kl. III b L I G I A KLASY III D i III B KATECHETKA: mgr teologii Beata Polkowska Duchu Święty przyjdź ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO DOMINIKA CIBOROWSKA KL III D MODLITWA Przyjdź

Bardziej szczegółowo

ADORACJA DLA DZIECI Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie

ADORACJA DLA DZIECI Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie ADORACJA DLA DZIECI Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie Pieśń: Blisko, blisko, blisko jesteś Panie mój lub O Jezu w Hostii utajony Panie Jezu, Ty nakazałeś aby pozwolić dzieciom przychodzić do Ciebie,

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy

Krucjata Modlitwy. Maria Divine Mercy (Drodzy Czytelnicy, jest to wersja modlitewnika z Krucjatami Modlitwy Jezus dla Ludzkości do wydruku jako broszury. W opcjach wydruku w drukarce należy wybrać druk jako broszurę na formacie A4. W rzeczywistości

Bardziej szczegółowo

Krucjata Modlitwy (1) Mój dar dla Jezusa, aby zbawić dusze

Krucjata Modlitwy (1) Mój dar dla Jezusa, aby zbawić dusze Krucjata Modlitwy (1) Mój dar dla Jezusa, aby zbawić dusze Mój najdroższy Jezu, Ty, który kochasz nas tak bardzo, pozwól mi na mój skromny sposób pomóc Ci ratować Twoje cenne dusze. Zmiłuj się nad wszystkimi

Bardziej szczegółowo

Do Księgi Prawdy Jak z tego korzystać? Wejście w energię modlitwy powinno poprzedzać zrobienie prawidłowego Krzyża na swoim ciele.

Do Księgi Prawdy Jak z tego korzystać? Wejście w energię modlitwy powinno poprzedzać zrobienie prawidłowego Krzyża na swoim ciele. KRUCJATY MODLITWY - INTENCJE Do Księgi Prawdy Jak z tego korzystać? Wejście w energię modlitwy powinno poprzedzać zrobienie prawidłowego Krzyża na swoim ciele. Szatan tkwi w szczegółach i bazuje na naszej

Bardziej szczegółowo

ODMAWIA SIĘ NA ZWYKŁYM RÓŻAOCU ZŁOŻONYM Z PIĘCIU DZIESIĄTKÓW ***

ODMAWIA SIĘ NA ZWYKŁYM RÓŻAOCU ZŁOŻONYM Z PIĘCIU DZIESIĄTKÓW *** MARIA MARTA CHAMBON KORONKA DO NAJŚWIĘTSZYCH RAN PANA JEZUSA CHRYSTUSA 1 KORONKA DO NAJŚWIĘTSZYCH RAN PANA JEZUSA ODMAWIA SIĘ NA ZWYKŁYM RÓŻAOCU ZŁOŻONYM Z PIĘCIU DZIESIĄTKÓW Ułożona z aktów strzelistych,

Bardziej szczegółowo

Nawrócenie prowadzi do świadectwa

Nawrócenie prowadzi do świadectwa Nawrócenie prowadzi do świadectwa Pieśń: Upadnij na kolana Panie Jezu Chryste, nasz Mistrzu i Panie, ukryty pod postacią chleba w Najświętszym Sakramencie Ołtarza, klękamy przed Tobą i uwielbiamy Cię za

Bardziej szczegółowo

ODWIEDZANIE CHORYCH MODLITWA WSTĘPNA. 46. Kapłan odmawia modlitwę niżej podaną albo inną modlitwę za chorego:

ODWIEDZANIE CHORYCH MODLITWA WSTĘPNA. 46. Kapłan odmawia modlitwę niżej podaną albo inną modlitwę za chorego: ODWIEDZANIE CHORYCH 42. Wszyscy chrześcijanie powinni uczestniczyć w troskliwej miłości Chrystusa i Jego Kościoła względem chorych. Niech troszczą się o nich według swoich możliwości, odwiedzają ich i

Bardziej szczegółowo

MODLITWY LEGIONU MARYI. Modlitwy wstępne

MODLITWY LEGIONU MARYI. Modlitwy wstępne MODLITWY LEGIONU MARYI Modlitwy wstępne K. W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. Przyjdź Duchu Święty, napełnij serca Twych wiernych i zapal w nich ogień Twojej miłości. Ześlij Ducha Twego, a powstanie

Bardziej szczegółowo

Do Księgi Prawdy Jak z tego korzystać? Wejście w energię modlitwy powinno poprzedzać zrobienie prawidłowego Krzyża na swoim ciele.

Do Księgi Prawdy Jak z tego korzystać? Wejście w energię modlitwy powinno poprzedzać zrobienie prawidłowego Krzyża na swoim ciele. KRUCJATY MODLITWY - INTENCJE Do Księgi Prawdy Jak z tego korzystać? Wejście w energię modlitwy powinno poprzedzać zrobienie prawidłowego Krzyża na swoim ciele. Szatan tkwi w szczegółach i bazuje na naszej

Bardziej szczegółowo

Modlitwy zawierzenia

Modlitwy zawierzenia 3 Modlitwy zawierzenia Oddanie się Bogu Panie Boże, oto leżę przez Tobą taki, jaki jestem. Znasz mnie najlepiej, o wiele lepiej niż ja sam siebie. Jestem cały pokrzywiony i do niczego. Próbowałem powstać,

Bardziej szczegółowo

JUTRZNIA WSTĘP (INGRES) PSALMODIA. L: Panie, otwórz wargi moje

JUTRZNIA WSTĘP (INGRES) PSALMODIA. L: Panie, otwórz wargi moje WSTĘP (INGRES) L: Panie, otwórz wargi moje JUTRZNIA A usta moje głosić będą chwałę Twoją! L: Boże, wejrzyj ku wspomożeniu memu. Panie, pośpiesz ku ratunkowi memu. L: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu.

Bardziej szczegółowo

PIEŚNI DO ŚWIĘTEJ GEMMY /w porządku alfabetycznym/

PIEŚNI DO ŚWIĘTEJ GEMMY /w porządku alfabetycznym/ PIEŚNI DO ŚWIĘTEJ GEMMY /w porządku alfabetycznym/ HYMN DO ŚWIETEJ GEMMY 1. O Święta Gemmo, siostro nasza droga, pokaż swym uczniom, jak uwielbiać Boga. Naucz nas kochać Jezusa rany, Jego majestat i pełnię

Bardziej szczegółowo

Bóg Ojciec kocha każdego człowieka

Bóg Ojciec kocha każdego człowieka 1 Bóg Ojciec kocha każdego człowieka Bóg kocha mnie, takiego jakim jestem. Raduje się każdym moim gestem. Alleluja Boża radość mnie rozpiera, uuuu (słowa piosenki religijnej) SŁOWA KLUCZE Bóg Ojciec Bóg

Bardziej szczegółowo

20 Kiedy bowiem byliście. niewolnikami grzechu, byliście wolni od służby sprawiedliwości.

20 Kiedy bowiem byliście. niewolnikami grzechu, byliście wolni od służby sprawiedliwości. Lectio Divina Rz 6,15-23 1. Czytanie Prowadzący: wezwijmy Ducha św.: Przybądź Duchu Święty... - weźmy do ręki Pismo św.. - Słuchając jak w Kościele śledźmy tekst, aby usłyszeć, co chce nam dzisiaj Jezus

Bardziej szczegółowo

Skład Apostolski, Modlitwa Pańska, Pozdrowienie Anielskie, Chwała..., Pod Twoją obronę... Akt strzelisty: O mój Jezu...

Skład Apostolski, Modlitwa Pańska, Pozdrowienie Anielskie, Chwała..., Pod Twoją obronę... Akt strzelisty: O mój Jezu... CUDOWNY LEK Proszę uważnie przeczytać informacje. Lek wydaję się bez recepty. Przechowywanie: Przechowywać w miejscach dostępnych dla dzieci. Data ważności: Lek nie ulega przeterminowaniu. Dla uzyskania

Bardziej szczegółowo

ALLELUJA. Ref. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja.

ALLELUJA. Ref. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. ALLELUJA 1. Niech zabrzmi Panu chwała w niebiosach, na wysokościach niech cześć oddadzą. Wielbijcie Pana Jego Zastępy, Wielbijcie Pana Duchy niebieskie. Ref. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. Alleluja,

Bardziej szczegółowo

Modlitwa wiernych: 1 Alicja Lenczewska, Słowo pouczenia, Poznań 2016, s Tamże, s Por. tamże.

Modlitwa wiernych: 1 Alicja Lenczewska, Słowo pouczenia, Poznań 2016, s Tamże, s Por. tamże. Modlitwa wiernych: 1. Jest czas ofiary Kościoła czas ofiary chrześcijan. Czas Ofiary Krzyżowej Mojego Ciała, jakim jest Kościół. Dlatego potrzebne jest świadectwo wiary, modlitwy i umartwienie w intencji

Bardziej szczegółowo

Istotą naszego powołania jest tak całkowite oddanie się Bogu, byśmy byli jego ślepym narzędziem do wszystkiego, do czego tylko Bóg nas zechce użyć.

Istotą naszego powołania jest tak całkowite oddanie się Bogu, byśmy byli jego ślepym narzędziem do wszystkiego, do czego tylko Bóg nas zechce użyć. o. Walerian Porankiewicz Istotą naszego powołania jest tak całkowite oddanie się Bogu, byśmy byli jego ślepym narzędziem do wszystkiego, do czego tylko Bóg nas zechce użyć. To całkowite oddanie się Bogu

Bardziej szczegółowo

do samodzielnego odmawiania i do odmawiania w Grupach modlitewnych Jezus dla ludzkości

do samodzielnego odmawiania i do odmawiania w Grupach modlitewnych Jezus dla ludzkości Strona1 Krucjaty Modlitwy do samodzielnego odmawiania i do odmawiania w Grupach modlitewnych Jezus dla ludzkości Krucjaty te pochodzą z przesłań, zawartych w orędziach proroctwa Ostrzeżenie, które od listopada

Bardziej szczegółowo

do samodzielnego odmawiania i do odmawiania w Grupach modlitewnych Jezus dla ludzkości

do samodzielnego odmawiania i do odmawiania w Grupach modlitewnych Jezus dla ludzkości Strona1 Krucjaty Modlitwy do samodzielnego odmawiania i do odmawiania w Grupach modlitewnych Jezus dla ludzkości Krucjaty te pochodzą z przesłań, zawartych w orędziach proroctwa Ostrzeżenie, które od listopada

Bardziej szczegółowo

Chodzić w Duchu Świętym

Chodzić w Duchu Świętym Chodzić w Duchu Świętym 17.02 23.02.2013 I. tydzień Wielkiego Postu Modlitwa małżeńska Wspólnota Ruchu Światło - Życie On Jest (www.onjest.pl) listopad 2012 Opracowanie: Monika Mosior/ Jerzy Prokopiuk

Bardziej szczegółowo

Przewodnik modlitewny dla zabieganego człowieka

Przewodnik modlitewny dla zabieganego człowieka Przewodnik modlitewny dla zabieganego człowieka przykład modlącego się św. Pawła Spotkanie Wspólnotowe Poznań, 4 czerwca 2018 rok 1 2 Misja św. Pawła Paweł, sługa Chrystusa Jezusa, z powołania apostoł,

Bardziej szczegółowo

Modlitwa zawierzenia rodziny św. Janowi Pawłowi II

Modlitwa zawierzenia rodziny św. Janowi Pawłowi II 3 Modlitwa zawierzenia rodziny św. Janowi Pawłowi II Tobie, Ojcze Święty, zawierzamy naszą rodzinę. Wypraszaj nam łaski, abyśmy byli silni mocą Chrystusa. Módl się, aby nasza rodzina, wierna swemu sakramentalnemu

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzcie na pytania w jednym okienku tabeli, a następnie kartkę przekażcie dalej.

Odpowiedzcie na pytania w jednym okienku tabeli, a następnie kartkę przekażcie dalej. Odpowiedzcie na pytania w jednym okienku tabeli, a następnie kartkę przekażcie dalej. 1. Jak nazywa się to naczynie? 2. Kiedy jest używane? 3. Do czego służy? 1. 2. 3. Odpowiedzcie na pytania w jednym

Bardziej szczegółowo

DRZEWO POZNANIA DOBRA I ZŁA

DRZEWO POZNANIA DOBRA I ZŁA Drzewo i jego owoce DRZEWO POZNANIA DOBRA I ZŁA Sakrament pojednania oczyszcza duszę, czyni Cię miłym w oczach Boga i pobudza Cię do tego, abyś upodobnił się ściślej do Chrystusa, czyniąc Cię bardziej

Bardziej szczegółowo

NA GÓRZE PRZEMIENIENIA

NA GÓRZE PRZEMIENIENIA KS. JERZY LECH KONTKOWSKI SJ NA GÓRZE PRZEMIENIENIA Modlitewnik dla dorosłych Wydawnictwo WAM KSIĘGA MODLITW ZNAK KRZYŻA W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. MODLITWA PAŃSKA Ojcze nasz, któryś jest

Bardziej szczegółowo

Wpisany przez DM JP2 wtorek, 23 stycznia :11 - Poprawiony poniedziałek, 14 stycznia :43

Wpisany przez DM JP2 wtorek, 23 stycznia :11 - Poprawiony poniedziałek, 14 stycznia :43 Recepty na zbawienie Modlitwy Krucjaty recepty na zbawienie O Księdze Prawdy i modlitwach tam zamieszczonych podyktowanych przez Pana Jezusa piszemy szeroko w menu : Orędzia cz. III-"Księga Prawdy" Uważamy,

Bardziej szczegółowo

, Bóg Ojciec Modlitwy te są z Nieba i nie pochodzą

, Bóg Ojciec Modlitwy te są z Nieba i nie pochodzą There are no translations available. Recepty na zbawienie Modlitwy Krucjaty recepty na zbawienie O Księdze Prawdy i modlitwach tam zamieszczonych podyktowanych przez Pana Jezusa piszemy szeroko w menu

Bardziej szczegółowo

Duch Święty MODLITWY

Duch Święty MODLITWY Duch Święty MODLITWY Wydawnictwo WAM Księża Jezuici, 2017 Opieka redakcyjna: Klaudia Adamus Korekta: Dorota Trzcinka Projekt okładki i skład: Agnieszka Kucharz-Gulis NIHIL OBSTAT Prowincja Polski Południowej

Bardziej szczegółowo

Jezus przed swoim ukrzyżowaniem w modlitwie do Ojca wstawiał się za swoimi uczniami (i za nami).

Jezus przed swoim ukrzyżowaniem w modlitwie do Ojca wstawiał się za swoimi uczniami (i za nami). Lekcja 3 na 20 października 2018 A nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie. Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a Ja w tobie, aby i oni w nas jedno byli,

Bardziej szczegółowo

Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia podstawowego

Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia podstawowego Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia podstawowego Wersja robocza 1999 Diakonia Muzyczna Ruchu Światło Życie Archidiecezji Warszawskiej i Diecezji Warszawsko Praskiej Objaśnienia: Pd: Piosenka

Bardziej szczegółowo

Chrzest. 1. Dziękuję za uczestnictwo w Sakramencie Chrztu Świętego

Chrzest. 1. Dziękuję za uczestnictwo w Sakramencie Chrztu Świętego Teksty podziękowań do każdego tekstu można dołączyć nazwę uroczystości, imię i datę Chrzest 1. Dziękuję za uczestnictwo w Sakramencie Chrztu Świętego 2. Serdecznie dziękujemy za przybycie na uroczystość

Bardziej szczegółowo

Dobro, prawda kontra oszustwo Brak miłości owocuje pustką Takie są czasy, że zło się wciąż ciska Metoda zarybista to powiedzieć grzechom:

Dobro, prawda kontra oszustwo Brak miłości owocuje pustką Takie są czasy, że zło się wciąż ciska Metoda zarybista to powiedzieć grzechom: Zapoznajcie się z fragmentem piosenki ks. Jakuba Bartczaka pt. Lekarstwo na zło i odpowiedzcie na pytania: Co jest konsekwencją braku miłości? Co jest lekarstwem na zło? Przez co Duch Święty dodaje siły

Bardziej szczegółowo

Dusze czyśćowe potrzebują naszej modlitwy

Dusze czyśćowe potrzebują naszej modlitwy Dusze czyśćowe potrzebują naszej modlitwy 128. Panie mój p r z y c h o d z ę d z i ś, G C serce me skruszone przyjm. G C Skłaniam się przed świętym tronem Twym. e a D D7 Wznoszę ręce moje wzwyż, G C miłość

Bardziej szczegółowo

NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JANA BOSCO

NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JANA BOSCO NOWENNA DO ŚWIĘTEGO JANA BOSCO 1 1. Pieśń na wejście 2. Pozdrowienie kapłana Dzień 1 (22.01.) Miłość Boga Ojca, łaska naszego Pana Jezusa Chrystusa, i dar jedności w Duchu Świętym niech będą z wami wszystkimi.

Bardziej szczegółowo

MODLITWA ZA RODZINY I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO INDYWIDUALNE RODZIN

MODLITWA ZA RODZINY I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO INDYWIDUALNE RODZIN MODLITWA ZA RODZINY I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO INDYWIDUALNE RODZIN (jeżeli są odpowiednie warunki można zaprosić teraz rodziny na środek kościoła. Niech uklękną obok siebie dziadkowie, rodzice, dzieci.) KAPŁAN:

Bardziej szczegółowo

Wpisany przez Redaktor niedziela, 20 listopada :10 - Poprawiony niedziela, 20 listopada :24

Wpisany przez Redaktor niedziela, 20 listopada :10 - Poprawiony niedziela, 20 listopada :24 Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana Nieśmiertelny Królu Wieków, Panie Jezu Chryste, nasz Boże i Zbawicielu! W Roku Jubileuszowym 1050-lecia Chrztu Polski, w roku Nadzwyczajnego

Bardziej szczegółowo

KERYGMAT. Opowieść o Bogu, który pragnie naszego zbawienia

KERYGMAT. Opowieść o Bogu, który pragnie naszego zbawienia KERYGMAT Opowieść o Bogu, który pragnie naszego zbawienia 1. BOŻA MIŁOŚĆ Ukochałem cię odwieczną miłością Bóg kocha cię osobiście. Bóg kocha właśnie ciebie, ponieważ jest TWOIM Ojcem. Iz 43, 1 Ja i Ty

Bardziej szczegółowo

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM PIERWSZE CZYTANIE Syr 24, 1-2. 8-12 Mądrość Boża mieszka w Jego ludzie Czytanie z Księgi Syracydesa. Mądrość wychwala sama siebie, chlubi się pośród swego ludu. Otwiera

Bardziej szczegółowo