WorkCentre 7655/7665/7675 kopiowanie drukowanie skanowanie faksowanie

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "WorkCentre 7655/7665/7675 kopiowanie drukowanie skanowanie faksowanie e-mail"

Transkrypt

1 WorkCentre 7655/7665/7675 kopiowanie drukowanie skanowanie faksowanie Potężna wydajność plus kolor dla Twojego biura

2 WorkCentre 7655/7665/7675 Wydajna, elastyczna i łatwa w obsłudze. Systemy wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 7655/7665/7675 z łatwością radzą sobie z dużą ilością dokumentów. Dodaj do tego bezkonkurencyjny, wysokiej jakości kolor, a otrzymasz wszechstronność pomagającą w osiągnięciu konkurencyjności biznesowej. K O P IOWANIE Zacznij kopiować. Wszystkie urządzenia WorkCentre 7655/7665/7675 są zdolne do kopiowania w czerni i bieli oraz w znakomitym kolorze. Posiadają wbudowane funkcje bezpieczeństwa i rozliczania według zadań. DRUKOWAN I E SKANOWAN I E Dodaj drukowanie sieciowe. Spraw, by twoje urządzenie WorkCentre 7655/7665/7675 stało się jeszcze bardziej produktywne, dzięki usługom sieciowym i dodaniu taniego drukowania i skanowania w kolorze. KOLOR Wpływ koloru. z kolorem, Twoja firma odniesie korzyści z jednego z najbardziej efektywnych narzędzi biznesowych. ŁATWOŚĆ UŻYCIA Łatwość użytkowania i zarządzania. Twój dział od razu poczuje wzrost wydajności, dzięki wielu łatwym w użyciu, zaawansowanym funkcjom zarządzania.. FA K S O WA N I E WYKAŃCZANIE Zrób to wszystko. Stwórz zintegrowany system, który jest zdolny do faksowania, skanowania i wysyłania poczty przez sieć LAN/Internet. Dodaj opcje wydruków w formacie i wykańczania, dostosowane rozwiązania rozliczania sieciowego i wiele innych.

3 WorkCentre 7655/7665/7675 Uproszczone procesy X erox Extensible Interface Platform (EIP) technologia będąca otwartą platformą sieciową umożliwia deweloperom tworzenie unikalnych rozwiązań, związanych z różnorodnymi potrzebami biznesowymi. P rzechowywanie zeskanowanych dokumentów w urządzeniu, w celu późniejszego dodruku zachowując możliwość elastycznych zmian parametrów dokumentów przed dodrukiem. S kanowanie do PDF z możliwością przeszukiwania, łatwość archiwizacji, organizacji, wyszukiwania oraz współdzielenia. S kanowanie do skrzynki pocztowej, zapewnia przechowywanie plików na twardym dysku urządzenia, ich wydruk, usunięcie lub odzyskanie na pulpicie użytkownika. S kanowanie do macierzystego katalogu, umożliwia skan do wstępnie przydzielonego katalogu macierzystego jak np. adres , folder sieciowy lub katalog FTP. Wydajność zwiększająca produktywność Po co Twoje biuro ma inwestować w niezliczoną ilość urządzeń, kiedy jedno może spełnić Twoje potrzeby? Wielofunkcyjne systemy WorkCentre 7655/7665/7675 posiadają możliwości wykorzystywane w codziennej pracy, gwarantujące rzeczywistą wielozadaniowość. 75 ppm Bardzo szybkie kopiowanie i drukowanie na poziomie 75 stron na minutę zwiększa efektywność Twojej pracy,ppm niezależnie od wielkości ppm zadania. Kopiowanie i drukowanie w kolorze jest naprawdę szybkie do 50 stron na minutę! Możliwość skanowania dokumentów kolorowych z prędkością 50 stron na minutę (80 stron na minutę dla dokumentów czarno-białych) zapewnia szybkie skanowanie, odzyskiwanie, elektroniczne przechowywanie i sprawną dystrybucję dokumentów w Twoim dziale. Operacyjność wielozadaniowa oznacza, że wielu użytkowników może w jednej chwili wykonywać różne zadania - skanowanie, kopiowanie, drukowanie, transmisje faksów i zarządzanie kolejką - zwiększy to na pewno wydajność w Twoim biznesie. Nic tak nie przyciąga uwagi jak kolor! Rozdzielczość wyjściowa 2400 x dpi z 256 półtonami, zapewnia dokumentom niespotykaną ostrość.

4 1 Wiele opcji wykończenia pozwala wybrać możliwości właściwe dla określonych grup roboczych. Zachowaj wydajność swojej pracy. Potrzebujesz urządzenia, które dopasuje się do Ciebie. WorkCentre 7655/7665/7675 są wyposażone w funkcje oraz opcje, które spełnią wymagania każdego środowiska. Zaczynałeś z cyfrową kopiarką, a teraz potrzebujesz czegoś więcej? Nic prostszego. Możesz rozbudować swoje urządzenie do zaawansowanego, wielofunkcyjnego systemu. Dodatkowe opcje skanowania to, między innymi, Scan to PC Desktop i skanowanie do PDF z możliwością przeszukiwania, do serwerów sieciowych, wiadomości , faksu oraz skrzynki urządzenia. Nowa funkcja skanowania do pliku macierzystego umożliwia skan do bezpiecznego folderu osobistego. Ulepszona kompresja skanowania (MRC, JBIG2) ogranicza ruch w sieci, dzięki czemu Twoje dokumenty szybciej trafiają do adresatów. Obsługa wielu rodzajów materiałów o gramaturze do 300 g/m 2 i rozmiarach do SRA3 pozwala drukować, co tylko zechcesz. Dostępne opcje wykańczania zwiększają wydajność, np. podstawowe produkcyjne urządzenie wykańczające umożliwiające zszywanie 100 stron, zaginanie typu C-fold, Z-fold, tworzenie broszur oraz końcowe wstawianie stron. Sortowanie Dziurkowanie Zszywanie Składanie Składanie typu składanie typu c-fold Z-fold Ogromna pojemność do arkuszy. 1 Zszywanie grzbietowe Podajnik,podajnik Zasobnik formatu A4 na rozmiaru A4 na obejścia na 870 arkuszy arkuszy 250 arkuszy Podajniki uniwersalne na 500 arkuszy Opcjonalny podajnik o dużej pojemności na arkuszy Końcowe umieszczanie wkładek Strategiczne wykorzystanie kolorów przyciąga czytelników, robi mocne pierwsze wrażenie, zwiększa zapamiętywanie i polepsza sprzedaż. Profesjonalna jakość tworzona w firmie... Niewiarygodna jakość obrazu w rozdzielczości 2400 x 2400 dpi, z 256 półtonami. Toner wykonany w technologii Emulsion Aggregate High-Grade dostarcza profesjonalnych, błyszczących wydruków tam, gdzie uczynienie wrażenia na odbiorcy jest najważniejsze. Technologia Trickle Charge Development (innowacja Xerox) pozwala zachować wysoką jakość obrazu, w ciągu całej pracy....i kolor pod kontrolą W dokumentach mieszanych kolor/ czarno-białe płacisz za kolor jedynie na stronach, które z niego korzystają. Określ prawa dostępu do koloru, aby kontrolować koszty. Przydzielaj limity drukowania w kolorze według użytkownika, działu itd. Wbudowana funkcja raportowania pozwala śledzić wykorzystanie koloru we wszystkich usługach - drukowaniu, kopiowaniu, skanowaniu, faksowaniu i u - dzięki czemu w przyszłości łatwiej podejmować decyzje o użyciu koloru.

5 WorkCentre 7655/7665/7675 Bezpieczeństwo Solidne funkcje zabezpieczeń pozwalają ograniczać dostęp, zarządzać wykorzystaniem urządzenia i gwarantują poufność. Prostota od początku do końca Przeprowadzanie złożonych zadań nie musi być skomplikowane. Urządzenie WorkCentre 7655/7665/7675 zostało zaprojektowane z myślą o niezawodności i łatwości użycia, o czym świadczy wielki ekran dotykowy, dwukierunkowe sterowniki druku oraz narzędzia raportowania i rozliczania według zadań. Instalacja jest szybka i prosta. Administratorzy sieciowi mogą klonować konfigurację w wypadku instalacji kilku jednostek. Obsługa ze strony użytkownika jest ograniczona do minimum. Dwa czarne tonery oznaczają dłuższą pracę urządzenia i mogą być w dowolnej chwili wymienione. Technologia SMart Kit zapewnia bezawaryjną pracę urządzenia. Zaawansowane oprogramowanie zarządzające urządzeniem ułatwia zwiększenie wydajności systemu. Oprogramowanie Xerox Standard Accounting udostępnia funkcje rozliczania według zadań, zapewniając lepszą kontrolę kosztów drukowania, kopiowania, faksowania i skanowania. System Smart esolutions oferuje zautomatyzowaną, niekłopotliwą i bezpieczną administrację urządzeniami Xerox, w zakresie automatycznych odczytów liczników i uzupełniania materiałów eksploatacyjnych. Intuicyjne, dwukierunkowe sterowniki zapewniają szybki dostęp do wszystkich funkcji wyjściowych. Autoryzacja sieciowa ogranicza dostęp do skanowania, usług i funkcji faksu sieciowego, poprzez potwierdzanie nazw użytkownika i haseł przed użyciem. Z funkcjami dziennika inspekcji wiesz dokładnie, kto wysłał dany dokument i kiedy. Zabezpieczenia drukowania, zapobiegają niechcianemu dostępowi poprzez przechowywanie dokumentów w kolejce i drukowanie ich dopiero po wpisaniu kodu PIN. Zabezpieczenia drukowania wykorzystują protokół IPsec. Funkcja Image Overwrite usuwa dane, nadpisując powierzchnię dysku wzorami danych. Wbudowany faks zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do urządzenia przez podsystem faksu. Linia telefoniczna jest całkowicie odseparowana od połączenia sieciowego. Ochrona dostępu do urządzenia hasłem nie pozwala na dostęp do ekranu ustawień administracyjnych i ustawień sieciowych bez autoryzacji. Ograniczenia adresów IP (Filtrowanie IP) kontrolują połączenia z określonymi klientami sieciowymi. Działanie w środowiskach IPv4 i IPv6. Bezpieczne skanowanie pozwala na transmisję plików poprzez protokół HTTPS (SSL). Funkcja Secure Device Administration z protokołem HTTPS jest włączona przez CentreWare. Funkcja 802.1x Port Based Network Access Control gwarantuje, że urządzenia połączone z siecią posiadają prawidłowe uprawnienia. Funkcja Secure Access Unified ID System umożliwia użytkownikom logowanie się na urządzeniu z użyciem identyfikacyjnych kart magnetycznych lub zbliżeniowych, zabezpieczając dostęp do funkcji, które muszą być kontrolowane ze względu na rozliczenia i nadzór.

6 Wyobraź sobie możliwości... jakie dałoby Ci urządzenie wielofunkcyjne, gdyby pracowało tak, jak Ty. Świat się zmienia. Coraz większy nacisk, kładzie się na to, by osiągnąć więcej przy mniejszej ilości środków. Znasz swoją firmę lepiej niż ktokolwiek inny. Teraz Twoje urządzenie wielofunkcyjne może się dostosować do Twojego sposobu pracy, a nie odwrotnie. Urządzenie wielofunkcyjne Xerox jest jeszcze bardziej wydajne,a procesy pracy uproszczone. Na ekranie dotykowym Twojego urządzenia wielofunkcyjnego mogą pojawić się menu i wyrażenia specyficzne dla Twojej firmy lub zespołu, jak np faks do wierzycieli lub wyślij do działu reklamacji. Jest to możliwe dzięki rozszerzalnej platformie interfejsu (EIP). Pozwala ona na zastosowanie wielu aplikacji, które rozszerzają możliwości urządzenia wielofunkcyjnego - możesz bezpiecznie znaleźć, zapisać, wydrukować i podzielić się ważnymi informacjami, wykonując kilka prostych działań na ekranie dotykowym swojego urządzenia. Tak właśnie pracuje Xerox - dla Ciebie. Możliwości są nieograniczone.

7 WorkCentre 7655/7665/7675 Jeszcze prostsze rozwiązania Xerox Dostęp do informacji i ich drukowanie bez konieczności korzystania z komputera. Skanowanie dokumentu i zapisywanie go dokładnie tam, gdzie chcesz. Kontrola kosztów przy pomocy przyjaznych dla użytkownika funkcji rozliczania, dostępnych na ekranie dotykowym urządzenia. Wyświetlanie ustawień użytkownika na ekranie dotykowym, po włożeniu do czytnika Twojego identyfikatora. Uproszczony proces dystrybucji faksów. Udoskonalenie zarządzania urządzeniem, dzięki ustawieniom użytkownika. Możliwość łączenia z różnymi partnerskimi rozwiązaniami stworzonymi z myślą o Twojej firmie. Rozwiązania dla drukowania Wyobraź sobie, że masz dostęp do informacji i możesz je wydrukować bez konieczności korzystania z komputera. Potrzebujesz listy najnowszych cen swojej firmy lub broszury dotyczącej najlepiej sprzedających się produktów? Skorzystaj z ekranu dotykowego Twojego urządzenia, aby znaleźć w Internecie repozytorium - np. Xerox DocuShare, Microsoft SharePoint lub foldery Windows, wybierz odpowiedni dokument i wydrukuj go. Nie musisz utrzymywać archiwów przepełnionych dokumentami, które szybko tracą aktualność. Drukowanie Print Scan Skanowanie to repository do Skanowanie Scan to file do pliku repozytorium Scan Skanowanie to do poczty Rozwiązania dla skanowania Włącz autopilota dla dokumetów. Przetwórz dokumety papierowe w informację cyfrową, wykonując kilka prostych kroków. Nowy pacjent wypełnia w gabinecie lekarza formularz historii choroby, recepcjonistka bezpiecznie skanuje formularz, przegląda miniaturę na ekranie dotykowym urządzenia wielofunkcyjnego, a następnie wysyła formularz do folderu o nazwie Rejestr pacjentów. Jest to możliwe dzięki aplikacjom wspomaganym przez EIP. Rozwiązania dla rozliczania Kontroluj koszty drukowania. Przy pomocy rozwiązań Xerox, możesz ustalić dla każdego z użytkowników limity drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Możesz monitorować wykorzystanie urządzenia wielofunkcyjnego, drukując raporty dotyczące wykorzystywanych funkcji, pobierając pliki lub korzystając z partnerskich rozwiązań dla rozliczania. Zabezpieczenia i uwierzytelnianie Bezpieczeństwo Twoich dokumentów i zasobów sieciowych ma kluczowe znaczenie. Dzięki rozwiązaniom Xerox możesz mieć pewność, że dostęp do Twoich urządzeń wielofunkcyjnych mają tylko upoważnione osoby. Chroń bezpieczeństwo i zachowaj poufność dokumentów przy pomocy haseł lub kart dostępu. Rozwiązania dla serwera faksu Rozwiązania dla serwera faksu dają możliwość faksowania nawet wtedy, gdy urządzenie wielofukcyjne nie jest wyposażone w klawiaturę faksu. Faksy można skanować w urządzeniu lub przesyłać z pulpitu użytkownika, korzystając ze sterownika drukowania faksu. Wysyłane i odbierane faksy można śledzić i kontrolować, aby zapewnić zgodność z przepisami. Rozwiązania dla zarządzania urządzeniem Xerox umożliwia Ci szybkie i łatwe zarządzanie wielofunkcyjnymi urządzeniami Xerox. Skorzystaj ze stadardowych dla branży narzędzi Xerox, aby instalować, konfigurować, raportować i rozwiązywać problemy w sieci. Rozwiązania partnerskie Xerox EIP umożliwia korzystanie z wielu rozwiązań Partnerów, które zwiększają wartość serii WorkCentre 7655, dzięki zaawansowanym funkcjom rozliczania, faksowania i skanowania.

8 WorkCentre 7655/7665/7675 Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem firmy Xerox lub odwiedź naszą witrynę internetową Zewnętrzny zszywacz Prosty zasobnik przechwytywania Zasobnik przechwytywania offsetu Podajnik o dużej pojemności Konfiguracje Szybkość (tryb) Cykl roboczy Obsługa papieru Podstawowe produkcyjne urządzenie wykańczające WorkCentre 7655 WorkCentre 7665 WorkCentre 7675 Czarno - biały do 55 stron na minutę/kolor do 40 stron na minutę Czarno - biały do 65 stron na minutę/kolor do 50 stron na minutę Czarno - biały do 75 stron na minutę/kolor do 50 stron na minutę stron/miesiąc stron/miesiąc stron/miesiąc Podstawowa pamięć urządzenia Pojemność wejściowa Profesjonalne urządzenie wykańczające Zaawansowane urządzenie wykańczające Jednostka bazowa 512 MB W standardzie Dupleksowy automatyczny podajnik dokumentów (DADF): 250 arkuszy Podajnik 1 2: każdy po 500 arkuszy; Rozmiar: Rozmiary standardowe do A3; Podajnik 3: 870 arkuszy; Rozmiar: A4; Podajnik 4: arkuszy; Rozmiar: A4 Zasobnik obejścia (Zasobnik 5): 250 arkuszy; Rozmiar: Rozmiary niestandardowe do SRA3; Razem: arkuszy Opcjonalnie Podajnik o dużej pojemności: arkuszy; Rozmiar: A4; Razem: arkuszy Opcje wykończeniowe Prosty zasobnik przechwytywania; Zasobnik przechwytywania offsetu (OCT); Zaawansowane urządzenie wykańczające: górny podajnik na 500 arkuszy, układacz na arkuszy, dziurkowanie 2/4 lub 2/3 i wielopozycyjne zszywanie; Profesjonalne urządzenie wykańczające z urządzeniem tworzącym broszury: górny podajnik na 500 arkuszy, układacz na arkuszy, dziurkowanie 2/4 lub 2/3, wielopozycyjne zszywanie 50 arkuszy, tworzenie broszur zszywanych grzbietowo; Podstawowe produkcyjne urządzenie wykańczające: 500-arkuszowy zasobnik górny, arkuszowy układacz, dziurkowanie, wielopozycyjne zszywanie 100 arkuszy, tworzenie broszur zszywanych grzbietowo; Podstawowe produkcyjne urządzenie wykańczające z falcerką: 500-arkuszowy zasobnik górny, arkuszowy układacz, dziurkowanie, wielopozycyjne zszywanie 100 arkuszy, tworzenie broszur zszywanych grzbietowo; składanie typu V-, C-, Z-fold, urządzenie do dokładania okładek na 200 arkuszy Zewnętrzny zszywacz: Zszywanie 50 arkuszy Bezpieczeństwo Zabezpieczenia faksu, Bezpieczny druk, Dziennik inspekcji, Bezpieczny obieg dokumentów, 802.1x, SNMP V3, Uwierzytelnienie sieciowe, Ochrona dostępu do urządzenia hasłem, Filtrowanie IP, Nadpisywanie obrazu dysku Rozliczanie Wewnętrzny Auditron, Xerox Standard Accounting (Kopiowanie, Drukowanie, Skanowanie, Faksowanie, ), dostępne również dodatkowe opcje rozliczania według zadań Kopiowanie Czas drukowania pierwszej strony Druk czarno - biały w 5,5 sekundy/kolorowy w 8,9 sekundy Rozdzielczość wyjściowa 2400 x 2400 dpi Dysk twardy 40 GB (minimum) Funkcje kopiowania Automatyczne drukowanie 2-stronne/dupleks, automatyczne zmniejszanie i powiększanie (25% 400%), automatyczny wybór papieru, automatyczne przełączanie zasobników, polepszanie jakości obrazu; budowanie zadań, kopiowanie książek/obustronne kopiowanie książek, automatyczny wybór koloru, przeźrocza, tworzenie broszur, wiele stron na jednym arkuszu, odwracanie obrazu, okładki, adnotacje i oznaczenia Bates stemplowanie (z możliwością użycia kolorów), wstawki i kopiowanie etykiet, zestaw przykładowy i przechowywanie zadań, papier o dużej gramaturze Drukowanie Procesor/Obsługa PDL 1.8 GHz Athlon / PCL 5c, emulacja PCL 6, obsługa języka PostScript 3 obsługa języków, PDF v1.5 Możliwość podłączenia 10/100 Base-TX Ethernet Rozdzielczość wyjściowa 2400 x 2400 dpi Dysk twardy 80 GB (minimum) Funkcje drukowania Drukowanie opóźnione, drukowanie próbki, zabezpieczenia drukowania, współbieżność RIP, odbieranie, programowanie z wyprzedzeniem, przetwarzanie kolejek i transmitowanie, dwukierunkowe sterowniki druku; programowanie na poziomie strony; drukowanie etykiet; wbudowany serwer internetowy umożliwiający zdalne sterowanie/monitorowanie/konfigurowanie; monitorowanie zadań z urządzenia i z komputera. Faksowanie Opcje faksu Faks (opcje jednej i dwóch linii), Faks w sieci LAN, Sieciowy serwer faksu Skanowanie Prędkość skanowania (z DADF) Opcje skanowania Inne opcje 80 stron na minutę czarno - biały/50 stron na minutę w kolorze Skanowanie sieciowe, skanowanie do wiadomości , Scan to PC Desktop (skanowanie na pulpit PC), skanowanie do skrzynki pocztowej, skanowanie do PDF i XPS z możliwością przeszukiwania Foreign Device Interface, USB 2.0, Xerox Secure Access Unified ID System, Xerox Extensible Interface Platform (EIP) Papiery i specjalne materiały Xerox. Xerox oferuje szeroki wachlarz papierów i materiałów do użytku cyfrowego, dzięki czemu w łatwy sposób można zmaksymalizować możliwości urządzenia WorkCentre 7655/7665/7675. Możesz tworzyć wiele różnych dokumentów, takich jak gazetki, plakaty, broszury, etykiety, karty identyfikacyjne i trwałe dokumenty. Bezkonkurencyjna obsługa i pomoc techniczna Za każdym produktem firmy Xerox kryje się duża sieć obsługi klienta, która nie ma sobie równych na rynku i jest dostępna zawsze, gdy jest potrzebna. Serwisanci firmy Xerox korzystają z najnowszych technologii, aby Twoja praca przebiegała bez zakłóceń. Kontaktują się oni nawet z inżynierami, którzy zaprojektowali Twoje urządzenie, dzięki czemu masz pewność, że Xerox to najlepszy wybór XEROX Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Xerox, CentreWare, CopyCentre, Scan to PC Desktop, Walk-Up i SMart Kit to znaki towarowe lub zastrzeżone znaki towarowe firmy Xerox Corporation w USA i innych krajach. Adobe i PostScript 3 to znaki towarowe lub zastrzeżone znaki towarowe firmy Adobe, Inc. PCL to zastrzeżony znak towarowy firmy Hewlett-Packard. Jako partner ENERGY STAR, Xerox Corporation zapewnia, że te produkty spełniają wytyczne ENERGY STAR dotyczące wydajności energetycznej. Nazwa i logo ENERGY STAR są zarejestrowanymi znakami towarowymi w USA. Informacje zawarte w tej broszurze mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. 6/07 W65BR-01JC

Xerox ColorQube 9301 / 9302 / 9303 System wielofunkcyjny Precyzyjny kolor, duże oszczędności

Xerox ColorQube 9301 / 9302 / 9303 System wielofunkcyjny Precyzyjny kolor, duże oszczędności ColorQube 9301 / 9302 / 9303 A3 Kolorowy system wielofunkcyjny Xerox ColorQube 9301 / 9302 / 9303 System wielofunkcyjny Precyzyjny kolor, duże oszczędności Zmniejsz koszty i zwiększ atrakcyjność firmy.

Bardziej szczegółowo

Realizuj obecne zadania, buduj możliwości na przyszłość.

Realizuj obecne zadania, buduj możliwości na przyszłość. WorkCentre 7220/7225 A3 Kolorowy System wielofunkcyjny Xerox WorkCentre 7220/7225 System wielofunkcyjny Realizuj obecne zadania, buduj możliwości na przyszłość. Rozwijanie firmy oznacza inteligentne metody

Bardziej szczegółowo

WorkCentre 5845 / 5855 A3 Czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne. System wielofunkcyjny Xerox WorkCentre 5845/5855 Nowa wydajność w biurze.

WorkCentre 5845 / 5855 A3 Czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne. System wielofunkcyjny Xerox WorkCentre 5845/5855 Nowa wydajność w biurze. WorkCentre 5845 / 5855 A3 Czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne System wielofunkcyjny Xerox WorkCentre 5845/5855 Nowa wydajność w biurze. Mądra inwestycja w technologię biurową oznacza, że wybrane rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

WorkCentre 7120 Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne

WorkCentre 7120 Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 7120 Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 7120 konfiguracja z dwoma tacami i podstawą WorkCentre 7120 konfiguracja z czterema tacami, finiszerem biurowym LX z modułem broszurującym

Bardziej szczegółowo

Szczegółowa prezentacja oferty. Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA

Szczegółowa prezentacja oferty. Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA Urządzenia wielofunkcyjne firmy Sharp Szczegółowa prezentacja oferty 1 22 Urządzenia wielofunkcyjne firmy

Bardziej szczegółowo

Drukarka wielofunkcyjna Xerox ColorQube 8900 Wydajność dla grup roboczych oraz oszczędny druk w kolorze

Drukarka wielofunkcyjna Xerox ColorQube 8900 Wydajność dla grup roboczych oraz oszczędny druk w kolorze ColorQube 8900 A4 Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Drukarka wielofunkcyjna Xerox ColorQube 8900 Wydajność dla grup roboczych oraz oszczędny druk w kolorze Aby skutecznie konkurować i wygrywać, potrzebujesz

Bardziej szczegółowo

bizhub C220 i C280 Innowacyjne systemy czarno-białe z możliwością druku kolorowego Systemy biurowe bizhub C220/C280

bizhub C220 i C280 Innowacyjne systemy czarno-białe z możliwością druku kolorowego Systemy biurowe bizhub C220/C280 bizhub C220 i C280 Innowacyjne systemy czarno-białe z możliwością druku kolorowego Systemy biurowe bizhub C220/C280 bizhub C220/C280, systemy biurowe Innowacyjne systemy czarno-białe z możliwością koloru

Bardziej szczegółowo

WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ W UNIKALNYM, OSZCZĘDZAJĄCYM MIEJSCE URZĄDZENIU. MX-C381/MX-C311 Cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne

WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ W UNIKALNYM, OSZCZĘDZAJĄCYM MIEJSCE URZĄDZENIU. MX-C381/MX-C311 Cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ W UNIKALNYM, OSZCZĘDZAJĄCYM MIEJSCE URZĄDZENIU MX-C381/MX-C311 Cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne 38 i 31 STRON/ MIN. PRZY DRUKU CZARNO-BIAŁYM I KOLOROWYM DUŻY DOTYKOWY

Bardziej szczegółowo

Idealna harmonia zaawansowanej technologii i prostoty.

Idealna harmonia zaawansowanej technologii i prostoty. ir 5570 ir 6570 Idealna harmonia zaawansowanej technologii i prostoty. ir 5570 / ir 6570 Inteligentne, szybkie, czarno-białe rozwiązanie sieciowe. Teraz możesz pobierać i tworzyć dokumenty oraz komunikować

Bardziej szczegółowo

bizhub C452/C552/C652 bizhub C652DS Po prostu przekonujące Systemy biurowe bizhub C452/C552/C652 i bizhub C652DS

bizhub C452/C552/C652 bizhub C652DS Po prostu przekonujące Systemy biurowe bizhub C452/C552/C652 i bizhub C652DS bizhub C452/C552/C652 bizhub C652DS Po prostu przekonujące Systemy biurowe bizhub C452/C552/C652 i bizhub C652DS Systemy biurowe bizhub C452/C552/C652 i bizhub C652DS Przekonujące zalety wewnątrz i na

Bardziej szczegółowo

DP-8060 / DP-8045 / DP-8035. Cyfrowe systemy przetwarzania obrazu. Duża szybkość cyfrowego kopiowania/drukowania do 60/45/35 str.

DP-8060 / DP-8045 / DP-8035. Cyfrowe systemy przetwarzania obrazu. Duża szybkość cyfrowego kopiowania/drukowania do 60/45/35 str. Cyfrowe systemy przetwarzania obrazu DP-8060 / DP-8045 / DP-8035 Duża szybkość cyfrowego kopiowania/drukowania do 60/45/35 str./min Sieciowa drukarka/skaner/skan do e-mail na wyposażeniu standardowym Oprogramowanie

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNE I WYDAJNE SYSTEMY WIELOFUNKCYJNE

BEZPIECZNE I WYDAJNE SYSTEMY WIELOFUNKCYJNE MX-M450U/N MX-M350U/N Modele serii U: Cyfrowe kopiarki/drukarki laserowe Modele serii N: Cyfrowe systemy wielofunkcyjne BEZPIECZNE I WYDAJNE SYSTEMY WIELOFUNKCYJNE SHARP DOCUMENT SOLUTIONS DRUKUJ KOPIUJ

Bardziej szczegółowo

bizhub C253 i bizhub C353 Kompleksowe rozwiązania na miarę Systemy biurowe bizhub C253 i bizhub C353

bizhub C253 i bizhub C353 Kompleksowe rozwiązania na miarę Systemy biurowe bizhub C253 i bizhub C353 bizhub C253 i bizhub C353 Kompleksowe rozwiązania na miarę Systemy biurowe bizhub C253 i bizhub C353 systemy biurowe bizhub C253 i bizhub C353 Chroń swój czas, obniżaj koszty Czym objawia się sprawna komunikacja

Bardziej szczegółowo

bizhub 223/283/363/423 Profesjonalne urządzenia dla środowisk biurowych Systemy biurowe bizhub 223/283/363/423

bizhub 223/283/363/423 Profesjonalne urządzenia dla środowisk biurowych Systemy biurowe bizhub 223/283/363/423 bizhub 223/283/363/423 Profesjonalne urządzenia dla środowisk biurowych Systemy biurowe bizhub 223/283/363/423 bizhub 223/283/363/423, systemy biurowe Monochromatyczne, profesjonalne urządzenia do obsługi

Bardziej szczegółowo

Ogromne możliwości pracy zarówno w kolorze jak i w trybie monochromatycznym

Ogromne możliwości pracy zarówno w kolorze jak i w trybie monochromatycznym Ogromne możliwości pracy zarówno w kolorze jak i w trybie monochromatycznym MP C2800/MP C3300 Stwórz dokumenty czarno-białe i kolorowe z oszałamiającym wykończeniem Zaspokojenie wszelkich potrzeb w komunikacji

Bardziej szczegółowo

Wysoka moc produkcyjna

Wysoka moc produkcyjna Wysoka moc produkcyjna 907EX/1107EX/1357EX Uniwersalna obróbka dokumentów Chcąc sprostać wymaganianiom klientów na dzisiejszym bardzo konkuryncyjnym rynku, potrzebna jest szybka reakcja na ich potrzeby.

Bardziej szczegółowo

MX-2310U Cyfrowy kolorowy system wielofunkcyjny

MX-2310U Cyfrowy kolorowy system wielofunkcyjny MX-2310U Cyfrowy kolorowy system wielofunkcyjny drukowanie l kopiowanie I skanowanie I faksowanie I przechowywanie Uniwersalność. Kompaktowa konstrukcja. Przystępna cena. Urządzenie wielofunkcyjne dla

Bardziej szczegółowo

MX-M1100 / MX-M950. Wysokonakładowe czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne

MX-M1100 / MX-M950. Wysokonakładowe czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne MX-M1100 / MX-M950 Wysokonakładowe czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne MX-M1100 / MX-M950 Wysokonakładowe czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne Najwyższa klasa: niezawodność, wydajność, łatwość obsługi,

Bardziej szczegółowo

bizhub 222/282/362 Sprawne przekazywanie informacji w czerni i bieli

bizhub 222/282/362 Sprawne przekazywanie informacji w czerni i bieli bizhub 222/282/362 Sprawne przekazywanie informacji w czerni i bieli System biurowy bizhub 222/282/362 System biurowy bizhub 222/282/362 Wszechstronna wymiana informacji za pomocą wydajnej drukarki i kopiarki

Bardziej szczegółowo

bizhub C650 Centralny dział reprodukcji System biurowy bizhub C650

bizhub C650 Centralny dział reprodukcji System biurowy bizhub C650 bizhub C650 Centralny dział reprodukcji System biurowy bizhub C650 System biurowy bizhub C650 Połączenie druku monochromatycznego, kolorowego, prędkości oraz jakości Nowe urządzenie wielofunkcyjne, bizhub

Bardziej szczegółowo

Wysokonakładowe czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne. Wysokonakładowe czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne

Wysokonakładowe czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne. Wysokonakładowe czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne Najwyższa klasa: niezawodność, wydajność, łatwość obsługi, szeroki zestaw opcji wykończenia, bezpieczeństwo i funkcjonalność MX-M850 firmy Sharp to całkowicie nowa jakość w dziedzinie wysokonakładowych

Bardziej szczegółowo

Seria ir1020 (A4) imagerunner 2500 Seria (A3) Kompaktowe czarno-białe drukarki wielofunkcyjne dla małych i średnich grup roboczych.

Seria ir1020 (A4) imagerunner 2500 Seria (A3) Kompaktowe czarno-białe drukarki wielofunkcyjne dla małych i średnich grup roboczych. Seria ir1020 (A4) ir1020j, ir1020, ir1024a, ir1024f, ir1024i, ir1024if. imagerunner 2500 Seria (A3) imagerunner 2520/i, 2525/i, 2530/i, 2535/i, 2545/i. Kompaktowe czarno-białe drukarki wielofunkcyjne dla

Bardziej szczegółowo

WorkCentre Pro 35/45/55

WorkCentre Pro 35/45/55 Zaawansowany system wielofunkcyjny Szczegółowe specyfikacje WorkCentre Pro 35 z opcjami podajnika dużej pojemności i offsetową tacą odbiorczą. WorkCentre Pro 45 z opcjami podajnika dużej pojemności i finiszera

Bardziej szczegółowo

bizhub C451 Idealne rozwiązanie dla wymagających System biurowy bizhub C451

bizhub C451 Idealne rozwiązanie dla wymagających System biurowy bizhub C451 bizhub C451 Idealne rozwiązanie dla wymagających System biurowy bizhub C451 System biurowy bizhub C451 Idealna równowaga w biurze Nowy bizhub C451 firmy Konica Minolta oferuje idealną równowagę druku kolorowego

Bardziej szczegółowo

MP 6002 MP 7502 MP 9002

MP 6002 MP 7502 MP 9002 MP 6002 MP 7502 MP 9002 Wielofunkcyjne urządzenia monochromatyczne Kopiarka Drukarka Faks Skaner Aficio MP 6002 Aficio MP 7502 60 Mono str./min. 75 Mono str./miin. Aficio MP 9002 90 Mono str./min. Najwyższa

Bardziej szczegółowo

Doskonały kolor, wysoki standard i możliwość druku dużej liczby dokumentów!

Doskonały kolor, wysoki standard i możliwość druku dużej liczby dokumentów! DRUKOWANIE DO 33 STR./MIN. W CZERNI KOPIOWANIE DO 33 STR./MIN. W KOLORZE Seria Lexmark X730 SKANOWANIE DRUK DWUSTRONNY FAKSOWANIE SIEĆ Lexmark X734de Lexmark X736de Lexmark de Lexmark dte Doskonały kolor,

Bardziej szczegółowo

HP LaserJet M4345 MFP. Podręcznik użytkownika

HP LaserJet M4345 MFP. Podręcznik użytkownika HP LaserJet M4345 MFP Podręcznik użytkownika HP LaserJet M4345 Seria MFP Podręcznik użytkownika Prawa autorskie i licencja 2006 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Powielanie, adaptacja

Bardziej szczegółowo

MONOCHROMATYCZNE LASEROWE DRUKARKI I URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE BROTHER

MONOCHROMATYCZNE LASEROWE DRUKARKI I URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE BROTHER MONOCHROMATYCZNE LASEROWE DRUKARKI I URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE BROTHER www.brother.pl O FIRMIE BROTHER Brother Group of Nagoya, Japonia jest międzynarodową firmą posiadającą swoje biura na całym świecie

Bardziej szczegółowo

MONOCHROMATYCZNE LASEROWE DRUKARKI I URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE BROTHER

MONOCHROMATYCZNE LASEROWE DRUKARKI I URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE BROTHER Brother Polska Sp. z o.o. ul. Garażowa 7, 02-61 Warszawa tel.: 22 607 76 60, fax: 22 607 76 63 www.brother.pl MONOCHROMATYCZNE LASEROWE DRUKARKI I URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE BROTHER Wszystkie dane techniczne

Bardziej szczegółowo

Xerox WorkCentre 6605 Color Multifunction Printer Imprimante multifonction couleur User Guide Guide d'utilisation

Xerox WorkCentre 6605 Color Multifunction Printer Imprimante multifonction couleur User Guide Guide d'utilisation Xerox WorkCentre 6605 Color Multifunction Printer Imprimante multifonction couleur User Guide Guide d'utilisation Italiano Guida per l utente Deutsch Benutzerhandbuch Español Guía del usuario Português

Bardziej szczegółowo