WorkCentre 7655/7665/7675 kopiowanie drukowanie skanowanie faksowanie

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "WorkCentre 7655/7665/7675 kopiowanie drukowanie skanowanie faksowanie e-mail"

Transkrypt

1 WorkCentre 7655/7665/7675 kopiowanie drukowanie skanowanie faksowanie Potężna wydajność plus kolor dla Twojego biura

2 WorkCentre 7655/7665/7675 Wydajna, elastyczna i łatwa w obsłudze. Systemy wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 7655/7665/7675 z łatwością radzą sobie z dużą ilością dokumentów. Dodaj do tego bezkonkurencyjny, wysokiej jakości kolor, a otrzymasz wszechstronność pomagającą w osiągnięciu konkurencyjności biznesowej. K O P IOWANIE Zacznij kopiować. Wszystkie urządzenia WorkCentre 7655/7665/7675 są zdolne do kopiowania w czerni i bieli oraz w znakomitym kolorze. Posiadają wbudowane funkcje bezpieczeństwa i rozliczania według zadań. DRUKOWAN I E SKANOWAN I E Dodaj drukowanie sieciowe. Spraw, by twoje urządzenie WorkCentre 7655/7665/7675 stało się jeszcze bardziej produktywne, dzięki usługom sieciowym i dodaniu taniego drukowania i skanowania w kolorze. KOLOR Wpływ koloru. z kolorem, Twoja firma odniesie korzyści z jednego z najbardziej efektywnych narzędzi biznesowych. ŁATWOŚĆ UŻYCIA Łatwość użytkowania i zarządzania. Twój dział od razu poczuje wzrost wydajności, dzięki wielu łatwym w użyciu, zaawansowanym funkcjom zarządzania.. FA K S O WA N I E WYKAŃCZANIE Zrób to wszystko. Stwórz zintegrowany system, który jest zdolny do faksowania, skanowania i wysyłania poczty przez sieć LAN/Internet. Dodaj opcje wydruków w formacie i wykańczania, dostosowane rozwiązania rozliczania sieciowego i wiele innych.

3 WorkCentre 7655/7665/7675 Uproszczone procesy X erox Extensible Interface Platform (EIP) technologia będąca otwartą platformą sieciową umożliwia deweloperom tworzenie unikalnych rozwiązań, związanych z różnorodnymi potrzebami biznesowymi. P rzechowywanie zeskanowanych dokumentów w urządzeniu, w celu późniejszego dodruku zachowując możliwość elastycznych zmian parametrów dokumentów przed dodrukiem. S kanowanie do PDF z możliwością przeszukiwania, łatwość archiwizacji, organizacji, wyszukiwania oraz współdzielenia. S kanowanie do skrzynki pocztowej, zapewnia przechowywanie plików na twardym dysku urządzenia, ich wydruk, usunięcie lub odzyskanie na pulpicie użytkownika. S kanowanie do macierzystego katalogu, umożliwia skan do wstępnie przydzielonego katalogu macierzystego jak np. adres , folder sieciowy lub katalog FTP. Wydajność zwiększająca produktywność Po co Twoje biuro ma inwestować w niezliczoną ilość urządzeń, kiedy jedno może spełnić Twoje potrzeby? Wielofunkcyjne systemy WorkCentre 7655/7665/7675 posiadają możliwości wykorzystywane w codziennej pracy, gwarantujące rzeczywistą wielozadaniowość. 75 ppm Bardzo szybkie kopiowanie i drukowanie na poziomie 75 stron na minutę zwiększa efektywność Twojej pracy,ppm niezależnie od wielkości ppm zadania. Kopiowanie i drukowanie w kolorze jest naprawdę szybkie do 50 stron na minutę! Możliwość skanowania dokumentów kolorowych z prędkością 50 stron na minutę (80 stron na minutę dla dokumentów czarno-białych) zapewnia szybkie skanowanie, odzyskiwanie, elektroniczne przechowywanie i sprawną dystrybucję dokumentów w Twoim dziale. Operacyjność wielozadaniowa oznacza, że wielu użytkowników może w jednej chwili wykonywać różne zadania - skanowanie, kopiowanie, drukowanie, transmisje faksów i zarządzanie kolejką - zwiększy to na pewno wydajność w Twoim biznesie. Nic tak nie przyciąga uwagi jak kolor! Rozdzielczość wyjściowa 2400 x dpi z 256 półtonami, zapewnia dokumentom niespotykaną ostrość.

4 1 Wiele opcji wykończenia pozwala wybrać możliwości właściwe dla określonych grup roboczych. Zachowaj wydajność swojej pracy. Potrzebujesz urządzenia, które dopasuje się do Ciebie. WorkCentre 7655/7665/7675 są wyposażone w funkcje oraz opcje, które spełnią wymagania każdego środowiska. Zaczynałeś z cyfrową kopiarką, a teraz potrzebujesz czegoś więcej? Nic prostszego. Możesz rozbudować swoje urządzenie do zaawansowanego, wielofunkcyjnego systemu. Dodatkowe opcje skanowania to, między innymi, Scan to PC Desktop i skanowanie do PDF z możliwością przeszukiwania, do serwerów sieciowych, wiadomości , faksu oraz skrzynki urządzenia. Nowa funkcja skanowania do pliku macierzystego umożliwia skan do bezpiecznego folderu osobistego. Ulepszona kompresja skanowania (MRC, JBIG2) ogranicza ruch w sieci, dzięki czemu Twoje dokumenty szybciej trafiają do adresatów. Obsługa wielu rodzajów materiałów o gramaturze do 300 g/m 2 i rozmiarach do SRA3 pozwala drukować, co tylko zechcesz. Dostępne opcje wykańczania zwiększają wydajność, np. podstawowe produkcyjne urządzenie wykańczające umożliwiające zszywanie 100 stron, zaginanie typu C-fold, Z-fold, tworzenie broszur oraz końcowe wstawianie stron. Sortowanie Dziurkowanie Zszywanie Składanie Składanie typu składanie typu c-fold Z-fold Ogromna pojemność do arkuszy. 1 Zszywanie grzbietowe Podajnik,podajnik Zasobnik formatu A4 na rozmiaru A4 na obejścia na 870 arkuszy arkuszy 250 arkuszy Podajniki uniwersalne na 500 arkuszy Opcjonalny podajnik o dużej pojemności na arkuszy Końcowe umieszczanie wkładek Strategiczne wykorzystanie kolorów przyciąga czytelników, robi mocne pierwsze wrażenie, zwiększa zapamiętywanie i polepsza sprzedaż. Profesjonalna jakość tworzona w firmie... Niewiarygodna jakość obrazu w rozdzielczości 2400 x 2400 dpi, z 256 półtonami. Toner wykonany w technologii Emulsion Aggregate High-Grade dostarcza profesjonalnych, błyszczących wydruków tam, gdzie uczynienie wrażenia na odbiorcy jest najważniejsze. Technologia Trickle Charge Development (innowacja Xerox) pozwala zachować wysoką jakość obrazu, w ciągu całej pracy....i kolor pod kontrolą W dokumentach mieszanych kolor/ czarno-białe płacisz za kolor jedynie na stronach, które z niego korzystają. Określ prawa dostępu do koloru, aby kontrolować koszty. Przydzielaj limity drukowania w kolorze według użytkownika, działu itd. Wbudowana funkcja raportowania pozwala śledzić wykorzystanie koloru we wszystkich usługach - drukowaniu, kopiowaniu, skanowaniu, faksowaniu i u - dzięki czemu w przyszłości łatwiej podejmować decyzje o użyciu koloru.

5 WorkCentre 7655/7665/7675 Bezpieczeństwo Solidne funkcje zabezpieczeń pozwalają ograniczać dostęp, zarządzać wykorzystaniem urządzenia i gwarantują poufność. Prostota od początku do końca Przeprowadzanie złożonych zadań nie musi być skomplikowane. Urządzenie WorkCentre 7655/7665/7675 zostało zaprojektowane z myślą o niezawodności i łatwości użycia, o czym świadczy wielki ekran dotykowy, dwukierunkowe sterowniki druku oraz narzędzia raportowania i rozliczania według zadań. Instalacja jest szybka i prosta. Administratorzy sieciowi mogą klonować konfigurację w wypadku instalacji kilku jednostek. Obsługa ze strony użytkownika jest ograniczona do minimum. Dwa czarne tonery oznaczają dłuższą pracę urządzenia i mogą być w dowolnej chwili wymienione. Technologia SMart Kit zapewnia bezawaryjną pracę urządzenia. Zaawansowane oprogramowanie zarządzające urządzeniem ułatwia zwiększenie wydajności systemu. Oprogramowanie Xerox Standard Accounting udostępnia funkcje rozliczania według zadań, zapewniając lepszą kontrolę kosztów drukowania, kopiowania, faksowania i skanowania. System Smart esolutions oferuje zautomatyzowaną, niekłopotliwą i bezpieczną administrację urządzeniami Xerox, w zakresie automatycznych odczytów liczników i uzupełniania materiałów eksploatacyjnych. Intuicyjne, dwukierunkowe sterowniki zapewniają szybki dostęp do wszystkich funkcji wyjściowych. Autoryzacja sieciowa ogranicza dostęp do skanowania, usług i funkcji faksu sieciowego, poprzez potwierdzanie nazw użytkownika i haseł przed użyciem. Z funkcjami dziennika inspekcji wiesz dokładnie, kto wysłał dany dokument i kiedy. Zabezpieczenia drukowania, zapobiegają niechcianemu dostępowi poprzez przechowywanie dokumentów w kolejce i drukowanie ich dopiero po wpisaniu kodu PIN. Zabezpieczenia drukowania wykorzystują protokół IPsec. Funkcja Image Overwrite usuwa dane, nadpisując powierzchnię dysku wzorami danych. Wbudowany faks zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do urządzenia przez podsystem faksu. Linia telefoniczna jest całkowicie odseparowana od połączenia sieciowego. Ochrona dostępu do urządzenia hasłem nie pozwala na dostęp do ekranu ustawień administracyjnych i ustawień sieciowych bez autoryzacji. Ograniczenia adresów IP (Filtrowanie IP) kontrolują połączenia z określonymi klientami sieciowymi. Działanie w środowiskach IPv4 i IPv6. Bezpieczne skanowanie pozwala na transmisję plików poprzez protokół HTTPS (SSL). Funkcja Secure Device Administration z protokołem HTTPS jest włączona przez CentreWare. Funkcja 802.1x Port Based Network Access Control gwarantuje, że urządzenia połączone z siecią posiadają prawidłowe uprawnienia. Funkcja Secure Access Unified ID System umożliwia użytkownikom logowanie się na urządzeniu z użyciem identyfikacyjnych kart magnetycznych lub zbliżeniowych, zabezpieczając dostęp do funkcji, które muszą być kontrolowane ze względu na rozliczenia i nadzór.

6 Wyobraź sobie możliwości... jakie dałoby Ci urządzenie wielofunkcyjne, gdyby pracowało tak, jak Ty. Świat się zmienia. Coraz większy nacisk, kładzie się na to, by osiągnąć więcej przy mniejszej ilości środków. Znasz swoją firmę lepiej niż ktokolwiek inny. Teraz Twoje urządzenie wielofunkcyjne może się dostosować do Twojego sposobu pracy, a nie odwrotnie. Urządzenie wielofunkcyjne Xerox jest jeszcze bardziej wydajne,a procesy pracy uproszczone. Na ekranie dotykowym Twojego urządzenia wielofunkcyjnego mogą pojawić się menu i wyrażenia specyficzne dla Twojej firmy lub zespołu, jak np faks do wierzycieli lub wyślij do działu reklamacji. Jest to możliwe dzięki rozszerzalnej platformie interfejsu (EIP). Pozwala ona na zastosowanie wielu aplikacji, które rozszerzają możliwości urządzenia wielofunkcyjnego - możesz bezpiecznie znaleźć, zapisać, wydrukować i podzielić się ważnymi informacjami, wykonując kilka prostych działań na ekranie dotykowym swojego urządzenia. Tak właśnie pracuje Xerox - dla Ciebie. Możliwości są nieograniczone.

7 WorkCentre 7655/7665/7675 Jeszcze prostsze rozwiązania Xerox Dostęp do informacji i ich drukowanie bez konieczności korzystania z komputera. Skanowanie dokumentu i zapisywanie go dokładnie tam, gdzie chcesz. Kontrola kosztów przy pomocy przyjaznych dla użytkownika funkcji rozliczania, dostępnych na ekranie dotykowym urządzenia. Wyświetlanie ustawień użytkownika na ekranie dotykowym, po włożeniu do czytnika Twojego identyfikatora. Uproszczony proces dystrybucji faksów. Udoskonalenie zarządzania urządzeniem, dzięki ustawieniom użytkownika. Możliwość łączenia z różnymi partnerskimi rozwiązaniami stworzonymi z myślą o Twojej firmie. Rozwiązania dla drukowania Wyobraź sobie, że masz dostęp do informacji i możesz je wydrukować bez konieczności korzystania z komputera. Potrzebujesz listy najnowszych cen swojej firmy lub broszury dotyczącej najlepiej sprzedających się produktów? Skorzystaj z ekranu dotykowego Twojego urządzenia, aby znaleźć w Internecie repozytorium - np. Xerox DocuShare, Microsoft SharePoint lub foldery Windows, wybierz odpowiedni dokument i wydrukuj go. Nie musisz utrzymywać archiwów przepełnionych dokumentami, które szybko tracą aktualność. Drukowanie Print Scan Skanowanie to repository do Skanowanie Scan to file do pliku repozytorium Scan Skanowanie to do poczty Rozwiązania dla skanowania Włącz autopilota dla dokumetów. Przetwórz dokumety papierowe w informację cyfrową, wykonując kilka prostych kroków. Nowy pacjent wypełnia w gabinecie lekarza formularz historii choroby, recepcjonistka bezpiecznie skanuje formularz, przegląda miniaturę na ekranie dotykowym urządzenia wielofunkcyjnego, a następnie wysyła formularz do folderu o nazwie Rejestr pacjentów. Jest to możliwe dzięki aplikacjom wspomaganym przez EIP. Rozwiązania dla rozliczania Kontroluj koszty drukowania. Przy pomocy rozwiązań Xerox, możesz ustalić dla każdego z użytkowników limity drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Możesz monitorować wykorzystanie urządzenia wielofunkcyjnego, drukując raporty dotyczące wykorzystywanych funkcji, pobierając pliki lub korzystając z partnerskich rozwiązań dla rozliczania. Zabezpieczenia i uwierzytelnianie Bezpieczeństwo Twoich dokumentów i zasobów sieciowych ma kluczowe znaczenie. Dzięki rozwiązaniom Xerox możesz mieć pewność, że dostęp do Twoich urządzeń wielofunkcyjnych mają tylko upoważnione osoby. Chroń bezpieczeństwo i zachowaj poufność dokumentów przy pomocy haseł lub kart dostępu. Rozwiązania dla serwera faksu Rozwiązania dla serwera faksu dają możliwość faksowania nawet wtedy, gdy urządzenie wielofukcyjne nie jest wyposażone w klawiaturę faksu. Faksy można skanować w urządzeniu lub przesyłać z pulpitu użytkownika, korzystając ze sterownika drukowania faksu. Wysyłane i odbierane faksy można śledzić i kontrolować, aby zapewnić zgodność z przepisami. Rozwiązania dla zarządzania urządzeniem Xerox umożliwia Ci szybkie i łatwe zarządzanie wielofunkcyjnymi urządzeniami Xerox. Skorzystaj ze stadardowych dla branży narzędzi Xerox, aby instalować, konfigurować, raportować i rozwiązywać problemy w sieci. Rozwiązania partnerskie Xerox EIP umożliwia korzystanie z wielu rozwiązań Partnerów, które zwiększają wartość serii WorkCentre 7655, dzięki zaawansowanym funkcjom rozliczania, faksowania i skanowania.

8 WorkCentre 7655/7665/7675 Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem firmy Xerox lub odwiedź naszą witrynę internetową Zewnętrzny zszywacz Prosty zasobnik przechwytywania Zasobnik przechwytywania offsetu Podajnik o dużej pojemności Konfiguracje Szybkość (tryb) Cykl roboczy Obsługa papieru Podstawowe produkcyjne urządzenie wykańczające WorkCentre 7655 WorkCentre 7665 WorkCentre 7675 Czarno - biały do 55 stron na minutę/kolor do 40 stron na minutę Czarno - biały do 65 stron na minutę/kolor do 50 stron na minutę Czarno - biały do 75 stron na minutę/kolor do 50 stron na minutę stron/miesiąc stron/miesiąc stron/miesiąc Podstawowa pamięć urządzenia Pojemność wejściowa Profesjonalne urządzenie wykańczające Zaawansowane urządzenie wykańczające Jednostka bazowa 512 MB W standardzie Dupleksowy automatyczny podajnik dokumentów (DADF): 250 arkuszy Podajnik 1 2: każdy po 500 arkuszy; Rozmiar: Rozmiary standardowe do A3; Podajnik 3: 870 arkuszy; Rozmiar: A4; Podajnik 4: arkuszy; Rozmiar: A4 Zasobnik obejścia (Zasobnik 5): 250 arkuszy; Rozmiar: Rozmiary niestandardowe do SRA3; Razem: arkuszy Opcjonalnie Podajnik o dużej pojemności: arkuszy; Rozmiar: A4; Razem: arkuszy Opcje wykończeniowe Prosty zasobnik przechwytywania; Zasobnik przechwytywania offsetu (OCT); Zaawansowane urządzenie wykańczające: górny podajnik na 500 arkuszy, układacz na arkuszy, dziurkowanie 2/4 lub 2/3 i wielopozycyjne zszywanie; Profesjonalne urządzenie wykańczające z urządzeniem tworzącym broszury: górny podajnik na 500 arkuszy, układacz na arkuszy, dziurkowanie 2/4 lub 2/3, wielopozycyjne zszywanie 50 arkuszy, tworzenie broszur zszywanych grzbietowo; Podstawowe produkcyjne urządzenie wykańczające: 500-arkuszowy zasobnik górny, arkuszowy układacz, dziurkowanie, wielopozycyjne zszywanie 100 arkuszy, tworzenie broszur zszywanych grzbietowo; Podstawowe produkcyjne urządzenie wykańczające z falcerką: 500-arkuszowy zasobnik górny, arkuszowy układacz, dziurkowanie, wielopozycyjne zszywanie 100 arkuszy, tworzenie broszur zszywanych grzbietowo; składanie typu V-, C-, Z-fold, urządzenie do dokładania okładek na 200 arkuszy Zewnętrzny zszywacz: Zszywanie 50 arkuszy Bezpieczeństwo Zabezpieczenia faksu, Bezpieczny druk, Dziennik inspekcji, Bezpieczny obieg dokumentów, 802.1x, SNMP V3, Uwierzytelnienie sieciowe, Ochrona dostępu do urządzenia hasłem, Filtrowanie IP, Nadpisywanie obrazu dysku Rozliczanie Wewnętrzny Auditron, Xerox Standard Accounting (Kopiowanie, Drukowanie, Skanowanie, Faksowanie, ), dostępne również dodatkowe opcje rozliczania według zadań Kopiowanie Czas drukowania pierwszej strony Druk czarno - biały w 5,5 sekundy/kolorowy w 8,9 sekundy Rozdzielczość wyjściowa 2400 x 2400 dpi Dysk twardy 40 GB (minimum) Funkcje kopiowania Automatyczne drukowanie 2-stronne/dupleks, automatyczne zmniejszanie i powiększanie (25% 400%), automatyczny wybór papieru, automatyczne przełączanie zasobników, polepszanie jakości obrazu; budowanie zadań, kopiowanie książek/obustronne kopiowanie książek, automatyczny wybór koloru, przeźrocza, tworzenie broszur, wiele stron na jednym arkuszu, odwracanie obrazu, okładki, adnotacje i oznaczenia Bates stemplowanie (z możliwością użycia kolorów), wstawki i kopiowanie etykiet, zestaw przykładowy i przechowywanie zadań, papier o dużej gramaturze Drukowanie Procesor/Obsługa PDL 1.8 GHz Athlon / PCL 5c, emulacja PCL 6, obsługa języka PostScript 3 obsługa języków, PDF v1.5 Możliwość podłączenia 10/100 Base-TX Ethernet Rozdzielczość wyjściowa 2400 x 2400 dpi Dysk twardy 80 GB (minimum) Funkcje drukowania Drukowanie opóźnione, drukowanie próbki, zabezpieczenia drukowania, współbieżność RIP, odbieranie, programowanie z wyprzedzeniem, przetwarzanie kolejek i transmitowanie, dwukierunkowe sterowniki druku; programowanie na poziomie strony; drukowanie etykiet; wbudowany serwer internetowy umożliwiający zdalne sterowanie/monitorowanie/konfigurowanie; monitorowanie zadań z urządzenia i z komputera. Faksowanie Opcje faksu Faks (opcje jednej i dwóch linii), Faks w sieci LAN, Sieciowy serwer faksu Skanowanie Prędkość skanowania (z DADF) Opcje skanowania Inne opcje 80 stron na minutę czarno - biały/50 stron na minutę w kolorze Skanowanie sieciowe, skanowanie do wiadomości , Scan to PC Desktop (skanowanie na pulpit PC), skanowanie do skrzynki pocztowej, skanowanie do PDF i XPS z możliwością przeszukiwania Foreign Device Interface, USB 2.0, Xerox Secure Access Unified ID System, Xerox Extensible Interface Platform (EIP) Papiery i specjalne materiały Xerox. Xerox oferuje szeroki wachlarz papierów i materiałów do użytku cyfrowego, dzięki czemu w łatwy sposób można zmaksymalizować możliwości urządzenia WorkCentre 7655/7665/7675. Możesz tworzyć wiele różnych dokumentów, takich jak gazetki, plakaty, broszury, etykiety, karty identyfikacyjne i trwałe dokumenty. Bezkonkurencyjna obsługa i pomoc techniczna Za każdym produktem firmy Xerox kryje się duża sieć obsługi klienta, która nie ma sobie równych na rynku i jest dostępna zawsze, gdy jest potrzebna. Serwisanci firmy Xerox korzystają z najnowszych technologii, aby Twoja praca przebiegała bez zakłóceń. Kontaktują się oni nawet z inżynierami, którzy zaprojektowali Twoje urządzenie, dzięki czemu masz pewność, że Xerox to najlepszy wybór XEROX Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Xerox, CentreWare, CopyCentre, Scan to PC Desktop, Walk-Up i SMart Kit to znaki towarowe lub zastrzeżone znaki towarowe firmy Xerox Corporation w USA i innych krajach. Adobe i PostScript 3 to znaki towarowe lub zastrzeżone znaki towarowe firmy Adobe, Inc. PCL to zastrzeżony znak towarowy firmy Hewlett-Packard. Jako partner ENERGY STAR, Xerox Corporation zapewnia, że te produkty spełniają wytyczne ENERGY STAR dotyczące wydajności energetycznej. Nazwa i logo ENERGY STAR są zarejestrowanymi znakami towarowymi w USA. Informacje zawarte w tej broszurze mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. 6/07 W65BR-01JC

Automatyczny podajnik dokumentów do druku dwustronnego Wydajność: 75 arkuszy

Automatyczny podajnik dokumentów do druku dwustronnego Wydajność: 75 arkuszy 1 z 6 2010-11-26 11:48 Wydrukuj tę stronę Przeskocz do: Obsługa nośników Kopia Faks Wymiary Wymagania elektryczne Wymagania środowiskowe WorkCentre 5225/5230 Kopiarka Konfiguracje modelu WorkCentre 5225

Bardziej szczegółowo

WorkCentre 7328/7335/7345. drukowanie kopiowanie skanowanie faksowanie e-mail. Zaawansowane. funkcje biurowe. plus zalety koloru

WorkCentre 7328/7335/7345. drukowanie kopiowanie skanowanie faksowanie e-mail. Zaawansowane. funkcje biurowe. plus zalety koloru WorkCentre 7328/7335/7345 Zaawansowane funkcje biurowe plus zalety koloru drukowanie kopiowanie skanowanie faksowanie e-mail WorkCentre 7328/7335/7345 D R U K O WA N I E K O P I O WA N I E Wydajne drukowanie

Bardziej szczegółowo

WorkCentre 5632/5638/5645/5655. drukowanie kopiowanie skanowanie faksowanie e-mail. Potęga. biurowej wydajności

WorkCentre 5632/5638/5645/5655. drukowanie kopiowanie skanowanie faksowanie e-mail. Potęga. biurowej wydajności drukowanie kopiowanie skanowanie faksowanie e-mail Potęga biurowej wydajności Kopiowanie Drukowanie Skanowanie Faksowanie E-mail Kopiowanie. Drukowanie. Skanowanie. Faksowanie. E-mail. Jeden wydajny wielofunkcyjny

Bardziej szczegółowo

WorkCentre 5665/5675/5687. drukowanie kopiowanie skanowanie faksowanie e-mail. Potęga. biurowej wydajności

WorkCentre 5665/5675/5687. drukowanie kopiowanie skanowanie faksowanie e-mail. Potęga. biurowej wydajności drukowanie kopiowanie skanowanie faksowanie e-mail Potęga biurowej wydajności WorkCentre 5665/5675/5687 Duża szybkość. Wyjątkowa wydajność. Zaawansowane możliwości. Oto podstawowe atuty tego wielofunkcyjnego

Bardziej szczegółowo

Zadziwiająca wszechstronność...

Zadziwiająca wszechstronność... WorkCentre 7228/7235/7245 drukowanie kopiowanie skanowanie faksowanie e-mail Zadziwiająca wszechstronność... plus potęga koloru WorkCentre 7228/7235/7245 Jedno urządzenie wielofunkcyjne udostępnia wszystkie

Bardziej szczegółowo

Urządzenie wielofunkcyjne czarno białe 1 szt.

Urządzenie wielofunkcyjne czarno białe 1 szt. Część II siwz Opis przedmiotu zamówienia Urządzenie wielofunkcyjne czarno białe 1 szt. Lp. PARAMETRY TECHNICZNE Nazwa parametru WYMAGANE PARAMETRY NIE GORSZE NIś LUB RÓWNOWAśNE Drukowanie - standard 1

Bardziej szczegółowo

Praktyczna funkcjonalność dla biur

Praktyczna funkcjonalność dla biur Pobierz folder PDF» Praktyczna funkcjonalność dla biur W celu spełnienia wysokich wymagań użytkowników biurowych Nashuatec stworzył urządzenia wielofunkcyjne serii MP161F/MP161SPF. Pierwsze z nich przeznaczone

Bardziej szczegółowo

zaprojektowana dla ciebie... teraz z kolorem

zaprojektowana dla ciebie... teraz z kolorem WorkCentre 7132 drukowanie kopiowanie skanowanie faksowanie e-mail Wielofunkcyjność i łatwość obsługi zaprojektowana dla ciebie... teraz z kolorem WorkCentre 7132 Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre

Bardziej szczegółowo

Nazwa, typ, model, producent oferowanego urządzenia...

Nazwa, typ, model, producent oferowanego urządzenia... Pozycja 1 - Urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, kopiarka, skaner) formatu A3, kolor, finiszer Nazwa, typ, model, producent oferowanego urządzenia 1. technologia druku laserowa lub oparta na diodach LED

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja PL (Ploter A1 24 ) (szt. 1) Wymagane parametry minimalne. 72 wydruki A1/godz. (+/- 1 m²/godz) 72 wydruki A1/godz.

Specyfikacja PL (Ploter A1 24 ) (szt. 1) Wymagane parametry minimalne. 72 wydruki A1/godz. (+/- 1 m²/godz) 72 wydruki A1/godz. Instrukcja wypełnienia: Wykonawca zobowiązany jest wypełnić kolumnę oznaczoną napisem Nazwa producenta oferowany model, wpisując wartość parametru dla oferowanego urządzenia, zgodnie z zapisami kolumny

Bardziej szczegółowo

Xerox WorkCentre 3655 Drukarka wielofunkcyjna Panel sterowania

Xerox WorkCentre 3655 Drukarka wielofunkcyjna Panel sterowania Panel sterowania Dostępność niektórych funkcji zależy od ustawień drukarki. Więcej informacji na temat dostępnych funkcji oraz ustawień podano w Przewodniku użytkownika. 3 4 5 Ekran dotykowy Menu 6 Strona

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja irc2380i / irc3080/i / irc3580/i Typ Maksymalny rozmiar oryginału Rozmiar kopii Kaseta Podajnik ręczny Rozdzielczość Skanowanie: Kopiowanie Drukowanie Szybkość kopiowania /drukowania A4 A3

Bardziej szczegółowo

Spis treści 2. Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek oraz usługa drukowania (cześć 2 postępowania) Drukarki

Spis treści 2. Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek oraz usługa drukowania (cześć 2 postępowania) Drukarki Spis treści 2. Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek oraz usługa drukowania (cześć 2 postępowania) 2 2.1. Drukarki... 2 2.1.1. Drukarka wielofunkcyjna... 2 2.1.2. Drukarka laserowa monochromatyczna...

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (SOPZ) część 2. Nazwa Wymagania Zamawiającego (minimalne) Oferta Wykonawcy*

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (SOPZ) część 2. Nazwa Wymagania Zamawiającego (minimalne) Oferta Wykonawcy* SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (SOPZ) część 2 1) Drukarka kolorowa wielofunkcyjna wraz z materiałami eksploatacyjnymi 3 szt. Załącznik nr 1 do SIWZ dla części 2 Nazwa Wymagania Zamawiającego (minimalne)

Bardziej szczegółowo

Instrukcja konfiguracji funkcji skanowania

Instrukcja konfiguracji funkcji skanowania Instrukcja konfiguracji funkcji skanowania WorkCentre M123/M128 WorkCentre Pro 123/128 701P42171_PL 2004. Wszystkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie bez zezwolenia przedstawionych materiałów i informacji

Bardziej szczegółowo

Nadzwyczajna wydajność, wyjątkowa ekonomia

Nadzwyczajna wydajność, wyjątkowa ekonomia Pobierz folder PDF» Prezentacja» Nadzwyczajna wydajność, wyjątkowa ekonomia Nashuatec MP2500/LN/SP to wydajne i oszczędne urządzenia wielofunkcyjne o formacie A3 i szybkości 25 stron A4 na minutę, łączące

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna Specyfikacja techniczna Załącznik nr 3 1. Kserokopiarka kolorowa z finiszerem Wymagania minimalne lub równoważne - Laserowy system powstawania obrazu - Prędkość kopiowania min. 35 kopii/min. A4 kolorowe

Bardziej szczegółowo

prędkość druku min.27 str./min. mono, min. 10 str./min. kolor

prędkość druku min.27 str./min. mono, min. 10 str./min. kolor 1. Drukarka atramentowa Model: DCP-J100 Lp. Parametr Parametr oferowany 1 Funkcja drukowania, kopiowania i skanowania (sprzętowego) w formacie: 2 A4 prędkość druku min.27 str./min. mono, min. 10 str./min.

Bardziej szczegółowo

Zakup kserokopiarki dla Urzędu Gminy w Warlubiu szt. 1

Zakup kserokopiarki dla Urzędu Gminy w Warlubiu szt. 1 Gmina Warlubie ul. Dworcowa 15 86 160 Warlubie www.warlubie.pl, www.bip.warlubie.pl e-mail: gmina@warlubie.pl tel. 52 33 26 040, fax. 52 33 26 054 NIP: 559 10 05 054, REGON: 092351080 Warlubie, dnia 21

Bardziej szczegółowo

WorkCentre 5665/5675/5687 Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Format A3. Xerox WorkCentre 5665/5675/5687 Urządzenia wielofunkcyjne

WorkCentre 5665/5675/5687 Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Format A3. Xerox WorkCentre 5665/5675/5687 Urządzenia wielofunkcyjne WorkCentre 5665/5675/5687 Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Format A3 Xerox WorkCentre 5665/5675/5687 Urządzenia wielofunkcyjne WorkCentre 5665/5675/5687 Duża szybkość, wydajność i zaawansowana

Bardziej szczegółowo

Prosta i wszechstronna drukarka kompaktowa-scx-8123na-drukarki... Wielofunkcyjne-Wielofunkcyjne laserowe - monochromatyczne A3 SAMSUNG

Prosta i wszechstronna drukarka kompaktowa-scx-8123na-drukarki... Wielofunkcyjne-Wielofunkcyjne laserowe - monochromatyczne A3 SAMSUNG 1 z 5 2014-07-03 13:00 Prosta i wszechstronna drukarka kompaktowa- SCX-8123NA-Drukarki i Urządzenia Wielofunkcyjne-Wielofunkcyjne laserowe - monochromatyczne A3 SAMSUNG wydrukuj stronę Strona główna Biznes

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja Konica Minolta Bizhub C220

Specyfikacja Konica Minolta Bizhub C220 Specyfikacja Konica Minolta Bizhub C0 Proces kopiowania System tonera A4 w czerni (kopii/min.) A4 w kolorze (kopii/min.) A3 w czerni (kopii/min.) A4 w kolorze (kopii/min.) Prędkość w dupleksie A4 w czerni

Bardziej szczegółowo

Wymagania techniczne sprzętu dla zadania nr 4

Wymagania techniczne sprzętu dla zadania nr 4 str. 24 Wymagania techniczne sprzętu dla zadania nr 4 DRUKARKI KOLOROWE ORAZ URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE Kolorowa drukarka laserowa A3 1 Prędkość druku mono 28 stron/min. A4 2 Prędkość druku kolor 20 stron/min.

Bardziej szczegółowo

WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Format A3. Xerox WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Urządzenia wielofunkcyjne

WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Format A3. Xerox WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Urządzenia wielofunkcyjne WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Format A3 Xerox WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Urządzenia wielofunkcyjne WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Kopiowanie. Drukowanie.

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja Konica Minolta Bizhub C280

Specyfikacja Konica Minolta Bizhub C280 Specyfikacja Konica Minolta Bizhub C0 Proces kopiowania System tonera A4 w czerni (kopii/min.) A4 w kolorze (kopii/min.) A3 w czerni (kopii/min.) A4 w kolorze (kopii/min.) Prędkość w dupleksie A4 w czerni

Bardziej szczegółowo

Rozkład menu narzędzi

Rozkład menu narzędzi Tylko administrator systemu ma dostęp do wszystkich opcji Narzędzi. Ustawienia urządzenia Ogólne Oszczędzanie energii Inteligentny Uruchamiany pracą Planowany Data i godzina Strefa czasowa (różnica dla

Bardziej szczegółowo

Arkusz informacji technicznej

Arkusz informacji technicznej Załącznik nr 2 do SIWZ Arkusz informacji technicznej 1. Urządzenie wielofunkcyjne - atramentowe Producent i model: BROTHER DCP-J100 320,00zł 1 Funkcja drukowania, kopiowania i skanowania (sprzętowego)

Bardziej szczegółowo

Nadzwyczajna wydajność, kompaktowe gabaryty

Nadzwyczajna wydajność, kompaktowe gabaryty Pobierz folder» Prezentacja» Nadzwyczajna wydajność, kompaktowe gabaryty Zwiększenie wydajności Twojego biura nie musi się wiązać z zakupem urządzeń o dużych gabarytach. Nashuatec SP3200SF jest szybkim

Bardziej szczegółowo

Drukarka laserowa monochromatyczna 1 sztuka

Drukarka laserowa monochromatyczna 1 sztuka Załącznik Nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia DRUKARKI Drukarka laserowa monochromatyczna 1 sztuka Prędkość druku w czerni (tryb normal, A4) Wydruk pierwszej strony w czerni (A4, po wyjściu ze stanu gotowości)

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja Konica Minolta Bizhub C452

Specyfikacja Konica Minolta Bizhub C452 Specyfikacja Konica Minolta Bizhub C2 Proces kopiowania System tonera A4 w czerni (kopii/min.) A4 w kolorze (kopii/min.) A3 w czerni (kopii/min.) A4 w kolorze (kopii/min.) Prędkość w dupleksie A4 w czerni

Bardziej szczegółowo

najlepsze w swojej klasie Po prostu WorkCentre Pro 123/128/ /128/133 WorkCentre CopyCentre 123/128/133 kopiarka drukarka skaner faks

najlepsze w swojej klasie Po prostu WorkCentre Pro 123/128/ /128/133 WorkCentre CopyCentre 123/128/133 kopiarka drukarka skaner faks CopyCentre WorkCentre WorkCentre Pro Technologia Zarządzanie dokumentami Konsulting kopiarka drukarka skaner faks email Po prostu najlepsze w swojej klasie Proste w obsłudze urządzenie o niezrównanych

Bardziej szczegółowo

Xerox ColorQube 8700 / 8900 Panel sterowania

Xerox ColorQube 8700 / 8900 Panel sterowania Panel sterowania Dostępność niektórych funkcji zależy od ustawień drukarki. Więcej informacji na temat dostępnych funkcji oraz ustawień podano w Przewodniku użytkownika. 3 5 Zwalnianie drzwiczek dostępowych

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 5 do SIWZ 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa fabrycznie nowych, niżej wymienionych cyfrowych urządzeń wielofunkcyjnych z opcjami kopiowania, drukowania, skanowania

Bardziej szczegółowo

Elektrostatyczny laserowy, tandem, pośrednie Simitri HD - toner polimeryzowany. Do 28 kopii na minutę. Do 16 kopii na minutę. Do 28 kopii na minutę

Elektrostatyczny laserowy, tandem, pośrednie Simitri HD - toner polimeryzowany. Do 28 kopii na minutę. Do 16 kopii na minutę. Do 28 kopii na minutę Specyfikacja kopiarki Proces kopiowania System tonera Prędkość druku / kopiowania A4 w czerni (kopii/min.) Prędkość druku / kopiowania A3 w czerni (kopii/min.) Prędkość w dupleksie A4 w czerni (kopii/min.)

Bardziej szczegółowo

Xerox WorkCentre 7220 / 7225 Panel sterowania

Xerox WorkCentre 7220 / 7225 Panel sterowania Xerox WorkCentre 70 / 7 Panel sterowania Dostępność niektórych funkcji zależy od ustawień drukarki. Więcej informacji na temat dostępnych funkcji oraz ustawień podano w Przewodniku użytkownika. ABC DEF

Bardziej szczegółowo

DE.WZP.321.1.4.2014.JC.2 Warszawa, 2014-02-24

DE.WZP.321.1.4.2014.JC.2 Warszawa, 2014-02-24 DE.WZP.321.1.4.2014.JC.2 Warszawa, 2014-02-24 WYKONAWCY ubiegający się o udzielenie zamówienia na dostawę urządzeń drukujących na potrzeby Ministerstwa Edukacji Narodowej - postępowanie nr DE.WZP.321.1.4.2014.JC

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna nr 2 sprzętu komputerowego dla MZN w 2014 roku. 1 Serwer. Typ obudowy serwera: RACK max 2U

Specyfikacja techniczna nr 2 sprzętu komputerowego dla MZN w 2014 roku. 1 Serwer. Typ obudowy serwera: RACK max 2U Jastrzębie-Zdrój, dn. 18.09.2014 r. Specyfikacja techniczna nr 2 sprzętu komputerowego dla MZN w 2014 roku. 1. Urządzenia komputerowe (konfiguracja minimalna zamawiającego) 1 Serwer Typ obudowy serwera:

Bardziej szczegółowo

Zestawienie lokalizacji, wymaganych funkcjonalności oraz przekazywanego sprzętu

Zestawienie lokalizacji, wymaganych funkcjonalności oraz przekazywanego sprzętu Załączniki nr 1 do umowy 1 wymagania dla urządzenia typu "podstawowa" 4) 1 co najmniej dwa podajniki papieru, 1 14) 1 1 1 Zestawienie lokalizacji, wymaganych funkcjonalności oraz przekazywanego sprzętu

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do wzoru umowy, która stanowi załącznik nr 3 do SIWZ OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE. I. Drukarka laserowa typ 2007-1 szt.

Załącznik nr 1 do wzoru umowy, która stanowi załącznik nr 3 do SIWZ OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE. I. Drukarka laserowa typ 2007-1 szt. Załącznik nr 1 do wzoru umowy, która stanowi załącznik nr 3 do SIWZ CZĘŚĆ III ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE I. Drukarka laserowa typ 2007-1 szt. 91 Oferowany model*... Producent*... wskazanie

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ TECHNICZNY (FT) - ZMIENIONY NR 2 Część IV 1. PAKIET NR 1 Formularz techniczny dla pakietu nr 1

FORMULARZ TECHNICZNY (FT) - ZMIENIONY NR 2 Część IV 1. PAKIET NR 1 Formularz techniczny dla pakietu nr 1 ... (oznaczenie wykonawcy) 1. Typ skanera płaski, stolikowy 2. Rozdzielczość optyczna 2400x2400 dpi 3. Głębia koloru 48 bit 4. Prędkość skanowania - w trybie przeglądu: do 7 s, 5. Maksymalne rozmiary dokumentu

Bardziej szczegółowo

Opis Przedmiotu Zamówienia dla cz. II

Opis Przedmiotu Zamówienia dla cz. II Opis Przedmiotu Zamówienia dla cz. II 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych wraz z terminalami kart dostępowych, w tym 2 szt. urządzenia wielofunkcyjnego monochromatycznego oraz

Bardziej szczegółowo

Wielozadaniowa, kompaktowa wydajność

Wielozadaniowa, kompaktowa wydajność Pobierz folder PDF» Wielozadaniowa, kompaktowa wydajność Wielofunkcyjne urządzenia Nashuatec SP4100SF oraz SP4110SF zaprojektowane zostały w taki sposób, by zadbać o Twoje codzienne zadania biznesowe z

Bardziej szczegółowo

Linia kompaktowych urządzeń imagerunner.

Linia kompaktowych urządzeń imagerunner. Linia kompaktowych urządzeń imagerunner. Małe, lecz bardzo wydajne Seria imagerunner 1100 imagerunner 1730i Seria imagerunner 2202 Seria imagerunner 2500 imagerunner C1028i/iF you can Każdy model z linii

Bardziej szczegółowo

Drukarka czarno-biał z tonerem umożliwiającym wydruk 120.000 stron sztuk 5

Drukarka czarno-biał z tonerem umożliwiającym wydruk 120.000 stron sztuk 5 Drukarka czarno-biał z tonerem umożliwiającym wydruk 120.000 stron sztuk 5 Specyfikacja parametrów: Proces kopiowania Elektrostatyczny laserowy, tandemowy, pośredni Prędkość druku / kopiowania A4 w Prędkość

Bardziej szczegółowo

Wymagane minimalne parametry techniczne

Wymagane minimalne parametry techniczne Tom III OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Urządzenia muszą być fabrycznie nowe, nie refabrykowane i spełniać niżej podane parametry techniczne(minimalne). Zamawiający dopuszcza zaoferowanie sprzętu o parametrach

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja kopiarki

Specyfikacja kopiarki Specyfikacja kopiarki Proces kopiowania Elektrostatyczny laserowy, tandem pośredni System tonera Toner polimeryzowany Simitri HD A4 w czerni (kopii/min.) A4 w kolorz e (kopii/min.) 14 A3 w czerni (kopii/min.)

Bardziej szczegółowo

Xerox WorkCentre 7970 Panel sterowania

Xerox WorkCentre 7970 Panel sterowania Panel sterowania Dostępność niektórych funkcji zależy od ustawień drukarki. Więcej informacji na temat dostępnych funkcji oraz ustawień podano w Przewodniku użytkownika. ABC DEF Menu GHI PQRS 7 JKL TUV

Bardziej szczegółowo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II ul. Prądnicka 80 31-202 Kraków Sekretariat Dyrektora Szpitala tel.12-614-20-02 faks 12-614-22-66 sekretariat@szpitaljp2.krakow.pl www.szpitaljp2.krakow.pl

Bardziej szczegółowo

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budŝetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK NR 2 do Formularza oferty

ZAŁĄCZNIK NR 2 do Formularza oferty Dla części I ZAŁĄCZNIK NR 2 do Formularza oferty Przedmiot 1. Urządzenie wielofunkcyjne Urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor laser spełnianie wymagań określonych przez Podstawowe funkcje urządzenia Drukowanie

Bardziej szczegółowo

Urządzenia wielofunkcyjne Xerox WorkCentre seria 5700 Zwiększ produktywność, zmniejsz koszty, zachowaj bezpieczeństwo.

Urządzenia wielofunkcyjne Xerox WorkCentre seria 5700 Zwiększ produktywność, zmniejsz koszty, zachowaj bezpieczeństwo. WorkCentre 5735 / 5740 / 5745 / 5755 / 5765 / 5775 / 5790 Czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne A3 Urządzenia wielofunkcyjne Xerox WorkCentre seria 5700 Zwiększ produktywność, zmniejsz koszty, zachowaj

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia na dostawê sprzêtu komputerowego oraz kserokopiarek

Opis przedmiotu zamówienia na dostawê sprzêtu komputerowego oraz kserokopiarek Opis przedmiotu zamówienia na dostawê sprzêtu komputerowego oraz kserokopiarek 1. Czêœci zamówienia Przedmiot 1-20 zestawów komputerowych do pracy biurowej - 3 monochromatyczne drukarki laserowe stanowiskowe

Bardziej szczegółowo

CENNIK : KSEROKOPIARKI

CENNIK : KSEROKOPIARKI Sygnatura Umowy UMW/AZ/PN-1/ 15 cz. A CENNIK : KSEROKOPIARKI Wykonawca : RAND Sp. z o.o. adres: ul. Kwidzyńska 13 51-415 Wrocław Numer telefonu: (71) 372 94 60 Numer faxu: (71) 342 39 70 e-mail: firma@rand.pl

Bardziej szczegółowo

8 szt. 13 szt. 4. Drukarka laserowa A4 monochromatyczna 8 szt. 13 szt.

8 szt. 13 szt. 4. Drukarka laserowa A4 monochromatyczna 8 szt. 13 szt. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i obsług serwisowa systemu centralnego wydruku składającego się z urządzeń drukujących i oprogramowania, zgodnie z zestawieniem: L.p. Dostawa: Nazwa Zakres

Bardziej szczegółowo

Xerox ColorQube Urządzenie wielofunkcyjne 9201/9202/9203 Kolor w każdym dokumencie. Codziennie. Bez ograniczeń.

Xerox ColorQube Urządzenie wielofunkcyjne 9201/9202/9203 Kolor w każdym dokumencie. Codziennie. Bez ograniczeń. ColorQube 9201 / 9202 / 9203 A3 Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox ColorQube Urządzenie wielofunkcyjne 9201/9202/9203 Kolor w każdym dokumencie. Codziennie. Bez ograniczeń. Pokoloruj swoje dokumenty.

Bardziej szczegółowo

1. Na przedmiot zamówienia składa się dostawa fabrycznie nowych urządzeń drukujących zgodnych z poniższą konfiguracja sprzętową.

1. Na przedmiot zamówienia składa się dostawa fabrycznie nowych urządzeń drukujących zgodnych z poniższą konfiguracja sprzętową. Załącznik nr 1 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Na przedmiot zamówienia składa się dostawa fabrycznie nowych urządzeń drukujących zgodnych z poniższą konfiguracja sprzętową. ZADANIE 1

Bardziej szczegółowo

Urządzenia wielofunkcyjne powinny umoŝliwiać kopiowanie oraz sieciowe drukowanie i skanowanie, o minimalnych parametrach technicznych:

Urządzenia wielofunkcyjne powinny umoŝliwiać kopiowanie oraz sieciowe drukowanie i skanowanie, o minimalnych parametrach technicznych: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na zadanie pod nazwą: Dostawa fabrycznie nowych (rok produkcji: 2011) urządzeń wielofunkcyjnych i niszczarek na potrzeby Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział

Bardziej szczegółowo

1. Przedmiot zamówienia.

1. Przedmiot zamówienia. 1. Przedmiot zamówienia. Na przedmiot zamówienia składa się: Zakup 4 laserowych, monochromatycznych, wielofunkcyjnych urządzeń formatu A3 dla dużych grup pracowniczych z terminalem umożliwiającym podłączenie

Bardziej szczegółowo

Xerox WorkCentre 5845 / 5855 / 5865 / 5875 / 5890 Panel sterowania

Xerox WorkCentre 5845 / 5855 / 5865 / 5875 / 5890 Panel sterowania 8 / 8 / 86 / 87 / 890 Panel sterowania Dostępność niektórych funkcji zależy od ustawień drukarki. Więcej informacji na temat dostępnych funkcji oraz ustawień podano w Przewodniku użytkownika. ABC DEF Menu

Bardziej szczegółowo

CLX-9201NA - SPECYFIKACJE SAMSUNG

CLX-9201NA - SPECYFIKACJE SAMSUNG 1 z 5 2014-02-24 10:42 CLX-9201NA - SPECYFIKACJE SAMSUNG wydrukuj stronę Strona główna KLIENT Sprzęt komputerowy i Drukarki Drukarki starsze modele - drukarki CLX-9201NA CLX-9201NA Wersja do druku CLX-9201NA

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania przetargowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest najem urządzeń drukujących.

dotyczy: postępowania przetargowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest najem urządzeń drukujących. Poznań, dnia 15 marca 2012 r. Uczestnicy postępowania 390000-ILGW-253-93/12 dotyczy: postępowania przetargowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest najem urządzeń

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie rolami jakie może pełnić serwer System prosi o wybór roli jaklą ma spełniać serwer.

Zarządzanie rolami jakie może pełnić serwer System prosi o wybór roli jaklą ma spełniać serwer. Zarządzanie rolami jakie może pełnić serwer System prosi o wybór roli jaklą ma spełniać serwer. Możemy dodawać lub usuwać poszczególne role. Można to zrobić później uruchamiając START Zarządzanie tym serwerem

Bardziej szczegółowo

UMOWA UMW/AZ PN 29/13 cz. A Kserokopiarki

UMOWA UMW/AZ PN 29/13 cz. A Kserokopiarki UMOWA UMW/AZ PN 29/13 cz. A Kserokopiarki Informacje ogólne: Umowa obowiązuje do 31.12.2014 r. Dostawcą sprzętu jest firma RAND, ul. Kwidzyńska 13, 51-415 Wrocław Tel. 71-341-99-80 Firma udziela także

Bardziej szczegółowo

Wielofunkcyjne zwiększenie produktywności

Wielofunkcyjne zwiększenie produktywności Pobierz folder PDF» Wielofunkcyjne zwiększenie produktywności Urządzenia Nashuatec MP1600/2000 to doskonałe rozwiązanie, aby zwiększyć produktywność Twojej grupy roboczej. Te bogate w funkcje maszyny obsługujące

Bardziej szczegółowo

Konica Minolta Bizhub 215

Konica Minolta Bizhub 215 Zapraszam do kontaktu: handlowy@kserkop.pl www.kserkop.pl Konica Minolta Bizhub 215 Wielofunkcyjne urządzenie monochromatyczne A3 Najważniejsze funkcje Wszechstronne czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych kopiarek wg poniższego zestawienia: CZĘŚĆ I Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. 14 600 stron. 169 000 stron A5R - A3. 20 str./min. 15 str./min. 25 str./min. 600 x 600 dpi.

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. 14 600 stron. 169 000 stron A5R - A3. 20 str./min. 15 str./min. 25 str./min. 600 x 600 dpi. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 KSEROKOPIARKA MONOCHROMATYCZNA 7 sztuk LP. PARAMETRY TECHNICZNE WYMAGANE 1 Technologia wydruku laserowa monochromatyczna 2 Wydajność tonera przy 5%

Bardziej szczegółowo

Kopiowanie przy użyciu szyby skanera. 1 Umieść oryginalny dokument na szybie skanera stroną zadrukowaną skierowaną w dół, w lewym, górnym rogu.

Kopiowanie przy użyciu szyby skanera. 1 Umieść oryginalny dokument na szybie skanera stroną zadrukowaną skierowaną w dół, w lewym, górnym rogu. Skrócony opis Kopiowanie Kopiowanie Szybkie kopiowanie 3 Naciśnij przycisk na panelu operacyjnym 4 Po umieszczeniu dokumentu na szybie skanera dotknij opcji Zakończ zadanie, aby powrócić do ekranu głównego.

Bardziej szczegółowo

Xerox ColorQube 9301 / 9302 / 9303 Panel sterowania

Xerox ColorQube 9301 / 9302 / 9303 Panel sterowania Xerox ColorQube 90 / 90 / 90 Panel sterowania Dostępność niektórych funkcji zależy od ustawień drukarki. Więcej informacji na temat dostępnych funkcji oraz ustawień podano w Przewodniku użytkownika.? Menu

Bardziej szczegółowo

DE-WZP-BS-321-32/10(733) Warszawa, 2 sierpnia 2010 r.

DE-WZP-BS-321-32/10(733) Warszawa, 2 sierpnia 2010 r. DE-WZP-BS-321-32/10(733) Warszawa, 2 sierpnia 2010 r. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW DRUKOWANIA

AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW DRUKOWANIA AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW DRUKOWANIA AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA Wiele prac wykonywanych codziennie w przedsiębiorstwie wiąże się nierozerwalnie z produkcją dokumentów. Brak

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ SPECYFIKACJI TECHNICZNO-CENOWEJ ZAMAWIANEGO/OFEROWANEGO SPRZĘTU BIUROWEGO

FORMULARZ SPECYFIKACJI TECHNICZNO-CENOWEJ ZAMAWIANEGO/OFEROWANEGO SPRZĘTU BIUROWEGO Załącznik nr 4 do SIWZ.. /nazwa i adres Wykonawcy/. miejscowość i data FORMULARZ SPECYFIKACJI TECHNICZNO-CENOWEJ ZAMAWIANEGO/OFEROWANEGO SPRZĘTU BIUROWEGO Zgodnie z art. 29 Prawa zamówień publicznych dopuszcza

Bardziej szczegółowo

DocuColor 242/252/260 zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne

DocuColor 242/252/260 zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne DocuColor 242/252/260 zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne Wyrafinowane niedrogie kolorowe dla każdego profesjonalisty. Szybkość, jakość obrazu i Cyfrowe urządzenie kolorowe gwarantujące profesjonalnej

Bardziej szczegółowo

Zestawienie : TABELA A Minimalne wymagane parametry techniczne. 33 stron A4 czarno-białych na minutę. 33 stron A4 czarno-białych na minutę

Zestawienie : TABELA A Minimalne wymagane parametry techniczne. 33 stron A4 czarno-białych na minutę. 33 stron A4 czarno-białych na minutę Zestawienie : 2 szt. Drukarek komputerowych laserowych o podanych w tabeli A. Jedna z drukarek ma posiadać dodatkową opcję faksu wymienioną na samym dole Tabeli A. Po 1 sztuce drukarek laserowych o parametrach

Bardziej szczegółowo

WorkCentre 7425/7428/7435 Format A3 Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne. Xerox WorkCentre 7425/7428/7435 Urządzenia wielofunkcyjne Innowacyjny kolor

WorkCentre 7425/7428/7435 Format A3 Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne. Xerox WorkCentre 7425/7428/7435 Urządzenia wielofunkcyjne Innowacyjny kolor WorkCentre 7425/7428/7435 Format A3 Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 7425/7428/7435 Urządzenia wielofunkcyjne Innowacyjny kolor WorkCentre 7425/7428/7435 Urządzenia wielofunkcyjne Innowacyjność,

Bardziej szczegółowo

1. ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH TAK TAK TAK TAK

1. ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH TAK TAK TAK TAK P/56/KOMP.OION/2011-ZAŁĄCZNIK 1A 1. ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH Przedmiot zamówienia: Komputery klasy PC wraz z dodatkowym osprzętem (14 szt.) VAT za 1 szt. zł Cena brutto za 1 szt...zł

Bardziej szczegółowo

SPRZĘT DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

SPRZĘT DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH Nr postępowania: Załącznik nr 1G do SIWZ RAP.272.19.2013 CZĘŚĆ 3 WYMAGANE PARAMETRY TECHNICZNE OFEROWANEGO SPRZETU DRUKARKI, URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE I SKANERY SPRZĘT DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH I.

Bardziej szczegółowo

kolorowego - maks. 11 sek., czarno-białego maks. 10 sek. automatyczny dwustronny na min. 50 ark.

kolorowego - maks. 11 sek., czarno-białego maks. 10 sek. automatyczny dwustronny na min. 50 ark. Załącznik nr 2 do SIWZ Drukarki A4 bez faksu (10 szt) Wymagane funkcje Kopiarka, drukarka sieciowa, skaner sieciowy druku technologia laserowa, kolorowa, czterobębnowa A4 A4-A6 Min. 26 stron kolorowych

Bardziej szczegółowo

Podstawowe dane techniczne. Typ urządzenia

Podstawowe dane techniczne. Typ urządzenia Podstawowe dane techniczne Typ urządzenia Dostępne funckje główne Monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne drukowanie, kopiowanie, skanowanie, wysyłanie i opcjonalnie faks Dane techniczne drukarki

Bardziej szczegółowo

K o p i a r k a D r k a n e r DC 6025 P I 6030 6520 DC DCC 6520. Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne

K o p i a r k a D r k a n e r DC 6025 P I 6030 6520 DC DCC 6520. Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne DC DCC 6520 K o p i a r k a D r k a n e r D a r k c s k e n DC 6025 P I 6030 6520 6525 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne Doskonałe rezultaty za dotknięciem przycisku! Nowa generacja urządzeń wielofunkcyjnych

Bardziej szczegółowo

Wydajność. Szybkość. Najwyższa jakość druku. The essentials of imaging. www.konicaminolta.pl. System biurowy bizhub 600/750 DRUKOWANIE SIECIOWE

Wydajność. Szybkość. Najwyższa jakość druku. The essentials of imaging. www.konicaminolta.pl. System biurowy bizhub 600/750 DRUKOWANIE SIECIOWE www.konicaminolta.pl System biurowy bizhub 600/750 600 750 Wydajność. Szybkość. Najwyższa jakość druku. KOPIOWANIE CYFROWE FUNKCJA FAKSU DRUKOWANIE SIECIOWE SKANOWANIE SIECIOWE ZARZĄDZANIE DOKUMENTAMI

Bardziej szczegółowo

Procesor. Pamięć. Dyski i napędy. Zintegrowane moduły. Załącznik nr 2 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - ZAŁĄCZNIK NR 2 DO FORMULARZA OFERTY.

Procesor. Pamięć. Dyski i napędy. Zintegrowane moduły. Załącznik nr 2 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - ZAŁĄCZNIK NR 2 DO FORMULARZA OFERTY. Załącznik nr 2 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - ZAŁĄCZNIK NR 2 DO FORMULARZA OFERTY. Komputery z oprogramowaniem - 10 szt. Typ Mini Tower Procesor Producent Intel Nazwa rodziny Core i3-6100 Częstotliwość

Bardziej szczegółowo

HP - LaserJet Enterprise 700 M725dn MFP (CF066A)

HP - LaserJet Enterprise 700 M725dn MFP (CF066A) HP - LaserJet Enterprise 700 M725dn MFP (CF066A) Drukarki - wielofunkcyjne laserowe mono cena brutto 11 990.00 zł MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE (oryginalne) HP - toner CF214A (black) nr 14A tonery 837.52 zł

Bardziej szczegółowo

Wydajne i elastyczne profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne

Wydajne i elastyczne profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne Pobierz folder PDF» Prezentacja» Wydajne i elastyczne profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne Nowoczesne i szybkie urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec MP4000 i MP5000 po raz kolejny podnoszą poprzeczkę

Bardziej szczegółowo

Kompleksowa obsługa dużych formatów

Kompleksowa obsługa dużych formatów Pobierz folder PDF» Kompleksowa obsługa dużych formatów Nowe szerokoformatowe urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec MPW2400 i MPW3600 zapewnią Twojej firmie pełną kompleksowość w zakresie dużych formatów,

Bardziej szczegółowo

Maksymalna wydajność, minimalne koszty

Maksymalna wydajność, minimalne koszty Pobierz folder PDF» Prezentacja» Maksymalna wydajność, minimalne koszty Według niezależnych organizacji badawczych, koszt druku dokumentów może wynosić nawet do 3% rocznych obrotów firmy. Zatem by utrzymać

Bardziej szczegółowo

Profesjonalne Zarządzanie Drukiem

Profesjonalne Zarządzanie Drukiem Profesjonalne Zarządzanie Drukiem XpressProfessional służy do kontroli wydruku, kopiowania i skanowania na urządzeniach wielofunkcyjnych Xerox. Jest to modułowy system, dający możliwości kontroli wykonywanych

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY Załącznik 2.2 do SIWZ po zmianie SIWZ z dnia 02.07.2015 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY Pełna nazwa urządzenia, typ, model. Producent Rok produkcji Drukarki laserowe I szt. 3

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 5 do SIWZ OPIS TECHNICZNY SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Załącznik Nr 5 do SIWZ OPIS TECHNICZNY SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO Zadanie 1 Komputery stacjonarne Procesor Pamięć RAM Dysk Twardy Napęd Optyczny Płyta główna Dwurdzeniowy w architekturze x86 o częstotliwości 2,5 GHz (preferowany Intel Core 2 Duo lub inny o takiej samej

Bardziej szczegółowo

Nr sprawy Załącznik nr 1 BO-231-15/974/MM/13 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Nr sprawy Załącznik nr 1 BO-231-15/974/MM/13 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nr sprawy Załącznik nr 1 BO-231-15/974/MM/13 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Nazwa przedmiotu zamówienia: najem 21 szt. urządzeń wielofunkcyjnych. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany

Bardziej szczegółowo

Skanowanie nigdy nie było tak proste

Skanowanie nigdy nie było tak proste Skanowanie nigdy nie było tak proste Licheń, 26-06-2008r. Taniej, Szybciej, Bezpieczniej Sławomir Dynowski Specjalista ds.. WdroŜeń Systemów Cyfrowych XERREX Sp. z o.o. 1 Firma XERREX Sp. z o.o. z siedzibą

Bardziej szczegółowo

Skrócona instrukcja konfiguracji skanowania iwysyłania wiadomości e-mail

Skrócona instrukcja konfiguracji skanowania iwysyłania wiadomości e-mail Xerox WorkCentre M118i Skrócona instrukcja konfiguracji skanowania iwysyłania wiadomości e-mail 701P42708 Ta instrukcja zawiera instrukcje niezbędne do konfiguracji funkcji skanowania i wysyłania wiadomości

Bardziej szczegółowo

2014 Electronics For Imaging. Informacje zawarte w niniejszej publikacji podlegają postanowieniom opisanym w dokumencie Uwagi prawne dotyczącym tego

2014 Electronics For Imaging. Informacje zawarte w niniejszej publikacji podlegają postanowieniom opisanym w dokumencie Uwagi prawne dotyczącym tego 2014 Electronics For Imaging. Informacje zawarte w niniejszej publikacji podlegają postanowieniom opisanym w dokumencie Uwagi prawne dotyczącym tego produktu. 23 czerwca 2014 Spis treści 3 Spis treści...5

Bardziej szczegółowo

Pełna moc drukowania w formacie A3

Pełna moc drukowania w formacie A3 Pobierz folder PDF» Pełna moc drukowania w formacie A3 Szybkość, wydajność, trwałość By sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu zadaniu - dużym nakładom czy pilnym wydrukom potrzebnym na zaraz - potrzebujesz

Bardziej szczegółowo

Szybkie i kompaktowe kolorowe drukarki laserowe

Szybkie i kompaktowe kolorowe drukarki laserowe Pobierz folder PDF» Prezentacja» Szybkie i kompaktowe kolorowe drukarki laserowe Drukarki Nashuatec SPC220N/221N/222DN oferują wszystko, czego oczekujesz od wydajnych i oszczędnych urządzeń drukujących.

Bardziej szczegółowo

Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A3

Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A3 Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A3 MP 3054ZSP 1 NIEZAWODNE, MONOCHROMATYCZNE URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE MP 3054ZSP to szybkie, wydajne urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne formatu A3, które

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 5 do SIWZ OPIS TECHNICZNY SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Załącznik Nr 5 do SIWZ OPIS TECHNICZNY SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO Załącznik Nr 5 do SIWZ OPIS TECHNICZNY SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO Zadanie I Komputery stacjonarne Procesor Dwurdzeniowy lub Czterordzeniowy w architekturze x86, zapewniający wydajność komputera obsługującego

Bardziej szczegółowo

Konica Minolta Bizhub 185

Konica Minolta Bizhub 185 Zapraszamy do kontaktu: handlowy@kserkop,pl www.kserkop.pl Konica Minolta Bizhub 185 Wielofunkcyjne urządzenie monochromatyczne A3 Najważniejsze funkcje Prędkość drukowania A4/A3: monochromatycznie 19/9

Bardziej szczegółowo

Do użytku z aplikacjami z funkcją skanowania / czytania kodów QR

Do użytku z aplikacjami z funkcją skanowania / czytania kodów QR Aplikacja Xerox QR Code Skrócona instrukcja obsługi 702P03999 Do użytku z aplikacjami z funkcją skanowania / czytania kodów QR Aplikacji QR Code można używać w połączeniu z: aplikacjami do skanowania /

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III DRUKARKI

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III DRUKARKI DOA.III.272.1.62.2015 Załącznik nr 1C do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III DRUKARKI Zamówienie Część III - Dostawa drukarek, skanerów, ploterów i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby

Bardziej szczegółowo