Serdecznie zapraszamy do współpracy. Szymon Bieńkowski Prezes Zarządu

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Serdecznie zapraszamy do współpracy. Szymon Bieńkowski Prezes Zarządu"

Transkrypt

1

2 Flota-Online jest nowoczesnym systemem monitorowania pojazdów, zbudowanym w oparciu o najnowsze technologie. Wykorzystując szerokie możliwości konfiguracji możemy dopasować produkt do Państwa wymagań oraz do realizacji wyznaczonych celów. Stałe monitorowanie wielu parametrów pozwala na wykrycie nieprawidłowości występujących podczas eksploatacji pojazdów. Ich wyeliminowanie przyniesie Państwu wymierne korzyści w postaci zmniejszenia zużycia paliwa i innych kosztów działalności oraz optymalizacji czasu pracy pracowników i pojazdów. Dotychczasowe doświadczenie naszej firmy pozwala na zainstalowanie systemu w pojazdach osobowych oraz ciężarowych (także w naczepach), komunalnych, maszynach budowlanych i rolniczych takich jak traktory oraz kombajny, a także w innych specjalistycznych np. jednostkach pływających, quadach, dźwigach. O korzyściach z bycia naszym partnerem najlepiej świadczy grono zadowolonych klientów. Współpracując z nimi monitorujemy wiele tysięcy pojazdów na terenie całego świata. Liczba ta rośnie każdego dnia. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Szymon Bieńkowski Prezes Zarządu

3 Kontrola paliwa Wiemy, jak ważne jest kontrolowanie zużycia paliwa, dlatego Flota-Online umożliwia ciągłe jego monitorowanie. System pozwala na weryfikację tankowań oraz ubytków. To rozwiązanie znacznie przyczynia się do wychwytywania wszelkich nieprawidłowości. System pozwala również na kontrolowanie średniego zużycia paliwa (średnia norma zużycia paliwa na trasie (l/100km) lub na motogodziny pracy (l/h). Najdokładniejszy pomiar poziomu paliwa w zbiorniku odbywa się poprzez zamontowanie sond paliwowych na każdym zbiorniku. Dzięki takiemu rozwiązaniu raz wydane pieniądze zwracają się w bardzo szybkim czasie. Import danych z kart paliwowych System Flota-Online udostępnia swoim klientom możliwość weryfikowania danych dotyczących tankowań podawanych przez kierowców z danymi wynikającymi z kart paliwowych wydawanych przez stacje. W przypadku posiadania kart paliwowych wszelkie dane są na nich zapisywane. Nasz system pozwala na wczytanie danych z kart, a następnie zestawienie ich z danymi zebranymi przez urządzenia zamontowane w pojazdach. Import danych z kart paliwowych pozwala na szybkie zweryfikowanie czy podawane przez kierowców informacje są zgodne ze stanem faktycznym. Ogranicza to także możliwość kradzieży paliwa przez kierowców. Wdrożenie systemu Flota-Online przełożyło się na realne zyski firmy w postaci zaoszczędzonego paliwa i zmniejszonych kosztów związanych z prowadzeniem działalności.

4 Kierowanie miejscem przeznaczenia - wysyłanie destynacji System pozwala na wyznaczanie destynacji dla kierowców. Możliwe jest automatyczne wytyczenie optymalnej trasy przejazdu wskazywanej przez nawigację do wybranych punktów. Stałe monitorowanie występujących zdarzeń drogowych (korek, wypadek) pozwala na wyznaczenie objazdu. Informacja o zmianie miejsca docelowego dla pojazdu (zmiana adresu dostawy czy odbioru towaru) może być natychmiastowo przesłana do kierowcy. Funkcja ta daje możliwość sprawowania kontroli nad drogą dojazdu bez konieczności ingerencji ze strony kierowcy. W przypadku nieprzewidzianych trudności na drodze Klient może przeanalizować dostępne trasy alternatywne i przekazać kierowcy nową, optymalną trasę przejazdu. Wyznaczenie trasy i jej analiza przez nawigację pozwala również określić szacowany czas przybycia do celu. W przypadku zmiany trasy lub miejsca docelowego za pośrednictwem systemu online Klient na bieżąco ma kontrolę nad zakładanym czasem przybycia. Integracja z systemami CRM / ERP System Flota-Online pozwala na tworzenie zestawień dotyczących pracy poszczególnych pracowników. Porównanie danych z danymi z systemu CRM / ERP pozwoli na łatwe i szybkie wykrycie nieprawidłowości. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne podczas monitorowania pracy przedstawicieli handlowych. Zestawienie danych z wewnętrznego systemu CRM z danymi pochodzącymi z systemy Flota-Online pozwoli zweryfikować czy pracownik był w wyznaczonych punktach (u Klientów), a nawet ile czasu dokładnie u nich spędził. Możliwe jest także sprawdzenie czy pracownik poruszał się najbardziej optymalnymi trasami oraz czy nie robił nieregulaminowych przerw. Integracja z systemami ERP wspomaga bieżącą pracę przedsiębiorstwa. System Flota-Online umożliwia śledzenie realizowanych dostaw dzięki czemu znacznie ułatwione mogą być zadania związane z zarządzaniem zapasami czy magazynowaniem. Połączenie systemu Flota-Online z naszym systemem CRM umożliwia nam stałą kontrolę nad realizacją bieżących zadań przez naszych pracowników. W ciągu pierwszych 3 miesięcy udało się nam wyeliminować wiele nieprawidłowości.

5 Jazda służbowa / prywatna Dzięki systemowi Flota-Online możliwe jest śledzenie informacji dotyczących sposobu wykorzystania pojazdów firmowych. Rozwiązanie to pozwala na stałe monitorowanie, czy pracownik korzysta z pojazdu w celach służbowych czy prywatnych. Funkcja umożliwia ustanowienie przedziału godzin służbowych, w których korzystanie z samochodu jest uzasadnione i wprowadzenie kalendarza użycia pojazdu. Wykorzystanie tej opcji pozwoli Państwu na znaczne ograniczenie kosztów. Każda jazda prywatna może być rozliczana z pracownikiem, dzięki czemu zaoszczędzone na paliwie środki będzie można przeznaczyć na realizację innych celów w Państwa firmie. Komunikacja z kierowcą Wykorzystując komunikator z nawigacją, możecie Państwo w prosty oraz bezkosztowy sposób wysyłać oraz odbierać wiadomości pomiędzy biurem/operatorem, a kierowcą pojazdu - usługa działa na całym świecie. Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne przy świadczeniu usług transportu międzynarodowego. System pozwala na porozumiewanie się z kierowcą na zasadzie przesyłania wiadomości tekstowych. Oferowana przez nas aplikacja jest w pełni konfigurowalna przez centralę i umożliwia tworzenie szablonów komunikatów dla centrali oraz kierowców w postaci gotowych wiadomości, np. "Zakończyłem załadunek/rozładunek", "Stoję w korku", "Awaria samochodu", "Rozpoczynam pauzę 9h". Raz wprowadzone komunikaty zostaną zapisane, tak aby można było korzystać z nich w przyszłości. Wszystkie komunikaty są archiwizowane i Klient posiada do nich dostęp. Bezpłatna aplikacja www Nasze stale rozwijane rozwiązanie powstało jako efekt połączenia wieloletniej wiedzy, biznesowych potrzeb Klientów i bogatych doświadczeń branżowych, popartych stale poszerzaną wiedzą i umiejętnością wykorzystywania sprawdzonych technologii informatycznych. Aplikacja dostępna jest za pośrednictwem przeglądarek internetowych i nie wymaga instalacji na komputerze. Dzięki temu monitorowanie pojazdów możliwe jest na każdym komputerze lub urządzeniu przenośnym podłączonym do Internetu z dowolnej ilości stanowisk jednocześnie. Nie jest wymagane wykonywanie aktualizacji aplikacji (wszystkie zmiany są publikowane on-line).

6 Alarmy Stały nadzór nad pracą kierowców jest teraz jeszcze prostszy dzięki definiowalnym alarmom. Alarm (powiadomienie) występuje w momencie wjazdu lub wyjazdu pojazdu do/z wyznaczonej przez nas strefy (np. siedziby klienta) lub w przypadku sytuacji nadzwyczajnej. Przez sytuacje nadzwyczajne rozumiane są następujące zdarzenia: przekroczenie prędkości (np. maksymalnej prędkości z jaką może poruszać się pojazd), przekroczenie obrotów, nagłe otwarcie drzwi, nieprzewidziane włączenie/wyłączenie stacyjki, otwarcie baku poza strefą (poza stacją benzynową), przekroczenie temperatury. System pozwala także monitorować, czy paliwo nie jest spalane ponad ustalone normy lub czy nie nastąpił jego upust (najczęściej traktowany jako kradzież). W momencie wystąpienia określonego zdarzenia osobom monitorującym pracę kierowców wyświetlony zostanie komunikat, dzięki czemu będą one mogły od razu zareagować odpowiednio do zaistniałej sytuacji. Funkcja alarmów wieloparametrowych umożliwia wysyłanie powiadomienia, gdy określone zdarzenia następują w określonych warunkach, np.: przekroczenie prędkości nastąpi w wyznaczonym korytarzu, przełączanie stacyjki nastąpi w weekend (jeśli nie chcemy żeby pracownik korzystał w weekend albo poza godzinami pracy), wysokie obroty silnika wystąpią przy braku prędkości (na postoju). Zdefiniowane w systemie alarmy pozwalają nam na dokładną kontrolę pojazdów bez konieczności śledzenia wielu, często nie powiązanych ze sobą, parametrów.

7 Raporty System Flota-Online pozwala na generowanie wielu raportów pomagających w codziennej pracy każdej firmy. Wśród raportów znaleźć można: raport zbiorczy jest to zestawienie podstawowych parametrów (dystans, czas jazdy i postoju, Ilość zatankowanego oraz upuszczonego paliwa, średnie zużycie paliwa, średnia prędkość) dla wszystkich pojazdów za wybrany przez użytkownika okres czasu, dziennik zdarzeń raport wyświetlający wszystkie zdarzenia dla wybranych pojazdów (rodzaj jazda lub postój, start oraz koniec wystąpienia zdarzenia, czas trwania, przebyta odległość, średnia prędkość oraz lokalizacja początkowa i końcowa), tachograf raport pokazujący czas pracy, jazdy i odpoczynku kierowców, raport z jazd służbowych i prywatnych zestawienie obrazujące sposób wykorzystania pojazdów, raport z kierowców zestawienie czasu pracy wszystkich kierowców, raport z alarmów raport obrazujący wystąpienie ustawionych w systemie alarmów, raport paliwowy zestawienie tankowań (stan początkowy oraz stan po zatankowaniu), raport wizyt w strefach zestawienie wystąpienia wszystkich zdarzeń związanych z wjechaniem w wyznaczoną w systemie strefę. System pozwala na generowanie zestawień obrazujących poszczególne parametry oraz zawierające dane wynikające z powyższych raportów. Możliwe jest także przygotowanie harmonogramu generowania raportów, które będą następnie wysyłane na podany adres . Dostępny jest także moduł kontroli trasy (połączenie danych z systemem CRM). Szczegółowe raporty pomagają nam w codziennej analizie zbieranych informacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybciej wykryć wszelkie nieprawidłowości.

8

Wykorzystanie aplikacji komputerowych dla potrzeb przedsiębiorstw transportowych na przykładzie pakietu emapatransport+

Wykorzystanie aplikacji komputerowych dla potrzeb przedsiębiorstw transportowych na przykładzie pakietu emapatransport+ ZESPÓŁ LABORATORIÓW TELEMATYKI TRANSPORTU ZAKŁAD TELEKOMUNIKACJI W TRANSPORCIE WYDZIAŁ TRANSPORTU POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ LABORATORIUM Telekomunikacji w transporcie wewnętrznym / drogowym INSTRUKCJA

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT DROZDA TRANSPORT Sp. z o.o. Spółka komandytowa Nowiny Wielkie, 12.03.2014 ul. Kolejowa 24, Nowiny Wielkie 66-460 Witnica ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT Firma DROZDA TRANSPORT Sp. z o.o. Spółka komandytowa,

Bardziej szczegółowo

REALIZACJE I PLANY ELTE GPS LIDER JEST TYLKO JEDEN REALIZACJE I PLANY ELTE GPS ELTE GPS REALIZACJEELTE GPS

REALIZACJE I PLANY ELTE GPS LIDER JEST TYLKO JEDEN REALIZACJE I PLANY ELTE GPS ELTE GPS REALIZACJEELTE GPS REALIZACJE I PLANY ELTE GPS ELTE GPS LIDER JEST TYLKO JEDEN REALIZACJE I PLANY REALIZACJEELTE GPS ELTE GPS Lider jest tylko jeden 1 Gdańsk Szczecin Olsztyn Bydgoszcz Białystok Poznań Warszawa Zielona Góra

Bardziej szczegółowo

NOwE TEChNOlOgiE W BraNŻy logistyczno-spedycyjnej

NOwE TEChNOlOgiE W BraNŻy logistyczno-spedycyjnej NOwE TEChNOlOgiE W BraNŻy logistyczno-spedycyjnej OpraCOwał: Dr PawEł ROMaNOw WY ŻsZa SzkOła logistyki W POzNaNiu WARsZAWA 2013 ABstraKt Wopracowaniu zaprezentowano systematyzację kluczowych technologii

Bardziej szczegółowo

ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA

ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA Implementacja Systemu B2B w firmie Lancelot i w przedsiębiorstwach partnerskich Przygotowane dla: Przygotowane przez: Lancelot Marek Cieśla Grzegorz Witkowski Constant Improvement

Bardziej szczegółowo

Microsoft. Dynamics. NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie. NAV.express. Microsoft. Microsoft Dynamics NAV

Microsoft. Dynamics. NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie. NAV.express. Microsoft. Microsoft Dynamics NAV Microsoft Dynamics NAV365 NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie Microsoft Dynamics NAV Microsoft NAV.express Spis treści Czym jest NAV365?...4 Dla kogo jest NAV365?... 6 Korzyści

Bardziej szczegółowo

W branży flotowej czeka nas przede wszystkim rozwój telematyki

W branży flotowej czeka nas przede wszystkim rozwój telematyki 14 FLOTA LIDERZY 2014 Liderzy Floty 2014 Statystyki firm członkowskich PZWLP po czwartym kwartale 2014 r. FSL Pełny wynajem długoterminowy Lp. Firma Liczba pojazdów 1 LeasePlan FM 20 808 2 Arval Polska

Bardziej szczegółowo

Exact Synergy. Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie

Exact Synergy. Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie Exact Synergy Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Synergy jako produkt 6 Narzędzia dostępne w Exact Synergy 10 Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE

SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE Duże doświadczenie i stabilny zespół konsultantów gwarantuje powodzenie w realizacji nawet bardzo skomplikowanych wdrożeń. Sevenbridge istnieje na rynku od 2004

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch ERP XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki. Zarówno nasi

Bardziej szczegółowo

Projekt systemu zarządzania łańcuchem dostaw dla sieci sklepów Carrefour

Projekt systemu zarządzania łańcuchem dostaw dla sieci sklepów Carrefour Projekt systemu zarządzania łańcuchem dostaw dla sieci sklepów Carrefour Wersja 1.0 COMII systemy informatyczne Strona 1/74 Spis treści 1Wstęp...7 1.1Cel stworzenia dokumentu...7 1.2Zakres projektu...7

Bardziej szczegółowo

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem ERP Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej

Bardziej szczegółowo

Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej

Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej Przykładowe rozwiązania możliwe do realizacji na platformie Lotus

Bardziej szczegółowo

Service Desk generyczny system do obsługi zgłoszeń serwisowych

Service Desk generyczny system do obsługi zgłoszeń serwisowych Wydział Informatyki Katedra Inżynierii Oprogramowania Inżynieria oprogramowania i baz danych Autorzy Oleksandr Bondarchuk, 7164 Dawid Pacholczyk, 6144 Tomasz Chudobiński, 7332 Krzysztof Pałka, 3949 Robert

Bardziej szczegółowo

Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga

Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga Informatyka w produkcji cykliczne bezpłatne konferencje Elementem ważnym w procesie rozwoju oprogramowania do zarządzania produkcją są cykliczne konferencje

Bardziej szczegółowo

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki.

Bardziej szczegółowo

Win S-Ben. zintegrowany system zarządzania stacją paliw

Win S-Ben. zintegrowany system zarządzania stacją paliw Win S-Ben zintegrowany system zarządzania stacją paliw Informacje ogólne System zarządzania stacją paliw Win S-Ben obejmuje swoją funkcjonalnością wszystkie możliwe sposoby dystrybucji paliw. W prezentowanej

Bardziej szczegółowo

Sage Symfonia e-deklaracje

Sage Symfonia e-deklaracje Sage Symfonia e-deklaracje Podręcznik użytkownika Wersja 2015.b Producent: Sage sp. z o.o. tel. 22 455 56 00 www.sage.com.pl Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation. Microsoft SQL Server

Bardziej szczegółowo

Integracja aplikacji biznesowych

Integracja aplikacji biznesowych Integracja aplikacji biznesowych Systemy Automatyki Budynków Qumak-Sekom Charakterystyka systemu Epicor Enterprise 2 Zintegrowany system informatyczny klasy CRM/ERP o nazwie handlowej Epicor Enterprise

Bardziej szczegółowo

Dojrzałość rynku elektronicznego biznesu typu B2B w Polsce na przykładzie doświadczeń we wdrażaniu działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna

Dojrzałość rynku elektronicznego biznesu typu B2B w Polsce na przykładzie doświadczeń we wdrażaniu działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Dojrzałość rynku elektronicznego biznesu typu B2B w Polsce na przykładzie doświadczeń we wdrażaniu działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 Wstęp Głównym celem przedstawionej

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi programu Tachospeed

Instrukcja obsługi programu Tachospeed Instrukcja obsługi programu Tachospeed Tychy, 2006 2012 Ostatnia modyfikacja 23.07.2012 Instrukcja uaktualniona do wersji 2.55 Copyright 2004-2012 by Infolab Przemysław Narloch Sp. j. Instrukcję sporządzili:

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. Etap 1 i 2 Planowany termin realizacji: etap 1 do 31.12.2013, etap 2 do 30.06.2014

Zapytanie ofertowe. Etap 1 i 2 Planowany termin realizacji: etap 1 do 31.12.2013, etap 2 do 30.06.2014 LA SAD Sp. z o.o. Borzęcin 10 05 620 Błędów NIP 797 202 16 19 Borzęcin, dnia 28 czerwca 2013 Zapytanie ofertowe W związku z realizacją projektu pn. La sad Sp. z o.o. wdrożenie systemu automatyzującego

Bardziej szczegółowo

OPERA v.5 System Realizacji Produkcji

OPERA v.5 System Realizacji Produkcji OPERA v.5 System Realizacji Produkcji październik 2011 Strona 1/11 SPIS TREŚCI: WSTĘP... 3 KORZYŚCI PŁYNĄCE Z WYKORZYSTANIA OPERA MES:... 3 PRODUKCJA... 4 KONTROLA JAKOŚCI... 7 TESTOWANIE DANYCH W LINII

Bardziej szczegółowo

Integrator Systemów Informatycznych

Integrator Systemów Informatycznych Integrator Systemów Informatycznych Profil Działalności Nasze działania są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych, firm handlowych i usługowych oraz instytucji finansowych, sektora publicznego

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA:

ZAPYTANIE OFERTOWE PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: Warszawa, 01.11.2014 Nr Sprawy: 01/01/PRANA/POIG/2014 ZAPYTANIE OFERTOWE PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: Zakup kompleksowych usług informatycznych i technicznych, wartości niematerialnych i prawnych, nowych środków

Bardziej szczegółowo

DOTACJE NA INNOWACJE. Inwestujemy w waszą przyszłość.

DOTACJE NA INNOWACJE. Inwestujemy w waszą przyszłość. SMULDERS POLSKA Sp. z o. o. ul. Piłsudskiego 23 68-100 Żagań Zapytanie ofertowe Żagań, 07.11.2013 r. W związku z realizacją projektu pn. Smulders Polska Wdrożenie systemu automatyzującego współpracę biznesową

Bardziej szczegółowo

Jeden system - wiele korzyści!

Jeden system - wiele korzyści! Jeden system - wiele korzyści! Zapraszam do uporządkowanego świata PROGMATE DOCs. Pytany przy różnych okazjach o to, czym tak naprawdę jest PROGMATE DOCs, odpowiadam: To solidny fundament, na którym można

Bardziej szczegółowo

Możliwości systemu ISOF-START

Możliwości systemu ISOF-START Możliwości systemu ISOF-START lipiec 2013 Copyright 2006 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie.

Bardziej szczegółowo