ZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE SCIGANY81 (c) Copyright
- Joanna Kucharska
- 5 lat temu
1 1
2 Spis treści Wstęp...3 Zawartość pudełka...3 Klauzula gwarancyjna...4 Urządzenie...6 Włączanie...7 Antena teleskopowa...7 Wyłączanie...7 Dostosowanie poziomu głośności...7 Zmiana stacji DAB+...8 Sortowanie stacji...8 Wyszukiwanie stacji DAB+...8 Zapisywanie stacji radiowych...9 Dostrajanie stacji DAB+...9 Informacje wyświetlane w trybie DAB+...9 Tryb radia FM...10 Tryb FM Stereo Audio...10 Szukanie stacji FM...10 Zapisywanie stacji FM...11 Korzystanie z radia FM...11 Dostrajanie zapisanej stacji FM...11 Informacje o stacji FM...12 Ustawianie alarmu
3 Zatrzymanie alarmu...13 Wyłączanie alarmu...13 Wyłącznik czasowy...13 Anulowanie opcji wyłącznika czasowego...13 Proste rozwiązania...14 Ostrożność i konserwacja...15 Specyfikacja techniczna...15 Zasięg częstotliwości:...15 Wersja oprogramowania...15 Wstęp Dziękujemy za zakup radia stereofonicznego DAB+ i FM. Oprócz charakterystycznego szybkiego i łatwego ustawienia i wyświetlania informacji, nasz produkt posiada również następujące funkcje: * Podświetlany odwrócony wyświetlacz * 2 x 1,5-watowe głośniki stereo * Szeroki wybór krajowych i lokalnych stacji radiowych DAB+ * Wybór stacji radiowych po nazwie a nie częstotliwości * Możliwość zapisania 10 stacji DAB+ i 10 stacji FM * Odbiór informacji radia FM (funkcja RDS jeśli jest dostępna) * Zegar z podwójnym alarmem * Budzenie dzwonkiem, radiem DAB+ lub FM * Drzemka i wyłącznik czasowy * Gniazdo słuchawkowe Zasilanie bateriami lub zasilaczem Zawartość pudełka 1 x radio DAB+/FM 1 x zasilacz 1 x instrukcja obsługi 3
4 Klauzula gwarancyjna 1. Urządzenie nie powinno być wystawiane na działanie kapiącej lub pryskającej wody. Nie można umieszczać na urządzeniu przedmiotów wypełnionych wodą, takich jak wazony. 2. Zasilacz jest częścią urządzenie, którą się odłącza. Dostęp do niego nie może być zablokowany lub utrudniony. Co to jest radio cyfrowe DAB+? DAB+ oznacza cyfrowe nadawanie dźwięku audio. Różnica pomiędzy radiem DAB+ a tradycyjnym radiem AM/FM polega na tym, że sygnał odbierany jest cyfrowo, dzięki czemu odbierany dźwięk jest wysokiej jakości, bez żadnych zakłóceń, trzasków lub szumienia. Twoje radio DAB+ automatycznie wyszuka wszystkie dostępne stacje radiowe. Nazwa każdej stacji radiowej, oraz wszystkie pomocne informacje będą wyświetlane na ekranie. Wybierz stację, którą chcesz słuchać- jest to szybkie i proste w obsłudze. Pamiętaj, że jakość dźwięku zależy od siły sygnału. Siła sygnału może być różna w innych miejscach. Gdzie umieścić radio? Ważne jest, żeby przestrzegać wskazówek dotyczących miejsca położenia radio. Na płaskiej i stabilnej powierzchni. W odległości ok. 1.4m od gniazda elektrycznego. W miejscu umożliwiającym pełne rozciągnięcie anteny radiowej. Z daleka od nasłonecznionych miejsc lub źródeł ciepła, takich jak kaloryfer. Z dala od parnych i wilgotnych miejsc, takich jak łazienka. Ustawianie Krok 1: Podłącz kabel zasilający do gniazda z tyłu urządzenia oraz umieść wtyczkę w ściennym gnieździe elektrycznym i włącz urządzenie. Krok 2: Rozciągnij w pionie antenę radiową na całej jej długości, żeby uzyskać najlepszy odbiór sygnału. Krok 3: Przesuń suwak z tyłu urządzenia na pozycję ON. Na ekranie pojawi się napis Welcome to Digital Radio, a urządzenia automatycznie zacznie wyszukiwanie stacji radiowych. Pasek postępu będzie pokazywał poziom wyszukiwania, a numer odnalezionych stacji pokaże się na ekranie. Gdy wyszukiwanie się zakończy urządzenie zacznie automatycznie odtwarzać pierwszą odnalezioną stację. Stacje są domyślnie ustawione wg kolejności numerycznej oraz wg alfabetycznych nazw. 4
5 Uwaga: Radio DAB+ zapisze odnalezione stacje w pamięci urządzenia i przy następnym uruchomieniu urządzenie wyszukiwanie stacji nie będzie konieczne. Krok 4: Wkładanie baterii (opcjonalnie). Przed włożeniem baterii (nie są dołączone do zestawu) upewnij się, że urządzenie jest odłączone od głównego zasilania. Otwórz pokrywę komory na baterie znajdującej się na górze urządzenia. Włóż 4 baterie 1.5V LR14. Upewnij się, że kierunki + i są umieszczone w prawidłowy sposób. Zamknij pokrywę komory, upewniając się, że jest na właściwym miejscu. Uwaga: Przy wkładaniu baterii urządzenie musi być odłączone od zasilania elektrycznego. Używaj tylko baterii podanego typu lub ich zamienników. Nigdy nie łącz starych i nowych baterii. Umieszczaj baterie w komorze w prawidłowy sposób Zaciski zasilania nie mogą być zwarte Wyciągnij baterie z urządzenie, jeżeli nie będziesz z niego korzystać przez dłuższy czas Nie próbuj ładować baterii, które nie są do tego przeznaczone Utylizuj stare baterie w prawidłowy sposób Nigdy nie wrzucaj baterii do ognia lub nie próbuj otwierać zewnętrznej powłoki W przypadku połknięcia baterie mogą być szkodliwe. Trzymaj je z dala od dzieci. Baterie (zarówno te w opakowaniu, jak i te w urządzeniu) nie mogą być narażone na działanie nadmiernego ciepła, promieni słonecznych, ognia, itp. Uwaga: Istnieje ryzyko wybuchu w przypadku, gdy baterie są włożone w nieprawidłowy sposób. Wymieniaj wyłącznie n baterie tego samego typu lub zamienniki. Podświetlany wyświetlacz Jeżeli w ciągu 10 sekund żaden przycisk nie zostanie naciśnięty, światło ekranu zostanie wygaszone. Używanie słuchawek Możesz podłączyć słuchawki (nie dołączone do zestawu) do urządzenia. Gniazdo słuchawkowe znajduje się z tyłu radia. Uwaga: Słuchawki musza mieć kabel z końcówką 3.5mm. 5
6 Urządzenie 6
7 Włączanie Przesuń przycisk włączający do pozycji ON. Urządzenie zostanie włączone a na ekranie pojawi się napis Welcone to Digital Radio. Na ekranie pojawi się napis Welcome to Digital Radio, a urządzenia automatycznie zacznie wyszukiwanie stacji radiowych. Pasek postępu będzie pokazywał poziom wyszukiwania, a numer odnalezionych stacji pokaże się na ekranie. Gdy wyszukiwanie się zakończy urządzenie zacznie automatycznie odtwarzać pierwszą odnalezioną stację. Stacje są domyślnie ustawione wg kolejności numerycznej oraz wg alfabetycznych nazw. Uwaga: Radio DAB+ zapisze odnalezione stacje w pamięci urządzenia i przy następnym uruchomieniu urządzenie wyszukiwanie stacji nie będzie konieczne. Przy włączeniu radio wróci do trybu, który by używany przed wyłączeniem (DAB+/FM) i będzie odtwarzał stacje, która była ostatnio odtwarzana. Antena teleskopowa Upewnij się, że antena jest całkowicie rozciągnięta (zaleca się pionową pozycję) żeby odbierać najsilniejszy sygnał oraz najlepszą jakość dźwięku. Wyłączanie Wciśnij przycisk POWER na górze urządzenia. Przełącz przycisk włączający do pozycji OFF. Radio i ekran zostaną wyłączone. Baterie nie będą zużywane. Dostosowanie poziomu głośności Wciśnij przycisk VOL+ żeby zwiększyć poziom głośności, lub VOL- żeby obniżyć poziom. Wciśnij i przytrzymaj przycisk VOL+ lub VOL- żeby stopniowo zmieniać poziom głośności. 7
8 Zmiana stacji DAB+ 1. Jeżeli urządzenie nie jest w trybie DAB+, wciśnij przycisk MODE, żeby przejść do trybu DAB+. 2. Wciśnij przycisk lub żeby przeglądac stacje. Stacje są ustawione wg kolejności numerycznej oraz wg alfabetycznych nazw. 3. Gdy wyświetli się stacją, którą chcesz słuchać, wciśnij przycisk ENTER. Na ekranie pojawi się TUNING a radio dostroi się do wybranej sieci. Uwaga: Wciśnij i przytrzymaj przycisk ENTER żeby zmieniać tryb pomiędzy Auto Enter ON lub Auto Enter Off. W trybie Auto Enter On możesz zmieniać stacje za pomocą przycisków lub. W trybie Auto Enter Off wyświetli się TUNING, gdy radio będzie dostrajało się do wybranej sieci. Sortowanie stacji Ta funkcja umożliwia ustawienie stacji w kolejności alfabetycznej (wg nazwy stacji), wg zespołów (częstotliwość stacji) lub aktualnych stacji (aktualnie odbieranych stacji). 1. Wciśnij i przytrzymaj przycisk INFO do momentu aż na wyświetlaczu pojawi się Station sort. Następnie wciśnij ENTER. 2. za pomocą przycisków lub wybierz żądaną opcję i wciśnij ENTER żeby zatwierdzić. Wyszukiwanie stacji DAB+ W przypadku stacji DAB+ dodatkowe stacje i usługi mogą być dostępne, dlatego dobrze jest co jakiś czas ręcznie wyszukiwać stacji DAB+. 1. Jeżeli urządzenie nie jest w trybie DAB+ wciśnij przycisk MODE i przejdź do trybu DAB. 2. Wciśnij i przyciśnij przycisk INFO do momentu, aż na wyświetlaczu pojawi się Station sort. Wciśnij przycisk INFO jeszcze raz, a na wyświetlaczu pojawi się Auto Scan. 3. Wciśnij ENTER żeby wyszukać lokalnych stacji. Na wyświetlaczu pojawi się Scan Services, Quick Scan. Na pasku postępu widoczny będzie postęp 8
9 wyszukiwania i liczba wyszukanych stacji. Wyszukiwanie lokalnych stacji zajmuje ok. 10 sekund. 4. Jeżeli korzystasz z radia DAB+ poza granicami Niemiec wciśnij i przytrzymaj przycisk Enter przez dwie sekundy (w kroku 3) żeby przeprowadzić szersze, krajowe i lokalne wyszukiwanie. Zapisywanie stacji radiowych Urządzenie może zapisać 10 stacji radiowych DAB+, tak żeby były bezpośrednio dostępne. Uwaga: Gdy zapisujesz stacje DAB+, nie nadpisuj zapisanych stacji FM. 1. Ustaw radio na odbiór stacji, którą chcesz zapisać w pamięci (zobacz rozdział o zmianie stacji DAB str. 6). 2. Wciśnij przycisk PRESET. Dolna linia wyświetlacza, pokazująca numer aktualnej stacji będzie migać. 3. Za pomocą przycisków lub wybierz numer, pod którym ma być zapisana stacja (1-10). Wciśnij i przytrzymaj przycisk PRESET przez około 2 sekundy żeby zapisać stacje pod wybranym numerem. Na wyświetlaczu pojawi się PXX Saved, gdzie XX to numer zapisanej stacji. Uwaga: Gdy pod danym numerem jest już zapisana jakaś stacja, zostanie nadpisana i urządzenie zapisze nową stację. Dostrajanie stacji DAB+ W trybie DAB+ 1. Wciśnij przycisk PRESET i za pomocą przycisków lub przeskakuj między stacjami. Krótko wciśnij przycisk PRESET, gdy wybierzesz stację. Radio dostroi się do tej stacji i zacznie odtwarzanie. Uwaga: Jeżeli żadna stacja DAB+ nie została zapisana w pamięci urządzenia, na wyświetlaczu pojawi się ostatnio wybrana stacja. Informacje wyświetlane w trybie DAB+ Podczas słuchania stacji w trybie DAB możesz zmienić informacje, jakie pojawiają się na wyświetlaczu. Istnieje 6 typów informacji nadawanych przez stacje radiowe. 9
10 DLS jest to przewijana informacja, która może pokazywać nazwę wykonawcy, tytuł muzyki, nazwę DJa, dane kontaktowe, lub inne szczegóły. Typ programu np. Rock, Pop, Talk lub News. Nazwe multipleksu wyświetla obszar nadawania oraz zespól stacji na tej częstotliwości, np. BBC National DAB+, Digital 1 Network. Kanał i częstotliwość np. 12B MHz Siła sygnału- rząd jednolitych trójkątów przedstawia aktualny poziom siły sygnału, który odbierasz. Im mocniejszy sygnał, tym więcej trójkątów będzie po stronie prawej. 1. Wciśnij kilkakrotnie przycisk INFO żeby zmieniać opcje. Tryb radia FM Jeżeli urządzenie będzie w trybie FM, po prawej stronie wyświetlacza pojawi się ikona FM oraz częstotliwość, np MHz. Gdy radio jest w trybie FM może odbierać informacje RDS (Radio Data System) nadawane przez stację radiową. Informacje RDS zawierają nazwę stacji, szczegóły dotyczące programu oraz aktualny czas. Jeżeli urządzenie zostało wyłączone podczas słuchania radia FM, po włączeniu ostatnio odtwarzana stacja zostanie uruchomiona. Tryb FM Stereo Audio Możesz zmienić tryb odtwarzania radia i słuchać muzyki w trybie mono lub stereo. Urządzenie automatycznie zacznie odtwarzać dźwięk mono, gdy odbierany sygnał będzie słaby. Szukanie stacji FM 1. Jeżeli nie jesteś w trybie FM wciśnij przycisk MODE i przejdź do trybu FM. 2. Za pomocą przycisków lub wyszukaj stacji. Długie przyciśnięcie przycisków lub zapoczątkuje automatyczne wyszukiwanie następnej stacji. Gdy stacja zostanie odnaleziona wyszukiwanie się zatrzyma a na ekranie pojawią 10
11 się informacje RDS, jeżeli są dostępne. Krótkie wciskanie przycisków umożliwia precyzyjne dostrojenie. Uwaga: Gdy odbiór nadal jest słaby, popraw ustawienie anteny lub spróbuj umieścić radio w innym miejscu. Zapisywanie stacji FM Urządzenie może zapisać 10 stacji radiowych DAB+, tak żeby były bezpośrednio dostępne. Uwaga: Jeżeli wcześniej zapisane zostały stacje FM, to działanie nie nadpisze zapisanych wcześniej stacji DAB+. Korzystanie z radia FM 1. Wyszukaj stację FM, którą chcesz dobierać (zobacz sekcję szukanie stacji FM powyżej). 2. Wciśnij przycisk PRESET. Górna linijka na wyświetlaczu, pokazująca numer pamięci będzie migać. 3. Za pomocą przycisków lub wybierz numer, pod którym ma być zapisana stacja (1-10). Wciśnij i przytrzymaj przycisk PRESET przez około 2 sekundy żeby zapisać stacje pod wybranym numerem. Na wyświetlaczu pojawi się PXX Saved, gdzie XX to numer zapisanej stacji. Uwaga: Gdy pod danym numerem jest już zapisana jakaś stacja, zostanie nadpisana i urządzenie zapisze nową stację. Dostrajanie zapisanej stacji FM W trybie FM: 1. Wciśnij przycisk PRESET i za pomocą przycisków lub przeskakuj między stacjami. Krótko wciśnij przycisk PRESET, gdy wybierzesz stację. Radio dostroi się do tej stacji i zacznie odtwarzanie. Uwaga: Jeżeli żadna stacja FM nie została zapisana w pamięci urządzenia, na wyświetlaczu pojawi się ostatnio wybrana stacja. 11
12 Informacje o stacji FM Podczas słuchania stacji w trybie FM możesz zmienić informacje, jakie pojawiają się na wyświetlaczu. Dostępne informacje to nazwa stacji, szczegóły dotyczące programu i aktualny czas. Wciśnij przycisk INFO kilka razy, żeby zmieniać wyświetlane informacje. (Działanie jak w przypadku trybu DAB+). Ustawianie alarmu Uwaga: Przed ustawieniem alarmu upewnij się, że radio wyświetla prawidłową godzinę i datę. Wciśnij kilkakrotnie przycisk INFO aż na wyświetlaczy pojawi się czas i data. Dostępne są 2 ustawienia alarmu. 1. W trybie DAB+ wciśnij i przytrzymaj przycisk INFO, aż na wyświetlaczu pojawi się Station Sort. W trybie FM wciśnij i przytrzymaj przycisk INFO aż pojawi się ALARM SET. 2. W trybie DAB+ wciśnij kilkakrotnie przycisk INFO aż pojawi się ALARM SET. 3. W górnym prawym rogu będzie migać napis ALARM 1. Za pomocą przycisków lub zmieniaj pomiędzy opcją ALARM 1 i ALARM 2. Wciśnij ENTER żeby zatwierdzić. 4. Na ekranie pojawi się OFF. Za pomocą przycisków lub wybierz częstotliwość włączania alarmu. Możesz wybrać pomiędzy DAILY (codziennie), DATE (data), WEEKDAY (dni robocze), WEEKEND (soboty i niedziele), WEEKLY (co tydzień, ONCE (raz), lub OFF (wyłączone). Wciśnij ENTER żeby zatwierdzić. 5. Na wyświetlaczy będzie migał czas alarmu. Za pomocą przycisków lub ustaw godzinę alarmu (tryb 24 godzinny)i potwierdź przyciskiem ENTER. 6. Za pomocą przycisków lub ustaw minuty alarmu i potwierdź przyciskiem ENETR. 7. Za pomocą przycisków lub ustaw poziom głośności alarmu i zatwierdź przyciskiem ENTER. 8. Za pomocą przycisków lub wybierz tryb alarmu: BUZZ (dzwonek) lub RADIO. Wciśnij ENTER żeby zatwierdzić. Na wyświetlaczu pojawi się ikona budzika potwierdzająca, że alarm jest ustawiony. 12
13 Uwaga: Jeżeli wybierzesz tryb radio przy włączeniu alarmu urządzenie włączy stację, która była ostatni raz słuchana. Jeżeli stacja DAB+, której ostatnio słuchałeś nie będzie odbierać, alarm włączy się s dźwiękiem dzwonka. Zatrzymanie alarmu Gdy dzwoni alarm, wciśnij przycisk włączania żeby wyłączyć alarm. Zamiennie możesz wcisnąć jakikolwiek przycisk, żeby włączyć drzemkę. Na wyświetlaczu pojawi się ikona Z a budzik zacznie dzwonić ponownie po upływie 5 minut. Wyłączanie alarmu Powtórz kroki od 1 do 4 i wybierz OFF. Wciśnij ENETR żeby zatwierdzić. Wyłącznik czasowy Możesz ustawić urządzenie w taki sposób, żeby samo wyłączyło się po upływie określonego czasu. Możesz wybrać czas od 15 do 90 minut. 1. Wciśnij i przytrzymaj przycisk INFO aż na wyświetlaczu pojawi się Station Sort. 2. Kilkakrotnie wciśnij przycisk INFO aż na wyświetlaczu pojawi się Sleep Set. Potwierdź wciskając ENETR. 3. Za pomocą przycisków lub wybierz opcję ON i potwierdź przyciskiem ENTER. 4. Za pomocą przycisków lub Wybierz ilość minut, po upływie których urządzenie wyłączy się. Możesz wybrać 15, 30, 45, 60, 75 lub 90. Wciśnij ENTER żeby potwierdzić. Na wyświetlaczu pojawi się s co potwierdza ustawienie wyłącznika czasowego. 5. Po upływie ustawionego czasu urządzenie automatycznie się wyłączy i ikona s zniknie z wyświetlacza. Anulowanie opcji wyłącznika czasowego Powtórz kroki od 1 do 3 i wybierz opcję OFF. Potwierdź przyciskiem ENTER lub wyłącz urządzenie. 13
14 Proste rozwiązania Jeżeli podczas korzystania z urządzenia wystąpią problemy, poniższe działania mogą pomóc Ci w ich rozwiązaniu. Radio słabo odbiera - Sprawdź czy antena jest całkowicie rozciągnięta dla lepszego odbioru i silniejszego sygnału - Spróbuj umieścić radio w innym miejscu, żeby sprawdzić czy jakość odbioru się poprawi. Pamiętaj, żeby ponownie wyszukać dostępne stacje radiowe DAB+ po przeniesieniu radia (zobacz str. 8) - Upewnij się, że inne urządzenia elektryczne nie znajdują się zbyt blisko radio, ponieważ może to powodować zakłócenia. Brak dźwięku - Dostosuj głośność za pomocą przycisku VOL+ - Podłączone są słuchawki. Odłącz je lub korzystaj ze słuchawek, aby słuchać radia - Sprawdź, że główny kabel zasilający jest prawidłowo podłączony z tyłu urządzenia oraz w gniazdku elektrycznym - Powtórz wyszukiwanie stacji, ponieważ stacja, której słuchałeś może nie być już dostępna AUKCJE Przycisk FUNCTION SCIGANY81 nie odpowiada (c) - Upewnij się, że kabel zasilający jest prawidłowo podłączony do zasilacza i że urządzenie jest włączone. Jeżeli korzystasz z zasilania bateriami upewnij się, że nie są wyczerpane i nie trzeba ich wymienić. Przełącz przycisk z tyłu urządzenia do pozycji ON - Wyłącz radio, odłącz kabel i wyciągnij baterie. Pozostaw radio w takim stanie na około minutę, następnie podłącz ponownie - Spróbuj zresetować urządzenie do ustawień domyślnych 1. Wciśnij i przytrzymaj przycisk INFO do momentu aż pojawi się Station Sort. 2. Kilkakrotnie wciśnij przycisk INFO aż na wyświetlaczu pojawi się System Reset. Wciśnij ENTER żeby wybrać. Radio powróci do ustawień domyślnych, a wszystkie zapisane stacje będą usunięte. 14
15 Ostrożność i konserwacja Niniejszy sprzęt jest pierwszorzędnym produktem i powinien być traktowany z należytą troską i dbałością. Przestrzeganie poniższych zaleceń pomoże Ci korzystać z urządzenie przez długie lata. - Trzymaj urządzenie i jego komponenty poza zasięgiem dzieci - Urządzenie musi być suche. Unikaj narażenia na osadzanie się kropli, wilgoci i kontaktu z płynami, ponieważ może to uszkodzić funkcje urządzenia - Nie pozostawiaj urządzenie w pobliżu wysokich temperatur, ponieważ plastikowe części urządzenia mogą się wygiąć - Nie pozostawiaj urządzenia w niskich temperaturach, ponieważ wewnątrz może powstać wilgoć, która może wpłynąć na funkcjonowanie urządzenia - Nie trzymaj urządzenia w zakurzonym miejscu - Nie stosuj ostrych środków czyszczących, rozpuszczalników lub innych detergentów do czyszczenie urządzenia. Wytrzyj sprzęt wilgotną (nie mokrą) szmatką. - Nie próbuj otwierać urządzenia. Nieupoważnione otwarcie urządzenie może spowodować uszkodzenia oraz unieważnić gwarancję - Używaj wyłącznie zasilacza dołączonego do zestawu. Używanie nieautoryzowanego zasilacza może uszkodzić urządzenie i unieważnić gwarancję Specyfikacja techniczna Zasilanie: Baterie: Wyjście 6V. Wejście V 50/60Hz 4 baterie LR14 (C) lub ich zamienniki (nie dołączone) Zasięg częstotliwości: DAB Pasmo III, od 174MHz do 240MHz FM od 87.4MHz do 108MHz Słuchawki: gniazdo słuchawkowe stereo średnica 3.5mm Wersja oprogramowania Jeżeli skontaktujesz się z działem pomocy, możesz zostać poproszony o podanie wersji oprogramowania swojego urządzenia. Żeby sprawdzić wersję: 15
16 1. Wciśnij i przytrzymaj przycisk INFO aż na wyświetlaczu pojawi się Station Sort. 2. Kilkakrotnie wciśnij przycisk INFO do momentu, aż na wyświetlaczu pojawi się kilka liczb i liter. Jest to wersja oprogramowania, możesz ją sobie zapisać tutaj: 16
Wersja: 1.0. Instrukcja użytkownika radia DAB+/FM
Wersja: 1.0 Instrukcja użytkownika radia DAB+/FM Przegląd produktu 1. Tryb gotowo ś Naciśnij, by przełączać między trybami FM i DAB w trybie pracy. Naciśnij i ci/tryb przytrzymaj, by przejść do trybu gotowości.
Bardziej szczegółowoRadio przenośne Sangean PR-D5, FM, AM, RDS, białe
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio przenośne Sangean PR-D5, FM, AM, RDS, białe Nr produktu 343515 Strona 1 z 6 Elementy sterowania 1. Przycisk zasilania 2. Sygnał AUX-in 3. Wybór pasma i strojenie 4. Alarm 5. Wyświetlacz
Bardziej szczegółowoSCIGANY81 (c) Copyright
zapraszamy 1.VOLUME UP na 13.MODE: nasze REPEAT/REPEAT aukcje ALL/RANDOM 2.FUNCTION 14.WYŚWIETLACZ LCD 3.DBBS 15. /STOP 4.CLK SET 16. /SCAN 5.ANTENA FM 17.OTWIERANIE SZUFLADY PŁYTY CD 6. /PRESET- 18.TUNE-/FOLDER
Bardziej szczegółowoRadiobudzik FM SoundMaster FUR
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radiobudzik FM SoundMaster FUR Nr produktu 352320 Strona 1 z 6 1. Pokrętło głośności 2. Przycisk ALARM 1 /RADIO/ BUZZ (brzęczyk) 3. Wyświetl niski/wysoki ściemniacz 4.
Bardziej szczegółowoRadio DAB/DAB+ Sony XDR-S40, FM, czarne
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio DAB/DAB+ Sony XDR-S40, FM, czarne Nr produktu 679286 Strona 1 z 8 Rozpoczęcie pracy Wskazówka Po przejściu do innego regionu gdy chcesz utworzyć nową listę stacji DAB wykonaj ponownie
Bardziej szczegółowoRadio kuchenne Soundmaster DAB 2035, FM, RDS, srebrne
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio kuchenne Soundmaster DAB 2035, FM, RDS, srebrne Nr produktu 352353 Strona 1 z 13 Radio kuchenne DAB2035 PLL 1. Ogólny opis - Pasmo DAB + / FM - Zapewniona nazwa stacji radiowej
Bardziej szczegółowoRadio DAB/DAB+ Pure Siesta Mi Serie II, FM, czarne, pamięć 16 stacji
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio DAB/DAB+ Pure Siesta Mi Serie II, FM, czarne, pamięć 16 stacji Nr produktu 351595 Strona 1 z 14 Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa 1. Przechowuj radio z dala od źródeł ciepła
Bardziej szczegółowoZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE SCIGANY81 (c) Copyright
RADIO KUCHENNE DAB2035 PLL FM 1. Ogólny opis Pasmo DAB+ / FM Wyświetlanie nazwy stacji radiowej i automatyczna aktualizacja zegara Moduł elektroniczny do tuningu radiowego Krystaliczna precyzja działania
Bardziej szczegółowoRadio DAB+/UKF IMPERIAL DABMAN 20 Nr produktu
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio DAB+/UKF IMPERIAL DABMAN 20 Nr produktu 000442238 Strona 1 z 9 Dziękujemy, że zdecydowali się Państwo na zakup naszego radia DAB+/UKF IMPERIAL DABMAN 20. Jeżeli korzystają Państwo
Bardziej szczegółowoAdapter radia cyfrowego DAB+, Albrecht DR 52, FM
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 001012222 Adapter radia cyfrowego DAB+, Albrecht DR 52, FM Strona 1 z 8 1. Środki ostrożności - Nie rzucaj radiem DR 52 i nie narażaj go na działanie cieczy, wilgoci lub
Bardziej szczegółowoOdbiornik radiowy AM/FM Nr produktu
INSTRUKCJA OBSŁUGI Odbiornik radiowy AM/FM Nr produktu 000343720 Strona 1 z 13 Elementy sterowania 1. Głośnik 1. Wybór pasma 2. Ekran LCD 3. Diodowy wskaźnik naładowania 4. Alarm z radia 5. Alarm z brzęczyka
Bardziej szczegółowoZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE SCIGANY81 (c) Copyright FUNKCJE I PRZYCISKI
FUNKCJE I PRZYCISKI 1. VOLUME DOWN/NAP 2. VOLUME UP 3. / TUNE+ 5. ALARM 1 ON / OFF SET 6. ALARM 2 ON / OFF SET 7. SET / MEM / M+ 8. SNOOZE / SLEEP / DIMMER 9. ON /
Bardziej szczegółowoRadioodtwarzacz CD, FM SoundMaster RCD1750SI. Strona 1 z 9
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radioodtwarzacz CD, FM SoundMaster RCD1750SI Nr produktu 1424954 Strona 1 z 9 Główne elementy sterujące VOLUME UP 12. MONO/STEREO 1. 2. FUNCTION 13. MODE: REPEAT/ REPEAT ALL/ RANDOM
Bardziej szczegółowoRadiobudzik New One CR120
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radiobudzik New One CR120 Nr produktu 393463 Strona 1 z 6 Rozmieszczenie i opis przycisków 1. Wyświetlacz LED 2. Tryb standby/stop Włączenie/wyłączenie radia 3. Alarm 2 / zmniejsz głośność
Bardziej szczegółowoRadio przenośne Sangean DPR-25 Plus, DAB+
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio przenośne Sangean DPR-25 Plus, DAB+ Nr produktu 326458 Strona 1 z 10 Obsługa radia DAB 1. Ostrożnie wysuń antenę teleskopową. 2. Naciśnij przycisk ON/OFF, aby włączyć radio. Na
Bardziej szczegółowoRadiobudzik FM, Karcher Radiobudzik UR , Pamięć programów: 10
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 001197354 Radiobudzik FM, Karcher Radiobudzik UR 1040 807254, Pamięć programów: 10 Strona 1 z 8 Funkcje i elementy sterujące 1. Przycisk MEM.SET / NAP/M+ / Display On/Off
Bardziej szczegółowoRadio cyfrowe z zegarem
Radio cyfrowe z zegarem Podręcznik obsługi CRD-510 Importer: xxxxxx Adres: xxxxxx Przegląd produktu 1. Przycisk ZWIĘKSZANIA GŁOŚNOŚCI 2. Przycisk WYSZUKIWANIA 3. Przycisk MENU/INFO/DO TYŁU 4. WŁĄCZNIK/Przycisk
Bardziej szczegółowoMini stacja MP3 (4w1) MPS-550.cube
Bardziej szczegółowoRadio DAB. Nr produktu
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio DAB Nr produktu 000619437 Strona 1 z 12 Polski Widok urządzenia Widok od przodu Wyświetlacz WŁ./WYŁ. Głośność/ Potwierdzenie wprowadzenia W górę/w dół Głośnik Tył Antena teleskopowa
Bardziej szczegółowoSCIGANY81 INTERSKLEP ZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE (c) Copyright
1 1. WYŚWIETLACZ 2. WSKAŹNIK PM 3. WSKAŹNIK STANDBY 4. WSKAŹNIK ALARM 1 5. SNOOZE/SLEEP/DIMMER 6. MEMORY- 7. /TUNE+/ROK/MIESIĄC/DZIEŃ 9. RADIO ON-OFF /ALARM OFF 10.WSKAŹNIK ANTENY RCC 11.WSKAŹNIK
Bardziej szczegółowoWyłącznik czasowy GAO EMT757
INSTRUKCJA OBSŁUGI Wyłącznik czasowy GAO EMT757 Produkt nr 552451 Instrukcja obsługi Strona 1 z 10 Cyfrowy programator czasowy Artykuł nr: EMT757 A. Funkcje 1. Cyfrowy programator czasowy (zwany dalej
Bardziej szczegółowoRadiobudzik FM SoundMaster UR101SW, Pamięć programów: 10, czarny
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 001299772 Radiobudzik FM SoundMaster UR101SW, Pamięć programów: 10, czarny Strona 1 z 8 Informacje dotyczące utylizacji a) Produkt Urządzenie elektroniczne są odpadami do
Bardziej szczegółowoTermohigrometr cyfrowy TFA
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 001268315 Termohigrometr cyfrowy TFA 30.5033.02 Strona 1 z 7 Dziękujemy za zakup produktu firmy TFA 1. Przed pierwszym użyciem - Pamiętaj aby dokładnie zapoznać się z instrukcją
Bardziej szczegółowoBudzik cyfrowy Braun, radio, biały
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000672525 Budzik cyfrowy Braun, radio, biały Strona 1 z 7 Strona 2 z 7 Wersja UK/DE/JP (Angielska/Niemiecka/Japońska) Wersja US (Amerykańska) Strona 3 z 7 Środki ostrożności
Bardziej szczegółowoRadio FM kuchenne SoundMaster UR 2006, LCD, pamięć 30 stacji
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio FM kuchenne SoundMaster UR 2006, LCD, pamięć 30 stacji Nr produktu 352350 Strona 1 z 8 Podstawowe funkcje - Zasilanie zasilacz AC/AC - Radio FM w technologii PLL - 12/24 godzinny
Bardziej szczegółowoRadio DAB/DAB+ Sangean DPR-45, czarne, FM, funkcja drzemki
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio DAB/DAB+ Sangean DPR-45, czarne, FM, funkcja drzemki Nr produktu 351841 Strona 1 z 22 Elementy sterujące 1. Antena teleskopowa 2. Zasilanie włączone / wyłączone 3 Przycisk pamięci
Bardziej szczegółowoStacja pogodowa, bezprzewodowa Hama EWS 870, -40 C do +70 C
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 00113984 Stacja pogodowa, bezprzewodowa Hama EWS 870, -40 C do +70 C Strona 1 z 9 Dziękujemy za zakup stacji pogodowej. Produkt został wykonany z najwyższa starannością.
Bardziej szczegółowoRadio przenośne Denver DAB-33,
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 001379815 Radio przenośne Denver DAB-33, 12216410 Strona 1 z 7 DENVER DAB-33 Instrukcje bezpieczeństwa Aby osiągnąć największa przyjemność i wydajność oraz w celu zapoznania
Bardziej szczegółowoOdbiornik częstotliwości radiowych Roadstar TRA-2340PSW MW
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 001890165 Odbiornik częstotliwości radiowych Roadstar TRA-2340PSW MW Strona 1 z 7 Niniejszym Roadstar Management SA oświadcza, że urządzenie radiowe typu TRA-2340PSW jest
Bardziej szczegółowoMini odtwarzacz mp3 i radio z Bluetooth Auvisio MPS-560.cube (ZX1501) INSTRUKCJA OBSŁUGI
Mini odtwarzacz mp3 i radio z Bluetooth Auvisio MPS-560.cube (ZX1501) INSTRUKCJA OBSŁUGI Zawartość zestawu: mini stacja MP3 kabel USB (Mini-USB do USB) kabel ze złączem 3,5 mm instrukcja obsługi. Charakterystyka
Bardziej szczegółowoRadiobudzik FM SoundMaster FUR6005, Czarny
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 1404023 Radiobudzik FM SoundMaster FUR6005, Czarny Strona 1 z 10 Strona 2 z 10 1. Czujnik podczerwieni 2. Projektor 3. Przycisk włączenia/wyłączenia projekcji 4. Czas projekcji
Bardziej szczegółowoRadio DAB+, Hama DR1100, 54811
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000759522 Radio DAB+, Hama DR1100, 54811 Strona 1 z 11 Elementy sterujące i wyświetlacz (ilustracja 1) 1. Przycisk STANDBY (wstrzymania) 2. Przycisk INFO 3. Przycisk SLEEP
Bardziej szczegółowoRafio cyfrowe DAB. Strona 1 z 10
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 325600 Rafio cyfrowe DAB Strona 1 z 10 Zapoznaj się z poniższą instrukcją obsługi uważnie przed instalacją radia. Sterowanie i funkcje Klawiatura Programowane klawisze pamięci
Bardziej szczegółowoRadio DAB+, FM Albrecht DR 70
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio DAB+, FM Albrecht DR 70 Produkt nr 1361292 1 Spis treści Strona 1 z 10 1 Spis treści 2 Instrukcje bezpieczeństwa 3 Specyfikacja 4 Elementy sterujące i cechy 4.1 Głośnik 4.2 Słuchawki
Bardziej szczegółowoPODRĘCZNIK OBSŁUGI CR-421
PODRĘCZNIK OBSŁUGI CR-421 WWW.DENVER-ELECTRONICS.COM Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu proszę uważnie przeczytać niniejszą instrukcję obsługi. PRZYCISKI I WSKAŹNIKI Widok z przodu Widok od
Bardziej szczegółowoRadio i odtwarzacz CD Nr produktu 001196685
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio i odtwarzacz CD Nr produktu 001196685 Strona 1 z 5 IDENTYFIKACJA ELEMENTÓW STEROWANIA 1. rączka 2. regulacja głośności 3. przełącznik funkcji (AM - FM - CD) 4. antena teleskopowa
Bardziej szczegółowoRadio z odtwarzaczem CD Lenco
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio z odtwarzaczem CD Lenco Nr produktu 325823 Strona 1 z 9 1. Przycisk CD Program 2. Przycisk CD Repeat 3. Przycisk BBS 4. Wskaźnik zasilania 5. Wyświetlacz CD 6. Głośnik 7. Pokrywa
Bardziej szczegółowoRadio kieszonkowe Sangean DT-250
Radio kieszonkowe Sangean DT-250 Instrukcja obsługi Nr produktu: 343718 Instrukcja obsługi radia kieszonkowego DT-250 2 pasma AM/FM stereo, tuner PLL Przyciski 1. Wtyk słuchawek/anteny Aby polepszyć odbiór
Bardziej szczegółowoRadio DAB/DAB+ Lenco DR-02S, FM, czarne
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000352227 Radio DAB/DAB+ Lenco DR-02S, FM, czarne Strona 1 z 7 Strona 2 z 7 Przeczytaj i wykonaj następujące czynności opisane w instrukcji obsługi przed rozpoczęciem korzystania
Bardziej szczegółowoRadio globalne, Radio przenośne FM Muse MH-07 DS MH 07 DS, Czarny
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000352393 Radio globalne, Radio przenośne FM Muse MH-07 DS MH 07 DS, Czarny Strona 1 z 11 Należy uważnie zapoznać się z instrukcją przed obsługa urządzenia Informacja dotycząca
Bardziej szczegółowoBezprzewodowy termometr wewnętrzny / zewnętrzny EFWS 300. Instrukcja obsługi. www.conrad.pl. Nr produktu: 672395. Strona 1 z 10
Bezprzewodowy termometr wewnętrzny / zewnętrzny EFWS 300 Instrukcja obsługi Nr produktu: 672395 Strona 1 z 10 1. ELEMENTY OBSŁUGI a) Stacja bazowa 1. Przycisk SNOOZE/LIGHT dla trybu drzemki/podświetlenia
Bardziej szczegółowoZegar ścienny cyfrowy DCF
INSTRUKCJA OBSŁUGI Zegar ścienny cyfrowy DCF Nr produktu 672320 Strona 1 z 6 Dane techniczne: - Zegar sterowany przez radio - Ręczne ustawienie czasu - Ustawienie strefy czasowej w trybie: -12/+12 - Funkcja
Bardziej szczegółowoStacja pogodowa WS 9130IT Nr art.:
Stacja pogodowa WS 9130IT Nr art.: 656339 Otwór do powieszenia Wyświetlacz Przedział baterii Klawisze operacyjne Nóżka Ustawienia początkowe. Uwaga: Ta stacja pogody obsługuje tylko jeden czujnik temperatury.
Bardziej szczegółowoZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE SCIGANY81 (c) Copyright OCHRONA ŚRODOWISKA
OCHRONA ŚRODOWISKA Po zakończeniu użytkowania urządzenia nie należy wyrzucać wraz z innymi odpadami gospodarstwa domowego, lecz należy oddać go do punktu zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Bardziej szczegółowoRadio przenośne Sangean DPR-17 Instrukcja obsługi
Radio przenośne Sangean DPR-17 Instrukcja obsługi Nr produktu: 326030 Strona 1 z 13 Elementy sterowania 1. Slot karty pamięci SD 2. Głośnik 3. Przycisk zasilania 4. Wyświetlacz LCD 5. Wskaźnik ładowania
1. PROJEKTOR 2. WYŚWIETLACZ 3. USTAWIENIE WYSOKIEJ INTENSYWNOŚĆ ŚWIATŁA 4. USTAWIANIE NISKIEJ INTENSYWNOŚCI ŚWIATŁA 5. ŚWIATŁO ON / OFF 6. ALARM 1 ON / SET 7. ALARM 2 ON / SET 8. CLOCK SET/MEMORY/SET WIRELESS
Bardziej szczegółowoBudzik SoundMaster UR8900SI, cyfrowy
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 1424674 Budzik SoundMaster UR8900SI, cyfrowy Strona 1 z 5 Elementy sterowania 1. Przycisk ustawienia czasu 2. Przycisk 3. Przycisk 4. Przycisk Drzemki 5. Przycisk 1 6. Przycisk
Bardziej szczegółowoBudzik TFA Kat.Nr , cyfrowy, Kwarcowy, Ilość alarmów 1, srebrny, (DxSxW) 78 x 120 x 35 mm
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 1307738 Budzik TFA Kat.Nr. 60.2015, cyfrowy, Kwarcowy, Ilość alarmów 1, srebrny, (DxSxW) 78 x 120 x 35 mm Strona 1 z 7 Strona 2 z 7 Dziękujemy za wybór produktu marki TFA
Bardziej szczegółowoStacja pogodowa, bezprzewodowa Techno Line WS 6820
INSTRUKCJA OBSŁUGI Stacja pogodowa, bezprzewodowa Techno Line WS 6820 Nr produktu 672503 Strona 1 z 7 Instalacja 1. Włóż okrągłą podstawę do słupka w tylnej części Twojej stacji pogodowej (jak pokazano
Bardziej szczegółowoBudzik cyfrowy Braun Multi XL
INSTRUKCJA OBSŁUGI Budzik cyfrowy Braun Multi XL Nr produktu 672512 Strona 1 z 6 Strona 2 z 6 Instrukcje dotyczące baterii. 1. Nie używaj akumulatorów. 2. Używaj tylko baterii alkaicznych AA tego samego
Bardziej szczegółowo11. Używaj jedynie akcesoriów/dodatków określonych przez producenta.
Przenośne radio Sangean PR- D4 Instrukcja obsługi Nr produktu: 340824 WAŻNE ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA 1. Przeczytaj niniejszą instrukcję obsługi. 2. Zatrzymaj instrukcję obsługi na przyszłość. 3. Przestrzegaj
Bardziej szczegółowoPLUS SA-225 Nr produktu
INSTRUKCJA OBSŁUGI PLUS SA-225 Nr produktu 000351506 Strona 1 z 12 SAILOR PLUS SA-225 POLSKI Akcesoria - Radio SA-225-12VDC/0.5A zasilacz sieciowy - Podręcznik użytkownika Tryb pracy na zasilaczu sieciowym
Bardziej szczegółowoNr produktu Przyrząd TFA
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000759782 Przyrząd TFA Strona 1 z 6 1. Przed użyciem Dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi. Postępowanie zgodnie z instrukcja obsługi pozwoli uniknąć uszkodzenia przyrządu
Bardziej szczegółowoCyfrowy odtwarzacz kaset/usb/sd z radiem stereo i zegarkiem PLL AM/FM Nr produktu
INSTRUKCJA OBSŁUGI Cyfrowy odtwarzacz kaset/usb/sd z radiem stereo i zegarkiem PLL AM/FM Nr produktu 000346396 Strona 1 z 6 Lokalizacja elementów sterowania 1. kieszeń karty SD 2. wejście USB 3. pulpit
Bardziej szczegółowoZegar cyfrowy z projektorem Techno Line WT 480, z radiem
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000672451 Zegar cyfrowy z projektorem Techno Line WT 480, z radiem Strona 1 z 8 Instalacja Dla uzyskania najlepszego najlepszego odbioru czasu sterowanego radiowo trzymaj
Bardziej szczegółowoRadio do zabudowy Reflexion CLR2610USB, FM, srebrne
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio do zabudowy Reflexion CLR2610USB, FM, srebrne Numer produktu 325913 LOKALIZACJA KONTROLEK 1. Alarm 2 / Głos 2. Alarm 1 / Głos + 3. Góra / Następny 4. Dół / Poprzedni 5. Włącz /Wyłącz
Bardziej szczegółowoInstrukcja obsługi programowalnego zegara cyfrowego
Art. Nr 61 60 21 Cyfrowy mini-zegar sterujący www.conrad.pl Instrukcja obsługi programowalnego zegara cyfrowego A. Funkcje 1. Programowalny zegar cyfrowy (określany w dalszej części instrukcji jako zegar
Bardziej szczegółowoWAKEBOX BT MT3148. Instrukcja obsługi
WAKEBOX BT MT3148 Instrukcja obsługi Widok ogólny Opis przycisków PL 2 1. wciśnij dłużej aby włączyć/wyłączyć 2. MODE wciśnij krótko aby zmienić bieżący tryb pracy 3. wciśnij krótko aby przejść do poprzedniego
Bardziej szczegółowoStoper solarny C5085 INSTRUKCJA OBSŁUGI. Nr produktu Strona 1 z 7
INSTRUKCJA OBSŁUGI Stoper solarny C5085 Nr produktu 860746 Strona 1 z 7 1.Zastosowanie Stoper ten posiada cechy mierzenie ilości okrążeń oraz podzielone funkcje czasowe. Stoper wyświetla również datę i
Bardziej szczegółowoTrójwymiarowy zegar Lunartec
Trójwymiarowy zegar Lunartec Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup trójwymiarowego zegara Lunartec (NX5704). Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo
Bardziej szczegółowoRadio kieszonkowe DAB+, FM Albrecht Zestaw motocyklowy DR 72, S1, czarny
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 1427889 Radio kieszonkowe DAB+, FM Albrecht Zestaw motocyklowy DR 72, 27372.S1, czarny Strona 1 z 6 1. Instrukcje bezpieczeństwa: 1. Wyczyść radio za pomocą suchej ściereczki
Bardziej szczegółowoInstrukcja obsługi. Radio Sangean DDR-31, DAB+, FM, RDS, czarne
Instrukcja obsługi Radio Sangean DDR-31, DAB+, FM, RDS, czarne Nr produktu 326031 Strona 1 z 29 Przód 1. Głośnik 2. Przycisk podświetlenia 3. Przycisk pasma 4. Automatyczne wyszukiwanie 5. Przycisk alarmu
Bardziej szczegółowoROZMIESZCZENIE ELEMENTÓW STEROWANIA
Dziękujemy Państwu za dokonanie zakupu tego markowego produktu. Prosimy o staranne zapoznanie się z jego instrukcją obsługi, aby zapewnić jego właściwe używanie. WAŻNE Przeczytaj te zalecenia. Zwróć uwagę
Bardziej szczegółowoBudzik radiowy Eurochron
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 672364 Budzik radiowy Eurochron Strona 1 z 7 Przeznaczenie Produkt wyświetla czas oraz temperaturę w pomieszczeniu, co więcej jest zintegrowany z funkcją alarmu. Czas jest
Bardziej szczegółowoRadiobudzik SANGEAN DCR-89 Plus, DAB+, FM
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radiobudzik SANGEAN DCR-89 Plus, DAB+, FM Numer produktu: 346046 Strona 1 z 28 Spis treści Rozmieszczenie przycisków....3 Pierwsze użycie radiobudzika.4 Użytkowanie radiobudzika 5 Wybór
Bardziej szczegółowoPL CYFROWY ZEWNĘTRZNY WYŁĄCZNIK CZASOWY Instrukcja obsługi (Tłumaczenie oryginalnej instrukcji) Ważne! Przed użyciem uważnie przeczytaj instrukcję
006042 CYFROWY ZEWNĘTRZNY WYŁĄCZNIK CZASOWY Instrukcja obsługi (Tłumaczenie oryginalnej instrukcji) Ważne! Przed użyciem uważnie przeczytaj instrukcję obsługi! Zachowaj ją na przyszłość. Dbaj o środowisko!
Bardziej szczegółowoRadio przenośne DAB+, FM Lenco PDR-03, Czarny
w INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 1391978 Radio przenośne DAB+, FM Lenco PDR-03, Czarny Strona 1 z 9 1. Informacje dotyczące bezpieczeństwa Urządzenie to generuje, wykorzystuje i może emitować energię o
Bardziej szczegółowoRadiobudzik Oregon Scientific
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radiobudzik Oregon Scientific Nr produktu 344887 Strona 1 z 10 Widok przedni (FIG.1) 1. PM: wskazuje PM (tryb 12 godzin) 2. Przesunięcie strefy czasowej 3. Wskaźnik odbioru sygnału zegara
Bardziej szczegółowoTermometr Eurochron ETH 8002, -50 do +70 C
INSTRUKCJA OBSŁUGI Termometr Eurochron ETH 8002, -50 do +70 C Nr produktu 672593 Strona 1 z 6 Zastosowanie Ten wewnętrzny/zewnętrzny termometr służy do wyświetlania temperatury w miejscu instalacji oraz
Bardziej szczegółowoOdtwarzacz kasetowy/konwersja mp3
Odtwarzacz kasetowy/konwersja mp3 Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup odtwarzacza kasetowego. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo optymalnie
Bardziej szczegółowoZegarek Kwarcowy Braun BN0087WHSLMHG, sterowany radiowo, 42 x 11,5 mm, 5 ATM
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000672822 Zegarek Kwarcowy Braun 66516- BN0087WHSLMHG, sterowany radiowo, 42 x 11,5 mm, 5 ATM Strona 1 z 5 (I) Funkcje przycisków: Przycisk A wynik odbioru / ustawienia wskazówek
Bardziej szczegółowoRadiobudzik FM SoundMaster UR8400, czarny
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 1196686 Radiobudzik FM SoundMaster UR8400, czarny Strona 1 z 8 Utylizacja a) Produkt Urządzenie elektroniczne są odpadami do recyclingu i nie wolno wyrzucać ich z odpadami
Bardziej szczegółowoRadio DAB+, FM Reflexion TRA5000D+
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio DAB+, FM Reflexion TRA5000D+ Nr produktu : 1517431 Strona 1 z 6 Przed użyciem produktu dokładnie przeczytaj całą instrukcję. Zachowaj ją do kolejnego użytku. Błyskawica ze strzałką
Bardziej szczegółowoRadio FM Muse M-05 SW, FM, MW, LW, SW
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 352384 Radio FM Muse M-05 SW, FM, MW, LW, SW Strona 1 z 6 Zasilanie Wkładanie baterii 1. Wyjmij osłonę komory baterii naciskając kciukiem w kierunku wskazanym na komorze
Bardziej szczegółowoTransmiter FM DNT MusicFly Select, czytnik SD, MP3, WMA
INSTRUKCJA OBSŁUGI Transmiter FM DNT MusicFly Select, czytnik SD, MP3, WMA Nr produktu 372223 Strona 1 z 13 OPIS URZĄDZENIA Funkcje Wykorzystanie wszystkich pasm kanałów (87.6 ~ 107.9 MHz) 6 kanałów skonfigurowanych
Bardziej szczegółowoDENVER CR-918BLACK POLSKI FUNKCJE I REGULATORY
DENVER CR-918BLACK POLSKI 14 15 FUNKCJE I REGULATORY 1. / DOSTROJENIE - 2. USTAWIENIE CZASU PAMIĘĆ/PAMIĘĆ+ 3. DRZEMKA/ZASYPIANIE 4. WŁĄCZANIE / WYŁĄCZANIE 5. / DOSTROJENIE + 6. CISZEJ -/ WŁĄCZENIE / WYŁĄCZENIE
Bardziej szczegółowoInstrukcja obsługi RADIO ALARMOWE O WYSOKIEJ AUTONOMII ZASILANIA
Instrukcja obsługi RADIO ALARMOWE O WYSOKIEJ AUTONOMII ZASILANIA ER 300 Radio alarmowe z ręczną wytwornicą prądu i panelem słonecznym Zawartość opakowania Radio Akumulator 2000mAh USB Cechy urządzenia
Bardziej szczegółowoRadio DAB/DAB+ Philips AE5250, FM, czarne, zasilanie sieciowe/bateryjne
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000595467 Radio DAB/DAB+ Philips AE5250, FM, czarne, zasilanie sieciowe/bateryjne Strona 1 z 12 1. Ważne Instrukcje bezpieczeństwa Słuchanie dźwięku na umiarkowanym poziomie
Bardziej szczegółowoZegar -Budzik Kwarcowy TFA (SxWxG) 73 x 63 x 63 mm
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000562367 Zegar -Budzik Kwarcowy TFA 98.1054 (SxWxG) 73 x 63 x 63 mm Strona 1 z 5 Budzik wielofunkcyjny Funkcje: - Idealny dla osób w podróży - Temperatura wewnętrzna ( C
Bardziej szczegółowoRadio przenośne Sangean MMR-7, zasilane dynamem lub bateriami, wbudowana lampa
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000342395 Radio przenośne Sangean MMR-7, zasilane dynamem lub bateriami, wbudowana lampa Strona 1 z 5 Elementy sterujące 1. Przełącznik pasma AM/FM 2. Brzęczyk alarmowy 3.
Bardziej szczegółowoInstrukcja obsługi. Jesteśmy do Twoich usług AJB4300
Jesteśmy do Twoich usług Aby uzyskać pomoc techniczną, zarejestruj swój produkt na stronie internetowej: www.philips.com/support AJB4300 Masz pytanie? Skontaktuj się z firmą Philips Instrukcja obsługi
Bardziej szczegółowoRadio FM przenośne Muse M-050 R
INSTRUKCJA OBSŁUGI Radio FM przenośne Muse M-050 R Produkt nr: 393841 Strona 1 z 7 LOKALIZACJA I OPIS KONTROLERÓW Strona 2 z 7 1. Wskaźnik 2. Regulator pasma 3. Wyboru pasma FM / MW 4. Gniazdo AUX IN 5.
Bardziej szczegółowoZegar cyfrowy Conrad, termometr, czarny
INSTRUKCJA OBSŁUGI Zegar cyfrowy Conrad, termometr, czarny Nr produktu 00067628 Strona 1 z 6 1. Przeznaczenie Budzik ten zapewnia następujące funkcje: Wyświetlanie dokładnego czasu, ustawienie czasu za
Bardziej szczegółowotesto Instrukcja obsługi Nr produktu: Strona 1 z 9
testo 410-1 Instrukcja obsługi Nr produktu: 101405 Strona 1 z 9 Opis produktu W skrócie 1. Nasadka ochronna: pozycja wyjściowa 2. Wirnik 3. Czujnik temperatury 4. Wyświetlacz 5. Przyciski kontrolne 6.
Bardziej szczegółowoCyfrowe radio AM/FM na baterie słoneczne i dynamo
Instrukcja obsługi - SR30 Cyfrowe radio AM/FM na baterie słoneczne i dynamo Zasady działania: Urządzenie zawiera wysokiej jakości odbiornik radiowy z czułym dwuzakresowym radiem AM/FM, cyfrowym wyświetlaczem,
Bardziej szczegółowoDENVER DAB-37. Instrukcja obsługi Radio FM DAB+/DAB. denver-electronics.com
denver-electronics.com Instrukcja obsługi Radio FM DAB+/DAB DENVER DAB-37 PRAWA AUTORSKIE DENVER ELECTRONICS A/S, www.denver-electronics.com www.facebook.com/denverelectronics POL-1 WAŻNE WSKAZÓWKI BEZPIECZEŃSTWA
Bardziej szczegółowoZegarek BNC 007 DCF BRAUN
Zegarek BNC 007 DCF BRAUN INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 396331 Strona 1 z 5 Strona 2 z 5 Środki ostrożności dotyczące baterii 1. Nie używaj akumulatorów. 2. Używaj tylko alkalicznych baterii AA tego samego
Bardziej szczegółowoMikrokamera ukryta w zegarku budziku T5000. Instrukcja obsługi
Mikrokamera ukryta w zegarku budziku T5000 Instrukcja obsługi Środki ostrożności podczas użytkowania W celu bezpiecznego korzystania z urządzenia przed jego użyciem uważnie przeczytaj instrukcję obsługi.
Bardziej szczegółowoStacja pogody 3D. Szanowny Kliencie,
Stacja pogody 3D Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup stacji pogody 3D. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo optymalnie korzystać z nowego
Bardziej szczegółowoINSTRUKCJA OBSŁUGI CYFROWEGO ODBIORNIKA RADIOWEGO FM-RDS, DAB+ OLGA
INSTRUKCJA OBSŁUGI CYFROWEGO ODBIORNIKA RADIOWEGO FM-RDS, DAB+ OLGA model 26 DAB UWAGI WSTĘPNE Dziękujemy za zakup naszego radioodbiornika i życzymy wielu przyjemności podczas korzystania z niego. Przed
Bardziej szczegółowoKonwerter kaset magnetofonowych Reflexion HRA-4060
INSTRUKCJA OBSŁUGI Konwerter kaset magnetofonowych Reflexion HRA-4060 Nr produktu 326181 Strona 1 z 13 Rozmieszczenie przycisków 1. Przycisk sterowania: Ustawienie, ustawienie Skanowanie tunera/ alarm
Bardziej szczegółowoBudzik radiowy TFA Cube
INSTRUKCJA OBSŁUGI Budzik radiowy TFA Cube Nr produktu 672097 Strona 1 z 6 1. Cechy: Budzik radiowy wysokiej precyzji Wskaźnik wewnętrznej temperatury Z funkcją strefy czasowej, i ustawień ręcznych Kalendarz
Bardziej szczegółowoZegar TFA Budzik Sterowany radiowo, Fluorescencyjny element Wskazówki, (DxS) 110 mm x 102 mm
w INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 001268319 Zegar TFA 60.1508.02 -Budzik Sterowany radiowo, Fluorescencyjny element Wskazówki, (DxS) 110 mm x 102 mm Strona 1 z 6 Dziękujemy za zakup urządzenia firmy TFA
INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 672607 Budzik radiowy Eurochron Strona 1 z 8 Przeznaczenie Budzik radiowy z dużym wyświetlaczem jest przeznaczony do dekodowania sygnału radiowego DCF nadawanego z zegara
Bardziej szczegółowoScansonic R4. Podręcznik użytkownika
Bardziej szczegółowoZestaw głośnomówiący B-Speech BT-FSE PRIM
INSTRUKCJA OBSŁUGI Zestaw głośnomówiący B-Speech BT-FSE PRIM Nr produktu 769722 Strona 1 z 6 Gratulujemy zakupu zestawu głośnomówiącego B-Speech BT-FSE PRIM. To urządzenie pozwala komunikować się bezprzewodowo