Camshelving. Łatwe do utrzymania w czystości. Mocne, Trwałe, Stabilne. Łatwe do ustawienia i wyregulowania. Nierdzewne

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Camshelving. Łatwe do utrzymania w czystości. Mocne, Trwałe, Stabilne. Łatwe do ustawienia i wyregulowania. Nierdzewne"

Transkrypt

1 Camshelving Łatwe do utrzymania w czystości Mocne, Trwałe, Stabilne Łatwe do ustawienia i wyregulowania Nierdzewne

2 Łatwo Je Utrzymać W Czystości System regałów Camshelving stanowi przełom w przechowywaniu żywności w każdym otoczeniu, suchym lub wilgotnym. Camshelving to najbardziej higieniczny system na rynku, najłatwiejszy do utrzymania w czystości i regulacji. Gładkie półki z polipropylenu wystarczy wytrzeć do czysta, a poszczególne komponenty można zmywać w zmywarce mechanicznej. Mocne, Trwałe, Stabilne Słupki i poprzeczki są wykonane z rdzenia stalowego w grubej okładzinie z tworzywa. Dzięki temu regały Camshelving są mocne, trwałe i dają się łatwo zmywać. Łatwo Je Wyregulować I Ustawić System Camshelving opiera się na czterech łatwych w użyciu i montażu częściach. Każda z nich jest dostępna w wielu rozmiarach, co umożliwia projektowanie rozmaitych układów półek, pasujących do pomieszczeń dowolnej wielkości. Nierdzewne Poprzeczki i słupki regałów Camshelving mają wieczystą gwarancję na rdzewienie i korozję. Nadaje się idealnie do chłodni i zamrażalni komorowych, ponieważ wytrzymuje niskie temperatury do -38oC. Nie mają spawów i są nierdzewne, można je więc stosować w wilgotnych pomieszczeniach. ŁATWOŚĆ UTRZYMANIA CZYSTOŚCI ŁATWE DO MONTAŻU I REGULACJI Do spiżarni sanitarnych Półki łatwo się wyjmuje i można je myć w zmywarkach mechanicznych. Gładką powierzchnię z polipropylenu można szybko wytrzeć do czysta. Szybko i łatwo można usuwać rozlewy, zmniejszając ryzyko wzajemnego zanieczyszczenia potraw. Półki Camshelving nie mają spawów ani szczelin, do których mogłyby się dostawać płyny i brud. Technologia jonów srebra hamuje wzrost pleśni, grzybów i bakterii. Osłona Camguard działa w sposób ciągły, nie dopuszczając do namnażania mikroorganizmów pomiędzy zmywaniami. Wszystkie półki są nasycone preparatem przeciwbakteryjnym Camguard, który nie ulega zdrapaniu, zmyciu ani zużyciu. Dowolne konfiguracje i rozmiary pasujące do każdego pomieszczenia Można oszczędnie zabudować dowolną przestrzeń. Montaż trwa zaledwie kilka minut, wymaga tylko młotka z miękkiego materiału. Półki można regulować w odstępach co 100 мм bez demontażu całego stelaża. Dwa stelaże można połączyć, montując półki naprzemiennie na różnych wysokościach, aby uzyskać maksymalną elastyczność magazynowania. Złącza narożne łączą stelaże pod kątem 90 lub w kształcie litery U. LICZBA WYSOKOŚĆ ROZSTAW WCZEPÓW SŁUPKA WCZEPÓW NA SŁUPKU Stacjonarny 1400 мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм 16 Ruchomy 990 мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм 15 Półki można umieszczać z otwartej strony w skrzynkach Camrack OETR314 i zmywać w komercyjnych zmywarkach. ŁATWE DO MONTAŻU! Poprzeczki łatwo wpasowują się w gniazda.

3 3w w w. c a m b r o. c o m Mocne I Trwałe Słupki i poprzeczki jako elementy nośne są skonstruowane z rdzenia stalowego i pokryte grubą zewnętrzną warstwą polipropylenu. Wewnętrzny rdzeń stalowy zapewnia, że półki Camshelving są mocne, trwałe i stabilne. Gruba zewnętrzna powierzchnia z polipropylenu nie odpryskuje, nie łamie się ani nie koroduje. Złącza słupków zapewniają doskonałą stabilizację poprzeczną. * Złącza narożnikowe zaleca się montować do poprzeczek długości najwyżej 1200 мм. ** Podstawy izolujące od podłogi stosuje się tylko na dolnych półkach. Zalecane do stelaży długości co najmniej 1400 мм. Ze względu na nośność kółek, maksymalne obciążenie całej jednostki ruchomej Camshelving wynosi 340 kg. Nierdzewne Do wszelkich pomieszczeń mokrych lub suchych Półki Camshelving są nierdzewne, ponieważ nie posiadają spawów i obnażonego metalu. Bezpieczne do -38 C, dzięki czemu są idealne do mroźni, chłodni, wszelkich pomieszczeń suchych, mokrych lub wilgotnych. Nawet słona woda ani morskie powietrze nie skoroduje półek Camshelving. Nośność: jednostki stacjonarne i ruchome Sucha spiżarnia DŁUGOŚĆ POPRZECZKI Jeden element NOŚNOŚĆ POJEDYNCZEJ PÓŁKI 600 мм do 1200 мм 200 Kg 800 Kg 1300 мм do 1700 мм 150 Kg 600 Kg Narożnik* 600 мм do 1200 мм 180 Kg 720 Kg Stojak izolujący od podłogi** 1300 мм do 1700 мм 454 Kg Nośność: Jednostki ruchome NOŚNOŚĆ JEDNOSTEK Z 4 PÓŁKAMI PRODUKT Regał ruchoma OBCIĄŻENIE CAŁKOWITE JEDNOSTKI RUCHOMEJ 340 Kg Chłodnia KOMPONENTY REGAŁÓW CAMSHELVING: Bezpieczne przechowywanie i transport żywności Regały Camshelving są chronione patentem EU nr A2. Nadaje się do zmywarek mechanicznych oprócz części ruchomych. white Odpowiednie do produktów żywnościowych Nie zawiera kadmu Polipropylen jest surowcem wtórnym Płyty półek Camshelving zawierają środek antybakteryjny CamguardÆ, w którym zastosowano jony srebra, aby zwalczać pleśnie, grzyby i bakterie, które mogą powodować nieprzyjemny zapach, plamy i psucie się produktów. Camguard zwalcza namnażanie mikroorganizmów w okresach pomiędzy regularnymi zmywaniami. Camguard nie chroni przed bakteriami chorobotwórczymi.

4 Komponenty Camshelving jest systemem modularnym, pozwalającym swobodnie montować półki w pomieszczeniach o dowolnej wielkości. Kluczowe komponenty, takie jak słupki, złącza, poprzeczki i płyty półek są dostępne w wielu rozmiarach. Można je łatwo konfigurować tak aby najlepiej Poprzeczki wykorzystać przestrzeń magazynową. Pomysłowo skonstruowane elementy takie jak wspólne dla dwóch półek słupki i złącza narożne upraszczają montaż i zwiększają pojemność magazynu. Złącza do słupków Szerokość stelaża wyznacza rozstaw złączy między dwoma słupkami. Są one wykonane z polipropylenu i zapewniają doskonałą stabilność poprzeczną. Poprzeczki mają stalowy rdzeń i polipropylenową powierzchnię zewnętrzną dla zapewnienia siły i trwałości. Górne 4 Poprzeczki wsuwa się do wczepów na słupkach. Do zbudowania jednej półki potrzebne są dwie poprzeczki, które określają jej długość. Blaty półek Dolne Zestaw słupków Zawiera dwa słupki oraz jedno górne i jedno dolne złącze między słupkami. Blaty półek są wykonane z polipropylenu. Nadają się do zmywarek mechanicznych. Jednolite Wentylowane Jednolite Wentylowane Zestaw półek Zawiera dwie poprzeczki i dwie półki dopasowane do długości poprzeczek. Słupki do ruchomych stelaży Camshelving Do stelaży ruchomych Camshelving trzeba stosować specjalne słupki. Słupek do regału ruchomego Regał ruchomy Słupki dla jednostek stacjonarnych Słupki mają stalowy rdzeń i polipropylenową powierzchnię zewnętrzną dla zapewnienia siły i trwałości. Słupki decydują o wysokości stelaża i są mierzone wraz ze stopą poziomującą wysuniętą na maksymalną długość. Słupki dla jednostek stacjonarnych Regał stacjonarny Kółka do jednostek ruchomych Camshelving Do przechowywania produktów suchych, do zamrażarek, chłodziarek i pomieszczeń wilgotnych.

5 5w w w. c a m b r o. c o m Maksymalne Wykorzystanie Przestrzeni Półki Camshelving można kupować jako początkowe lub dostawne, co ułatwia zamawianie i montaż. Jednostki początkowe Dostępne jednostki stacjonarne i ruchome. Komponenty półek Camshelving można łączyć w jednolite zestawy o szerokim zakresie rozmiarów. Regał początkowy Regał początkowy Regał dodatkowy Regały dodatkowe Podczas rozbudowy, poprzeczki dostawiane do regału podstawowego mają wspólny z nim słupek środkowy. Dzięki temu do każdego kolejnego regału dostawianego potrzebne są tylko dwa dodatkowe słupki zamiast czterech. Upraszcza to montaż i zmniejsza koszty bez straty nośności. Regał początkowy Jednostki narożne i w kształcie U Złącza narożnikowe umożliwiają dostawianie jednostek narożnych i w kształcie U. Półki Poprzeczki są wciskane w złącza narożnikowe tak samo jak w zaczepy na słupkach. Regał narożny Zestaw złączy kątowych Mocują stelaż podstawowy do drugiego stelaża pod kątem 90 lub w kształcie litery U. Do każdej półki potrzebny jest zestaw złączy kątowych. Regał podstawowy Regał podstawowy * Złącza narożnikowe zaleca się do poprzeczek długości najwyżej 1200 мм; są one chronione patentem U.S. D498,664S. Stojak ładunkowy Zwiększa nośność dolnej półki do 454 kg. Zalecane do stelaży długości co najmniej 1400 мм. * Podstawy izolujące od podłogi są chronione patentem U.S. 6,981,454B2. Płotki Zapobiegają wypadaniu obiektów z półek. Idealne do półek ruchomych. Jednostki ruchome Ruchome jednostki Camshelving buduje się używając specjalnych słupków do wózków oraz montując do nich kółka. Jednostki ruchome nie mogą służyć jako wózki do transportu. Kółka sprzedawane oddzielnie. Regał ruchomy pokazany z dodatkową barierką. Stopa sejsmiczna Służy do mocowania słupka do podłogi dla zwiększenia stabilności podstawy. Śruby nie są dołączone. Mocowanie do ściany Mocuje jednostkę do ściany dla bezpieczeństwa. Śruby nie są dołączone. Zawieszka informacyjna Łatwa do mocowania na poprzeczkach służy do identyfikacji przechowywanych przedmiotów. Wykonana z PCV. W komplecie 12 etykiet HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point, normatyw bezpieczeństwa żywności) Zderzak Pierścieniowy Chroni słupki i kółka. Zderzak 90 мм.

6 Wymiary Podstawy Camshelving całkowitej szerokości jednostki, łącznie ze słupkami. Poniższe wykresy służą do rozrysowania rzutu poziomego przestrzeni magazynowej. Można również za ich pomocą określić łączną powierzchnię półek. Podane długości poprzeczek odnoszą się do zewnętrznej czyli całkowitej szerokości jednostki, łącznie ze słupkami. Szerokości całkowite jednostek podstawowych, dodatkowych, pośrednich i narożnych nieco się różnią. Te różnice są przedstawione poniżej. 6 Regał podstawowy Regał narożny Stosuje się jeden zestaw złączy narożnych dla każdej półki. Długość całkowita Regał podstawowy Regał dodatkowy Wspólny słupek regału podstawowego i dostawionego. Regał podstawowy Długość całkowita Regał dodatkowy + dostawiona Głębokość całkowita Długość całkowita Regał narożny Długość całkowita Regał dodatkowy Regał podstawowy Głębokość całkowita DŁUGOŚĆ DŁUGOŚĆ DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA CAŁKOWITA CAŁKOWITA JEDNOSTKI JEDNOSTKI JEDNOSTKI PODSTAWOWEJ + JEDNOSTKA PODSTAWOWEJ DOSTAWIONEJ DOSTAWIONEJ 600 мм 680 мм 635 мм 1315 мм 700 мм 780 мм 735 мм 1515 мм 800 мм 880 мм 835 мм 1715 мм 900 мм 980 мм 935 мм 1915 мм 1000 мм 1080 мм 1035 мм 2115 мм 1100 мм 1180 мм 1135 мм 2315 мм 1200 мм 1280 мм 1235 мм 2515 мм 1300 мм 1380 мм 1335 мм 2715 мм 1400 мм 1480 мм 1435 мм 2915 мм 1500 мм 1580 мм 1535 мм 3115 мм 1600 мм 1680 мм 1635 мм 3315 мм 1700 мм 1780 мм 1735 мм 3515 мм DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA JEDNOSTKA JEDNOSTKI NAROŻNEJ JEDNOSTKI POPRZECZNEJ 600 мм 655 мм 630 мм 700 мм 755 мм 730 мм 800 мм 855 мм 830 мм 900 мм 955 мм 930 мм 1000 мм 1055 мм 1030 мм 1100 мм 1155 мм 1130 мм 1200 мм 1255 мм 1230 мм Regał poprzeczny Stosuje się dwa zestawy złączy narożnych, po jednym po każdej stronie półki. Regał podstawowy Głębokość całkowita Złącza narożnikowe Długość całkowita Łącznik Regał podstawowy Głębokość całkowita Głębokość całkowita Rozstaw półek Wczepy do zakładania półek są rozmieszczone co 100 мм. 184 mm 222 mm LICZBA WYSOKOŚĆ ROZSTAW WCZEPÓW SŁUPKA WCZEPÓW NA SŁUPKU Stacjonarny 1400 мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм 18 Ruchomy 990 мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм 16

7 7w w w. c a m b r o. c o m Zestawy Słupków Stacjonarnych WYSOKOŚĆ 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм 1400 мм KOD MSPK30140 MSPK40140 MSPK50140 MSPK мм KOD MSPK30150 MSPK40150 MSPK50150 MSPK60150 KOD MSPK30160 MSPK40160 MSPK50160 MSPK мм KOD MSPK30170 MSPK40170 MSPK50170 MSPK мм KOD MSPK30180 MSPK40180 MSPK50180 MSPK мм Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: biały cętkowany (490). Podstawy Izolujące Od Podłogi WYSOKOŚĆ 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм 165 мм KOD MSDS30 MSDS40 MSDS50 MSDS60 Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: biały cętkowany (490). Akcesoria Stopa sejsmiczna Zamocowanie do ściany Złącza narożne Etykieta 152 мм Etykieta 76 мм KOD CSEQ3 CSWF MSCC CSID CSID3 OPIS Stopa sejsmiczna Zamocowanie do ściany 90 lewy i prawy Etykieta 152 мм Etykieta 76 мм KOLOR srebrny srebrny biały cętkowany (490) biały przezroczysty biały przezroczysty WYMIARY D x S x W 102 x 83 x 59 мм 238 x 48 x 73 мм 25 x 152 мм 25 x 76 мм IL. W OP. 4 szt. 4 szt. 1 zestaw dwuczęściowy 12 szt. 12 szt.

8 Zestawy Półek Jednolitych DŁUGOŚĆ 600 мм 700 мм 800 мм 900 мм 1000 мм 1100 мм 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм KOD MS3060SK MS3070SK MS3080SK MS3090SK MS30100SK MS30110SK KOD MS4060SK MS4070SK MS4080SK MS4090SK MS40100SK MS40110SK KOD MS5060SK MS5070SK MS5080SK MS5090SK MS50100SK MS50110SK KOD MS6060SK MS6070SK MS6080SK MS6090SK MS60100SK MS60110SK 8 DŁUGOŚĆ 1200 мм 1300 мм 1400 мм 1500 мм 1600 мм 1700 мм 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм KOD MS30120SK MS30130SK MS30140SK MS30150SK MS30160SK MS30170SK KOD MS40120SK MS40130SK MS40140SK MS40150SK MS40160SK MS40170SK KOD MS50120SK MS50130SK MS50140SK MS50150SK MS50160SK MS50170SK KOD MS60120SK MS60130SK MS60140SK MS60150SK MS60160SK MS60170SK Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: biały cętkowany (490). Zestawy Półek Wentylowanych DŁUGOŚĆ 600 мм 700 мм 800 мм 900 мм 1000 мм 1100 мм 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм KOD MS3060VK MS3070VK MS3080VK MS3090VK MS30100VK MS30110VK KOD MS4060VK MS4070VK MS4080VK MS4090VK MS40100VK MS40110VK KOD MS5060VK MS5070VK MS5080VK MS5090VK MS50100VK MS50110VK KOD MS6060VK MS6070VK MS6080VK MS6090VK MS60100VK MS60110VK DŁUGOŚĆ 1200 мм 1300 мм 1400 мм 1500 мм 1600 мм 1700 мм 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм KOD MS30120VK MS30130VK MS30140VK MS30150VK MS30160VK MS30170VK KOD MS40120VK MS40130VK MS40140VK MS40150VK MS40160VK MS40170VK KOD MS50120VK MS50130VK MS50140VK MS50150VK MS50160VK MS50170VK KOD MS60120VK MS60130VK MS60140VK MS60150VK MS60160VK MS60170VK Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: biały cętkowany (490).

9 Regały Wentylowane 400 мм Głębokości Każdy Regał Wentylowany Zawiera 2 Zestawy Słupków i 4 Zestawy Półek. 400 мм 24" 36" (915 mm) 36" 42" (915 (1070 mm) mm) 36" 42" (915 48" (1070 mm) (1220 mm) mm) 30" 36" (915 42" 48" (1070 mm) 54" (1220 (1380 mm) mm) mm) 36" 42" (915 ( " mm) 54" (1220 mm) ( " mm) (1530 mm) mm) 42" 48" (1070 ( " mm) ( " mm) 72" (1530 mm) (1830 mm) mm) 48" 54" (1220 ( " mm) ( " mm) (1830 mm) mm) 54" 60" (1380 ( " mm) (1830 mm) mm) 60" 72" (1530 (1830 mm) mm) 72" (1830 mm) WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм KOD MSU44917PKG MSU441017PKG MSU441117PKG MSU441317PKG MSU441517PKG KOD MSU44918PKG MSU441018PKG MSU441118PKG MSU441318PKG MSU441518PKG Ilość w opakowaniu: 6 Kolor: biały cętkowany (490). Regały Dodatkowe Wentylowane 400 мм Głębokości Każdy Regał Wentylowany Zawiera 1 Zestaw Słupków i 4 Zestawy Półek. 9w w w. c a m b r o. c o m 400 мм 24" 36" (915 mm) 36" 42" (915 (1070 mm) mm) 36" 42" (915 48" (1070 mm) (1220 mm) mm) 30" 36" (915 42" 48" (1070 mm) 54" (1220 (1380 mm) mm) mm) 36" 42" (915 ( " mm) 54" (1220 mm) ( " mm) (1530 mm) mm) 42" 48" (1070 ( " mm) ( " mm) 72" (1530 mm) (1830 mm) mm) 48" 54" (1220 ( " mm) ( " mm) (1830 mm) mm) 54" 60" (1380 ( " mm) (1830 mm) mm) 60" 72" (1530 (1830 mm) mm) 72" (1830 mm) WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм KOD MSA44917PKG MSA441017PKG MSA441117PKG MSA441317PKG MSA441517PKG KOD MSA44918PKG MSA441018PKG MSA441118PKG MSA441318PKG MSA441518PKG Ilość w opakowaniu: 5 Kolor: biały cętkowany (490). Regały Wentylowane 500 мм Głębokości Każdy Regał Początkowy Zawiera 2 Zestawy Słupków i 4 Zestawy Półek. 500 мм 28.25" (565 mm) 28.25" 34.25" (565 (870 mm) mm) 28.25" 34.25" 40.25" (565 (870 (1025 mm) mm) mm) 28.25" 34.25" 40.25" ( " (870 mm) (1025 mm) (1175 mm) mm) 28.25" 34.25" ( " 46.25" mm) ( " (1025 mm) (1175 mm) (1330 mm) mm) 34.25" 40.25" ( " mm) ( " ( " mm) (1330 mm) (1480 mm) mm) 40.25" 46.25" ( " mm) ( " 70.25" (1330 mm) (1480 (1790 mm) mm) mm) 46.25" ( " 58.25" mm) 70.25" (1330 (1480 mm) (1790 mm) mm) 52.25" ( " 70.25" mm) (1480 (1790 mm) mm) 58.25" 70.25" (1480(1790 mm) mm) 70.25" (1790 mm) WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм KOD MSU45917PKG MSU451017PKG MSU451117PKG MSU451317PKG MSU451517PKG KOD MSU45918PKG MSU451018PKG MSU451118PKG MSU451318PKG MSU451518PKG Ilość w opakowaniu: 6 Kolor: biały cętkowany (490). Regały Dodatkowe Wentylowane 500 мм Głębokości Każdy Regał Wentylowany Zawiera 1 Zestaw Słupków i 4 Zestawy Półek. 500 мм 28.25" (565 mm) 28.25" 34.25" (565 (870 mm) mm) 28.25" 34.25" 40.25" (565 (870 (1025 mm) mm) mm) 28.25" 34.25" 40.25" ( " (870 mm) (1025 mm) (1175 mm) mm) 28.25" 34.25" ( " 46.25" mm) ( " (1025 mm) (1175 mm) (1330 mm) mm) 34.25" 40.25" ( " mm) ( " ( " mm) (1330 mm) (1480 mm) mm) 40.25" 46.25" ( " mm) ( " 70.25" (1330 mm) (1480 (1790 mm) mm) mm) 46.25" ( " 58.25" mm) 70.25" (1330 (1480 mm) (1790 mm) mm) 52.25" ( " 70.25" mm) (1480 (1790 mm) mm) 58.25" 70.25" (1480(1790 mm) mm) 70.25" (1790 mm) WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм KOD MSA45917PKG MSA451017PKG MSA451117PKG MSA451317PKG MSA451517PKG KOD MSA45918PKG MSA451018PKG MSA451118PKG MSA451318PKG MSA451518PKG Ilość w opakowaniu: 5 * Na rysunkach podano wymiary rzeczywiste. Kolor: biały cętkowany (490).

10 Regały Wentylowane 600 мм Głębokości Każdy Regał Początkowy Zawiera 2 Zestawy Słupków i 4 Zestawy Półek. 600 мм 24" 24" 30" 36" (915 mm) 24" 30" 36" (915 42" mm) (1070 mm) 36" 42" (915 ( " mm) (1220 mm) mm) 30" 36" (915 42" 48" mm) (1070 ( " mm) (1380 mm) mm) 36" 42" (915(1070 mm) 48" 54" (1220 mm) ( " mm) mm) (1530 mm) 42" 48" (1070 ( " mm) 60" (1380 mm) ( " mm) mm) (1830 mm) 48" 54" (1220 (1380 mm) 60" 72" mm) (1530 (1830 mm) mm) 54" ( " (1530 mm) 72" mm) (1830 mm) 60" ( " (1830 mm) mm) 72" (1830 mm) 10 WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм Ilość w opakowaniu: 6 Kolor: biały cętkowany (490). Regały Dodatkowe Wentylowane 600 мм Głębokości Każdy Regał Wentylowany Zawiera 1 Zestaw Słupków i 4 Zestawy Półek. Ilość w opakowaniu: 5 * Na rysunkach podano wymiary rzeczywiste. Kolor: biały cętkowany (490). SYSTEM PŁOTKÓW DO CAMSHELVING PŁOTEK Pojedynczy płotek wzdłużny 24" KOD MSU46917PKG MSU461017PKG MSU461117PKG MSU461317PKG MSU461517PKG KOD MSU46918PKG MSU461018PKG MSU461118PKG MSU461318PKG MSU461518PKG 600 мм PASUJE 36" (915 mm) 36" (915 42" mm) (1070 mm) 36" 42" (915 ( " mm) (1220 mm) mm) 36" (915 42" 48" (1070 mm) ( " mm) (1380 mm) 36" 42" (915( " mm) 54" (1220 (1380 mm) 60" mm) (1530 mm) 42" 48" (1070 ( " mm) 60" (1380 mm) ( " mm) mm) (1830 mm) 48" 54" (1220 ( " mm) 72" (1530 mm) (1830 mm) mm) 54" ( " (1530 mm) 72" (1830 mm) mm) WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм 30" DO POPRZECZKI 600 мм 700 мм 800 мм 900 мм 1000 мм 1100 мм KOD MSFT602 MSFT702 MSFT802 MSFT902 MSFT1002 MSFT1102 WSPORNIKI PRĘTY " ( " (1830 mm) mm) KOD MSA46917PKG MSA461017PKG MSA461117PKG MSA461317PKG MSA461517PKG KOD MSA46918PKG MSA461018PKG MSA461118PKG MSA461318PKG MSA461518PKG 72" (1830 mm) 10 cm PASUJE DO POPRZECZKI 1200 мм 1300 мм 1400 мм 1500 мм 1600 мм 1700 мм KOD MSFT1202 MSFT1302 MSFT1402 MSFT1502 MSFT1602 MSFT1702 WSPORNIKI PRĘTY PŁOTEK Podwójny płotek wzdłużny 5 cm PASUJE DO POPRZECZKI 600 мм 700 мм 800 мм 900 мм 1000 мм 1100 мм KOD MSFT601 MSFT701 MSFT801 MSFT901 MSFT1001 MSFT1101 WSPORNIKI PRĘTY PASUJE DO POPRZECZKI 1200 мм 1300 мм 1400 мм 1500 мм 1600 мм 1700 мм KOD MSFT1201 MSFT1301 MSFT1401 MSFT1501 MSFT1601 MSFT1701 WSPORNIKI PRĘTY PŁOTEK PASUJE DO POPRZECZKI 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм Płotek końcowy KOD MSFE30 MSFE40 MSFE50 MSFE60 WSPORNIKI PRĘTY Kolor: biały cętkowany (490).

11 Zestawy Słupków Ruchomych WYSOKOŚĆ Z KÓŁKAMI 400 мм 500 мм 600 мм KOD MSPRK4097 MSPRK5097 MSPRK мм KOD MSPRK40147 MSPRK50147 MSPRK мм KOD MSPRK40157 MSPRK50157 MSPRK мм KOD MSPRK40167 MSPRK50167 MSPRK мм KOD MSPRK40177 MSPRK50177 MSPRK мм Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: biały cętkowany (490). * Kółka nie należą do zestawu i trzeba je zamawiać oddzielnie. 11 Ruchome Regały Wentylowane Każdy Ruchomy Regał Wentylowany Zawiera 2 Zestawy Słupków Ruchomych, 4 Zestawy Półek Wentylowanych I 4 Kółka MSCTL. 400 мм 500 мм w w w. c a m b r o. c o m WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 1100 мм 1300 мм WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 1100 мм 1300 мм 1690 мм 1790 мм KOD MSUR441116PK MSUR441316PK KOD MSUR441117PK MSUR441317PK 1690 мм 1790 мм KOD MSUR451116PK MSUR451316PK KOD MSUR451117PK MSUR451317PK Ilość w opakowaniu: 8 Kolor: biały cętkowany (490). Ilość w opakowaniu: 8 Kolor: biały cętkowany (490). 600 мм WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 1100 мм 1300 мм 1690 мм 1790 мм KOD MSUR461116PK MSUR461316PK KOD MSUR461117PK MSUR461317PK Kółko 1690 мм Ilość w opakowaniu: 2 ŚREDNICA KOD 127 мм MSCTL Kółka z blokadą (MSTCL) Obracają się wokół osi pionowej, z hamulcem, do regałów ruchomych. Włączenie hamulca zatrzymuje ruch i blokuje kółko. Ilość w opakowaniu: 8 Kolor: biały cętkowany (490).

12 Półki Ścienne Camshelving I Przedłużacze Do Półek Storesafe Półki ścienne Zwiększają przestrzeń magazynową w kuchniach, nad stanowiskami roboczymi i zlewami. Zawierają praktycznie niezniszczalne wsporniki o nośności do 68 kg na jedną półkę. Trwały polipropylen znosi temperatury do 88 C, nie rdzewieje i nie koroduje. Szyny z zatrzaskami pozwalają łatwo wyjmować i wkładać półki do zmywania. Tylna krawędź wys. 5 см i przednia krawędź szkutnicza zapobiega rozlewom i wzajemnemu zanieczyszczaniu produktów żywnościowych. Przedłużacze półek Pozwalają przekształcić wolną ścianę w funkcjonalną przestrzeń magazynową. Można stosować z półkami ściennymi Camshelving lub bez nich. Podpórki kołkowe znoszą temperatury do 88 C, nie rdzewieją i nie korodują. Kolor półek ściennych: nakrapiany szary (480). Kolor przedłużonej listwy do kołków: czarny (110). Zestawy półek ściennych są chronione patentami U.S. D 508,646S i D 512,867 S. KOMPONENTY 12 Przedłużacze do półek w jednym kartonie obejmują: DŁUGOŚĆ LISTWY DO KOŁKÓW WSPORNIKI HAKI 91 см см KOD CSWS1436SK CSWS1448SK CSWS1436VK CSWS1448VK OPIS 91 см półka ścienna jednolita 122 см półka ścienna jednolita 91 см półka ścienna wentylowana 122 см półka ścienna wentylowana WYMIARY ZEWNĘTRZNE 91 D x 36 S x 34 W см 122 D x 36 S x 34 W см 91 D x 36 S x 34 W см 122 D x 36 S x 34 W см KOSZ KG (M 3 ) 4,6 (0,04) 5,7 (0,05) 4,4 (0,04) 5,3 (0,05) Ilość w opakowaniu: 1 KOD CSWS1836SK CSWS1848SK OPIS 91 см półka ścienna jednolita 122 см półka ścienna jednolita WYMIARY ZEWNĘTRZNE 91 D x 46 S x 34 W см 122 D x 46 S x 34 W см KOSZ KG (M 3 ) 5,34 (0,044) 6,56 (0,058) Ilość w opakowaniu: 1 KOD CSWS36EK CSWS48EK OPIS 91 см przedłużacz półki 122 см przedłużacz półki WYMIARY ZEWNĘTRZNE 90 D x 5 S x 39 W см 121 D x 5 S x 39 W см KOSZ KG (M 3 ) 2,9 (0,01) 3,9 (0,01) Ilość w opakowaniu: 1

13 Przegródki Do Pojemników Dla Camshelving Stwarza dostosowaną do potrzeb jednostkę magazynową, mieszczącą rozmaite produkty różnych rozmiarów na jednym regale Camshelving. Układy kątowe i proste pozwalają umieszczać pojemniki i pudła z żywnością w linii prostej lub po kątem dla bardziej ergonomicznego dostępu. Separatory pasują do regałów Camshelving szerokości 600 мм i zapewniają nośność do 91 kg na jedną półkę. Separatory na przedniej krawędzi półki zapobiegają zsuwaniu się pojemników. Separatory pozwalają zmieścić pojemniki dowolnej wielkości, od GN 1/1 do GN 1/9. 13 KOD OPIS KOSZ (M 3 ) CSDBA Separator kątowy 0,904 (0,003) CSDBS Separator prosty 0,904 (0,003) Ilość w opakowaniu: 4 Kolor: szary cętkowany (480). Z separatorami można stosować pudła 30,5 см x 46 см z przesuwnymi pokrywami dla higienicznego przechowywania żywności. w w w. c a m b r o. c o m Kosze Camracks pasują do separatorów, tworząc stanowisko do przechowywania naczyń przeznaczonych do zmywania i suszenia. Skrzynka Ślizgowa Na Tace Do Camshelving Mieści blachy 46 x 66 см. Wykonana z aluminium bezpiecznego do użytku w chłodziarkach i zamrażarkach. Pasuje do standardowych jednostek Camshelving o szerokości 600 мм, długości od 600 мм. KOD WYMIARY KOSZ KG (M 3 ) CSTSR 52,71 x 59,05 x 51,44 см 6,82(0,16) Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: nakrapiany szary (480).

14 Ciasno Upakowane Regały Camshelving Ciasno upakowane regały Camshelving maksymalizują przestrzeń magazynową eliminują przejścia między regałami i wykorzystując całe dostępne miejsce. Idealne w przypadku ograniczonej powierzchni magazynowej lub potrzeby wykorzystania miejsca bardziej efektywnie. System prowadnic na podłodze umożliwia łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Ciężkie ładunki przesuwają się bezpiecznie po prowadnicach wyniesionych ponad podłogę. black white black white KOMPONENTY Pojemność magazynu zwiększona nawet o 40% 14 Szyny Szynę mocuje się pod spodem do jednostki stacjonarnej Camshelving. Nie trzeba wiercić w podłodze otworów na śruby mocujące. Ergonomiczny dostęp do przechowywanych produktów Otwarty korytarz 76 do 91 см daje łatwy dostęp do produktów na półkach. Zestaw szyn zaprojektowany został aby ułatwić dostęp do produktów. Wypukła szyna Jednostki ruchome łatwo i gładko przesuwają się na wypukłej szynie. Nie gromadzi brudu i jest łatwa do czyszczenia. Jednostki ruchome z dużym obciążeniem przesuwają się bezproblemowo po szynach. Łatwe i pewne przesuwanie Wyżłobione kółka toczą się swobodnie i pewnie na wypukłej szynie. Mogą być używane na każdej powierzchni także na kafelkach i pofalowanych podłogach. Łatwe do zmywania Camshelving jest najbardziej higienicznym z dostępnych upakowanych systemów magazynowych. Wypukła szyna nie gromadzi brudu i łatwo ją oczyścić. Aluminiowa szyna i mocowania ze stali nierdzewnej są odporne na korozję. Półki można łatwo wycierać do czysta lub wyjmować i myć w mechanicznych zmywarkach.

15 Komponenty systemu Łatwość zamawiania Łatwo je skonfigurować i zmontować Jednostki stacjonarne kotwiczą system. Jednostki ruchome z zastrzeżonymi kółkami do zastosowań gęsto upakowanych są dostępne z półkami wentylowanymi i pełnymi. Regały ruchome można zamawiać jako wygodne jednostki początkowe lub jako zbudowane na zamówienie z zestawów słupków ruchomych, półek i kółek do zastosowań gęstego upakowania Camshelving.* Zestawy wypukłych prowadnic są dostarczane ze wszystkimi mocowaniami niezbędnymi do montażu. * Komponenty do budowania regałów Camshelving na zamówienie można zobaczyć na s. 8 i Zmierz pomieszczenie i określ swoje potrzeby. Prowadnice można dostawiać do siebie, aby zbudować regał o pożądanej długości.** 2. Wybierz wielkość jednostki początkowej. Posiadane jednostki stacjonarne Camshelving można przystosować i wykorzystać do zakotwiczenia regałów. 3. Wybierz mobilne jednostki początkowe gęstego upakowania lub zbuduj zestaw dostosowany do swoich potrzeb. 4. Na jednej długości prowadnicy można umieszczać jednostki stacjonarne i ruchome różnej szerokości. ** Zaleca się stosować jednostki stacjonarne co 4,6 m prowadnicy, aby bardziej ustabilizować system. 15 A. Jednostki stacjonarne A D B B B A w w w. c a m b r o. c o m B. Jednostki ruchome C. Prowadnica D. Aktywne przejście C Jednostki ruchome mają po cztery dopasowane kółka. Jednostki ruchome Camshelving mają nośność całkowitą 340 kg. Do oszczędzających powierzchnię magazynową regałów Camshelving zaleca się stosowanie płotków. Wszystkie potrzebne element mocujące są dołączone do zestawu szyn. KOD OPIS WYMIARY KG (M 3 ) Zestawy szyn CSHDTK10 3,05 m zestaw szyn do 3 jednostek ruchomych 3050 мм 10,64 (0,010) CSHDTK12 3,66 m zestaw szyn do 4 jednostek ruchomych 3660 мм 12,37 (0,011) CSHDTK145 4,42 m zestaw szyn do 5 jednostek ruchomych 4420 мм 14,69 (0,013) Ruchome Wentylowane Jednostki Początkowe MSHD46917PK Jednostka ruchoma z 4 półkami 600 x 900 x 1790 мм 41,00 (0,238) MSHD461017PK Jednostka ruchoma z 4 półkami 600 x 1000 x 1790 мм 43,50 (0,238) MSHD461117PK Jednostka ruchoma z 4 półkami 600 x 1100 x 1790 мм 45,50 (0,238) MSHD461217PK Jednostka ruchoma z 4 półkami 600 x 1200 x 1790 мм 47,50 (0,316) Ruchome Jednostki Początkowe MSHD46917SP Jednostka ruchoma z 4 półkami pełnymi 600 x 900 x 1790 мм 42,00 (0,238) MSHD461017SP Jednostka ruchoma z 4 półkami pełnymi 600 x 1000 x 1790 мм 44,50 (0,238) MSHD461117SP Jednostka ruchoma z 4 półkami pełnymi 600 x 1100 x 1790 мм 46,50 (0,238) MSHD461217SP Jednostka ruchoma z 4 półkami pełnymi 600 x 1200 x 1790 мм 48,50 (0,316) Case Pack: 1 Kolor: Nakrapiany biały (490) Kolor Zestawów Szyn: (000) KOD OPIS IL. W OP. KG (M 3 ) Akcesoria CSHDDB Odbojnik na kółkach 4 0,91 (0,001) MSHDC Kółko metryczne do systemu gęsto 2 1,86 (0,005) upakowanego CSEQ3 Mocowanie do podłogi 4 0,649 (0,001) Kolor: Nakrapiany biały (490). Kolor Zestawów Szyn: (000). * Prowadnica może utrzymać jednostkę ruchomą szerokości do 600 мм.

16 Wejdź, aby wygrać miesięczny prezent Cambro! *Zeskanuj kod QR lub odwiedź *Szczegóły konkursu na stronie CAMBRO U.S.A. Telefon: (714) FAKS: (714) LITX12MSCSPOL C.E.L. Telefon: (31) FAKS: (31) I

Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl

Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl Dystrybucja lekarstw Taca do dystrybucji lekarstw Służba zdrowia poszukuje sposobów pozwalających na minimalizację

Bardziej szczegółowo

Katalog główny 2014 / 2015. Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt

Katalog główny 2014 / 2015. Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt Katalog główny 2014 / 2015 Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt 3 09 K-Einleitung PL_2012 T 31.10.2012 13:54 Uhr Seite 1 wolfcraft - innowacyjne narzędzia dla ambitnych majsterkowiczów i wymagających

Bardziej szczegółowo

Pakowanie, transport, składowanie. Systemy z aluminium. Jakość potwierdzona certyfikatem. z normą DIN EN ISO 9001 : 2000. www.zarges.com.

Pakowanie, transport, składowanie. Systemy z aluminium. Jakość potwierdzona certyfikatem. z normą DIN EN ISO 9001 : 2000. www.zarges.com. Jakość potwierdzona certyfikatem zgodnie z normą DIN EN ISO 9001 : 2000 w www.zarges.com.pl Pakowanie, transport, składowanie NOWOŚĆ! ZARGES Case Center Szereg nowości Systemy z aluminium Spis treści Rozwiązania

Bardziej szczegółowo

SPRZĘT SPORTOWY NAWIERZCHNIA SPORTOWA

SPRZĘT SPORTOWY NAWIERZCHNIA SPORTOWA SPRZĘT SPORTOWY NAWIERZCHNIA SPORTOWA 8 edycja 2 o firmie Nasza firma istnieje od 1983 roku. W roku 1990 uruchomiliśmy produkcję sprzętu sportowego. Trzy lata później nawiązaliśmy współpracę z firmą amerykańską

Bardziej szczegółowo

Szafy sieciowe stojące

Szafy sieciowe stojące 100 Szafy sieciowe stojące Szafy sieciowe TS 8 Zmontowane, drzwi bez wentylacji...102 Zmontowane, bez wentylacji/z wentylacją...103 Zmontowane, drzwi/ściana tylna bez wentylacji...104 Zmontowane, drzwi

Bardziej szczegółowo

Piłka Nożna bramki 04 piłkochwyty 14 akcesoria treningowe 15 odzież 22

Piłka Nożna bramki 04 piłkochwyty 14 akcesoria treningowe 15 odzież 22 Firma INTERPLASTIC Roger Żółtowski to połączenie tradycji i doświadczeń rodzinnych z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki i technologii w produkcji. Zajmujemy się produkcją sprzętu sportowego z

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS WYKONANIA REGAŁÓW METALOWYCH STACJONARNYCH

SZCZEGÓŁOWY OPIS WYKONANIA REGAŁÓW METALOWYCH STACJONARNYCH Załącznik nr 1 SZCZEGÓŁOWY OPIS WYKONANIA REGAŁÓW METALOWYCH STACJONARNYCH 1.1 Konstrukcja regałów. a) Podstawa regału wykonana jest ze stalowej blachy. b) Podstawa regału jest konstrukcją wsporczą dla

Bardziej szczegółowo

836 ARTYKUŁY 849 PORADNIKI. Strona...604. Strony...604-605. Strona...605. Strona...609. Strona...608. Strona...606. Strony...606-607. Strona...

836 ARTYKUŁY 849 PORADNIKI. Strona...604. Strony...604-605. Strona...605. Strona...609. Strona...608. Strona...606. Strony...606-607. Strona... 800 PAKOWANIE, KARTONY 801 TECZKI I WALIZKI 801 ORGANIZERY 802 ZEGARY Strona......................604 Strony......604-605 Strona......................605 Strona......................606 803 AKCESORIA KOMPUTEROWE

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA VOLVO TRUCKS

AKCESORIA VOLVO TRUCKS Volvo Trucks. Driving Progress AKCESORIA VOLVO TRUCKS NOWA SERIA VOLVO FH I VOLVO FH16 Potraktuj to osobiście. 3 10 Dbałość o szczegóły 11 20 Elementy zewnętrzne Kabina Oświetlenie Koła Podwozie 21 30

Bardziej szczegółowo

Kontakt. Zmniejsz opłaty bankowe za pomocą płatności SEPA. Pomoc techniczna. Telefon serwisowy 24/h (+48) 91 885 26 77

Kontakt. Zmniejsz opłaty bankowe za pomocą płatności SEPA. Pomoc techniczna. Telefon serwisowy 24/h (+48) 91 885 26 77 Katalog 2013/2014 KONTAKT Kontakt Telefon serwisowy 24/h (+48) 91 885 26 77 Olgierd Jakubowski Regionalny przedstawiciel handlowy Tel. kom: (+48) 509 650 136 oj@hgpoland.pl Aleksandra Stefańska Asystent

Bardziej szczegółowo

system MX (MAGO 040) DOKUMENTACJA TECHNICZNO - RUCHOWA REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH, STAŁYCH, RAMOWYCH, PÓŁKOWYCH,

system MX (MAGO 040) DOKUMENTACJA TECHNICZNO - RUCHOWA REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH, STAŁYCH, RAMOWYCH, PÓŁKOWYCH, T e c h n i k a m a g a z y n o w a system MX (MAGO 00) DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH, STAŁYCH, RAMOWYCH, PÓŁKOWYCH, Z PÓŁKĄ STAŁĄ. SPIS TREŚCI 1. Definicje i określenia..... Charakterystyka

Bardziej szczegółowo

06 informatyczny system zarządzania EasyWMS 08 regały paletowe tradycyjne 10 regały paletowe wjezdne 12 regały paletowe przepływowe

06 informatyczny system zarządzania EasyWMS 08 regały paletowe tradycyjne 10 regały paletowe wjezdne 12 regały paletowe przepływowe Spis treści 06 informatyczny system zarządzania EasyWMS system integrujący magazynowanie oraz dystrybucję. 08 regały paletowe tradycyjne uniwersalny system, zapewniający bezpośredni dostęp do każdej palety.

Bardziej szczegółowo

Do czego służy rozdział Projektowanie?

Do czego służy rozdział Projektowanie? Przegląd ProJEktowanie Do czego służy rozdział? Rozdział pomoże Państwu w znalezieniu odpowiedniego elektrobębna i w doborze komponentów. Tutaj znajdą Państwo: Informacje o zastosowaniach, branżach i warunkach

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPORT. Ceny w ofercie zawierają podatek VAT

OFERTA SPORT. Ceny w ofercie zawierają podatek VAT OFERTA SPORT SPIS TREŚCI: STRONA 2 - SPRZĘT SPORTOWY Str. 2 drabinki gimnastyczne Str. 6 ławki gimnastyczne Str. 7 kozioł gimnastyczny Str. 7 odskocznia Str. 7 równoważnia Str. 8 skrzynia gimnastyczna

Bardziej szczegółowo

Get out there. Anywhere.

Get out there. Anywhere. Get out there. Anywhere. 2012 My wiemy jak. Kiedy i dokąd? To zależy od Ciebie. Gotowy na wyjazd? My także. Nawet jeśli nie znasz jeszcze celu, bądź pewien, że nasze systemy transportowe pomogą Ci do

Bardziej szczegółowo

Spis treści CEL I ZAKRES OPRACOWANIA 2

Spis treści CEL I ZAKRES OPRACOWANIA 2 ARCHIMEDIA UL. WOLSZTYŃSKA 4 60-361 POZNAŃ TEL/FAX: (061) 867 17 35 HALA GIMNASTYCZNA LESZKA BLANIKA - CENTRUM INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE AWFIS W GDAŃSKU PROJEKT WYKONAWCZY PROJEKT ARCHITEKTURY WNĘTRZ Z ARANŻACJĄ

Bardziej szczegółowo

Biblioteczka dla Osób Niepe nosprawnych. prof. Ewa Nowak Jolanta Budny Kamil Kowalski

Biblioteczka dla Osób Niepe nosprawnych. prof. Ewa Nowak Jolanta Budny Kamil Kowalski Biblioteczka dla Osób Niepe nosprawnych prof. Ewa Nowak Jolanta Budny Kamil Kowalski dla osób z dysfunkcją narządu ruchu prof. Ewa Nowak, Jolanta Budny, Kamil Kowalski Spis treści Wprowadzenie... 5 Wstęp...

Bardziej szczegółowo

CENNIK. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić! AVIP

CENNIK. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić! AVIP CENNIK 2014 Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić! AVIP 05-092 Łomianki, ul. 11 Listopada 100 biuro czynne: pon.-pt. 9-18 tel./fax 22 629 91 50 e-mail: avip@avip.com.pl; cennik - www.avip.com.pl SPIS TREŚCI

Bardziej szczegółowo

CENTRA TOKARSKIE CNC. Haas Automation Inc.

CENTRA TOKARSKIE CNC. Haas Automation Inc. T CENTRA TOKARSKIE CNC Haas Automation Inc. PL C iągłe doskonalenie to filozofia firmy Haas Automation. Nieustannie szukamy sposobów na ulepszanie naszych produktów CNC, aby oferować naszym klientom najwyższą

Bardziej szczegółowo

PEŁNA SWOBODA BOGATA OFERTA WYPOSAŻENIA KAMPERÓW I PRZYCZEP KEMPINGOWYCH NOWOŚĆ. Inspired by comfort. Mobilne lodówki. Mobilne klimatyzatory

PEŁNA SWOBODA BOGATA OFERTA WYPOSAŻENIA KAMPERÓW I PRZYCZEP KEMPINGOWYCH NOWOŚĆ. Inspired by comfort. Mobilne lodówki. Mobilne klimatyzatory Inspired by comfort PEŁNA SWOBODA 2013 NOWOŚĆ WAECO PerfectCharge & SinePower Ładowarki i Inwertery WAECO CoolFreeze CFX Przenośne lodówko zamrażarki kompresorowe Mobilne lodówki Mobilne klimatyzatory

Bardziej szczegółowo

Rozprowadzanie sprężonego powietrza Systemy przewodów pneumatycznych

Rozprowadzanie sprężonego powietrza Systemy przewodów pneumatycznych 3 Rozprowadzanie sprężonego powietrza Systemy przewodów pneumatycznych Schneider Druckluft 81 SYSTEMY PRZEWODÓW PNEUMATYCZNYCH Wtykanie, wkręcanie lub zaciskanie perfekcyjne systemy przewodów firmy Schneider

Bardziej szczegółowo

SYSTEM MONTAŻOWY DLA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH. ZASADY PLANOWANIA I REALIZACJI.

SYSTEM MONTAŻOWY DLA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH. ZASADY PLANOWANIA I REALIZACJI. Instrukcje montażu SYSTEM MONTAŻOWY DLA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH. ZASADY PLANOWANIA I REALIZACJI. Oryginalna instrukcja montażu dla instalatorów www.solarworld.com 01-2014 PL Sprawdzona jakość Inteligentne

Bardziej szczegółowo

KONSTRUKCJE STALOWE W EUROPIE. Jednokondygnacyjne konstrukcje stalowe Część 2: Projekt koncepcyjny

KONSTRUKCJE STALOWE W EUROPIE. Jednokondygnacyjne konstrukcje stalowe Część 2: Projekt koncepcyjny KONSTRUKCJE STALOWE W EUROPIE Jednokondygnacyjne konstrukcje stalowe Część 2: Projekt koncepcyjny Jednokondygnacyjne konstrukcje stalowe Część 2: Projekt koncepcyjny 2 - ii PRZEDMOWA Niniejsza publikacja

Bardziej szczegółowo

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł Przemysł Design with CONFIDENCE EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS Przemysł Twój partner w aplikacjach i systemach przemysłowych Wiodące marki, doświadczenie, wsparcie Pentair Equipment Protection Pentair

Bardziej szczegółowo

PROFESJONALNE URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

PROFESJONALNE URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS PROFESJONALNE URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS KATALOG 2012 GARNKI PROFI LINE - GARNEK WYSOKI Z POKRYWKA wyjątkowo masywna, najwyższej jakości stal chromowo-niklowa 18/10 powierzchnia zewnętrzna

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYPOSAŻENIA LABORATORIÓW ICBN, MEBLE LABORATORYJNE, STOŁY LABORATORYJNE, DYGESTORIA I MEBLE BIUROWE

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYPOSAŻENIA LABORATORIÓW ICBN, MEBLE LABORATORYJNE, STOŁY LABORATORYJNE, DYGESTORIA I MEBLE BIUROWE 20-950 Lublin, Aleje Racławickie 4 tel.: (08) 445 4 59, fax: (8) 445 4 63 Załącznik nr 2 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYPOSAŻENIA LABORATORIÓW ICBN, MEBLE LABORATORYJNE, STOŁY LABORATORYJNE,

Bardziej szczegółowo

NOWY SYSTEM MEBLI KUCHENNYCH IKEA Poradnik kupującego 2014

NOWY SYSTEM MEBLI KUCHENNYCH IKEA Poradnik kupującego 2014 NOWY SYSTEM MEBLI KUCHENNYCH IKEA Poradnik kupującego 2014 Niektóre produkty (spośród pokazanych tutaj) mogą nie być dostępne w sklepie. O szczegóły zapytaj sprzedawcę lub wejdź na stronę IKEA.pl. Bardziej

Bardziej szczegółowo

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2 Solutions Material Handling Przestrzeń i czas 2 Już dziś poznaj nowoczesne, dynamiczne systemy magazynowe przyszłości: rozwiązania Kardex Remstar do optymalizacji procesów intralogistycznych. Systemy Kardex

Bardziej szczegółowo

OGRODZENIA ELEKTRYCZNE

OGRODZENIA ELEKTRYCZNE UWAGA - OGRODZENIE ELEKTRYCZNE!!! www.canagri.pl UWAGA - OGRODZENIE ELEKTRYCZNE!!! www.canagri.pl OGRODZENIA ELEKTRYCZNE 17 18 Napinacz drutu / taśmy 1 2 Elektryzator sieciowy lub bateryjny Kabel uziemiający

Bardziej szczegółowo

Systemy przeładunkowe wszystko z jednej ręki

Systemy przeładunkowe wszystko z jednej ręki Systemy przeładunkowe wszystko z jednej ręki Pomosty przeładunkowe, rampy przeładunkowe, śluzy, rękawy uszczelniające, systemy bramowe, akcesoria Jakość ma nowe imię Kompetencje z jednej ręki Utworzona

Bardziej szczegółowo