Camshelving. Łatwe do utrzymania w czystości. Mocne, Trwałe, Stabilne. Łatwe do ustawienia i wyregulowania. Nierdzewne

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Camshelving. Łatwe do utrzymania w czystości. Mocne, Trwałe, Stabilne. Łatwe do ustawienia i wyregulowania. Nierdzewne"

Transkrypt

1 Camshelving Łatwe do utrzymania w czystości Mocne, Trwałe, Stabilne Łatwe do ustawienia i wyregulowania Nierdzewne

2 Łatwo Je Utrzymać W Czystości System regałów Camshelving stanowi przełom w przechowywaniu żywności w każdym otoczeniu, suchym lub wilgotnym. Camshelving to najbardziej higieniczny system na rynku, najłatwiejszy do utrzymania w czystości i regulacji. Gładkie półki z polipropylenu wystarczy wytrzeć do czysta, a poszczególne komponenty można zmywać w zmywarce mechanicznej. Mocne, Trwałe, Stabilne Słupki i poprzeczki są wykonane z rdzenia stalowego w grubej okładzinie z tworzywa. Dzięki temu regały Camshelving są mocne, trwałe i dają się łatwo zmywać. Łatwo Je Wyregulować I Ustawić System Camshelving opiera się na czterech łatwych w użyciu i montażu częściach. Każda z nich jest dostępna w wielu rozmiarach, co umożliwia projektowanie rozmaitych układów półek, pasujących do pomieszczeń dowolnej wielkości. Nierdzewne Poprzeczki i słupki regałów Camshelving mają wieczystą gwarancję na rdzewienie i korozję. Nadaje się idealnie do chłodni i zamrażalni komorowych, ponieważ wytrzymuje niskie temperatury do -38oC. Nie mają spawów i są nierdzewne, można je więc stosować w wilgotnych pomieszczeniach. ŁATWOŚĆ UTRZYMANIA CZYSTOŚCI ŁATWE DO MONTAŻU I REGULACJI Do spiżarni sanitarnych Półki łatwo się wyjmuje i można je myć w zmywarkach mechanicznych. Gładką powierzchnię z polipropylenu można szybko wytrzeć do czysta. Szybko i łatwo można usuwać rozlewy, zmniejszając ryzyko wzajemnego zanieczyszczenia potraw. Półki Camshelving nie mają spawów ani szczelin, do których mogłyby się dostawać płyny i brud. Technologia jonów srebra hamuje wzrost pleśni, grzybów i bakterii. Osłona Camguard działa w sposób ciągły, nie dopuszczając do namnażania mikroorganizmów pomiędzy zmywaniami. Wszystkie półki są nasycone preparatem przeciwbakteryjnym Camguard, który nie ulega zdrapaniu, zmyciu ani zużyciu. Dowolne konfiguracje i rozmiary pasujące do każdego pomieszczenia Można oszczędnie zabudować dowolną przestrzeń. Montaż trwa zaledwie kilka minut, wymaga tylko młotka z miękkiego materiału. Półki można regulować w odstępach co 100 мм bez demontażu całego stelaża. Dwa stelaże można połączyć, montując półki naprzemiennie na różnych wysokościach, aby uzyskać maksymalną elastyczność magazynowania. Złącza narożne łączą stelaże pod kątem 90 lub w kształcie litery U. LICZBA WYSOKOŚĆ ROZSTAW WCZEPÓW SŁUPKA WCZEPÓW NA SŁUPKU Stacjonarny 1400 мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм 16 Ruchomy 990 мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм 15 Półki można umieszczać z otwartej strony w skrzynkach Camrack OETR314 i zmywać w komercyjnych zmywarkach. ŁATWE DO MONTAŻU! Poprzeczki łatwo wpasowują się w gniazda.

3 3w w w. c a m b r o. c o m Mocne I Trwałe Słupki i poprzeczki jako elementy nośne są skonstruowane z rdzenia stalowego i pokryte grubą zewnętrzną warstwą polipropylenu. Wewnętrzny rdzeń stalowy zapewnia, że półki Camshelving są mocne, trwałe i stabilne. Gruba zewnętrzna powierzchnia z polipropylenu nie odpryskuje, nie łamie się ani nie koroduje. Złącza słupków zapewniają doskonałą stabilizację poprzeczną. * Złącza narożnikowe zaleca się montować do poprzeczek długości najwyżej 1200 мм. ** Podstawy izolujące od podłogi stosuje się tylko na dolnych półkach. Zalecane do stelaży długości co najmniej 1400 мм. Ze względu na nośność kółek, maksymalne obciążenie całej jednostki ruchomej Camshelving wynosi 340 kg. Nierdzewne Do wszelkich pomieszczeń mokrych lub suchych Półki Camshelving są nierdzewne, ponieważ nie posiadają spawów i obnażonego metalu. Bezpieczne do -38 C, dzięki czemu są idealne do mroźni, chłodni, wszelkich pomieszczeń suchych, mokrych lub wilgotnych. Nawet słona woda ani morskie powietrze nie skoroduje półek Camshelving. Nośność: jednostki stacjonarne i ruchome Sucha spiżarnia DŁUGOŚĆ POPRZECZKI Jeden element NOŚNOŚĆ POJEDYNCZEJ PÓŁKI 600 мм do 1200 мм 200 Kg 800 Kg 1300 мм do 1700 мм 150 Kg 600 Kg Narożnik* 600 мм do 1200 мм 180 Kg 720 Kg Stojak izolujący od podłogi** 1300 мм do 1700 мм 454 Kg Nośność: Jednostki ruchome NOŚNOŚĆ JEDNOSTEK Z 4 PÓŁKAMI PRODUKT Regał ruchoma OBCIĄŻENIE CAŁKOWITE JEDNOSTKI RUCHOMEJ 340 Kg Chłodnia KOMPONENTY REGAŁÓW CAMSHELVING: Bezpieczne przechowywanie i transport żywności Regały Camshelving są chronione patentem EU nr A2. Nadaje się do zmywarek mechanicznych oprócz części ruchomych. white Odpowiednie do produktów żywnościowych Nie zawiera kadmu Polipropylen jest surowcem wtórnym Płyty półek Camshelving zawierają środek antybakteryjny CamguardÆ, w którym zastosowano jony srebra, aby zwalczać pleśnie, grzyby i bakterie, które mogą powodować nieprzyjemny zapach, plamy i psucie się produktów. Camguard zwalcza namnażanie mikroorganizmów w okresach pomiędzy regularnymi zmywaniami. Camguard nie chroni przed bakteriami chorobotwórczymi.

4 Komponenty Camshelving jest systemem modularnym, pozwalającym swobodnie montować półki w pomieszczeniach o dowolnej wielkości. Kluczowe komponenty, takie jak słupki, złącza, poprzeczki i płyty półek są dostępne w wielu rozmiarach. Można je łatwo konfigurować tak aby najlepiej Poprzeczki wykorzystać przestrzeń magazynową. Pomysłowo skonstruowane elementy takie jak wspólne dla dwóch półek słupki i złącza narożne upraszczają montaż i zwiększają pojemność magazynu. Złącza do słupków Szerokość stelaża wyznacza rozstaw złączy między dwoma słupkami. Są one wykonane z polipropylenu i zapewniają doskonałą stabilność poprzeczną. Poprzeczki mają stalowy rdzeń i polipropylenową powierzchnię zewnętrzną dla zapewnienia siły i trwałości. Górne 4 Poprzeczki wsuwa się do wczepów na słupkach. Do zbudowania jednej półki potrzebne są dwie poprzeczki, które określają jej długość. Blaty półek Dolne Zestaw słupków Zawiera dwa słupki oraz jedno górne i jedno dolne złącze między słupkami. Blaty półek są wykonane z polipropylenu. Nadają się do zmywarek mechanicznych. Jednolite Wentylowane Jednolite Wentylowane Zestaw półek Zawiera dwie poprzeczki i dwie półki dopasowane do długości poprzeczek. Słupki do ruchomych stelaży Camshelving Do stelaży ruchomych Camshelving trzeba stosować specjalne słupki. Słupek do regału ruchomego Regał ruchomy Słupki dla jednostek stacjonarnych Słupki mają stalowy rdzeń i polipropylenową powierzchnię zewnętrzną dla zapewnienia siły i trwałości. Słupki decydują o wysokości stelaża i są mierzone wraz ze stopą poziomującą wysuniętą na maksymalną długość. Słupki dla jednostek stacjonarnych Regał stacjonarny Kółka do jednostek ruchomych Camshelving Do przechowywania produktów suchych, do zamrażarek, chłodziarek i pomieszczeń wilgotnych.

5 5w w w. c a m b r o. c o m Maksymalne Wykorzystanie Przestrzeni Półki Camshelving można kupować jako początkowe lub dostawne, co ułatwia zamawianie i montaż. Jednostki początkowe Dostępne jednostki stacjonarne i ruchome. Komponenty półek Camshelving można łączyć w jednolite zestawy o szerokim zakresie rozmiarów. Regał początkowy Regał początkowy Regał dodatkowy Regały dodatkowe Podczas rozbudowy, poprzeczki dostawiane do regału podstawowego mają wspólny z nim słupek środkowy. Dzięki temu do każdego kolejnego regału dostawianego potrzebne są tylko dwa dodatkowe słupki zamiast czterech. Upraszcza to montaż i zmniejsza koszty bez straty nośności. Regał początkowy Jednostki narożne i w kształcie U Złącza narożnikowe umożliwiają dostawianie jednostek narożnych i w kształcie U. Półki Poprzeczki są wciskane w złącza narożnikowe tak samo jak w zaczepy na słupkach. Regał narożny Zestaw złączy kątowych Mocują stelaż podstawowy do drugiego stelaża pod kątem 90 lub w kształcie litery U. Do każdej półki potrzebny jest zestaw złączy kątowych. Regał podstawowy Regał podstawowy * Złącza narożnikowe zaleca się do poprzeczek długości najwyżej 1200 мм; są one chronione patentem U.S. D498,664S. Stojak ładunkowy Zwiększa nośność dolnej półki do 454 kg. Zalecane do stelaży długości co najmniej 1400 мм. * Podstawy izolujące od podłogi są chronione patentem U.S. 6,981,454B2. Płotki Zapobiegają wypadaniu obiektów z półek. Idealne do półek ruchomych. Jednostki ruchome Ruchome jednostki Camshelving buduje się używając specjalnych słupków do wózków oraz montując do nich kółka. Jednostki ruchome nie mogą służyć jako wózki do transportu. Kółka sprzedawane oddzielnie. Regał ruchomy pokazany z dodatkową barierką. Stopa sejsmiczna Służy do mocowania słupka do podłogi dla zwiększenia stabilności podstawy. Śruby nie są dołączone. Mocowanie do ściany Mocuje jednostkę do ściany dla bezpieczeństwa. Śruby nie są dołączone. Zawieszka informacyjna Łatwa do mocowania na poprzeczkach służy do identyfikacji przechowywanych przedmiotów. Wykonana z PCV. W komplecie 12 etykiet HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point, normatyw bezpieczeństwa żywności) Zderzak Pierścieniowy Chroni słupki i kółka. Zderzak 90 мм.

6 Wymiary Podstawy Camshelving całkowitej szerokości jednostki, łącznie ze słupkami. Poniższe wykresy służą do rozrysowania rzutu poziomego przestrzeni magazynowej. Można również za ich pomocą określić łączną powierzchnię półek. Podane długości poprzeczek odnoszą się do zewnętrznej czyli całkowitej szerokości jednostki, łącznie ze słupkami. Szerokości całkowite jednostek podstawowych, dodatkowych, pośrednich i narożnych nieco się różnią. Te różnice są przedstawione poniżej. 6 Regał podstawowy Regał narożny Stosuje się jeden zestaw złączy narożnych dla każdej półki. Długość całkowita Regał podstawowy Regał dodatkowy Wspólny słupek regału podstawowego i dostawionego. Regał podstawowy Długość całkowita Regał dodatkowy + dostawiona Głębokość całkowita Długość całkowita Regał narożny Długość całkowita Regał dodatkowy Regał podstawowy Głębokość całkowita DŁUGOŚĆ DŁUGOŚĆ DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA CAŁKOWITA CAŁKOWITA JEDNOSTKI JEDNOSTKI JEDNOSTKI PODSTAWOWEJ + JEDNOSTKA PODSTAWOWEJ DOSTAWIONEJ DOSTAWIONEJ 600 мм 680 мм 635 мм 1315 мм 700 мм 780 мм 735 мм 1515 мм 800 мм 880 мм 835 мм 1715 мм 900 мм 980 мм 935 мм 1915 мм 1000 мм 1080 мм 1035 мм 2115 мм 1100 мм 1180 мм 1135 мм 2315 мм 1200 мм 1280 мм 1235 мм 2515 мм 1300 мм 1380 мм 1335 мм 2715 мм 1400 мм 1480 мм 1435 мм 2915 мм 1500 мм 1580 мм 1535 мм 3115 мм 1600 мм 1680 мм 1635 мм 3315 мм 1700 мм 1780 мм 1735 мм 3515 мм DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA JEDNOSTKA JEDNOSTKI NAROŻNEJ JEDNOSTKI POPRZECZNEJ 600 мм 655 мм 630 мм 700 мм 755 мм 730 мм 800 мм 855 мм 830 мм 900 мм 955 мм 930 мм 1000 мм 1055 мм 1030 мм 1100 мм 1155 мм 1130 мм 1200 мм 1255 мм 1230 мм Regał poprzeczny Stosuje się dwa zestawy złączy narożnych, po jednym po każdej stronie półki. Regał podstawowy Głębokość całkowita Złącza narożnikowe Długość całkowita Łącznik Regał podstawowy Głębokość całkowita Głębokość całkowita Rozstaw półek Wczepy do zakładania półek są rozmieszczone co 100 мм. 184 mm 222 mm LICZBA WYSOKOŚĆ ROZSTAW WCZEPÓW SŁUPKA WCZEPÓW NA SŁUPKU Stacjonarny 1400 мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм 18 Ruchomy 990 мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм мм 100 мм 16

7 7w w w. c a m b r o. c o m Zestawy Słupków Stacjonarnych WYSOKOŚĆ 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм 1400 мм KOD MSPK30140 MSPK40140 MSPK50140 MSPK мм KOD MSPK30150 MSPK40150 MSPK50150 MSPK60150 KOD MSPK30160 MSPK40160 MSPK50160 MSPK мм KOD MSPK30170 MSPK40170 MSPK50170 MSPK мм KOD MSPK30180 MSPK40180 MSPK50180 MSPK мм Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: biały cętkowany (490). Podstawy Izolujące Od Podłogi WYSOKOŚĆ 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм 165 мм KOD MSDS30 MSDS40 MSDS50 MSDS60 Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: biały cętkowany (490). Akcesoria Stopa sejsmiczna Zamocowanie do ściany Złącza narożne Etykieta 152 мм Etykieta 76 мм KOD CSEQ3 CSWF MSCC CSID CSID3 OPIS Stopa sejsmiczna Zamocowanie do ściany 90 lewy i prawy Etykieta 152 мм Etykieta 76 мм KOLOR srebrny srebrny biały cętkowany (490) biały przezroczysty biały przezroczysty WYMIARY D x S x W 102 x 83 x 59 мм 238 x 48 x 73 мм 25 x 152 мм 25 x 76 мм IL. W OP. 4 szt. 4 szt. 1 zestaw dwuczęściowy 12 szt. 12 szt.

8 Zestawy Półek Jednolitych DŁUGOŚĆ 600 мм 700 мм 800 мм 900 мм 1000 мм 1100 мм 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм KOD MS3060SK MS3070SK MS3080SK MS3090SK MS30100SK MS30110SK KOD MS4060SK MS4070SK MS4080SK MS4090SK MS40100SK MS40110SK KOD MS5060SK MS5070SK MS5080SK MS5090SK MS50100SK MS50110SK KOD MS6060SK MS6070SK MS6080SK MS6090SK MS60100SK MS60110SK 8 DŁUGOŚĆ 1200 мм 1300 мм 1400 мм 1500 мм 1600 мм 1700 мм 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм KOD MS30120SK MS30130SK MS30140SK MS30150SK MS30160SK MS30170SK KOD MS40120SK MS40130SK MS40140SK MS40150SK MS40160SK MS40170SK KOD MS50120SK MS50130SK MS50140SK MS50150SK MS50160SK MS50170SK KOD MS60120SK MS60130SK MS60140SK MS60150SK MS60160SK MS60170SK Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: biały cętkowany (490). Zestawy Półek Wentylowanych DŁUGOŚĆ 600 мм 700 мм 800 мм 900 мм 1000 мм 1100 мм 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм KOD MS3060VK MS3070VK MS3080VK MS3090VK MS30100VK MS30110VK KOD MS4060VK MS4070VK MS4080VK MS4090VK MS40100VK MS40110VK KOD MS5060VK MS5070VK MS5080VK MS5090VK MS50100VK MS50110VK KOD MS6060VK MS6070VK MS6080VK MS6090VK MS60100VK MS60110VK DŁUGOŚĆ 1200 мм 1300 мм 1400 мм 1500 мм 1600 мм 1700 мм 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм KOD MS30120VK MS30130VK MS30140VK MS30150VK MS30160VK MS30170VK KOD MS40120VK MS40130VK MS40140VK MS40150VK MS40160VK MS40170VK KOD MS50120VK MS50130VK MS50140VK MS50150VK MS50160VK MS50170VK KOD MS60120VK MS60130VK MS60140VK MS60150VK MS60160VK MS60170VK Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: biały cętkowany (490).

9 Regały Wentylowane 400 мм Głębokości Każdy Regał Wentylowany Zawiera 2 Zestawy Słupków i 4 Zestawy Półek. 400 мм 24" 36" (915 mm) 36" 42" (915 (1070 mm) mm) 36" 42" (915 48" (1070 mm) (1220 mm) mm) 30" 36" (915 42" 48" (1070 mm) 54" (1220 (1380 mm) mm) mm) 36" 42" (915 ( " mm) 54" (1220 mm) ( " mm) (1530 mm) mm) 42" 48" (1070 ( " mm) ( " mm) 72" (1530 mm) (1830 mm) mm) 48" 54" (1220 ( " mm) ( " mm) (1830 mm) mm) 54" 60" (1380 ( " mm) (1830 mm) mm) 60" 72" (1530 (1830 mm) mm) 72" (1830 mm) WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм KOD MSU44917PKG MSU441017PKG MSU441117PKG MSU441317PKG MSU441517PKG KOD MSU44918PKG MSU441018PKG MSU441118PKG MSU441318PKG MSU441518PKG Ilość w opakowaniu: 6 Kolor: biały cętkowany (490). Regały Dodatkowe Wentylowane 400 мм Głębokości Każdy Regał Wentylowany Zawiera 1 Zestaw Słupków i 4 Zestawy Półek. 9w w w. c a m b r o. c o m 400 мм 24" 36" (915 mm) 36" 42" (915 (1070 mm) mm) 36" 42" (915 48" (1070 mm) (1220 mm) mm) 30" 36" (915 42" 48" (1070 mm) 54" (1220 (1380 mm) mm) mm) 36" 42" (915 ( " mm) 54" (1220 mm) ( " mm) (1530 mm) mm) 42" 48" (1070 ( " mm) ( " mm) 72" (1530 mm) (1830 mm) mm) 48" 54" (1220 ( " mm) ( " mm) (1830 mm) mm) 54" 60" (1380 ( " mm) (1830 mm) mm) 60" 72" (1530 (1830 mm) mm) 72" (1830 mm) WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм KOD MSA44917PKG MSA441017PKG MSA441117PKG MSA441317PKG MSA441517PKG KOD MSA44918PKG MSA441018PKG MSA441118PKG MSA441318PKG MSA441518PKG Ilość w opakowaniu: 5 Kolor: biały cętkowany (490). Regały Wentylowane 500 мм Głębokości Każdy Regał Początkowy Zawiera 2 Zestawy Słupków i 4 Zestawy Półek. 500 мм 28.25" (565 mm) 28.25" 34.25" (565 (870 mm) mm) 28.25" 34.25" 40.25" (565 (870 (1025 mm) mm) mm) 28.25" 34.25" 40.25" ( " (870 mm) (1025 mm) (1175 mm) mm) 28.25" 34.25" ( " 46.25" mm) ( " (1025 mm) (1175 mm) (1330 mm) mm) 34.25" 40.25" ( " mm) ( " ( " mm) (1330 mm) (1480 mm) mm) 40.25" 46.25" ( " mm) ( " 70.25" (1330 mm) (1480 (1790 mm) mm) mm) 46.25" ( " 58.25" mm) 70.25" (1330 (1480 mm) (1790 mm) mm) 52.25" ( " 70.25" mm) (1480 (1790 mm) mm) 58.25" 70.25" (1480(1790 mm) mm) 70.25" (1790 mm) WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм KOD MSU45917PKG MSU451017PKG MSU451117PKG MSU451317PKG MSU451517PKG KOD MSU45918PKG MSU451018PKG MSU451118PKG MSU451318PKG MSU451518PKG Ilość w opakowaniu: 6 Kolor: biały cętkowany (490). Regały Dodatkowe Wentylowane 500 мм Głębokości Każdy Regał Wentylowany Zawiera 1 Zestaw Słupków i 4 Zestawy Półek. 500 мм 28.25" (565 mm) 28.25" 34.25" (565 (870 mm) mm) 28.25" 34.25" 40.25" (565 (870 (1025 mm) mm) mm) 28.25" 34.25" 40.25" ( " (870 mm) (1025 mm) (1175 mm) mm) 28.25" 34.25" ( " 46.25" mm) ( " (1025 mm) (1175 mm) (1330 mm) mm) 34.25" 40.25" ( " mm) ( " ( " mm) (1330 mm) (1480 mm) mm) 40.25" 46.25" ( " mm) ( " 70.25" (1330 mm) (1480 (1790 mm) mm) mm) 46.25" ( " 58.25" mm) 70.25" (1330 (1480 mm) (1790 mm) mm) 52.25" ( " 70.25" mm) (1480 (1790 mm) mm) 58.25" 70.25" (1480(1790 mm) mm) 70.25" (1790 mm) WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм KOD MSA45917PKG MSA451017PKG MSA451117PKG MSA451317PKG MSA451517PKG KOD MSA45918PKG MSA451018PKG MSA451118PKG MSA451318PKG MSA451518PKG Ilość w opakowaniu: 5 * Na rysunkach podano wymiary rzeczywiste. Kolor: biały cętkowany (490).

10 Regały Wentylowane 600 мм Głębokości Każdy Regał Początkowy Zawiera 2 Zestawy Słupków i 4 Zestawy Półek. 600 мм 24" 24" 30" 36" (915 mm) 24" 30" 36" (915 42" mm) (1070 mm) 36" 42" (915 ( " mm) (1220 mm) mm) 30" 36" (915 42" 48" mm) (1070 ( " mm) (1380 mm) mm) 36" 42" (915(1070 mm) 48" 54" (1220 mm) ( " mm) mm) (1530 mm) 42" 48" (1070 ( " mm) 60" (1380 mm) ( " mm) mm) (1830 mm) 48" 54" (1220 (1380 mm) 60" 72" mm) (1530 (1830 mm) mm) 54" ( " (1530 mm) 72" mm) (1830 mm) 60" ( " (1830 mm) mm) 72" (1830 mm) 10 WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм Ilość w opakowaniu: 6 Kolor: biały cętkowany (490). Regały Dodatkowe Wentylowane 600 мм Głębokości Każdy Regał Wentylowany Zawiera 1 Zestaw Słupków i 4 Zestawy Półek. Ilość w opakowaniu: 5 * Na rysunkach podano wymiary rzeczywiste. Kolor: biały cętkowany (490). SYSTEM PŁOTKÓW DO CAMSHELVING PŁOTEK Pojedynczy płotek wzdłużny 24" KOD MSU46917PKG MSU461017PKG MSU461117PKG MSU461317PKG MSU461517PKG KOD MSU46918PKG MSU461018PKG MSU461118PKG MSU461318PKG MSU461518PKG 600 мм PASUJE 36" (915 mm) 36" (915 42" mm) (1070 mm) 36" 42" (915 ( " mm) (1220 mm) mm) 36" (915 42" 48" (1070 mm) ( " mm) (1380 mm) 36" 42" (915( " mm) 54" (1220 (1380 mm) 60" mm) (1530 mm) 42" 48" (1070 ( " mm) 60" (1380 mm) ( " mm) mm) (1830 mm) 48" 54" (1220 ( " mm) 72" (1530 mm) (1830 mm) mm) 54" ( " (1530 mm) 72" (1830 mm) mm) WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 900 мм 1000 мм 1100 мм 1300 мм 1500 мм 1700 мм 1800 мм 30" DO POPRZECZKI 600 мм 700 мм 800 мм 900 мм 1000 мм 1100 мм KOD MSFT602 MSFT702 MSFT802 MSFT902 MSFT1002 MSFT1102 WSPORNIKI PRĘTY " ( " (1830 mm) mm) KOD MSA46917PKG MSA461017PKG MSA461117PKG MSA461317PKG MSA461517PKG KOD MSA46918PKG MSA461018PKG MSA461118PKG MSA461318PKG MSA461518PKG 72" (1830 mm) 10 cm PASUJE DO POPRZECZKI 1200 мм 1300 мм 1400 мм 1500 мм 1600 мм 1700 мм KOD MSFT1202 MSFT1302 MSFT1402 MSFT1502 MSFT1602 MSFT1702 WSPORNIKI PRĘTY PŁOTEK Podwójny płotek wzdłużny 5 cm PASUJE DO POPRZECZKI 600 мм 700 мм 800 мм 900 мм 1000 мм 1100 мм KOD MSFT601 MSFT701 MSFT801 MSFT901 MSFT1001 MSFT1101 WSPORNIKI PRĘTY PASUJE DO POPRZECZKI 1200 мм 1300 мм 1400 мм 1500 мм 1600 мм 1700 мм KOD MSFT1201 MSFT1301 MSFT1401 MSFT1501 MSFT1601 MSFT1701 WSPORNIKI PRĘTY PŁOTEK PASUJE DO POPRZECZKI 300 мм 400 мм 500 мм 600 мм Płotek końcowy KOD MSFE30 MSFE40 MSFE50 MSFE60 WSPORNIKI PRĘTY Kolor: biały cętkowany (490).

11 Zestawy Słupków Ruchomych WYSOKOŚĆ Z KÓŁKAMI 400 мм 500 мм 600 мм KOD MSPRK4097 MSPRK5097 MSPRK мм KOD MSPRK40147 MSPRK50147 MSPRK мм KOD MSPRK40157 MSPRK50157 MSPRK мм KOD MSPRK40167 MSPRK50167 MSPRK мм KOD MSPRK40177 MSPRK50177 MSPRK мм Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: biały cętkowany (490). * Kółka nie należą do zestawu i trzeba je zamawiać oddzielnie. 11 Ruchome Regały Wentylowane Każdy Ruchomy Regał Wentylowany Zawiera 2 Zestawy Słupków Ruchomych, 4 Zestawy Półek Wentylowanych I 4 Kółka MSCTL. 400 мм 500 мм w w w. c a m b r o. c o m WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 1100 мм 1300 мм WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 1100 мм 1300 мм 1690 мм 1790 мм KOD MSUR441116PK MSUR441316PK KOD MSUR441117PK MSUR441317PK 1690 мм 1790 мм KOD MSUR451116PK MSUR451316PK KOD MSUR451117PK MSUR451317PK Ilość w opakowaniu: 8 Kolor: biały cętkowany (490). Ilość w opakowaniu: 8 Kolor: biały cętkowany (490). 600 мм WYSOKOŚĆ DŁUGOŚĆ 1100 мм 1300 мм 1690 мм 1790 мм KOD MSUR461116PK MSUR461316PK KOD MSUR461117PK MSUR461317PK Kółko 1690 мм Ilość w opakowaniu: 2 ŚREDNICA KOD 127 мм MSCTL Kółka z blokadą (MSTCL) Obracają się wokół osi pionowej, z hamulcem, do regałów ruchomych. Włączenie hamulca zatrzymuje ruch i blokuje kółko. Ilość w opakowaniu: 8 Kolor: biały cętkowany (490).

12 Półki Ścienne Camshelving I Przedłużacze Do Półek Storesafe Półki ścienne Zwiększają przestrzeń magazynową w kuchniach, nad stanowiskami roboczymi i zlewami. Zawierają praktycznie niezniszczalne wsporniki o nośności do 68 kg na jedną półkę. Trwały polipropylen znosi temperatury do 88 C, nie rdzewieje i nie koroduje. Szyny z zatrzaskami pozwalają łatwo wyjmować i wkładać półki do zmywania. Tylna krawędź wys. 5 см i przednia krawędź szkutnicza zapobiega rozlewom i wzajemnemu zanieczyszczaniu produktów żywnościowych. Przedłużacze półek Pozwalają przekształcić wolną ścianę w funkcjonalną przestrzeń magazynową. Można stosować z półkami ściennymi Camshelving lub bez nich. Podpórki kołkowe znoszą temperatury do 88 C, nie rdzewieją i nie korodują. Kolor półek ściennych: nakrapiany szary (480). Kolor przedłużonej listwy do kołków: czarny (110). Zestawy półek ściennych są chronione patentami U.S. D 508,646S i D 512,867 S. KOMPONENTY 12 Przedłużacze do półek w jednym kartonie obejmują: DŁUGOŚĆ LISTWY DO KOŁKÓW WSPORNIKI HAKI 91 см см KOD CSWS1436SK CSWS1448SK CSWS1436VK CSWS1448VK OPIS 91 см półka ścienna jednolita 122 см półka ścienna jednolita 91 см półka ścienna wentylowana 122 см półka ścienna wentylowana WYMIARY ZEWNĘTRZNE 91 D x 36 S x 34 W см 122 D x 36 S x 34 W см 91 D x 36 S x 34 W см 122 D x 36 S x 34 W см KOSZ KG (M 3 ) 4,6 (0,04) 5,7 (0,05) 4,4 (0,04) 5,3 (0,05) Ilość w opakowaniu: 1 KOD CSWS1836SK CSWS1848SK OPIS 91 см półka ścienna jednolita 122 см półka ścienna jednolita WYMIARY ZEWNĘTRZNE 91 D x 46 S x 34 W см 122 D x 46 S x 34 W см KOSZ KG (M 3 ) 5,34 (0,044) 6,56 (0,058) Ilość w opakowaniu: 1 KOD CSWS36EK CSWS48EK OPIS 91 см przedłużacz półki 122 см przedłużacz półki WYMIARY ZEWNĘTRZNE 90 D x 5 S x 39 W см 121 D x 5 S x 39 W см KOSZ KG (M 3 ) 2,9 (0,01) 3,9 (0,01) Ilość w opakowaniu: 1

13 Przegródki Do Pojemników Dla Camshelving Stwarza dostosowaną do potrzeb jednostkę magazynową, mieszczącą rozmaite produkty różnych rozmiarów na jednym regale Camshelving. Układy kątowe i proste pozwalają umieszczać pojemniki i pudła z żywnością w linii prostej lub po kątem dla bardziej ergonomicznego dostępu. Separatory pasują do regałów Camshelving szerokości 600 мм i zapewniają nośność do 91 kg na jedną półkę. Separatory na przedniej krawędzi półki zapobiegają zsuwaniu się pojemników. Separatory pozwalają zmieścić pojemniki dowolnej wielkości, od GN 1/1 do GN 1/9. 13 KOD OPIS KOSZ (M 3 ) CSDBA Separator kątowy 0,904 (0,003) CSDBS Separator prosty 0,904 (0,003) Ilość w opakowaniu: 4 Kolor: szary cętkowany (480). Z separatorami można stosować pudła 30,5 см x 46 см z przesuwnymi pokrywami dla higienicznego przechowywania żywności. w w w. c a m b r o. c o m Kosze Camracks pasują do separatorów, tworząc stanowisko do przechowywania naczyń przeznaczonych do zmywania i suszenia. Skrzynka Ślizgowa Na Tace Do Camshelving Mieści blachy 46 x 66 см. Wykonana z aluminium bezpiecznego do użytku w chłodziarkach i zamrażarkach. Pasuje do standardowych jednostek Camshelving o szerokości 600 мм, długości od 600 мм. KOD WYMIARY KOSZ KG (M 3 ) CSTSR 52,71 x 59,05 x 51,44 см 6,82(0,16) Ilość w opakowaniu: 1 Kolor: nakrapiany szary (480).

14 Ciasno Upakowane Regały Camshelving Ciasno upakowane regały Camshelving maksymalizują przestrzeń magazynową eliminują przejścia między regałami i wykorzystując całe dostępne miejsce. Idealne w przypadku ograniczonej powierzchni magazynowej lub potrzeby wykorzystania miejsca bardziej efektywnie. System prowadnic na podłodze umożliwia łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Ciężkie ładunki przesuwają się bezpiecznie po prowadnicach wyniesionych ponad podłogę. black white black white KOMPONENTY Pojemność magazynu zwiększona nawet o 40% 14 Szyny Szynę mocuje się pod spodem do jednostki stacjonarnej Camshelving. Nie trzeba wiercić w podłodze otworów na śruby mocujące. Ergonomiczny dostęp do przechowywanych produktów Otwarty korytarz 76 do 91 см daje łatwy dostęp do produktów na półkach. Zestaw szyn zaprojektowany został aby ułatwić dostęp do produktów. Wypukła szyna Jednostki ruchome łatwo i gładko przesuwają się na wypukłej szynie. Nie gromadzi brudu i jest łatwa do czyszczenia. Jednostki ruchome z dużym obciążeniem przesuwają się bezproblemowo po szynach. Łatwe i pewne przesuwanie Wyżłobione kółka toczą się swobodnie i pewnie na wypukłej szynie. Mogą być używane na każdej powierzchni także na kafelkach i pofalowanych podłogach. Łatwe do zmywania Camshelving jest najbardziej higienicznym z dostępnych upakowanych systemów magazynowych. Wypukła szyna nie gromadzi brudu i łatwo ją oczyścić. Aluminiowa szyna i mocowania ze stali nierdzewnej są odporne na korozję. Półki można łatwo wycierać do czysta lub wyjmować i myć w mechanicznych zmywarkach.

15 Komponenty systemu Łatwość zamawiania Łatwo je skonfigurować i zmontować Jednostki stacjonarne kotwiczą system. Jednostki ruchome z zastrzeżonymi kółkami do zastosowań gęsto upakowanych są dostępne z półkami wentylowanymi i pełnymi. Regały ruchome można zamawiać jako wygodne jednostki początkowe lub jako zbudowane na zamówienie z zestawów słupków ruchomych, półek i kółek do zastosowań gęstego upakowania Camshelving.* Zestawy wypukłych prowadnic są dostarczane ze wszystkimi mocowaniami niezbędnymi do montażu. * Komponenty do budowania regałów Camshelving na zamówienie można zobaczyć na s. 8 i Zmierz pomieszczenie i określ swoje potrzeby. Prowadnice można dostawiać do siebie, aby zbudować regał o pożądanej długości.** 2. Wybierz wielkość jednostki początkowej. Posiadane jednostki stacjonarne Camshelving można przystosować i wykorzystać do zakotwiczenia regałów. 3. Wybierz mobilne jednostki początkowe gęstego upakowania lub zbuduj zestaw dostosowany do swoich potrzeb. 4. Na jednej długości prowadnicy można umieszczać jednostki stacjonarne i ruchome różnej szerokości. ** Zaleca się stosować jednostki stacjonarne co 4,6 m prowadnicy, aby bardziej ustabilizować system. 15 A. Jednostki stacjonarne A D B B B A w w w. c a m b r o. c o m B. Jednostki ruchome C. Prowadnica D. Aktywne przejście C Jednostki ruchome mają po cztery dopasowane kółka. Jednostki ruchome Camshelving mają nośność całkowitą 340 kg. Do oszczędzających powierzchnię magazynową regałów Camshelving zaleca się stosowanie płotków. Wszystkie potrzebne element mocujące są dołączone do zestawu szyn. KOD OPIS WYMIARY KG (M 3 ) Zestawy szyn CSHDTK10 3,05 m zestaw szyn do 3 jednostek ruchomych 3050 мм 10,64 (0,010) CSHDTK12 3,66 m zestaw szyn do 4 jednostek ruchomych 3660 мм 12,37 (0,011) CSHDTK145 4,42 m zestaw szyn do 5 jednostek ruchomych 4420 мм 14,69 (0,013) Ruchome Wentylowane Jednostki Początkowe MSHD46917PK Jednostka ruchoma z 4 półkami 600 x 900 x 1790 мм 41,00 (0,238) MSHD461017PK Jednostka ruchoma z 4 półkami 600 x 1000 x 1790 мм 43,50 (0,238) MSHD461117PK Jednostka ruchoma z 4 półkami 600 x 1100 x 1790 мм 45,50 (0,238) MSHD461217PK Jednostka ruchoma z 4 półkami 600 x 1200 x 1790 мм 47,50 (0,316) Ruchome Jednostki Początkowe MSHD46917SP Jednostka ruchoma z 4 półkami pełnymi 600 x 900 x 1790 мм 42,00 (0,238) MSHD461017SP Jednostka ruchoma z 4 półkami pełnymi 600 x 1000 x 1790 мм 44,50 (0,238) MSHD461117SP Jednostka ruchoma z 4 półkami pełnymi 600 x 1100 x 1790 мм 46,50 (0,238) MSHD461217SP Jednostka ruchoma z 4 półkami pełnymi 600 x 1200 x 1790 мм 48,50 (0,316) Case Pack: 1 Kolor: Nakrapiany biały (490) Kolor Zestawów Szyn: (000) KOD OPIS IL. W OP. KG (M 3 ) Akcesoria CSHDDB Odbojnik na kółkach 4 0,91 (0,001) MSHDC Kółko metryczne do systemu gęsto 2 1,86 (0,005) upakowanego CSEQ3 Mocowanie do podłogi 4 0,649 (0,001) Kolor: Nakrapiany biały (490). Kolor Zestawów Szyn: (000). * Prowadnica może utrzymać jednostkę ruchomą szerokości do 600 мм.

16 Wejdź, aby wygrać miesięczny prezent Cambro! *Zeskanuj kod QR lub odwiedź *Szczegóły konkursu na stronie CAMBRO U.S.A. Telefon: (714) FAKS: (714) LITX12MSCSPOL C.E.L. Telefon: (31) FAKS: (31) I

black KOMPONENTY white black white

black KOMPONENTY white black white black KOMPONENTY white W y t r z y m a ł a T e c h n o l o g i a H i g i e n i c z n a K o n s t r u k c j a N i e z n i s z c z a l n e P ó ł k i black white CAMSHELVING SERII ELEMENTS T E C H N O L O

Bardziej szczegółowo

inteligentna konstrukcja wyjątkowe zalety znakomity produkt absolutna niezawodność

inteligentna konstrukcja wyjątkowe zalety znakomity produkt absolutna niezawodność inteligentna konstrukcja absolutna niezawodność wyjątkowe zalety znakomity produkt Camshelving Basics Innowacyjny projekt, niezawodność i wyjątkowe zalety to cechy wyróżniające najnowsze półki do gastronomii

Bardziej szczegółowo

systemy przechowywania

systemy przechowywania systemy przechowywania www.pollo-system.pl Modułowy system półek i regałów System półek i regałów fińskiej firmy Sovella jest alternatywą dla standardowego wyposażenia szafy czy garderoby, jak również

Bardziej szczegółowo

REGAŁY MODUŁOWE ALUMINIOWO-POLIETYLENOWE

REGAŁY MODUŁOWE ALUMINIOWO-POLIETYLENOWE REGAŁY MODUŁOWE ALUMINIOWO-POLIETYLENOWE Modułowy system regałów aluminiowo-polietylenowych przeznaczony do chłodni, mroźni czy magazynów żywności, idealny do ustawienia w pomieszczeniach o wysokich wymogach

Bardziej szczegółowo

REGAŁY I PÓŁKI NAŚCIENNE

REGAŁY I PÓŁKI NAŚCIENNE 1951 PRODUCENT MASZYN, URZĄDZEŃ I MEI DA GASTRONOMII 2011 REGAŁY I PÓŁKI NAŚCIENNE 2011 ozamet Sp. z o. o. 113 GRUPA REGAŁY I PÓŁKI NAŚCIENNE y i półki naścienne wykonywane są z wysokogatunkowej atestowanej

Bardziej szczegółowo

REGAŁY I SZAFY PRZEMYSŁOWE

REGAŁY I SZAFY PRZEMYSŁOWE REGAŁY I SZAFY PRZEMYSŁOWE Półki i szafy są niezbędne do utrzymania porządku w miejscu pracy. Oferujemy szeroką gamę produktów i grup produktowych niezbędnych do stworzenie funkcjonalnego systemu składowania.

Bardziej szczegółowo

KVARTAL System karniszowo - zasłonowy

KVARTAL System karniszowo - zasłonowy KVARTAL System karniszowo - zasłonowy DOBRZE WIEDZIEĆ Upewnij się, że wybrane przez Ciebie śruby/mocowania są odpowiednie do Twoich ścian/ sufitu. Można wykorzystać śruby/ mocowania z naszej serii FIXA.

Bardziej szczegółowo

wózki wózki kelnerskie wózki do pakowarek próżniowych wózki transportowe pojemniki na odpadki wózki z prowadnicami do pojemników GN wózki do tac

wózki wózki kelnerskie wózki do pakowarek próżniowych wózki transportowe pojemniki na odpadki wózki z prowadnicami do pojemników GN wózki do tac WÓZKI WÓZKI wózki kelnerskie wózki do pakowarek próżniowych wózki wózki transportowe pojemniki na odpadki wózki z ami do pojemników GN wózki do tac wózki do koszy do zmywarek MEBLE NIERDZEWNE, WÓZKI wózki

Bardziej szczegółowo

Załącznik 1 c Ścianki wystawiennicze budynek Filharmonii Szczecińskiej przy ul. Małopolskiej w Szczecinie

Załącznik 1 c Ścianki wystawiennicze budynek Filharmonii Szczecińskiej przy ul. Małopolskiej w Szczecinie Lp. Opis przedmiotu zamówienia Rysunek jm. Ilość 2 3 4 5 Ekspozytor 7 Pionowy, ścienny ekspozytor na czasopisma, katalogi i materiały reklamowe. Stelaż wykonany z profili stalowych : - zewnętrznych o przekroju

Bardziej szczegółowo

PL 218045 B1. MALCZEWSKI TOMASZ PROHANTRA, Stalowa Wola, PL 30.01.2012 BUP 03/12. TOMASZ MALCZEWSKI, Stalowa Wola, PL 30.09.

PL 218045 B1. MALCZEWSKI TOMASZ PROHANTRA, Stalowa Wola, PL 30.01.2012 BUP 03/12. TOMASZ MALCZEWSKI, Stalowa Wola, PL 30.09. PL 218045 B1 RZECZPOSPOLITA POLSKA (12) OPIS PATENTOWY (19) PL (11) 218045 (13) B1 (21) Numer zgłoszenia: 391863 (51) Int.Cl. A47B 43/00 (2006.01) A47B 47/00 (2006.01) Urząd Patentowy Rzeczypospolitej

Bardziej szczegółowo

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla 78 Stoły Wieszaki na kitle 79 Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Kontenery transportowe zamknięte 82 Kontenery transportowe z siatki Combicar

Bardziej szczegółowo

MAKSA Sp. Z o.o. Stary Gózd 46, 26-806 Stara Błotnica NIP 798-145-91-14, REGON 141764573

MAKSA Sp. Z o.o. Stary Gózd 46, 26-806 Stara Błotnica NIP 798-145-91-14, REGON 141764573 PROJEKT KONCEPCJI ADAPTACJI I ZAGOSPODAROWANIA ISTNIEJĄCYCH POMIESZCZEŃ W PAŁACU OSTROGSKICH W WARSZAWIE PRZY UL. OKÓLNIK NA POMIESZCZENIA MAGAZYNOWE, PROJEKT WYPOSAŻENIA MAGAZYNÓW SPECYFIKACJE. Pracownia:

Bardziej szczegółowo

TECHPRIM Piotr Kaczykowski ul. Letnia 11; 84-242 Luzino; fax: +48 58 7391294 tel. +48 608 638142 www.techprim.pl e-mail: techprim@techprim.

TECHPRIM Piotr Kaczykowski ul. Letnia 11; 84-242 Luzino; fax: +48 58 7391294 tel. +48 608 638142 www.techprim.pl e-mail: techprim@techprim. Listwy roleczkowe typu FIX str. 1 Listwy roleczkowe typu AUTOFIX str. 5 Szyny roleczkowe typu UNI str. 8 Szyny rolkowe typu COLLI str. 10 Szyny rolkowe do palet str. 11 Szyny rolkowe do palet o zwiększonej

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ C39/7 C39T C39/6 C39/8 WÓZKI NARZĘDZIOWE. Skrzynia narzędziowa z czterema szufladami. Wózki narzędziowe z 7 szufladami

NOWOŚĆ C39/7 C39T C39/6 C39/8 WÓZKI NARZĘDZIOWE. Skrzynia narzędziowa z czterema szufladami. Wózki narzędziowe z 7 szufladami C39/7 7x 1200 WÓZKI NARZĘDZIOWE Wózki narzędziowe z 7 szufladami Główne cechy charakterystyczne: 7 szuflad (588x367 mm) 5 szuflad o wysokości 70 mm 1 szuflada o wysokości 140 mm 1 szuflada o wysokości

Bardziej szczegółowo

Panel terminujący 1U do szafy RACK (100 par przewodów), kod: R9120345. Patch Panel 24 porty BNC (podwójne gniazdo), kod: R9120310

Panel terminujący 1U do szafy RACK (100 par przewodów), kod: R9120345. Patch Panel 24 porty BNC (podwójne gniazdo), kod: R9120310 Patch Panele FTP 24 porty, kat. 5e RJ-45, kod: R912031 24 porty kat. 5e RJ-45, uchwyt na kable, kod: R9120311 24 porty kat. 5e RJ-45 (kąt 45O), kod: R9120315, 24 porty kat.5e RJ-45, kod: R9120316 48 portów

Bardziej szczegółowo

RM System regałowy. Regały wolnostojące 318. Regały narożne 319. System regałowy przesuwny 322 RM SYSTEM REGAŁOWY. O firmie. Piece k-p.

RM System regałowy. Regały wolnostojące 318. Regały narożne 319. System regałowy przesuwny 322 RM SYSTEM REGAŁOWY. O firmie. Piece k-p. RM SYSTEM REGAŁOWY 313 Pizza Chłodnictwo RM 700 RM 600 RM 900 Regały Bary, bemary Wyjaśnienia INOX Zmywalnia Dynamiczne Szokówki Piece k-p O firmie RM System regałowy Regały wolnostojące 318 Regały narożne

Bardziej szczegółowo

Pomost dodatkowy. Nr katalogowy

Pomost dodatkowy. Nr katalogowy Pomost podstawowy. Podłoga z kraty stalowej z dwiema konsolami. Poręcze po stronie wzdłużnej i czołowej. Pomost dodatkowy. Podłoga z kratki stalowej z dwiema konsolami. Poręcz po stronie wzdłużnej. Pomosty

Bardziej szczegółowo

Kraków, dnia 08.10.2013 DZ/271/120/582/2013. Szanowni Wykonawcy

Kraków, dnia 08.10.2013 DZ/271/120/582/2013. Szanowni Wykonawcy Kraków, dnia 08.10.2013 DZ/271/120/582/2013 Szanowni Wykonawcy Dotyczy: odpowiedzi na pytanie do postępowania przetargowego DZ/271/120/2013 - dostawa wraz z montażem wyposażenia gospodarczego Budynku E

Bardziej szczegółowo

węzeł konstrukcyjny: belka z jednym podestem (regał przyścienny) podest 400mm podest 400mm podest 500mm podest 500mm podest 600mm podest 600mm

węzeł konstrukcyjny: belka z jednym podestem (regał przyścienny) podest 400mm podest 400mm podest 500mm podest 500mm podest 600mm podest 600mm SYSTEM REGAŁÓW U5 Przy projektowaniu powierzchniowego i przestrzennego układu poszczególnych modułów zestawów regałów za punkt wyjścia należy przyjąć wymiary podstawowych węzłów konstrukcyjnych. (przyścienny,

Bardziej szczegółowo

W Y P O S A Ż E N I E G A R D E R O B Y

W Y P O S A Ż E N I E G A R D E R O B Y 76 W Y P O S A Ż E N I E GA R D E R O BY S E R I A H O GA R P L U S............................................................................................. 7 8 W I E S Z A K I I P Ó Ł K I N A O B

Bardziej szczegółowo

Szafy metalowe Magazynowe

Szafy metalowe Magazynowe 94 Szafy metalowe Magazynowe Szafa metalowa magazynowa (SM-120) Metalowa szafa magazynowa szerokiego zastosowania. Doskonale sprawdzi się zarówno na zapleczu hali sportowej, szkoły, w magazynach oraz w

Bardziej szczegółowo

STOŁY ROBOCZE Lozamet Sp. z o. o.

STOŁY ROBOCZE Lozamet Sp. z o. o. STOŁY ROOCZE 2016 ozamet Sp. z o. o. 5 GRUPA STOŁY ROOCZE Stoły robocze wykonywane są standardowo w dwóch szerokościach blatu 600 mm i 700 mm. Wysokość wszystkich stołów od podłogi do górnej powierzchni

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia do Zał. 5a do SIWZ

Opis przedmiotu zamówienia do Zał. 5a do SIWZ 1. Leżaczek zbudowany ze stalowych rurek oraz stabilnych i kolorowych elementów z tworzywa. Połączenia rogowe, pełniące funkcję nóżek maja zaokrąglone brzegi i kryją śruby niedostępne dla dzieci. Tkanina

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Znak sprawy: 5/R/ZP/AT/2014 Zał. Nr 5 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA IV pokój nr 11 IV pokój nr 12 IV pokój nr 13 IV pokój nr 14 IV pokój nr 20 Opis elementów wyposażenia części administracyjno-technicznej

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do naszego sklepu w Jankach

Zapraszamy do naszego sklepu w Jankach Inter IKEA Systems B.V. 2014 Segregatory i pudełka to idealny sposób na bałagan. Pomyśl najpierw o milionach karteczek rozrzuconych wokół siebie czy drobiazgów, które potrzebne są na codzień gdy prowadzisz

Bardziej szczegółowo

Nasze meble wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej OH18N9 Posiadającej CERTYFIKAT :PZH

Nasze meble wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej OH18N9 Posiadającej CERTYFIKAT :PZH Nasze meble wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej OH18N9 Posiadającej CERTYFIKAT :PZH Konserwacja i właściwa eksploatacja mebli ze stali nierdzewnej: należy używać preparatów przeznaczonych do

Bardziej szczegółowo

L11 L13 ZESTAWY POJEDYNCZE STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI. str. str. str. str. str.

L11 L13 ZESTAWY POJEDYNCZE STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI. str. str. str. str. str. ZESTAWY POJEDYNCZE str. L5 str. L5 STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE str. L6 str. L9 ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE str. L11 str. L13 SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI L1 Pojemniki uchylne z serii Practibox

Bardziej szczegółowo

Wersja 2.2008 WYTYCZNE DO DOKUMENTACJI PRZETARGOWEJ NA WYPOSAŻENIE MEDIATEKI DZIELNICA BIELANY M. ST. WARSZAWY W ZAKRESIE: REGAŁÓW BIBLIOTECZNYCH

Wersja 2.2008 WYTYCZNE DO DOKUMENTACJI PRZETARGOWEJ NA WYPOSAŻENIE MEDIATEKI DZIELNICA BIELANY M. ST. WARSZAWY W ZAKRESIE: REGAŁÓW BIBLIOTECZNYCH WYTYCZNE DO DOKUMENTACJI PRZETARGOWEJ NA WYPOSAŻENIE MEDIATEKI DZIELNICA BIELANY M. ST. WARSZAWY W ZAKRESIE: REGAŁÓW BIBLIOTECZNYCH CPV - 39131000-9 Wrocław, grudzień 2008 r. Strona 1 / 8 SPIS TREŚCI:

Bardziej szczegółowo

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Otwock, dnia 08.04.2015 im. prof. Adama Grucy CMKP ul. Konarskiego 13 05-400 Otwock

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Otwock, dnia 08.04.2015 im. prof. Adama Grucy CMKP ul. Konarskiego 13 05-400 Otwock Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Otwock, dnia 08.04.2015 im. prof. Adama Grucy CMKP ul. Konarskiego 13 05-400 Otwock Do Wykonawców Dotyczy: przetargu na Dostawę metalowych mebli, sprzętu ze stali

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 8 - Parametry techniczne Zadanie nr 3 Zestawienie meble medyczne wyposażenie medyczne

Załącznik nr 8 - Parametry techniczne Zadanie nr 3 Zestawienie meble medyczne wyposażenie medyczne Poz. Wózek na leki ( F l ) szt. Załącznik nr - y techniczne Zadanie nr Zestawienie meble medyczne wyposażenie medyczne Lp. techniczny parametr wymagany 2 Producent, kraj pochodzenia, model, wózek do rozwożenia

Bardziej szczegółowo

Opis techniczny mebli Pakiet nr 2: Meble laboratoryjne

Opis techniczny mebli Pakiet nr 2: Meble laboratoryjne Opis techniczny mebli Pakiet nr 2: Meble laboratoryjne I. Opis ogólny. Wymagania ogólne. a) Meble systemowe zbudowane w systemie modułowym każdy element umeblowania wymieniony w specyfikacji (z wyjątkiem

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Oznaczenie sprawy: 2/PN/2012 ZAŁĄCZNIK NR 5 do siwz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oraz montaż mebli dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach Meble biblioteczne

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów 2007/2008

Katalog produktów 2007/2008 Katalog produktów 2007/2008 spawanie, cięcie i nie tylko www.kemper.com.pl Butle z gazem Butle z gazem - mocowania ścienne/stojaki... 165 Wózki na butle z gazem... 166 Butle z gazem - stelaże transportowe......

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY Załącznik 2.1 do SIWZ Pełna nazwa (podać): Producent (podać): Rok produkcji: Poz. 1 Poz. 2 Poz. 3 Poz. 4 Poz. 5 Poz. 6 Poz. 7 Poz. 8 Poz. 9 Poz. 10 Poz. 11 Poz. 12 Poz. 13 Poz. 14 Poz. 15 Poz. 16 Poz.

Bardziej szczegółowo

1. Kontener dostawny 1 sztuka

1. Kontener dostawny 1 sztuka OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Kontener dostawny 1 sztuka Korpus z płyty wiórowej melaminowanej w klasie E1 o grubości 18 mm. Blat - płyta wiórowa trójwarstwowa spełniająca normę E 1, uszlachetniona laminatem

Bardziej szczegółowo

akcesoria różne gospodarczych pomagają zorganizować przestrzeń w szafie.

akcesoria różne gospodarczych pomagają zorganizować przestrzeń w szafie. akcesoria różne W skład naszej oferty wchodzą także systemy mechanizmów podblatowych, akcesoria do szaf gospodarczych oraz systemy relingowe. Ukryte w szafkach mechanizmy pozwalają zaoszczędzić miejsce,

Bardziej szczegółowo

Szerokość (głębokość - y) Opis biurka. 140 70-80 74-75 biurko w kształcie prostokąta

Szerokość (głębokość - y) Opis biurka. 140 70-80 74-75 biurko w kształcie prostokąta CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli biurowych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż tzw. zestawów pracowniczych, w skład których wchodzi: 1 biurko, 1 biurko w

Bardziej szczegółowo

PROFILE I BLACHY DLA MAJSTERKOWICZÓW. Profile do glazury i profile do podłóg Haki garażowe i podpórki do półek.

PROFILE I BLACHY DLA MAJSTERKOWICZÓW. Profile do glazury i profile do podłóg Haki garażowe i podpórki do półek. PROFILE I BLACHY DLA MAJSTERKOWICZÓW Profile do glazury i profile do podłóg Haki garażowe i podpórki do półek www.alberts.pl ZAMÓWIENIE FAKSEM: +48 (0) 61-2970-123 LEGENDA Towar w opakowaniu SB Do prezentacji

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Poz. 1. 2. 3. 4. Przedmiot zamówienia Szafa na dokumenty - materiał, z którego ma być wykonana szafa - płyta wiórowa laminowana o grubości minimum 18 mm w kolorze - jasny buk

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA WRAZ Z OPISEM

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA WRAZ Z OPISEM Załącznik nr do Oferty PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA WRAZ Z OPISEM Lp. Przedmiot zamówienia Stół korpusowy nierdzewny, drzwi zawiasowe, rant tylny i lewy Ilość Cena jednostkowa (brutto) Razem Wizualizacja Opis

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY PAKIET A

FORMULARZ CENOWY PAKIET A /Pieczęć Wykonawcy/ Tel/fax BR-1A FORMULARZ CENOWY FORMULARZ CENOWY PAKIET A Lp. Nazwa Przedmiotu zamówienia Ilość szt. Cena jedn. Netto Wartość netto (kol. 3 x 4) VAT 22% 1 2 3 4 5 6 7 1 Szafa (fabrycznie

Bardziej szczegółowo

Z AKCESORIAMI. Patch Panele. Inne akcesoria

Z AKCESORIAMI. Patch Panele. Inne akcesoria Patch Panele FTP 24 porty, kat. 5e RJ-45, kod: R912031 24 porty kat. 5e RJ-45, uchwyt na kable, kod: R9120311 24 porty kat. 5e RJ-45 (kąt 45O), kod: R9120315, 24 porty kat.5e RJ-45, kod: R9120316 48 portów

Bardziej szczegółowo

MEBLE WARSZTATOWE. Stoły warsztatowe Stw

MEBLE WARSZTATOWE. Stoły warsztatowe Stw Stw 111 Stw 121 Stw 321 Stw 322 Stw 323 MEBLE WARSZTATOWE Stoły warsztatowe Stw OZNACZENIE KOD WYMIARY w mm. 01010201 02010202 02010103 02010104 02010305 WYMIARY blatu sołu wm 850 x 600 x 600 30 x 600

Bardziej szczegółowo

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu)

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) AKCESORIA MEBLOWE AKCESORIA MEBLOWE Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) Do frontów meblowych z płyt wiórowych, MDF, o szerokim profilu aluminiowym zawiasy ze standardowym

Bardziej szczegółowo

SKRZYNIE TSTAK. Modułowy system przechowywania. stanleyworks.pl

SKRZYNIE TSTAK. Modułowy system przechowywania. stanleyworks.pl SKRZYNIE TSTAK Modułowy system przechowywania stanleyworks.pl STWORZONY DO PRACY STANLEY FATMAX TSTAK Zaprojektowany dla Ciebie nowy system modułowych skrzyń TSTAK, oferuje prawdziwą uniwersalność - bez

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA załącznik nr 1 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli biurowych. CPV 39130000-2 Część I Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż zestawu gabinetowego

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS WYKONANIA REGAŁÓW METALOWYCH STACJONARNYCH

SZCZEGÓŁOWY OPIS WYKONANIA REGAŁÓW METALOWYCH STACJONARNYCH Załącznik nr 1 SZCZEGÓŁOWY OPIS WYKONANIA REGAŁÓW METALOWYCH STACJONARNYCH 1.1 Konstrukcja regałów. a) Podstawa regału wykonana jest ze stalowej blachy. b) Podstawa regału jest konstrukcją wsporczą dla

Bardziej szczegółowo

OSPRZĘT NA BUTLE Z GAZEM

OSPRZĘT NA BUTLE Z GAZEM SZAFA NA BUTLE Z GAZEM SZAFA DO MAGAZYNOWANIA BUTLI GAZOWYCH Szafa do magazynowania butli gazowych pod ciśnieniem wewnątrz i na zewnątrz budynków. Można stosować w budynku, w zależności od obowiązujących

Bardziej szczegółowo

SYSTEM PLATE MATE. Zalety systemu PLATE MATE :

SYSTEM PLATE MATE. Zalety systemu PLATE MATE : SYSTEM PLATE MATE Firma Plate Mate powstała w 1998 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy żywieniowiec Michael Kazes i jego partner Mark Erlitz, szukał lepszego sposobu, aby służyć bardzo duże bankiety szybciej,

Bardziej szczegółowo

Dostawa i montaż następującego wyposażenia:

Dostawa i montaż następującego wyposażenia: Dostawa i montaż następującego wyposażenia: Zmywalnia Zlew ze stali nierdzewnej, 2 komorowy z miejscem na zmywarkę i półką dolną 1 szt. Szerokość 60 cm, Długość 160 cm, Wysokość dostosowana do zmywarki

Bardziej szczegółowo

System mebli modułowych Staff

System mebli modułowych Staff System mebli modułowych Staff 1. Staff oraz Staff Metal to program mebli pracowniczych. Staff powstał z myślą o indywidualnej aranŝacji własnego miejsca pracy. Stworzony, tak aby w przyjazny sposób uzyskać

Bardziej szczegółowo

PRODUCENT MASZYN, URZĄDZEŃ I MEBLI DLA GASTRONOMII WÓZKI. 2011 Lozamet Sp. z o. o.

PRODUCENT MASZYN, URZĄDZEŃ I MEBLI DLA GASTRONOMII WÓZKI. 2011 Lozamet Sp. z o. o. 1951 PRODUCENT MASZYN, URZĄDZEŃ I MEI DA GASTRONOMII 2011 WÓZKI 2011 ozamet Sp. z o. o. 131 GRUPA WÓZKI Jako urządzenia do transportu wewnętrznego w zakładach gastronomicznych oferujemy wózki o wielu funkcjach

Bardziej szczegółowo

POJEMNIKI. F PG 2571 01 01 Zestaw z 4 szufladami. F PG 3071 01 01 Zestaw z 3 szufladami. F PG 3571 01 01 Zestaw z 2szufladami

POJEMNIKI. F PG 2571 01 01 Zestaw z 4 szufladami. F PG 3071 01 01 Zestaw z 3 szufladami. F PG 3571 01 01 Zestaw z 2szufladami POJEMNIKI UCHYLNE PRACTIBOX Pojemniki z Seri Practibox są praktycznym i racjonalnym rozwiązaniem w magazynowaniu różnorodnych materiałów drobnych Pojemniki wykonane są ze struktury z ABS koloru szarego

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa Wymiary i ilość Opis:

Lp. Nazwa Wymiary i ilość Opis: Lp Nazwa Wymiary i ilość Opis: 1 Kubik wym w cm : 2 Gablota muzealna z kopułą - prosta 60x60x60 6szt 60x60x100 6szt 60x60x120 4 szt szer x głęb x wys x wys kopuły 120x60x90x20 3 sz Kubik wykonany ze sklejki

Bardziej szczegółowo

GLT. 148 Pojemniki wielkogabarytowe 150 VDA-GLT 151 KOLOX. 154 KOLOX specjalny 157 PALOX. Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT

GLT. 148 Pojemniki wielkogabarytowe 150 VDA-GLT 151 KOLOX. 154 KOLOX specjalny 157 PALOX. Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT 46 GLT 48 Pojemniki wielkogabarytowe 50 VDA-GLT 5 KOLOX 54 KOLOX specjalny 57 PALOX Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT 47 Pojemniki wielkogabarytowe VDA-GLT / KOLOX / KOLOX specjalny Składane, do składowania

Bardziej szczegółowo

PALETY. Stabilność u podstawy. PALETY. 130 Stabilność u podstawy 132 UPAL-H 135 UPAL-S 137 UPAL-I 139 UPAL-V 140 UPAL-D 141 UPAL-U 142 UPAL-E

PALETY. Stabilność u podstawy. PALETY. 130 Stabilność u podstawy 132 UPAL-H 135 UPAL-S 137 UPAL-I 139 UPAL-V 140 UPAL-D 141 UPAL-U 142 UPAL-E 8 PALETY 0 Stabilność u podstawy UPAL-H 5 UPAL-S 7 UPAL-I 9 UPAL-V 40 UPAL-D 4 UPAL-U 4 UPAL-E 44 Rozwiązania specjalne Stabilność u podstawy. PALETY 9 Stabilność u podstawy Tworzywo sztuczne czy drewno?

Bardziej szczegółowo

MEBLE BIUROWE. Zmodernizowane szafy biurowe Sbm M OZNACZENIE KOD WYMIARY w mm. WAGA CENA. 1040 x 800 x 435. 1040 x 1000 x 435.

MEBLE BIUROWE. Zmodernizowane szafy biurowe Sbm M OZNACZENIE KOD WYMIARY w mm. WAGA CENA. 1040 x 800 x 435. 1040 x 1000 x 435. MEBLE BIUROWE Zmodernizowane szafy biurowe Sbm M OZNACZENIE KOD WYMIARY w mm. WAGA CENA OPIS wys. x szer. x gł. w kg netto Sbm 101 M lx SBM 01022203 1040 x 600 x 435 24 430,- Szafa wykonana z blachy stalowej

Bardziej szczegółowo

BIS RapidStrut System szyn montażowych

BIS RapidStrut System szyn montażowych BIS RapidStrut System szyn montażowych walraven.com BIS RapidStrut Szybki i wszechstronny system mocowania 1. Wstaw 2. Obróć o 90 3. Przesuń 4. Skontruj BIS RapidStrut System BIS RapidStrut oferuje szeroki

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1 do SIWZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru wyposażenia DZIAŁY MEBLE-OPIS ILOŚĆ SZTUK

Załącznik Nr 1 do SIWZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru wyposażenia DZIAŁY MEBLE-OPIS ILOŚĆ SZTUK Załącznik Nr do SIWZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru wyposażenia DZIAŁY MEBLE-OPIS ILOŚĆ SZTUK ADMINISTRACJA Zestaw szaf aktowych wymiary: wys.50cm, szer.90cm, gł.35 cm boki i fronty szaf wykonane

Bardziej szczegółowo

ILOŚD SZTUK WARTOŚD BRUTTO ADMINISTRACJA

ILOŚD SZTUK WARTOŚD BRUTTO ADMINISTRACJA KALKULACJA KOSZTÓW - MEBLE BIUROWE DZIAŁY MEBLE - OPIS ILOŚD SZTUK CENA JEDNOSTKOWA NETTO PODATEK VAT CENA JEDNOSTKOWA BRUTTO WARTOŚD BRUTTO ADMINISTRACJA Zestaw szaf aktowych wymiary: wys.50cm, szer.90cm,

Bardziej szczegółowo

Cena ogółem netto. Cena brutto (VAT 23%)

Cena ogółem netto. Cena brutto (VAT 23%) Formularz cenowy Przebudowa budynków Domów Ludowych w miejscowościach Kierzno, Osiny i Szklarka Mielęcka zakup wyposażenia Lp. Wyposażenie Domu Ludowego w Kierznie Jednostka miary Sztuki Cena jednostkowa

Bardziej szczegółowo

Przykładowa wycena. Sandardowy moduł regału szczytowego 1400

Przykładowa wycena. Sandardowy moduł regału szczytowego 1400 1 Przykładowa wycena Lp. Kod Nazwa wyrobu Ilość Wartość netto 1 BKB240/5 Belka końcowa regału z oświetleniem 1 220,00 zł 220,00 zł 2 BKG140/5 Belka końcowa gondoli 140/50 1 153,40 zł 153,40 zł 3 BKR210/5

Bardziej szczegółowo

FRENDIX ROZWIA ZANIA DOTYCZA CE MAGAZYNO- WANIA OPON I TRANSPORTU TOWARÓW

FRENDIX ROZWIA ZANIA DOTYCZA CE MAGAZYNO- WANIA OPON I TRANSPORTU TOWARÓW ROZWIA ZANIA DOTYCZA CE MAGAZYNO- WANIA OPON I TRANSPORTU TOWARÓW Regały i podnośniki do magazynowania opon Regały do składowania opon: stacjonarne Regały pojedyncze i podwójne z możliwością składowania

Bardziej szczegółowo

Firma Hautec Polska sp. z o.o. powstała w roku 1999 i została założona przy ścisłej współpracy z firmą Hautec GmbH, która swoje korzenie wywodzi z

Firma Hautec Polska sp. z o.o. powstała w roku 1999 i została założona przy ścisłej współpracy z firmą Hautec GmbH, która swoje korzenie wywodzi z Firma Hautec Polska sp. z o.o. powstała w roku 1999 i została założona przy ścisłej współpracy z firmą Hautec GmbH, która swoje korzenie wywodzi z Niemiec. Hautec Polska od samego początku swojej działalności

Bardziej szczegółowo

1. Szafki stojące z drzwiczkami pełnymi (jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe), w układzie zgodnym ze specyfikacją przetargową:

1. Szafki stojące z drzwiczkami pełnymi (jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe), w układzie zgodnym ze specyfikacją przetargową: Załącznik nr 1a do SIWZ PZP-225/10/2015 WYMAGANIA DOTYCZĄCE WYROBÓW: 1. Oferowane wyposażenie musi być wykonane ściśle według poniższej specyfikacji. Wyposażenie musi spełniać niżej wymienione parametry

Bardziej szczegółowo

PULPITY STEROWNICZE PULPITY

PULPITY STEROWNICZE PULPITY PULPITY PULPITY STEROWNICZE Trzy rodzaje rozwiązań: - szafa z pulpitem sterowniczym na bazie szafy Areta, z drzwiami lub panelem tylnym i półką przednią - pulpit modułowy, głębokość lub mm - pulpit monoblok

Bardziej szczegółowo

System regałów Classic 118-119. System regałów Ma xq 120-123. System regałów 124-125. System regałów Super Seal. System regałów Su p e r i Su p e r NN

System regałów Classic 118-119. System regałów Ma xq 120-123. System regałów 124-125. System regałów Super Seal. System regałów Su p e r i Su p e r NN System Classic 118-119 System Ma x 120-123 System Ma xq 124-125 System Super Seal 126 System Su p e r i Su p e r NN Regały transportowe Regały sortujące Wieszaki na kitle Regały sortujące Kombi Akcesoria

Bardziej szczegółowo

WYKAZ MEBLI BIUROWYCH

WYKAZ MEBLI BIUROWYCH - 1 - Załącznik nriii do SIWZ WYKAZ MEBLI BIUROWYCH POKÓJ 603... 1. Szafka gospodarcza rys.1 kpl. 1... 2. Szafka z umywalką rys. 4 kpl. 1... 3. Słupek z półkami szt. 3... 4. Szafka meblowa rys. 5 szt.

Bardziej szczegółowo

MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO

MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO Systemy magazynowania tworzywa 02 Dane techniczne oraz więcej informacji na www.dopak.pl SYSTEMY MAGAZYNOWANIA TWORZYWA MAGAZYNOWANIE TWORZYWA Szeroka gama profesjonalnych

Bardziej szczegółowo

od 1939 roku 200 importerów i dystrybutorów na całym świecie Innowacje Tradycja Informacje Serwis

od 1939 roku 200 importerów i dystrybutorów na całym świecie Innowacje Tradycja Informacje Serwis od 1939 roku 200 importerów i dystrybutorów na całym świecie 3 zakłady wytwórcze 7 oddziałów Francja Wielka Brytania Holandia Hiszpania Polska Chiny Brazylia Tradycja Innowacje Rozwój Serwis Informacje

Bardziej szczegółowo

Zaproszenie do złożenia ofert dla zamówień o wartości nieprzekraczającej EURO PLN

Zaproszenie do złożenia ofert dla zamówień o wartości nieprzekraczającej EURO PLN ZAPYTANIE OFERTOWE Zaproszenie do złożenia ofert dla zamówień o wartości nieprzekraczającej 30 000 EURO PLN I. Zamawiający: Gmina Biały Bór II. Nazwa zadania: Zapobieganie i ograniczanie skutków zagrożeń

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2a do Zapytanie ofertowego nr K/D/3/2013 Kategoria 1 Meble i ścianka działowa

Załącznik nr 2a do Zapytanie ofertowego nr K/D/3/2013 Kategoria 1 Meble i ścianka działowa Załącznik nr 2a do Zapytanie ofertowego nr K/D/3/203 Kategoria Meble i ścianka działowa Wszystkie meble muszą spełniać wymogi zawarte w normach PN-F 06009:200, PN-F 0600-05:990, PN-EN 4073-2:2006 (certyfikat).

Bardziej szczegółowo

ZAKUP, DOSTAWA I MONTAŻ ELEMENTÓW DODATKOWYCH I DEKORACYJNYCH WYMAGANIA OGÓLNE

ZAKUP, DOSTAWA I MONTAŻ ELEMENTÓW DODATKOWYCH I DEKORACYJNYCH WYMAGANIA OGÓLNE Załącznik nr 8 do SIWZ ZAKUP, DOSTAWA I MONTAŻ ELEMENTÓW DODATKOWYCH I DEKORACYJNYCH WYMAGANIA OGÓLNE 1. Należy wykonać zgodnie z opisem utworzonym odrębnie dla każdego pomieszczenia, 2. W celach pomocniczych

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 4 Meble metalowe i metalowe sprzęty

Załącznik nr 4 Meble metalowe i metalowe sprzęty Załącznik nr 4 Meble metalowe i metalowe sprzęty Przedmiot zamówienia / L.p Opis przedmiotu zamówienia Jm. Ilość wyszczególnienie Cena Cena jednostkow jednostkowa a netto [zł] brutto [zł] Wartość netto

Bardziej szczegółowo

RRG.ZP.341/06/10 Załącznik nr 6 do SIWZ DOPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W SPRZĘT SPORTOWY WSZYSTKI SPRZĘT I URZĄDZENIA MUSZA BYĆ NOWE

RRG.ZP.341/06/10 Załącznik nr 6 do SIWZ DOPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W SPRZĘT SPORTOWY WSZYSTKI SPRZĘT I URZĄDZENIA MUSZA BYĆ NOWE RRG.ZP.341/06/10 Załącznik nr 6 do SIWZ DOPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W SPRZĘT SPORTOWY WSZYSTKI SPRZĘT I URZĄDZENIA MUSZA BYĆ NOWE L.P. NAZWA SPRZĘTU 1. KIJ DO 2. KIJ DO 3. PIŁKA DO 4. PIŁKA NOŻNA HALOWA

Bardziej szczegółowo

Regały metalowe Metal Point

Regały metalowe Metal Point Regały metalowe Metal Point Regały metalowe Metal Point Procesy związane z magazynowaniem stały się kluczowym elementem w zarządzaniu łańcuchem dostaw, a co za tym idzie, ich znaczenie w działalności firmy

Bardziej szczegółowo

Rodzaj mebli Opis szczegółowy całość

Rodzaj mebli Opis szczegółowy całość Wykaz mebli do wyposażenia Hospicjum Stacjonarnego w Kielcach Zamawiający wymaga by przed wykonaniem mebli Wykonawca dokonał samodzielnego pomiaru pomieszczeń w których mają być ustawione meble. W związku

Bardziej szczegółowo

Sala nr 636. Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. A Biblioteczka. ( dwie części)

Sala nr 636. Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. A Biblioteczka. ( dwie części) Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. Sala nr 636 A Biblioteczka. ( dwie części) Szerokość: 60 cm; głębokość wewnętrzna: 25 cm; wysokość: 210 + 70 cm; W ogólnej wysokości

Bardziej szczegółowo

- 1 Załącznik nr 6 do SIWZ Wydział Zarządzania i Ekonomii

- 1 Załącznik nr 6 do SIWZ Wydział Zarządzania i Ekonomii - 1 WYKAZ MEBLI Pokój 400 A 1. Zestaw mebli laboratoryjnych I rys.1 kp.1 2. Zestaw szafek wiszących rys.6 kpl.1 3. Zestaw mebli laboratoryjnych II rys.8 kpl. 1... 4. Zestaw mebli laboratoryjnych III kpl.1

Bardziej szczegółowo

Wymiary wkładu szufladowego: (szer. gł. wys.) niska mm średnia mm wysoka mm

Wymiary wkładu szufladowego: (szer. gł. wys.) niska mm średnia mm wysoka mm Wózki funkcyjne z proponowanej serii TRIBO-MED przeznaczone są do codziennych potrzeb placówek medycznych jako specjalistyczne wózki pielęgniarskie, opatrunkowe, zabiegowe, anestezjologiczne, reanimacyjne,

Bardziej szczegółowo

STANOWISKA MONTAŻOWE WYPOSAŻENIE STANOWISK REGAŁY WÓZKI

STANOWISKA MONTAŻOWE WYPOSAŻENIE STANOWISK REGAŁY WÓZKI Przenośniki / Stanowiska / Sprawdziany / Przyrządy spawalnicze / Manipulatory STANOWISKA MONTAŻOWE WYPOSAŻENIE STANOWISK REGAŁY WÓZKI Andrzej Marczyk 42-520 Dąbrowa Górnicza ul. Lipowa 3. Biuro: 4 300

Bardziej szczegółowo

2.0 KERL KERL. jako uchwyt. jako punkt mocujący. zawsze we właściwym miejscu. dopełnienie każdego systemu. Strona Strona 46

2.0 KERL KERL. jako uchwyt. jako punkt mocujący. zawsze we właściwym miejscu. dopełnienie każdego systemu. Strona Strona 46 2.0 jako punkt mocujący zawsze we właściwym miejscu Strona 44-45 jako uchwyt dopełnienie każdego systemu Strona 46 40 Zaczepy w technologii modułowej jako zaczep dokręcany szybki i bezpieczny w instalacji

Bardziej szczegółowo

ALSIDENT SYSTEM 25. Komory pochłaniające

ALSIDENT SYSTEM 25. Komory pochłaniające ALSIDENT SYSTEM 25 Komory pochłaniające Typ 2 Typ 1 Komory pochłaniające aby środowisko pracy było czystsze Korzystanie z komór pochłaniających zapobiega rozprzestrzenianiu się oparów i zanieczyszczeń

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu. Opis

Instrukcja montażu. Opis INSTRUKCJA MONTAŻU 1 Opis WSTĘP Szalunki GEOPLAST są prostym i innowacyjnym systemem, składającym się z plastykowych modułów przeznaczonych do wykonywania betonowych murów, fundamentów i filarów. GEOPANEL

Bardziej szczegółowo

Lodówki Indesit ICON. przestrzeń. dla. elastyczności. www.indesit.com

Lodówki Indesit ICON. przestrzeń. dla. elastyczności. www.indesit.com Lodówki Indesit ICON dla przestrzeń elastyczności Rzetelnośd, uczciwośd, renoma. Trzy kluczowe cechy, które charakteryzują działania i codzienne zaangażowanie firmy Indesit oraz pozwalają nadad moc i treśd

Bardziej szczegółowo

S Y S T E M Y S Z U F L A D O W E S E R I A S L I D E R B O X

S Y S T E M Y S Z U F L A D O W E S E R I A S L I D E R B O X W Y P O S A Ż N I K U C H N I : : : S Y S T M Y S Z U F L A D O W : : : S R I A S L I D R O X uchwyt frontu nowa prowadnica zapewniająca płynną i stabilną pracę nowy mechanizm mocowania frontu S Y S T

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. pn. Dostawa mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Miasta Tychy

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. pn. Dostawa mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Miasta Tychy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA pn. Dostawa mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Miasta Tychy ZADANIE NR I Przedmiotem postępowania jest dostawa mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Miasta Tychy o poniższych

Bardziej szczegółowo

Projekt stoiska w Halu Wejściowym

Projekt stoiska w Halu Wejściowym Projekt stoiska w Halu Wejściowym W FILHARMONII NARODOWEJ PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ Obiekt budowlany: Filharmonia Narodowa w Warszawie ul. Jasna 5 Pokoje Dyrygenta i Solistów Inwestor: Zleceniodawca: Filharmonia

Bardziej szczegółowo

PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE. 206 Długofalowe i higieniczne rozwiązania. Apetycznie praktyczne.

PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE. 206 Długofalowe i higieniczne rozwiązania. Apetycznie praktyczne. 204 PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE 206 Długofalowe i higieniczne rozwiązania Apetycznie praktyczne. PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE 205 Apetycznie praktyczne. Długofalowe i higieniczne rozwiązania Co zrobić z artykułami

Bardziej szczegółowo

Drabiny pionowe mocowane na stałe do maszyn i urządzeń. Normy/zalecenia dot. drabin pionowych

Drabiny pionowe mocowane na stałe do maszyn i urządzeń. Normy/zalecenia dot. drabin pionowych Drabiny pionowe mocowane na stałe do maszyn i urządzeń Drabiny pionowe Drabiny pionowe są idealnym rozwiązaniem w zakresie pokonywania wysokości, zapewniającym bezpieczny i stały dostęp do budynków i budowli

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA. Przedmiot zamówienia i jego parametry techniczne

SPECYFIKACJA TECHNICZNA. Przedmiot zamówienia i jego parametry techniczne SPECYFIKACJA TECHNICZNA załącznik nr 3 Materiały, z których należy wykonać meble i podstawowe parametry techniczne: - płyta wiórowa, melaminowana, obrzeża płyt oklejone PCV o grubości 2 mm, w kolorze zbliżonym

Bardziej szczegółowo

Wymagania zamawiającego dotyczące ilości wymiarów (minimalnych) mebli przedstawia poniższa tabela:

Wymagania zamawiającego dotyczące ilości wymiarów (minimalnych) mebli przedstawia poniższa tabela: Przedmiotem niniejszego rozeznania jest wycena dostawy i montażu mebli biurowych do 4 pokoi dla Jednostki Realizującej Projekt Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli. Wszystkie meble

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu konstrukcji wolnostojącej z aluminium i stali nierdzewnej dla kolektorów próżniowych WATT CPC 21

Instrukcja montażu konstrukcji wolnostojącej z aluminium i stali nierdzewnej dla kolektorów próżniowych WATT CPC 21 Instrukcja montażu konstrukcji wolnostojącej z aluminium i stali nierdzewnej dla kolektorów próżniowych WATT CPC 21 1 Do montażu próżniowych kolektorów słonecznych CPC21 na dachu płaskim lub o niewielkim

Bardziej szczegółowo

GARDEROBY 4 SYSTEM WILSON

GARDEROBY 4 SYSTEM WILSON GARDEROBY SYSTEM WILSON System garderoby Wilson to łatwy i ekonomiczny sposób na zaaranżowanie garderoby, wnętrza szafy czy innej dowolnej przestrzeni mieszkalnej. Specjalnie zaprojektowany kształt poszczególnych

Bardziej szczegółowo

Lada wyposażona w półkę na klawiaturę, kontener mobilny o wym. 43x58x60h.

Lada wyposażona w półkę na klawiaturę, kontener mobilny o wym. 43x58x60h. Głosków wyposażenie: 1.Lada 190x160x75h. Biurko lada obsługi, wykonana z płyty meblowej dwustronnie laminowanej w klasie higieniczności E1. Blat wykonany z płyty o gr. 36mm. Boki lady oraz fronty proste

Bardziej szczegółowo

Zalety. - Łatwy montaż. - Idealne wykończenie dzięki zastosowaniu farby epoksydowo-poliestrowej o minimalnej grubości powłoki od 50 do 75 mikronów.

Zalety. - Łatwy montaż. - Idealne wykończenie dzięki zastosowaniu farby epoksydowo-poliestrowej o minimalnej grubości powłoki od 50 do 75 mikronów. Regały Metal Point Regały Metal Point nadają się do różnorodnych zastosowań w magazynie, biurze lub w domu. Ułatwiają magazynowanie i utrzymanie w idealnym porządku ładunku dowolnego rodzaju. Pod względem

Bardziej szczegółowo

Wózki szafowe 87-89. Wózki szafowe ALUMINIUM 90-91. Wózki szafowe ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA 92-93. Wózki szafowe. lakierowane proszkowo 94-96

Wózki szafowe 87-89. Wózki szafowe ALUMINIUM 90-91. Wózki szafowe ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA 92-93. Wózki szafowe. lakierowane proszkowo 94-96 ALUMINIUM 87-89 ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA lakierowane proszkowo 90-91 92-93 STAL NIERDZEWNA 94-96 do transportu potraw STAL NIERDZEWNA 97 86 Hammerlit GmbH Combi ALUMINIUM anodyzowane CBA CBA 3000 - wózek

Bardziej szczegółowo

Zippie RS OPATENTOWANA TECHNOLOGIA ROTACYJNEGO PRZECHYŁU

Zippie RS OPATENTOWANA TECHNOLOGIA ROTACYJNEGO PRZECHYŁU DANE TECHNICZNE Maksymalna waga użytkownika: Szerokość siedziska: Głębokość siedziska: Wysokość siedziska 125 kg 30 40 cm 37,5 45 cm 43 52 cm Kąt oparcia: 0 do +30 lub -5 do +25 Przechylenie: -5 do +40

Bardziej szczegółowo

Baraki granulat. Baraki Kostka. Substancja aktywna. Substancja aktywna. Difetialon -0,0025% Difetialon -0,0025%

Baraki granulat. Baraki Kostka. Substancja aktywna. Substancja aktywna. Difetialon -0,0025% Difetialon -0,0025% Baraki granulat Substancja aktywna Difetialon -0,0025% Baraki Kostka Substancja aktywna Difetialon -0,0025% Chwytacz gryzoni Wysokiej jakości, bardzo solidny chwytacz na szczury wykonany ze stali ocynkowanej.

Bardziej szczegółowo

MEBLE BIUROWE. Szafy biurowe Sbm WAGA w kg. 1040 x 800 x 435. 1040 x 1000 x 435. 1040 x 1200 x 435 1040 x 1000 x 435.

MEBLE BIUROWE. Szafy biurowe Sbm WAGA w kg. 1040 x 800 x 435. 1040 x 1000 x 435. 1040 x 1200 x 435 1040 x 1000 x 435. MEBLE BIUROWE OZNACZENIE KOD WYMIARY w mm. Szafy biurowe Sbm WERSJA STANDARDOWA Sbm 101 Art. 0101100 1040 x 600 x 435 26 538,- Wieniec szafy wykonany z blachy stalowej gr. 1,0 mm, wieniec dolny z blachy

Bardziej szczegółowo