tel , fax: ZMS Systemy Magazynowe sp. z o.o.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "tel. 0048 56 682 03 22, fax: 0048 56 682 03 19 www.drut-pol.com ZMS Systemy Magazynowe sp. z o.o."

Transkrypt

1

2 Grupa NOVAR to dynamicznie i szybko rozwijające się firmy zajmujące się produkcją oraz dystrybucją wyposażenia sklepów, magazynów, regałów i stojaków reklamowych. W synergiczny sposób wspierają się i uzupełniają swoją ofertę. Zadaniem GRUPY jest wymiana informacji, współdziałanie przy realizacji zleceń, wzajemna promocja i reklama. Osiągnięcia Spółek GRUPY NOVAR, a także zaufanie setek Klientów z całej Europy, są podstawą do dalszego dynamicznego rozwoju oraz bazą, na której budowana jest oferta całej GRUPY. Spółki grupy: NOVAR Sp. J Lubicz k. Torunia tel , fax: NOVAR Polska: NOVAR Rosja: KRJ Display Sp z o.o. ul. Kaliska 15, Konin tel , tel , fax: Drutpol sp. z o.o. tel , fax: ZMS Systemy Magazynowe sp. z o.o. tel./fax:

3 ZMS Systemy Magazynowe Jest to dynamicznie rozwijająca się firma branży magazynowej. Gwarantuje profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę firm w zakresie wyposażenia magazynów, hal produkcyjnych, warsztatów i biur. Doradztwo, projekty, dostawy oraz montaże przez własne, wyspecjalizowane ekipy pozwala na oferowanie kompletnych rozwiązań, a nie wyłącznie produktów. Bezpośrednie zaplecze produkcyjne dwóch zakładów umożliwia szybkie dopasowanie do wymagań Klientów i szybką realizację zleceń w dobrych cenach. Pracownicy firmy to doświadczeni fachowcy z wieloletnią praktyką w branży, zorientowani na zaspokajanie potrzeb klientów. Co nas wyróżnia? 20 letnie doświadczenie w wyposażaniu sklepów, hal i magazynów. Nagrody i wyróżnienia za przedsiębiorczość: Gazele Biznesu 2013 Gazele Biznesu 2014 Terminowość - terminy optymalnie krótkie i zawsze dotrzymane. Jakość oferowanych produktów - tylko sprawdzeni producenci z krajów Unii Europejskiej. Ogólnopolska sieć sprzedaży. Jak działamy? Rozpoznanie potrzeb oraz doradztwo. Przygotowanie projektu wraz z wizualizacją. Realizacja/montaż/serwis. Wspieramy poprzez: Doradztwo - zaplanujemy jak najlepiej wykorzystać przestrzeń w hali lub w magazynie. Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie. Projekty - przygotujemy profesjonalny projekt stworzony w oparciu o ekonomię, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Serwis - gwarantujemy profesjonalny montaż oraz obsługę w całym okresie eksploatacji. W naszej ofercie: Antresole i pomosty magazynowe. Regały magazynowe: regały paletowe, regały półkowe, regały wspornikowe. Meble metalowe: meble warsztatowe, szafy BHP, szafy ubraniowe.

4 Antresole i pomosty magazynowe Szukasz dodatkowego miejsca w magazynie? A może chcesz stworzyć dodatkowe miejsca do składowania towaru? Każda branża ma swoje specyficzne zastosowania i wymagania. Czujemy się dobrze wszędzie. Oferowany system antresol magazynowych jest niezwykle przemyślany i elastyczny, dostosowany do aktualnych potrzeb użytkownika. Wyjątkowe walcowane profile oferują wiele możliwości technicznych odnośnie nośności od 300 do kg na m 2 i rozpiętości do 8 metrów. System wielu otworów w belkach nośnych systemu można łatwo zastosować dla instalacji rur dla energii elektrycznej, sprężonego powietrza i instalacji przeciwpożarowych. Najważniejsze, że możesz podjąć w każdej chwili decyzję o rozbudowie lub przeniesieniu antresoli magazynowej w inne miejsce. Cała konstrukcja może być szybko zdemontowana i/lub rozszerzona. Co wyróżnia nasze antresole i pomosty magazynowe? Unikalny i opatentowany system Europrofili typu Sigma. Produkt wiodącego europejskiego producenta. Podłoga zawsze 38 mm - podnosi bezpieczeństwo. Podłoga w podstawowym wariancie, antypoślizgowa, trudnopalna lub z krat. Możliwość wyboru koloru konstrukcji. Montaż przez własne wyspecjalizowane ekipy/serwis. Certyfikat CE. Profile - ocynkowane, walcowane o przekroju Sigma, wysokością i grubością dostosowane do obciążenia. Słupy - malowane proszkowo, stalowe, stopa kotwiona do podłoża. Bramki i barierki - cztery typy bezpiecznego miejsca załadunku, zgodne z obowiązującymi przepisami. Podłoga - jednolita 38 mm w wersjach podstawowej, antypoślizgowej, trudnopalnej, krata pomostowa. Schody - ergonomiczne, bezpieczne, zgodne z normami, kąt nachylenia od 35 do 45 o.

5

6 Zabudowy wielopoziomowe Przy towarach różnorodnych i drobnicowych, idealnym rozwiązaniem są pomosty instalowane w zabudowach regałów półkowych i paletowych. Takie rozwiązanie pozwala na optymalizację powierzchni w magazynie poprzez pełniejsze wykorzystanie kubatury posiadanego obiektu i szybki dostęp do asortymentu. Zainstalowanie w korytarzach podłóg oraz schodów zapewnia bezpieczny, szybki i wygodny dostęp do każdego miejsca powiększonego magazynu. Dodatkowa powierzchnia uzyskana poprzez nadbudowę gwarantuje szybki zwrot kosztów inwestycji. Co wyróżnia nasze zabudowy wielopoziomowe? Szybki i łatwy montaż wtykowy. System oparty o dwa główne elementy: ramy i półki. Dopasowanie poprzez regulacje półki. Produkt wiodącego europejskiego producenta. Podłoga zawsze 38 mm - podnosi bezpieczeństwo. Podłoga w podstawowym wariancie, antypoślizgowa, trudnopalna lub z krat. Podstawowy asortyment dostępny od ręki z Magazynu Szybkich Dostaw. Montaż przez własne wyspecjalizowane ekipy/serwis. Zabudowa wielopoziomowa na bazie regału półkowego - to system oparty na podstawowych elementach: ramie i półce wraz z akcesoriami (schody, podesty, korytarze). Tworzy unikalny system magazynowy do lekkich i średnich obciążeń. Zabudowa wielopoziomowa na bazie regału paletowego - to instalacja oparta na podstawowych elementach: ramie i belce nośnej wraz z akcesoriami (schody, podesty, korytarze). Tworzy to unikalny system magazynowy do bardzo dużych obciążeń.

7

8 Regały paletowe Odpowiednie wyposażenie magazynów w nowoczesne i funkcjonalne regały magazynowe zwiększą efektywność pracy, jednocześnie minimalizując jej koszty. Oferowane przez nas regały magazynowe projektujemy w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną powierzchnię pomieszczenia. Regały te odpowiadają indywidualnym wymaganiom i oczekiwaniom Klientów. Oferowane przez nas regały są gwarancją wysokiej jakości, niezawodności i najlepszych rozwiązań. Idealnie spełniają swoją rolę, przy jednoczesnym funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Dzięki nim w sposób szybszy i łatwiejszy dotrzecie do potrzebnego towaru nie zakłócając porządku. Oferujemy wszystkie rodzaje regałów do palet typu: tradycyjnego, drive-in, double-deep, mobilnego na bazach jezdnych. Co wyróżnia nasze regały? Polski producent. System niezmieniany od 20 lat. Możliwość dostosowania kolorystyki. Podstawowy asortyment dostępny od ręki z Magazynu Szybkich Dostaw. Montaż przez własne wyspecjalizowane ekipy/serwis. Ramy nośne - trzy rodzaje szerokości słupa, dwie grubości blachy w zależności do wymaganych obciążeń układu, malowane proszkowo, kotwione do podłoża. Trawersy - długości i przekroje dostosowane od wymaganych obciążeń układu, malowane proszkowo. Ochrony słupa - stalowe podnoszące bezpieczeństwo i żywotność słupów. Ochrony boczne ramy - stalowe podnoszące bezpieczeństwo i żywotność regałów.

9

10 Regały paletowe mobilne Regały przesuwne budowane są na bazie standardowych regałów paletowych i systemu wózków jezdnych. Wózki, wyposażone w systemy sterowania i systemy jezdne przesuwają rzędy regałów po stalowych szynach umieszczonych w posadzce magazynu. Regały przesuwne doskonale zwiększają pojemność składowania towarów niejednorodnych, które: ułatwiają dostęp do każdej składowanej jednostki paletowej, zwiększają pojemność magazynu do 85%, praca w temperaturach dodatnich i ujemnych, do - 28 o C, najbardziej ekonomiczne rozwiązanie w mroźniach, chłodniach. Co wyróżnia nasze regały paletowe mobilne? Produkt wiodącego europejskiego producenta. Wieloletnie doświadczenie w branży. Montaż przez własne wyspecjalizowane ekipy. Szybki serwis. Regały paletowe mobilne, jako przykład maksymalnego zagospodarowania powierzchni magazynowania. Ponad dwukrotnie zwiększona pojemność magazynu! Praca bez wypadków to priorytet. Włączniki bezpieczeństwa, czujniki odległości, sygnalizatory świetlne, bramki wraz z oświetleniem sprawiają, że nasze rozwiązanie regałów mobilnych spełnia najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa na magazynie.

11

12 Regały półkowe / półka metalowa Regały charakteryzują się dużą funkcjonalnością, przydatną szczególnie w składowaniu towaru drobnicowego o dużej ilości indeksów asortymentowych, poprzez zastosowanie dodatkowych elementów podwyższających funkcjonalność regałów: przegród półek, separatorów, ścian perforowanych bocznych i tylnych na zawieszki, szuflad, szaf, wieszaków na odzież itp. System doskonale sprawdza się w branżach motoryzacyjnych (do składowania części) i w archiwach (do składowania dokumentów). Ramy nośne - ocynkowane, dwa rodzaje słupa i dwa rodzaje systemu montażu w zależności od wymaganych wysokości i obciążeń (wtykowy, nitowany), łatwy montaż i rozbudowa na każdym etapie rozwoju magazynu. Półki - ocynkowane, pięć rodzajów w zależności od obciążeń, łatwy montaż, szybka regulacja poziomów. Stężenia krzyżowe i belki usztywniające - tradycyjne stężenia krzyżowe jak również belki usztywniające pozwalające na składowanie towarów na przestrzał. Regały półkowe / półka wiórowa Duże, nieporęczne i szczególnie ciężkie przedmioty można również składować w regałach półkowych - doskonale do tego nadają się regały półkowe o dużej rozpiętości. Konstrukcja regału oparta jest na budowie regału paletowego stanowiąc dla niego alternatywę. W regałach tych możemy składować towary zarówno w poziomie jak i w pionie. Wypełnienie półki: płyta wiórowa surowa, laminowana lub panel stalowy. Ramy nośne - ocynkowane, na podbudowie regału paletowego typu lekkiego, kotwione do podłoża. Trawersy - ocynkowane, wtykowe, łatwe w montażu, do średnich i dużych obciążeń. Półki - z płyty wiórowej, podparte na dodatkowych podporach nośnych do składowania elementów gabarytowych.

13

14 Regały wspornikowe Regały wspornikowe składają się z pionowych ram/stojaków, do których mocowane są wsporniki i usztywnienia. W ofercie posiadamy regały jednostronnego i dwustronnego dostępu, zawsze projektowane i wyceniane według indywidualnych zapytań. Co wyróżnia nasze regały wspornikowe? Produkt wiodącego europejskiego producenta. Możliwość dostosowania kolorystyki. Montaż przez własne wyspecjalizowane ekipy/serwis. Słupy nośne jednostronne lub dwustronne - gorącowalcowane, perforowane z możliwością przestawiania wsporników co 100 mm, wersja malowana proszkowo do zastosowania wewnątrz pomieszczeń oraz wersja ocynkowana ogniowo do zewnętrznych zastosowań z możliwością wykonania daszku ochronnego, stopa słupa mocowana łącznikami rozporowymi do podłoża. Wsporniki - gorącowalcowane, mocowane do słupa za pomocą połączenia śrubowego, regulowane co 100 mm, możliwość wyposażenia w ograniczniki przed staczaniem się towaru lub wykonanie ramion pod kątem. Regały wspornikowe możliwe również w wersji mobilnej na bazach jezdnych!

15

16 Meble metalowe Oferowane przez nas meble charakteryzują się solidną konstrukcją, wykonaną z wysokiej jakości blachy. Szafy ubraniowe produkowane są zgodnie z międzynarodową normą jakości ISO 9001:2008, zgodnie z dyrektywami CE oraz posiadają certyfikat zgodności z Polskimi Normami PN-EN :2006; PN-F-06009:2001, PN-F :1990. Szafy ubraniowe mają zastosowanie w pomieszczeniach socjalnych, gospodarczych, szatniach itp. Szafy biurowe bardzo dobrze sprawdzają się w biurach i pomieszczeniach magazynowo-warsztatowych. Co wyróżnia nasze meble metalowe? Polski producent. Możliwość dostosowania kolorystyki. Podstawowy asortyment dostępny od ręki z Magazynu Szybkich Dostaw. Szafy ubraniowe 300 mm Wysokość (mm) Szerokość (mm) Głębokość (mm) 300/ / / / / Szafy ubraniowe 400 mm Szafy biurowe Wysokość (mm) Szerokość (mm) Głębokość (mm) 400/ / / / Wysokość (mm) Szerokość (mm) Głębokość (mm) ZMB S2/ ZMB W3/ ZSK Meble warsztatowe Nasze wyroby wyróżniają się wysoką jakością, estetyką wykonania, funkcjonalnością oraz ergonomią. Stanowią doskonałe i uporządkowane miejsce pracy na hali produkcyjnej, w warsztacie, na magazynie czy też na stanowisku kontrolnym. Solidna konstrukcja stołów oraz stosowanych blatów roboczych gwarantuje dużą wytrzymałość i wieloletnie użytkowanie. Dostępna jest szeroka gama kolorów oraz możliwość dopasowania modułów do potrzeb.

17 Szafa ubraniowa Szafa 300/2 Liczba drzw: 2 Wym zewn: 1800 x 610 x 480 Szafa ubraniowa Szafa 400/2 Liczba drzw: 2 Wym zewn: 1800 x 810 x 480 Szafa biurowa Szafa biurowa Szafa biurowa 1200 Liczba drzw: 2 Liczba półek: 4 Wym zewn: 1950 x 1200 x 400 Szafa kartotekowa ZSK-04 Liczba szuflad: 4 Wym zewn:1265 x 428 x 638 Szafa biurowa Stół warsztatowy Szafa biurowa S Liczba drzw: 2 Liczba pólek: 1 Wym zewn: 1150 x 1000 x 400 Stół warsztatowy (1500 / 2000) Nogi / Cokoły: 2 / 0 Wym blatu: 1500 / 2000 x 750 x 30 Stół warsztatowy Stół z 1 szafką Nogi / Cokoły: 1 / 1 stół z szafką: 650 x 480 x 730 Stół warsztatowy Stół z 1 szafką /szuflady/ Nogi / Cokoły: 1 / 1 stół z szafką 5 szuflad: h - 85, 3 x 130, 200 Stół warsztatowy Stół z 2 szafkami Nogi / Cokoły: 0 / 2 szafka: 650 x 480 x 730 w tym szuflada h: 120 szafka 5 szuflad: h - 85, 3 x 130, 200 Stół warsztatowy Stół z 3 szafkami Nogi / Cokoły: 0 / 3 szafka: 650 x 480 x 730 szuflada: 650 x 480 x 730 w tym szuflada h: 120 szafka 5 szuflad: h - 85, 3 x 130, 200 *wszystkie wymiary w [mm]

18 Obsługa Klienta ZMS Systemy Magazynowe sp. z o.o. Krobia, ul. Dolina Drwęcy Lubicz k. Torunia tel./fax

06 informatyczny system zarządzania EasyWMS 08 regały paletowe tradycyjne 10 regały paletowe wjezdne 12 regały paletowe przepływowe

06 informatyczny system zarządzania EasyWMS 08 regały paletowe tradycyjne 10 regały paletowe wjezdne 12 regały paletowe przepływowe Spis treści 06 informatyczny system zarządzania EasyWMS system integrujący magazynowanie oraz dystrybucję. 08 regały paletowe tradycyjne uniwersalny system, zapewniający bezpośredni dostęp do każdej palety.

Bardziej szczegółowo

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2 Solutions Material Handling Przestrzeń i czas 2 Już dziś poznaj nowoczesne, dynamiczne systemy magazynowe przyszłości: rozwiązania Kardex Remstar do optymalizacji procesów intralogistycznych. Systemy Kardex

Bardziej szczegółowo

Regał paletowy Speedlock P90 Różnorodne rozwiązania w zakresie statycznego i dynamicznego składowania palet

Regał paletowy Speedlock P90 Różnorodne rozwiązania w zakresie statycznego i dynamicznego składowania palet P90 Więcej przestrzeni Regał paletowy Speedlock P90 Różnorodne rozwiązania w zakresie statycznego i dynamicznego składowania palet JAKOŚĆ GWARANTOWANA PRZEZ WYNALAZCĘ REGAŁÓW STALOWYCH 02 DEXION P90 Wraz

Bardziej szczegółowo

Konstrukcje stalowe Optymalne wykorzystanie powierzchni i maksymalne bezpieczeństwo

Konstrukcje stalowe Optymalne wykorzystanie powierzchni i maksymalne bezpieczeństwo KONSTRUKCJE STALOWE Więcej przestrzeni Konstrukcje stalowe Optymalne wykorzystanie powierzchni i maksymalne bezpieczeństwo INDYWIDUALNE, KOMPETENTNE I KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA Niepowtarzalność, elastyczność

Bardziej szczegółowo

Regały przesuwne MOVO Ruchome regały do magazynowania towarów ciężkich optymalne zwiększenie pojemności składowania

Regały przesuwne MOVO Ruchome regały do magazynowania towarów ciężkich optymalne zwiększenie pojemności składowania MOVO Więcej przestrzeni Regały przesuwne MOVO Ruchome regały do magazynowania towarów ciężkich optymalne zwiększenie pojemności składowania PRZEMYŚLANE TECHNOLOGIE - OFERTA CZOŁOWEGO PRODUCENTA Mobilny

Bardziej szczegółowo

Wykorzystanie powierzchni magazynowych

Wykorzystanie powierzchni magazynowych Wykorzystanie powierzchni magazynowych Znamy najlepsze rozwiązania do składowania każdego rodzaju produktu Informatyczny System Zarządzania Od blisko 50 lat Grupa Mecalux oferuje wszelkiego rodzaju systemy

Bardziej szczegółowo

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł Przemysł Design with CONFIDENCE EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS Przemysł Twój partner w aplikacjach i systemach przemysłowych Wiodące marki, doświadczenie, wsparcie Pentair Equipment Protection Pentair

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie powierzchnią w magazynie. Elżbieta Szulc. PROMAG S.A. Kierownik Sekcji Marketingu

Zarządzanie powierzchnią w magazynie. Elżbieta Szulc. PROMAG S.A. Kierownik Sekcji Marketingu Zarządzanie powierzchnią w magazynie Elżbieta Szulc PROMAG S.A. Kierownik Sekcji Marketingu PROMAG S.A. Nowoczesne systemy składowania w Składowanie palet Rega y paletowe rzędowe najprostszy w konstrukcji

Bardziej szczegółowo

KATALOG PRODUKTÓW WANDALEX

KATALOG PRODUKTÓW WANDALEX WANDALEX.PL logistyka wewnątrzmagazynowa KATALOG PRODUKTÓW WANDALEX Projekty logistyczne Regały magazynowe Systemy przenośnikowe Urządzenia magazynowe Automatyka magazynowa Wózki widłowe PROJEKTOWANIE

Bardziej szczegółowo

Kompletny przegląd produktów i usług

Kompletny przegląd produktów i usług Kompletny przegląd produktów i usług Wizjonerskie myślenie. Pasja działania. Potrzeby naszych Klientów stają się inspiracją technologii. Jungheinrich należy do światowej czołówki przedsiębiorstw świadczących

Bardziej szczegółowo

Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl

Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl Dystrybucja lekarstw Taca do dystrybucji lekarstw Służba zdrowia poszukuje sposobów pozwalających na minimalizację

Bardziej szczegółowo

Novoferm Docking Solutions. Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów

Novoferm Docking Solutions. Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Novoferm Docking Solutions Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Nowe pomysły i sprawdzona

Bardziej szczegółowo

Regały serii HX. www.mago.pl www.mgltechnika.pl G R U P A M A G O

Regały serii HX. www.mago.pl www.mgltechnika.pl G R U P A M A G O Regały serii HX www.mago.pl www.mgltechnika.pl G R U P A M A G O MGL Linia profilowania słupów MGL sp. z o.o. Regały serii HX 2 www.mgltechnika.pl MGL Podstawową działalnością MGL jest produkcja regałów

Bardziej szczegółowo

Katalog główny 2014 / 2015. Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt

Katalog główny 2014 / 2015. Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt Katalog główny 2014 / 2015 Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt 3 09 K-Einleitung PL_2012 T 31.10.2012 13:54 Uhr Seite 1 wolfcraft - innowacyjne narzędzia dla ambitnych majsterkowiczów i wymagających

Bardziej szczegółowo

system MX (MAGO 040) DOKUMENTACJA TECHNICZNO - RUCHOWA REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH, STAŁYCH, RAMOWYCH, PÓŁKOWYCH,

system MX (MAGO 040) DOKUMENTACJA TECHNICZNO - RUCHOWA REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH, STAŁYCH, RAMOWYCH, PÓŁKOWYCH, T e c h n i k a m a g a z y n o w a system MX (MAGO 00) DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH, STAŁYCH, RAMOWYCH, PÓŁKOWYCH, Z PÓŁKĄ STAŁĄ. SPIS TREŚCI 1. Definicje i określenia..... Charakterystyka

Bardziej szczegółowo

MX-X Nowa odsłona. Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk. Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL. RX 50 produktem roku 2011!

MX-X Nowa odsłona. Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk. Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL. RX 50 produktem roku 2011! Biuletyn informacyjny 2/2012 Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL RX 50 produktem roku 2011! MX-X Nowa odsłona OD REDAKCJI 3 SPIS TREŚCI biuletyn informacyjny

Bardziej szczegółowo

Mottem naszej firmy jest być elastycznym i nowoczesnym partnerem, który wspomaga rozwój swoich klientów.

Mottem naszej firmy jest być elastycznym i nowoczesnym partnerem, który wspomaga rozwój swoich klientów. NASZA WIZJA Mottem naszej firmy jest być elastycznym i nowoczesnym partnerem, który wspomaga rozwój swoich klientów. inż. Adam Katryniok Prezes Zarządu partner w budowie maszyn 2 Haberkorn Sp. z o. o.,

Bardziej szczegółowo

Kompletny przegląd produktów i usług

Kompletny przegląd produktów i usług Kompletny przegląd produktów i usług Wizjonerskie myślenie. Pasja działania. Potrzeby naszych klientów stają się inspiracją technologii. Jungheinrich należy do światowej czołówki przedsiębiorstw świadczących

Bardziej szczegółowo

KSZTAŁTUJEMY STAL DLA CIEBIE

KSZTAŁTUJEMY STAL DLA CIEBIE KSZTAŁTUJEMY STAL DLA CIEBIE Usługi KSZTAŁTUJEMY STAL DLA CIEBIE Nasza firma oferuje szereg profesjonalnych usług w zakresie: obróbki plastycznej metali i spawalnictwa malowania proszkowego cynkowania

Bardziej szczegółowo

HALE SYSTEMOWE. KATALOG www.pol-met.com www.smartsolutions.waw.pl

HALE SYSTEMOWE. KATALOG www.pol-met.com www.smartsolutions.waw.pl HALE SYSTEMOWE KATALOG www.pol-met.com www.smartsolutions.waw.pl HALA MAJSTER Hala Majster 1. HALA MAJSTER Hala MAJSTER stanowi wysokiej jakości produkt o parametrach w pełni dostosowanych do potrzeb klienta.

Bardziej szczegółowo

Magazyn fi rmowy. www.ssi-schaefer.pl. Wydanie 2/2013. Branża farmaceutyczna Temat główny Salus: modelowe rozwiązanie w branży

Magazyn fi rmowy. www.ssi-schaefer.pl. Wydanie 2/2013. Branża farmaceutyczna Temat główny Salus: modelowe rozwiązanie w branży Wydanie 2/2013 Magazyn fi rmowy Branża farmaceutyczna Temat główny Salus: modelowe rozwiązanie w branży Przemysł spożywczy Organizacje charytatywne 4 Gerolsteiner: logistyka 9 Unicef: centrum ogólnoświa-1towych

Bardziej szczegółowo

PROMAG S.A. jedna firma, tysiące wyposażonych magazynów

PROMAG S.A. jedna firma, tysiące wyposażonych magazynów PROMAG S.A. jedna firma, tysiące wyposażonych magazynów OD PONAD 30 LAT WYPOSAŻAMY MAGAZYNY Już od ponad 30 lat, optymalizujemy przestrzeń magazynową i produkcyjną Klientów zgodnie z najnowszymi osiągnięciami

Bardziej szczegółowo

Mobilna rewolucja! więcej na str. 26. STILL na warsztatach LogDays. Nowy siłacz - RX70-40/50. Blue Safety Light - zwiększa bezpieczeństwo!

Mobilna rewolucja! więcej na str. 26. STILL na warsztatach LogDays. Nowy siłacz - RX70-40/50. Blue Safety Light - zwiększa bezpieczeństwo! Biuletyn informacyjny 2/2013 STILL na warsztatach LogDays Nowy siłacz - RX70-40/50 Blue Safety Light - zwiększa bezpieczeństwo! Mobilna rewolucja! więcej na str. 26 OD REDAKCJI 3 Spis treści biuletyn informacyjny

Bardziej szczegółowo

Systemy przeładunkowe wszystko z jednej ręki

Systemy przeładunkowe wszystko z jednej ręki Systemy przeładunkowe wszystko z jednej ręki Pomosty przeładunkowe, rampy przeładunkowe, śluzy, rękawy uszczelniające, systemy bramowe, akcesoria Jakość ma nowe imię Kompetencje z jednej ręki Utworzona

Bardziej szczegółowo

Wpływ. s. 24 s. 30. w obiektach logistyki. Metodyka wdrożeń TMS s. 42. logistycznych na markę. od 2013 r. przedstawicielem marek: Logistyka

Wpływ. s. 24 s. 30. w obiektach logistyki. Metodyka wdrożeń TMS s. 42. logistycznych na markę. od 2013 r. przedstawicielem marek: Logistyka Energooszczędność Wpływ w obiektach logistyki logistycznych na markę s. 24 s. 30 Metodyka wdrożeń TMS s. 42 Logistyka dopasowania s. 54 REKLAMA nr 2 [32] kwiecień maj 2013 cena 20,00 zł (w tym 5% VAT)

Bardziej szczegółowo

Mobilne rozwiązania dla magazynu meblowego

Mobilne rozwiązania dla magazynu meblowego Mobilne rozwiązania dla magazynu meblowego specjalista w ruchu 2 Subject to technical modiþcations without notice and typographical errors. Printing 1/07, issue 1/07. Design, text and visualization: prima

Bardziej szczegółowo

6/2012. Różnice pomiędzy konstrukcją i realizacją projektów magazynów samonośnych i tradycyjnych Ekstremalne wysokości

6/2012. Różnice pomiędzy konstrukcją i realizacją projektów magazynów samonośnych i tradycyjnych Ekstremalne wysokości Różnice pomiędzy konstrukcją i realizacją projektów magazynów samonośnych i tradycyjnych Ekstremalne wysokości SSI Schäfer Ponad czterdziestometrowe konstrukcje silosów, jak i sam proces inwestycyjny budowy

Bardziej szczegółowo

spis treści GRUPA rexbud inwestycje zadowolonych klientów zadowolonych klientów Sasanki Plaza 78 Realizacje przemysłowe 6

spis treści GRUPA rexbud inwestycje zadowolonych klientów zadowolonych klientów Sasanki Plaza 78 Realizacje przemysłowe 6 GRUPA rexbud QR CODE Wygenerowano na www.qr-online.pl spis treści inwestycje zadowolonych klientów Realizacje przemysłowe 6 magazynowe 22 handlowe 32 logistyczne 48 biurowe 58 przetwórstwo 72 properties

Bardziej szczegółowo

SPRZĘT SPORTOWY NAWIERZCHNIA SPORTOWA

SPRZĘT SPORTOWY NAWIERZCHNIA SPORTOWA SPRZĘT SPORTOWY NAWIERZCHNIA SPORTOWA 8 edycja 2 o firmie Nasza firma istnieje od 1983 roku. W roku 1990 uruchomiliśmy produkcję sprzętu sportowego. Trzy lata później nawiązaliśmy współpracę z firmą amerykańską

Bardziej szczegółowo

MEDYCYNA OIOM. DIAGNOSTYKA.. MEBLE MEDYCZNE. BLOK OPERACYJNY. Z myślą o Tobie... W trosce o Twoich Pacjentów...

MEDYCYNA OIOM. DIAGNOSTYKA.. MEBLE MEDYCZNE. BLOK OPERACYJNY. Z myślą o Tobie... W trosce o Twoich Pacjentów... MEDYCYNA BLOK OPERACYJNY. OIOM. DIAGNOSTYKA.. MEBLE MEDYCZNE. Z myślą o Tobie... W trosce o Twoich Pacjentów... Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, mamy przyjemność zaprezentować

Bardziej szczegółowo