FIRMA LYCON. LYCON cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie ze względu na niedoścignioną jakość produktów i uczciwość zawodową.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "FIRMA LYCON. LYCON cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie ze względu na niedoścignioną jakość produktów i uczciwość zawodową."

Transkrypt

1

2

3 FIRMA LYCON Założona w Australii, w 1978 roku, przez światowej sławy kosmetologa Lydię Jordane. Woski LYCON cieszą się zasłużoną renomą jako Crème de la Crème wśród wosków depilacyjnych na świecie i są wybierane przez najlepsze salony kosmetyczne i SPA w ponad 40 krajach. Woski LYCON komponowane z najwyższej jakości żywic naturalnych, wosku pszczelego z zastosowaniem pobudzającej zmysły aromaterapii, zapewniają doskonałe rezultaty usuwając uporczywe włoski nawet o długości 1mm. Jednocześnie, dzięki swojej niskiej temperaturze topnienia, elastyczności i delikatności zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry, tak aby klient był w pełni zadowolony. Profesjonaliści mogą stosować LYCON z pełnym zaufaniem, aby za każdym razem osiągnąć efekt całkowitej gładkości, niezależnie od rodzaju włosków. LYCON cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie ze względu na niedoścignioną jakość produktów i uczciwość zawodową. Oferta składa się z wosków twardych Hot Wax, miękkich Strip Wax oraz niepowtarzalnych wosków twardych do cienkiej aplikacji Lycojet, które uzupełnione są harmonizującymi produktami do stosowania przed i po depilacji. Ponadto, LYCONspa, linia kosmetyków do specjalistycznej pielęgnacji, oferuje produkty korygujące do użytku domowego, pomiędzy zabiegami w salonie. Duży wybór wysokiej jakości wosków LYCON w wielu ciekawych kolorach i zapachach, pozwala specjalistom tak dopasować kombinację depilacji, aby zabieg był w pełni satysfakcjonujący dla klienta a przy tym łatwy i bezbolesny. LYCON wytycza normy depilacji w skali globalnej od lat i wciąż pozostaje liderem rynku zarówno pod względem jakości jak i wydajności. Nic więc dziwnego, że LYCON jest poszukiwany przez sławy i znane osobistości na pięciu kontynentach. LYCON PRECYZYJNA DEPILACJA WOSKIEM, MARKA CIESZĄCA SIĘ ZAUFANIEM PROFESJONALISTÓW.

4 LYCON HOT WAX Nowatorskie woski twarde LYCON Hot Wax do depilacji bezpaskowej, usuwają włoski nawet o długości 1mm! Idealne na krótkie, uporczywe włosy na każdej części twarzy i ciała. Woski LYCON Hot Wax zawierają najlepszy wybór naturalnych, łagodzących składników pielęgnujących skórę, pozostawiających ją miękką, gładką i całkowicie pozbawioną włosów. Stosowane przy bardzo niskiej temperaturze, woski LYCON Hot Wax mogą być nakładane ponownie 5-6 razy na świeżo wydepilowaną skórę, bez uczucia dyskomfortu lub podrażnienia. Doskonałe dla najbardziej wrażli- wych partii skóry. Woski LYCON Hot Wax mogą być podgrzewane wiele razy, bez wpływu na ich doskonałą przyczepność, elastyczność i przyjemność w dotyku. LYCON Hot Wax to nieodłączny towarzysz profesjonalistów przy depilacji brazylijskiej! SoYummy TM Hot Wax 1kg Czekoladowa przyjemność bez kalorii! Super delikatny wosk z tlenkiem żelaza i delikatną mikromiką. Idealny do każdej depilacji, również przy depilacji brazylijskiej! Olive Oil Hot Wax 1kg Oliwkowy wosk twardy z kojącą oliwą z oliwek i woskiem pszczelim. Ta specjalna mieszanka naturalnych i delikatnych składników, skutecznie chwyta najkrótsze i najbardziej uporczywe włoski. SoBerryDelicious TM Hot Wax 1kg Truskawkowy wosk twardy. Jaskrawo-różowy, bardzo kremowy i elastyczny o zapachu truskawek. Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Jest wyjątkowo delikatny dla wrażliwych obszarów ciała. Po prostu idealny do depilacji brazylijskiej! Rosette TM Hot Wax 1kg Różany wosk twardy. Kremowo-różowy, z wyciągiem rumianku i róży. Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Wyjątkowy dla bardzo wrażliwych obszarów ciała - idealny do depilacji brazylijskiej!

5 LYCON LYCOJET WAX LYCOtec TM white Hot Wax 1kg Biały wosk twardy LYCOtecTM w wygodnym opakowaniu POP & GO. Wosk nowej generacji, nowoczesny, bardzo elastyczny i silny. Zawiera olej kokosowy. Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Tworzy super delikatny, gładki i bardzo miękki wosk o niskiej temperaturze topnienia. Doskonały do najbardziej profesjonalnej i relatywnie bezbolesnej depilacji! Idealny do depilacjii brazylijskiej! Lycojet są to niezwykłe woski twarde do cienkiej aplikacji wyprodukowane przy użyciu unikalnej technologii, która pozwala na nakładanie ich cieńszą warstwą niż większość twardych wosków. Lycojet są to woski o niskiej temperaturze topnienia, bardzo elastyczne, mocno chwytające włosy i relatywnie bezbolesne! Lycojet usuwają włosy o długości nawet 1mm! Te wyjątkowo delikatne woski mogą być zastosowane ponownie 5-6 razy na świeżo wydepilowaną skórę, bez uczucia dyskomfortu lub podrażnienia. Wysokiej jakości woski Lycojet są skuteczne przy każdej depilacji jednocześnie idealne do krótkich, uporczywych włosów, które STRIP WAX (wosk do użycia z paskami) może czasami ominąć. Lycojet likwiduje konieczność używania pęsety! Jest doskonały do depilacji wrażliwych obszarów w tym niezrównany przy depilacji brazylijskiej. LYCOflex TM Vanilla Hot Wax 1kg Wanilowy wosk twardy LYCOflexTM. Bardzo kremowy i elastyczny z ekstraktem waniliowym. Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Jest zaskakująco łagodny. Doskonały dla wrażliwych okolic i depilacji brazylijskiej! Lycojet Desert Rose Hot Wax 1kg Różany wosk twardy do cienkiej aplikacji. Egzotycznie czerwony z kojącym rumiankiem i różą. Doskonały do każdej depilacji i fantastyczny do depilacji brazylijskiej! MANifico TM Hot Wax 1kg Specjalnie dla mężczyzn! Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Z wyciągiem z rumianku i australijskiego drzewa sandałowego oraz mikromiką, co czyni MANificoTM najlepszym woskiem dla mocnych włosków i delikatnej skóry. Wosk niezbędny do depilacji Boyzilian! Lycojet Lavender Hot Wax 1kg Lawendowy wosk twardy do cienkiej aplikacji. W kolorze królewskiej purpury z łagodzącą lawendą i rumiankiem. Doskonały do każdej depilacji i fantastyczny do depilacji brazylijskiej!

6 LYCON STRIP WAX Słynne i bardzo delikatne woski miękkie Lycon do depilacji paskowej. Lycon Strip Wax to sprawna aplikacja, bardzo mocny chwyt, brak lepkich pozostałości i żadnego ciągnięcia skóry! Profesjonalny wosk Lycon Strip Wax zawiera specjalną mieszankę naturalnych składników aby chwytać i usuwać włoski długości 2 mm! Przy nakładaniu wosku Lycon Strip Wax należy użyć bardzo cienkiej warstwy, dlatego na zabieg zużywa się mniej wosku. Każde opakowanie o pojemności 1L to zdumiewająca liczba 5000 depilacji warg lub brwi, lub 36 depilacji nóg do kolan. Depilacja przy użyciu pasków Lycon Strip Wax dzięki zawartości specjalnych aromatycznych olejków dających efekty odżywcze i kojące, może zapewnić komfort i zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom. SoYummy TM Strip Wax 1l Czekoladowa przyjemność bez kalorii! Super delikatny, z tlenkiem żelaza i mikromiką, dla zapewnienia wyjątkowo delikatnej depilacji bez ciągnięcia skóry. Idealny dla skóry wrażliwej! ACTIVE GOLD TM Strip Wax 1L Błyszczy jak złoto i usuwa włosy bardzo skutecznie, delikatnie i szybko. Zawiera łagodzące właściwości rumianku i najdrobniejszą granulację mikromiki aby zapobiec ciągnięciu skóry. LYCOflex TM Vanilla Strip Wax 1L Waniliowy wosk miękki. Bardzo kremowy, pachnący wanilią i niezwykle delikatny. Wyprodukowany został przy wykorzystaniu najnowszej technologii opartej na dwutlenku tytanu. Idealny dla skóry wrażliwej! SZYBKO, ŁATWO I PRZYJEMNIE

7 A K C E S O R I A LYCOtec TM white Strip Wax 1l Biały wosk miękki. Nowoczesny, gładki, kremowy i niezwykle delikatny biały wosk. Nakładany bardzo cienko jest niezwykle ekonomiczny. Zawiera olej kokosowy oraz mikromikę. Wyprodukowany został przy wykorzystaniu najnowszej technologii opartej na dwutlenku tytanu. Używany jest aby uzyskać najbardziej profesjonalny efekt, wyjątkowo delikatną depilację bez ciągnięcia skóry i bez pozostawiania lepkich śladów. Olive Oil Strip Wax 1l Oliwkowy wosk miękki. Dzięki kojącym właściwościom oliwy z oliwek i oleju ze słodkich migdałów, ta specjalna mieszanka naturalnych i delikatnych składników skutecznie chwyta krótkie i uporczywe włoski. Profesjonalne podgrzewacze wosku Lycon PROFESJONALNY PODGRZEWACZ o pojemności 1L z pokrywą. Wykonywany we Włoszech wyłącznie dla LYCON. Ten solidny, wytrzymały podgrzewacz jest idealnym wyborem dla wymagających kosmetyczek. Podgrzewacz LYCON posiada unikalny regulowany, łatwy w obsłudze termostat, który rozprowadza ciepło szybko i równomiernie. Ma niewielkie wymiary i jest łatwy do czyszczenia. Nadaje się do wszystkich rodzajów wosku Lycon. SoBerryDelicious TM Strip Wax 1L Truskawkowy wosk miękki. Królewska czerwień, siła i delikatość. Usuwa włosy szybko i delikatnie. Połyskująca mikromika sprawia, że depilacja tym woskiem jest super delikatna i nie ciągnie skóry! Mini Podgrzewacz LYCOMINI o pojemności 300g. W sprzedaży również dodatkowe metalowe wkładki. Podgrzewa woski HOT, STRIP, LYCOJET i maski parafinowe. Nadaje się do podgrzewania większości typów pojemników Strip Wax do 500 g pojemności. Wygodna, wyjmowana, metalowa wkładka może posłużyć do wosków HOT, LYCOJET i masek parafinowych. EPILACE 50m Rolka 100m Rolka Paski 250 szt. Paski 500 szt. Rosette TM Strip Wax 1L Różany wosk miękki. Kremowo-różowy i ultra łagodzący dla delikatnej skóry z wyciągiem rumianku i róży. Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Wysokiej jakości włókniny firmy LYCON, paski z oraz rolki, oferują szeroki i ekonomiczny wybór dla każdej depilacji woskiem miękkim. Włóknina Epilace bez problemu dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając mniej bolesną depilację. Jednorazowe szpatułki SZPATUŁKII DO TWARZY (PADDLE POP) 100 szt. Idealne do depilacji woskiem twarzy. MANifico TM Strip Wax 1l Specjalnie dla mężczyzn! Gładki i łagodny z wyciągiem z rumianku i australijskiego drzewa sandałowego oraz mikromiką, aby zapobiec ciągnięciu skóry. Idealny dla skóry wrażliwej i mocnych włosów. PRECYZYJNE SZPATUŁKII DO TWARZY (BROW BEATER) 100 szt. Cienkie, jednorazowe szpatułki idealne do precyzyjnej depilacji woskiem na małych powierzchniach. SZPATUŁKI DO CIAŁA (TONGUE DEPRESSOR) 100 szt. Idealne do dużych powierzchni.

8 PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE Perfekcyjna depilacja to nie tylko znakomity wosk, to cały zabieg i wszystko co robimy przed i po depilacji. Z tego właśnie względu łatwe w użyciu toniki, balsamy i olejki są niezbędne aby oczyszczać, chronić, łagodzić, pielęgnować i regenerować skórę przed, podczas i po zabiegu depilacji woskiem. Pre-Waxing Oil 500ml Olejek z wyciągiem z pestek moreli, jaśminu i rumianku, który łagodzi i ochrania skórę, stosowany przed i w trakcie depilacji. Pre-Waxing Oil zapobiega przyklejaniu się wosku do skóry, dzięki czemu depilacja jest komfortowa, czysta i wydajna. Łagodzi i nawilża skórę do przed i w trakcie zabiegu depilacji twardym woskiem Lycon Hot Wax i Lycojet. PERFEKCYJNE WYKOŃCZENIE!

9 Lycotane TM 500ml Płyn oczyszczający skórę z jaśminem i rumiankiem. Do stosowania przed każdą depilacją twarzy i ciała. Usuwa z powierzchni skóry tłuszcz, zanieczyszczenia, pot, makijaż i pozostałości kremu. Istotne jest również użycie go po każdej depilacji woskiem, aby oczyścić skórę i zamknąć mieszki włosowe. Soothing Cream TM 500ml Łagodzący balsam z wyciągiem z rumianku i róży. Nawilża i odżywia suchą skórę, łagodzi i redukuje zaczerwienienia po depilacji Hot Wax lub Strip Wax. Perfect Finish TM 500ml Z wyciągiem z moreli, słodkich migdałów i lawendy. Usuwa lepkie pozostałości wosku miękkiego Strip Wax jednocześnie kojąc i nawilżając po depilacji. Tea-Tree Soothie TM 500ml Łagodzący balsam Tea-Tree SoothieTM z olejkiem z drzewa herbacianego, wyciągiem z róży i rumianku. Lekki balsam, który łagodzi, uspokaja i nawilża skórę po depilacji woskiem Hot Wax i Strip Wax. Zawiera olej z drzewa herbacianego, znanego ze swoich korzystnych właściwości. Tea-Tree Perfect TM 500ml Z wyciągiem z moreli, słodkich migdałów, drzewa herbacianego i lawendy. Usuwa lepkie pozostałości wosku miękkiego jednocześnie łagodząc i nawilżając po depilacji. Zawiera olej z drzewa herbacianego, znanego ze swoich korzystnych właściwości. Wax Solvent 500ml Rozpuszczalnik do wosku LYCON Wax Solvent szybko i bez wysiłku rozpuszcza wszelkie rodzaje wosku, na pościeli, ubraniu, podgrzewaczu wosku, szpatułce, meblach, wyposażeniu, dywanach i podłogach. Oszczędza czas na sprzątanie, a przy tym przyjemnie pachnie.

10 LYCON SPA Specjalistyczna Pielęgnacja Ciała w domu Kolekcja naturalnych, zaawansowanych technologicznie, korekcyjnych produktów pielęgnujących do użytku domowego, aby dbać o ciało od stóp do głów pomiędzy zabiegami w salonie. LYCONspa zwalcza wrastające włoski, przebarwienia, hamuje wzrost włosków, zmniejsza widoczne nierówności skóry i efekt skórki pomarańczowej, nawilża, chroni przed przedwczesnym starzeniem się i działaniem szkodliwych czynników, opala bez ekspozycji na słońce. Z LYCONspa ciało może wyglądać na zdrowsze, gładsze, jędrniejsze, mające naturalny młodzieńczy blask i witalność. HAIR ON STRIKE 30g Środek opóźniający wzrost włosków z papają i wyciągiem z krzewu Chaparral Zaawansowana naukowo formuła z papają i wyciągiem z krzewu Chaparral wyraźnie redukuje wzrost niechcianego owłosienia po depilacji woskiem, goleniu, laserze, elektrolizie i kremach do depilacji. Przy regularnym stosowaniu włoski stają się cieńsze, miększe i jaśniejsze, a miejsca bez włosów powiększają się. ZAPOBI ZWALCZANIE WRASTAJĄCYCH WŁOSÓW BODY EXFOLIANT 200ml Z grejpfrutem, cytryną i granulatem bambusowym. Lekki kremowy peeling do ciała z polerującymi włóknami bambusowymi. Szybko usuwa suchą skórę i martwe komórki, odblokowuje pory i pomaga odkryć i usunąć wrastające włoski. Wygładza i nawilża, nadając jedwabisty wygląd skórze. Lekki i kremowy peeling do ciała z wygładzającymi włókienkami bambusowymi. Delikatnie złuszcza, odblokowuje pory, pomaga odkryć wrastające włosy. ANTI BUMP FOAMING GEL 250ml Z cytrynowym drzewem herbacianym, arniką i nagietkiem. Anti Bump Foaming Gel jest bardzo skuteczny w likwidowaniu wrastających włosków, ma działanie łagodzące i oczyszczające. Chroni ph skóry, pozostawiając ją czystą, gładką i nawilżoną. INGROWN-X-IT SOLUTION 125ml Z kwasem salicylowym, kwasem mlekowym, alantoiną i arniką. Innowacyjna formuła w sprayu do twarzy i ciała. Delikatnie złuszcza, odblokowuje i pomaga zminimalizować ilość wrastających włosków. Jednocześnie usuwa przebarwienia i nawilża. Doskonały po depilacji woskiem, goleniu, kremach depilacyjnych, elektrolizie. Nie powoduje dyskomfortu podczas nakładania. INGROWN-X-IT CREAM 30g Z kwasem salicylowym, kwasami owocowymi, alantoiną i arniką. Delikatna i efektywna, naukowo opracowana formuła na twarz i ciało, pomaga zminimalizować ilość wrastających włosków oraz przebarwień po depilacji woskiem, po goleniu, laserze, elektrolizie, lub kremach do depilacji. TEA-TREE SOOTHE 250ml Z olejem z drzewa herbacianego, różą i rumiankiem. Lekki i łatwo wchłaniający się balsam do ciała, który nie zatyka porów, szybko odżywia i nawilża, pomagając zlikwidować wrastające włoski.

11 EGANIE WYGŁADZANIE BLASK CELLULI-MELT 200ml Z kofeiną, bluszczem i jałowcem Synergiczne połączenie szybko działających ekstraktów roślinnych i olejków, aby widocznie zredukować efekt skórki pomarańczowej. Pomaga wygładzać nierówności skóry, wzmacnia, nawilża i poprawia jej elastyczność. SUN FAKER 250ml Z masłem mango i olejem z orzechów makadamii Daje efekt szybkiej opalenizny twarzy i ciała bez smug. Zawiera składniki nawilżające. Unikalna kombinacja nowoczesnych czynników opalających zapewni równomierną, długotrwałą, naturalnie wyglądającą, złotą opaleniznę. OCZYSZCZENIE NAWILŻENIE OCHRONA SOYUMMY LOTION 250ml Z masłem kakaowym, witaminą E i arniką Balsam do ciała, rąk i stóp o słodkim zapachu czekolady, z kojącymi właściwościami masła kakaowego, witaminy E i arniki. Ten lekki, nietłusty balsam nawilżający, pozostawia uczucie gładkiej, jędrnej i jedwabiście miękkiej skóry. SOBERRY LOTION 250ml Z truskawkami, rumiankiem i wyciągiem z arniki Balsam do ciała, rąk i stóp o zapachu soczystych truskawek, o łagodzących właściwościach rumianku i wyciągu z arniki. Ten lekki nietłusty balsam nawilżający pozostawia uczucie gładkiej, jędrnej i jedwabiście miękkiej skóry. SOYUMMY MASSAGE, BATH & BODY OIL 250ml Z masłem kakaowym, witaminą E i olejem ze słodkich migdałów Wielofunkcyjny olejek o zapachu słodkiej czekolady do całego ciała, stóp lub masażu dłoni. Może też służyć jako zmysłowy olejek do kąpieli dla zmęczonego ciała, umysłu i duszy. Bardzo skuteczny w pielęgnacji całego ciała. Nawilżający, łatwy w użyciu, zapewnia codzienną pielęgnację. SOBERRY MASSAGE, BATH & BODY OIL 250ml Z ekstraktem z truskawek, witaminą E i olejem ze słodkich migdałów Wielofunkcyjny balsam o zapachu soczystych truskawek do całego ciała, stóp lub masażu dłoni. Wyśmienity także jako zmysłowy olejek do kąpieli dla zmęczonego ciała, umysłu i duszy. Bardzo skuteczny w pielęgnacji całego ciała, nawilżający, łatwy w użytku, zapewnia specjalną codzienną pielęgnację. SOOTHING CREAM 250ml Z różą, rumiankiem i jaśminem. Najnowocześniejszy nawilżający krem do ciała o właściwościach odżywczych i ochronnych dla skóry suchej i spragnionej. Już po kilku minutach skóra staje się gładsza i bardziej miękka, a zmarszczki stają się mniej widoczne.

12 Lycon Polska sp. z o.o. ul. Jakubowska 22 lok. 1, Warszawa Salon Firmowy THE WAXING BAR tel Dystrybucja Produktów tel , fax

FM GROUP Polska. FM GROUP Polska. katalog produktów FM GROUP. 2012 katalog produktów nr FM 16 GROUP 2012 nr 16

FM GROUP Polska. FM GROUP Polska. katalog produktów FM GROUP. 2012 katalog produktów nr FM 16 GROUP 2012 nr 16 FM GROUP Polska FM GROUP Polska katalog produktów FM GROUP 2012 katalog produktów nr FM 16 GROUP 2012 nr 16 Odkryj nowe kosmetyki do pielęgnacji skóry Codzienne rytuały wkrótce mogą stać się jeszcze przyjemniejsze.

Bardziej szczegółowo

FM GROUP Polska 2011 katalog produktów FM GROUP nr 14

FM GROUP Polska 2011 katalog produktów FM GROUP nr 14 FM GROUP Polska 2011 katalog produktów FM GROUP nr 14 Spis treści kolekcja luksusowa str. 4-43 4-30 męska 31-43 kolekcja klasyczna str. 44-53 44-49 męska 50-53 kolekcja hot str. 54-55 Oczarowani zapachami

Bardziej szczegółowo

Nowa, trwalsza FORMUŁA. Wybierz swój WYMARZONY KIERUNEK na wakacje. Tylko w tym Katalogu! Niewiarygodne oszczędności na PRODUKTACH GWIAZDACH

Nowa, trwalsza FORMUŁA. Wybierz swój WYMARZONY KIERUNEK na wakacje. Tylko w tym Katalogu! Niewiarygodne oszczędności na PRODUKTACH GWIAZDACH NR 06 2015 (14/04 04/05) Wybierz swój WYMARZONY KIERUNEK na wakacje Tylko w tym Katalogu! Niewiarygodne oszczędności na PRODUKTACH GWIAZDACH Nowa, trwalsza FORMUŁA WYPRÓBUJ! Potrzyj fl akon i poznaj zapach!

Bardziej szczegółowo

Metoda tradycyjna. Produkty oferowane przez ACT POLSKA dostępne są w systemie sprzedaży bezpośredniej. Zapraszamy do lektury naszego katalogu.

Metoda tradycyjna. Produkty oferowane przez ACT POLSKA dostępne są w systemie sprzedaży bezpośredniej. Zapraszamy do lektury naszego katalogu. Koncepcja sprzątania w zgodzie z naturą Katalog ACT Polska 2013 / 2014 Firma ACT POLSKA swój początek wiąże z Rudolfem Nordinem, założycielem szwedzkiej firmy ACT, który to w 1990 roku wynalazł, jako pierwszy

Bardziej szczegółowo

DULCIA WITAL I TONICA

DULCIA WITAL I TONICA NASZA OFERTA 2009 Pielęgnacja, koloryzacja i przedłużanie włosów. Chwile niewysłowionej, zmysłowej przyjemności w połączeniu z profesjonalną troską o naturalne piękno i zdrowie Twoich włosów Podcięcie

Bardziej szczegółowo

Sprawdź, jak cieszyć się zdrowym i aktywnym życiem

Sprawdź, jak cieszyć się zdrowym i aktywnym życiem Czerwiec 2008 Zbilansuj swoje odżywianie Ciesz się doskonałym zdrowiem Kontrola wagi: produkty wspierające (strony 16-23) Energia dla twojego ciała: suplementy energetyzujące i fitness (strony 24-29) NAPÓJ

Bardziej szczegółowo

Szymon - TEST. Informacje poufne. Enocnoshare Sp. z o.o. Jana Pawła II 12/23 00-001 Warszawa. Biznesplan Sierpień 2013

Szymon - TEST. Informacje poufne. Enocnoshare Sp. z o.o. Jana Pawła II 12/23 00-001 Warszawa. Biznesplan Sierpień 2013 Szymon - TEST Biznesplan Sierpień 2013 Informacje poufne Enocnoshare Sp. z o.o. Jana Pawła II 12/23 00-001 Warszawa Klauzula o poufności Niniejsze materiały stanowią tajemnice przedsiębiorstwa. Zabronione

Bardziej szczegółowo

dla Ciebie dla Twojego domu katalog produktów nr 11 2015

dla Ciebie dla Twojego domu katalog produktów nr 11 2015 dla Ciebie dla Twojego domu katalog produktów nr 11 2015 Dla Twojego domu i ogrodu Dom to miejsce wyjątkowe. Dzielimy go z tymi, którzy są dla nas najważniejsi, gościmy w nim osoby bliskie naszym sercom

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI I. TAPING I AKCESORIA. s.4 TERAPIA ZIMNEM I CIEPŁEM. s.18. s.22 STABILIZATORY I ORTEZY TRENING I REHABILITACJA. s.32

SPIS TREŚCI I. TAPING I AKCESORIA. s.4 TERAPIA ZIMNEM I CIEPŁEM. s.18. s.22 STABILIZATORY I ORTEZY TRENING I REHABILITACJA. s.32 SPIS TREŚCI I. TAPING I AKCESORIA s.4 II. TERAPIA ZIMNEM I CIEPŁEM s.18 III. STABILIZATORY I ORTEZY s.22 IV. TRENING I REHABILITACJA s.32 V. MASAŻ I PIELĘGNACJA s.52 Dostarczamy dla sportowców, trenerów,

Bardziej szczegółowo

WIOSNĘ KONTUZJI DIETĘ ROZSTĘPY ANTYBIOTYK. CHODZENIE: plan treningowy. Pierwsza pomoc przy. tylko z PROBIOTYKIEM. Jak wyłonić tę NAJLEPSZĄ

WIOSNĘ KONTUZJI DIETĘ ROZSTĘPY ANTYBIOTYK. CHODZENIE: plan treningowy. Pierwsza pomoc przy. tylko z PROBIOTYKIEM. Jak wyłonić tę NAJLEPSZĄ KWIECIEŃ 2014 Sposoby na ROZSTĘPY CHODZENIE: plan treningowy 9 najlepszych spalaczy tłuszczu Pierwsza pomoc przy KONTUZJI Jak wyłonić tę NAJLEPSZĄ DIETĘ WYKORZYSTAJ WIOSNĘ ANTYBIOTYK tylko z PROBIOTYKIEM

Bardziej szczegółowo

beauty inspiration Sprzedaż w salonie beauty i spa wizaz nowy dział: Peelingi ziołowe Trendy spa 2015 Jak być bardziej widocznym w internecie

beauty inspiration Sprzedaż w salonie beauty i spa wizaz nowy dział: Peelingi ziołowe Trendy spa 2015 Jak być bardziej widocznym w internecie biznes kosmetyka medycyna estetyczna spa wizaz beauty numer 1/2015 styczeń-luty inspiration magazyn dla managera nowy dział: wizaz Peelingi ziołowe Trendy spa 2015 Jak być bardziej widocznym w internecie

Bardziej szczegółowo

Do masaży i niektórych zabiegów wykorzystujemy oleje bazowe, w pełni naturalne, pozyskiwane metodą tłoczenia na zimno.

Do masaży i niektórych zabiegów wykorzystujemy oleje bazowe, w pełni naturalne, pozyskiwane metodą tłoczenia na zimno. Do masaży i niektórych zabiegów wykorzystujemy oleje bazowe, w pełni naturalne, pozyskiwane metodą tłoczenia na zimno. Czysty Olej z nasion Perilli Perilla jest najbogatszym źródłem kwasów Omega 3, dzięki

Bardziej szczegółowo

Wszystko na temat pończoch uciskowych

Wszystko na temat pończoch uciskowych Wszystko na temat pończoch uciskowych Headquarters: medi GmbH & Co. KG Medicusstraße 1 D-95448 Bayreuth Germany T +49 921 912-0 F +49 921 912-783 export@medi.de www.medi.de medi Polska Sp. z. o. o. Chełmońskiego

Bardziej szczegółowo

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW NATURALNYCH Opis składników naturalnych stosowanych w kosmetykach. To bardzo praktyczna encyklopedia dla każdego.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW NATURALNYCH Opis składników naturalnych stosowanych w kosmetykach. To bardzo praktyczna encyklopedia dla każdego. ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW NATURALNYCH Opis składników naturalnych stosowanych w kosmetykach. To bardzo praktyczna encyklopedia dla każdego. Składnik CTFA/INCI Źródło Funkcja Alkohol Alcohol otrzymywany z

Bardziej szczegółowo

Klubu Galerii Uśmiechu

Klubu Galerii Uśmiechu Katalog nagród* Klubu Galerii Uśmiechu * Teraz to Ty wybierasz na co wymieniasz swoje punkty! Jest coś co chciałbyś mieć, a nie ma tego w naszym katalogu nagród? Teraz możesz wymieniać swoje punkty na

Bardziej szczegółowo

Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów różnych segmentów rynku. Katalog produktów Tork 2015

Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów różnych segmentów rynku. Katalog produktów Tork 2015 Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów różnych segmentów rynku. Katalog produktów Tork 2015 Tork jest światowym liderem w swojej dziedzinie i największym dostawcą profesjonalnych rozwiązań higienicznych

Bardziej szczegółowo

TWÓJ PRZEWODNIK. po oliwie z oliwek niezbędny w każdej kuchni OLIWA Z OLIWEK A NASZE ZDROWIE OLIWA Z OLIWEK TAKŻE DO SMAŻENIA?

TWÓJ PRZEWODNIK. po oliwie z oliwek niezbędny w każdej kuchni OLIWA Z OLIWEK A NASZE ZDROWIE OLIWA Z OLIWEK TAKŻE DO SMAŻENIA? TWÓJ PRZEWODNIK po oliwie z oliwek niezbędny w każdej kuchni OLIWA Z OLIWEK A NASZE ZDROWIE Prosty sposób na poprawę poziomu złego cholesterolu i ochronę serca OLIWA Z OLIWEK TAKŻE DO SMAŻENIA? Oczywiście,

Bardziej szczegółowo

MICHAŁ FAJBUSIEWICZ MOJE ŻYCIE TO PODRÓŻ SPORT I TURYSTYKA TRENDY ZDROWIE RANKING NAJPOPULARNIEJSZYCH KURORTÓW ZAGRANICZNYCH DLA SENIORÓW

MICHAŁ FAJBUSIEWICZ MOJE ŻYCIE TO PODRÓŻ SPORT I TURYSTYKA TRENDY ZDROWIE RANKING NAJPOPULARNIEJSZYCH KURORTÓW ZAGRANICZNYCH DLA SENIORÓW MAGAZYN LUDZI PEŁNYCH ŻYCIA NR 1/WIOSNA 2014 TRENDY RANKING NAJPOPULARNIEJSZYCH KURORTÓW ZAGRANICZNYCH DLA SENIORÓW SPORT I TURYSTYKA SANATORIA PRYWATNE I PUBLICZNE, CO OFERUJĄ? ZDROWIE MICHAŁ FAJBUSIEWICZ

Bardziej szczegółowo

Powrót do codzienności. Poradnik dla osób ze stomią

Powrót do codzienności. Poradnik dla osób ze stomią Powrót do codzienności Poradnik dla osób ze stomią 1 Telefoniczne Centrum Pacjenta Dla pracowników Coloplast najważniejsze jest Państwa zadowolenie Staramy się je zapewnić, oferując Wam najnowocześniejsze

Bardziej szczegółowo

22011 (32) budowlany. Podłogi laminowane. Jakà wybraç bram. Jak kupiç dobre okno. produktów i nowoêci. wnę trza budowa instalacje ogrody

22011 (32) budowlany. Podłogi laminowane. Jakà wybraç bram. Jak kupiç dobre okno. produktów i nowoêci. wnę trza budowa instalacje ogrody wnę trza budowa instalacje ogrody M A G A Z Y N B E Z P Ł A T N Y produktów i nowoêci budowlany 22011 (32) DWUMIESI CZNIK ISSN 1730-1904 www.ekspertbudowlany.pl Jakà wybraç bram Podłogi laminowane Jak

Bardziej szczegółowo

Kolekcja Lifestyle ELEGANCE

Kolekcja Lifestyle ELEGANCE Kolekcja Lifestyle ELEGANCE KATALOG WYBIERZ PREZENT IDEALNY DLA CIEBIE Prezent idealny to taki, który odpowiada na Twoje potrzeby i pragnienia. Kolekcja Lifestyle ELEGANCE daje Ci wolność wyboru i jednocześnie

Bardziej szczegółowo

NOWOŚCI WYSTAWCÓW. Stan na: 11.08.2015

NOWOŚCI WYSTAWCÓW. Stan na: 11.08.2015 NOWOŚCI WYSTAWCÓW Stan na: 11.08.2015 Anamas Distributors Pawilon 6A, Stoisko 24 Copa Di Vino - wino premium w szklance Gotowe do wypicia wino w szklance, które można zabrać wszędzie bez potrzeby noszenia

Bardziej szczegółowo

smaczna chwila dla pupila Odbierz nagrodę niespodziankę przy zakupie karmy Puppy lub Puppy Maxi 12 kg

smaczna chwila dla pupila Odbierz nagrodę niespodziankę przy zakupie karmy Puppy lub Puppy Maxi 12 kg smaczna chwila dla pupila Odbierz nagrodę niespodziankę przy zakupie karmy Puppy lub Puppy Maxi 12 kg Karma Super Premium testowana w wymagającym i ekstremalnym klimacie Marka Nero Gold została stworzona

Bardziej szczegółowo

Witaj poszukiwaczu zdrowia,

Witaj poszukiwaczu zdrowia, Witaj poszukiwaczu zdrowia, zapewne już przywykłeś do tego, że większość wieści na temat zdrowia jest negatywna. Media straszą nas wirusem Ebola, chorobami odzwierzęcymi czy mutującym wirusem grypy. Co

Bardziej szczegółowo

Zdrowie, Uroda i Życie

Zdrowie, Uroda i Życie Health, Beauty and Life Zdrowie, Uroda i Życie September 2005 no. 9/195 Published Monthly in Polish Language Choroba Alzheimera Choroba Alzheimera, polegająca na zaburzeniu funkcjonowania mózgu, jest najczęściej

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów 201 20 3 1 201 3 20 4 1

Katalog produktów 201 20 3 1 201 3 20 4 1 Katalog produktów 2013 2014 Drodzy Klienci, Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem SpofaDental 2013/2014, w którym z przyjemnością prezentujemy szeroki wybór materiałów stworzonych

Bardziej szczegółowo

czas pracy: 1:50 min, czas wiązania: 2:30 min.

czas pracy: 1:50 min, czas wiązania: 2:30 min. Masy wyciskowe 1 ALGINATOWE MASY WYCISKOWE 1.2 MASY ALTERNATYWNE DLA ALGINATÓW 1.2 MASY A-SILIKONOWE 1.3 AKCESORIA 1.5 ŁYŻKI WYCISKOWE 1.7 MASY POLISULFIDOWE 1.7 MASA TERMOPLASTYCZNA 1.7 WYCISKI CZYNNOŚCIOWE

Bardziej szczegółowo

nr 03/2012 (12) 16 PLN (w tym 5% VAT) ISSN: 2081-089X

nr 03/2012 (12) 16 PLN (w tym 5% VAT) ISSN: 2081-089X nr 0 (12) 16 PLN (w tym 5% VAT) ISSN: 2081-089X Centrum Kosmetyków Dr Piotr Koziej to laboratorium dysponujące najnowszymi technologiami, profesjonalnym sprzętem oraz długoletnim doświadczeniem lekarzy

Bardziej szczegółowo

Katalog środków chemicznych

Katalog środków chemicznych Katalog środków chemicznych BSM Group Sp. z o.o. Sp. k. Toruń, ul.mickiewicza 82 www.bsmgastro.pl Dział handlowy: tel. +48 (56) 658 72 35 firma@bsmgastro.pl Serwis: tel. +48 (56) 655 46 00 faks: (56) 658

Bardziej szczegółowo

Katalog środków chemicznych

Katalog środków chemicznych Katalog środków chemicznych WSPÓŁPRACA HANDLOWA: mail: marcin@optinet.com.pl telefon: 0-507 03 95 94 ZAMÓWIENIA: mailem: biuro@optinet.com.pl faxem: (22) 754 69 72 telefonicznie: (22) 754 69 69-71 2 SPIS

Bardziej szczegółowo