FIRMA LYCON. LYCON cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie ze względu na niedoścignioną jakość produktów i uczciwość zawodową.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "FIRMA LYCON. LYCON cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie ze względu na niedoścignioną jakość produktów i uczciwość zawodową."

Transkrypt

1

2

3 FIRMA LYCON Założona w Australii, w 1978 roku, przez światowej sławy kosmetologa Lydię Jordane. Woski LYCON cieszą się zasłużoną renomą jako Crème de la Crème wśród wosków depilacyjnych na świecie i są wybierane przez najlepsze salony kosmetyczne i SPA w ponad 40 krajach. Woski LYCON komponowane z najwyższej jakości żywic naturalnych, wosku pszczelego z zastosowaniem pobudzającej zmysły aromaterapii, zapewniają doskonałe rezultaty usuwając uporczywe włoski nawet o długości 1mm. Jednocześnie, dzięki swojej niskiej temperaturze topnienia, elastyczności i delikatności zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry, tak aby klient był w pełni zadowolony. Profesjonaliści mogą stosować LYCON z pełnym zaufaniem, aby za każdym razem osiągnąć efekt całkowitej gładkości, niezależnie od rodzaju włosków. LYCON cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie ze względu na niedoścignioną jakość produktów i uczciwość zawodową. Oferta składa się z wosków twardych Hot Wax, miękkich Strip Wax oraz niepowtarzalnych wosków twardych do cienkiej aplikacji Lycojet, które uzupełnione są harmonizującymi produktami do stosowania przed i po depilacji. Ponadto, LYCONspa, linia kosmetyków do specjalistycznej pielęgnacji, oferuje produkty korygujące do użytku domowego, pomiędzy zabiegami w salonie. Duży wybór wysokiej jakości wosków LYCON w wielu ciekawych kolorach i zapachach, pozwala specjalistom tak dopasować kombinację depilacji, aby zabieg był w pełni satysfakcjonujący dla klienta a przy tym łatwy i bezbolesny. LYCON wytycza normy depilacji w skali globalnej od lat i wciąż pozostaje liderem rynku zarówno pod względem jakości jak i wydajności. Nic więc dziwnego, że LYCON jest poszukiwany przez sławy i znane osobistości na pięciu kontynentach. LYCON PRECYZYJNA DEPILACJA WOSKIEM, MARKA CIESZĄCA SIĘ ZAUFANIEM PROFESJONALISTÓW.

4 LYCON HOT WAX Nowatorskie woski twarde LYCON Hot Wax do depilacji bezpaskowej, usuwają włoski nawet o długości 1mm! Idealne na krótkie, uporczywe włosy na każdej części twarzy i ciała. Woski LYCON Hot Wax zawierają najlepszy wybór naturalnych, łagodzących składników pielęgnujących skórę, pozostawiających ją miękką, gładką i całkowicie pozbawioną włosów. Stosowane przy bardzo niskiej temperaturze, woski LYCON Hot Wax mogą być nakładane ponownie 5-6 razy na świeżo wydepilowaną skórę, bez uczucia dyskomfortu lub podrażnienia. Doskonałe dla najbardziej wrażli- wych partii skóry. Woski LYCON Hot Wax mogą być podgrzewane wiele razy, bez wpływu na ich doskonałą przyczepność, elastyczność i przyjemność w dotyku. LYCON Hot Wax to nieodłączny towarzysz profesjonalistów przy depilacji brazylijskiej! SoYummy TM Hot Wax 1kg Czekoladowa przyjemność bez kalorii! Super delikatny wosk z tlenkiem żelaza i delikatną mikromiką. Idealny do każdej depilacji, również przy depilacji brazylijskiej! Olive Oil Hot Wax 1kg Oliwkowy wosk twardy z kojącą oliwą z oliwek i woskiem pszczelim. Ta specjalna mieszanka naturalnych i delikatnych składników, skutecznie chwyta najkrótsze i najbardziej uporczywe włoski. SoBerryDelicious TM Hot Wax 1kg Truskawkowy wosk twardy. Jaskrawo-różowy, bardzo kremowy i elastyczny o zapachu truskawek. Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Jest wyjątkowo delikatny dla wrażliwych obszarów ciała. Po prostu idealny do depilacji brazylijskiej! Rosette TM Hot Wax 1kg Różany wosk twardy. Kremowo-różowy, z wyciągiem rumianku i róży. Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Wyjątkowy dla bardzo wrażliwych obszarów ciała - idealny do depilacji brazylijskiej!

5 LYCON LYCOJET WAX LYCOtec TM white Hot Wax 1kg Biały wosk twardy LYCOtecTM w wygodnym opakowaniu POP & GO. Wosk nowej generacji, nowoczesny, bardzo elastyczny i silny. Zawiera olej kokosowy. Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Tworzy super delikatny, gładki i bardzo miękki wosk o niskiej temperaturze topnienia. Doskonały do najbardziej profesjonalnej i relatywnie bezbolesnej depilacji! Idealny do depilacjii brazylijskiej! Lycojet są to niezwykłe woski twarde do cienkiej aplikacji wyprodukowane przy użyciu unikalnej technologii, która pozwala na nakładanie ich cieńszą warstwą niż większość twardych wosków. Lycojet są to woski o niskiej temperaturze topnienia, bardzo elastyczne, mocno chwytające włosy i relatywnie bezbolesne! Lycojet usuwają włosy o długości nawet 1mm! Te wyjątkowo delikatne woski mogą być zastosowane ponownie 5-6 razy na świeżo wydepilowaną skórę, bez uczucia dyskomfortu lub podrażnienia. Wysokiej jakości woski Lycojet są skuteczne przy każdej depilacji jednocześnie idealne do krótkich, uporczywych włosów, które STRIP WAX (wosk do użycia z paskami) może czasami ominąć. Lycojet likwiduje konieczność używania pęsety! Jest doskonały do depilacji wrażliwych obszarów w tym niezrównany przy depilacji brazylijskiej. LYCOflex TM Vanilla Hot Wax 1kg Wanilowy wosk twardy LYCOflexTM. Bardzo kremowy i elastyczny z ekstraktem waniliowym. Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Jest zaskakująco łagodny. Doskonały dla wrażliwych okolic i depilacji brazylijskiej! Lycojet Desert Rose Hot Wax 1kg Różany wosk twardy do cienkiej aplikacji. Egzotycznie czerwony z kojącym rumiankiem i różą. Doskonały do każdej depilacji i fantastyczny do depilacji brazylijskiej! MANifico TM Hot Wax 1kg Specjalnie dla mężczyzn! Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Z wyciągiem z rumianku i australijskiego drzewa sandałowego oraz mikromiką, co czyni MANificoTM najlepszym woskiem dla mocnych włosków i delikatnej skóry. Wosk niezbędny do depilacji Boyzilian! Lycojet Lavender Hot Wax 1kg Lawendowy wosk twardy do cienkiej aplikacji. W kolorze królewskiej purpury z łagodzącą lawendą i rumiankiem. Doskonały do każdej depilacji i fantastyczny do depilacji brazylijskiej!

6 LYCON STRIP WAX Słynne i bardzo delikatne woski miękkie Lycon do depilacji paskowej. Lycon Strip Wax to sprawna aplikacja, bardzo mocny chwyt, brak lepkich pozostałości i żadnego ciągnięcia skóry! Profesjonalny wosk Lycon Strip Wax zawiera specjalną mieszankę naturalnych składników aby chwytać i usuwać włoski długości 2 mm! Przy nakładaniu wosku Lycon Strip Wax należy użyć bardzo cienkiej warstwy, dlatego na zabieg zużywa się mniej wosku. Każde opakowanie o pojemności 1L to zdumiewająca liczba 5000 depilacji warg lub brwi, lub 36 depilacji nóg do kolan. Depilacja przy użyciu pasków Lycon Strip Wax dzięki zawartości specjalnych aromatycznych olejków dających efekty odżywcze i kojące, może zapewnić komfort i zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom. SoYummy TM Strip Wax 1l Czekoladowa przyjemność bez kalorii! Super delikatny, z tlenkiem żelaza i mikromiką, dla zapewnienia wyjątkowo delikatnej depilacji bez ciągnięcia skóry. Idealny dla skóry wrażliwej! ACTIVE GOLD TM Strip Wax 1L Błyszczy jak złoto i usuwa włosy bardzo skutecznie, delikatnie i szybko. Zawiera łagodzące właściwości rumianku i najdrobniejszą granulację mikromiki aby zapobiec ciągnięciu skóry. LYCOflex TM Vanilla Strip Wax 1L Waniliowy wosk miękki. Bardzo kremowy, pachnący wanilią i niezwykle delikatny. Wyprodukowany został przy wykorzystaniu najnowszej technologii opartej na dwutlenku tytanu. Idealny dla skóry wrażliwej! SZYBKO, ŁATWO I PRZYJEMNIE

7 A K C E S O R I A LYCOtec TM white Strip Wax 1l Biały wosk miękki. Nowoczesny, gładki, kremowy i niezwykle delikatny biały wosk. Nakładany bardzo cienko jest niezwykle ekonomiczny. Zawiera olej kokosowy oraz mikromikę. Wyprodukowany został przy wykorzystaniu najnowszej technologii opartej na dwutlenku tytanu. Używany jest aby uzyskać najbardziej profesjonalny efekt, wyjątkowo delikatną depilację bez ciągnięcia skóry i bez pozostawiania lepkich śladów. Olive Oil Strip Wax 1l Oliwkowy wosk miękki. Dzięki kojącym właściwościom oliwy z oliwek i oleju ze słodkich migdałów, ta specjalna mieszanka naturalnych i delikatnych składników skutecznie chwyta krótkie i uporczywe włoski. Profesjonalne podgrzewacze wosku Lycon PROFESJONALNY PODGRZEWACZ o pojemności 1L z pokrywą. Wykonywany we Włoszech wyłącznie dla LYCON. Ten solidny, wytrzymały podgrzewacz jest idealnym wyborem dla wymagających kosmetyczek. Podgrzewacz LYCON posiada unikalny regulowany, łatwy w obsłudze termostat, który rozprowadza ciepło szybko i równomiernie. Ma niewielkie wymiary i jest łatwy do czyszczenia. Nadaje się do wszystkich rodzajów wosku Lycon. SoBerryDelicious TM Strip Wax 1L Truskawkowy wosk miękki. Królewska czerwień, siła i delikatość. Usuwa włosy szybko i delikatnie. Połyskująca mikromika sprawia, że depilacja tym woskiem jest super delikatna i nie ciągnie skóry! Mini Podgrzewacz LYCOMINI o pojemności 300g. W sprzedaży również dodatkowe metalowe wkładki. Podgrzewa woski HOT, STRIP, LYCOJET i maski parafinowe. Nadaje się do podgrzewania większości typów pojemników Strip Wax do 500 g pojemności. Wygodna, wyjmowana, metalowa wkładka może posłużyć do wosków HOT, LYCOJET i masek parafinowych. EPILACE 50m Rolka 100m Rolka Paski 250 szt. Paski 500 szt. Rosette TM Strip Wax 1L Różany wosk miękki. Kremowo-różowy i ultra łagodzący dla delikatnej skóry z wyciągiem rumianku i róży. Wyprodukowany przy użyciu najnowszej, unikalnej technologii dwutlenku tytanu. Wysokiej jakości włókniny firmy LYCON, paski z oraz rolki, oferują szeroki i ekonomiczny wybór dla każdej depilacji woskiem miękkim. Włóknina Epilace bez problemu dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając mniej bolesną depilację. Jednorazowe szpatułki SZPATUŁKII DO TWARZY (PADDLE POP) 100 szt. Idealne do depilacji woskiem twarzy. MANifico TM Strip Wax 1l Specjalnie dla mężczyzn! Gładki i łagodny z wyciągiem z rumianku i australijskiego drzewa sandałowego oraz mikromiką, aby zapobiec ciągnięciu skóry. Idealny dla skóry wrażliwej i mocnych włosów. PRECYZYJNE SZPATUŁKII DO TWARZY (BROW BEATER) 100 szt. Cienkie, jednorazowe szpatułki idealne do precyzyjnej depilacji woskiem na małych powierzchniach. SZPATUŁKI DO CIAŁA (TONGUE DEPRESSOR) 100 szt. Idealne do dużych powierzchni.

8 PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE Perfekcyjna depilacja to nie tylko znakomity wosk, to cały zabieg i wszystko co robimy przed i po depilacji. Z tego właśnie względu łatwe w użyciu toniki, balsamy i olejki są niezbędne aby oczyszczać, chronić, łagodzić, pielęgnować i regenerować skórę przed, podczas i po zabiegu depilacji woskiem. Pre-Waxing Oil 500ml Olejek z wyciągiem z pestek moreli, jaśminu i rumianku, który łagodzi i ochrania skórę, stosowany przed i w trakcie depilacji. Pre-Waxing Oil zapobiega przyklejaniu się wosku do skóry, dzięki czemu depilacja jest komfortowa, czysta i wydajna. Łagodzi i nawilża skórę do przed i w trakcie zabiegu depilacji twardym woskiem Lycon Hot Wax i Lycojet. PERFEKCYJNE WYKOŃCZENIE!

9 Lycotane TM 500ml Płyn oczyszczający skórę z jaśminem i rumiankiem. Do stosowania przed każdą depilacją twarzy i ciała. Usuwa z powierzchni skóry tłuszcz, zanieczyszczenia, pot, makijaż i pozostałości kremu. Istotne jest również użycie go po każdej depilacji woskiem, aby oczyścić skórę i zamknąć mieszki włosowe. Soothing Cream TM 500ml Łagodzący balsam z wyciągiem z rumianku i róży. Nawilża i odżywia suchą skórę, łagodzi i redukuje zaczerwienienia po depilacji Hot Wax lub Strip Wax. Perfect Finish TM 500ml Z wyciągiem z moreli, słodkich migdałów i lawendy. Usuwa lepkie pozostałości wosku miękkiego Strip Wax jednocześnie kojąc i nawilżając po depilacji. Tea-Tree Soothie TM 500ml Łagodzący balsam Tea-Tree SoothieTM z olejkiem z drzewa herbacianego, wyciągiem z róży i rumianku. Lekki balsam, który łagodzi, uspokaja i nawilża skórę po depilacji woskiem Hot Wax i Strip Wax. Zawiera olej z drzewa herbacianego, znanego ze swoich korzystnych właściwości. Tea-Tree Perfect TM 500ml Z wyciągiem z moreli, słodkich migdałów, drzewa herbacianego i lawendy. Usuwa lepkie pozostałości wosku miękkiego jednocześnie łagodząc i nawilżając po depilacji. Zawiera olej z drzewa herbacianego, znanego ze swoich korzystnych właściwości. Wax Solvent 500ml Rozpuszczalnik do wosku LYCON Wax Solvent szybko i bez wysiłku rozpuszcza wszelkie rodzaje wosku, na pościeli, ubraniu, podgrzewaczu wosku, szpatułce, meblach, wyposażeniu, dywanach i podłogach. Oszczędza czas na sprzątanie, a przy tym przyjemnie pachnie.

10 LYCON SPA Specjalistyczna Pielęgnacja Ciała w domu Kolekcja naturalnych, zaawansowanych technologicznie, korekcyjnych produktów pielęgnujących do użytku domowego, aby dbać o ciało od stóp do głów pomiędzy zabiegami w salonie. LYCONspa zwalcza wrastające włoski, przebarwienia, hamuje wzrost włosków, zmniejsza widoczne nierówności skóry i efekt skórki pomarańczowej, nawilża, chroni przed przedwczesnym starzeniem się i działaniem szkodliwych czynników, opala bez ekspozycji na słońce. Z LYCONspa ciało może wyglądać na zdrowsze, gładsze, jędrniejsze, mające naturalny młodzieńczy blask i witalność. HAIR ON STRIKE 30g Środek opóźniający wzrost włosków z papają i wyciągiem z krzewu Chaparral Zaawansowana naukowo formuła z papają i wyciągiem z krzewu Chaparral wyraźnie redukuje wzrost niechcianego owłosienia po depilacji woskiem, goleniu, laserze, elektrolizie i kremach do depilacji. Przy regularnym stosowaniu włoski stają się cieńsze, miększe i jaśniejsze, a miejsca bez włosów powiększają się. ZAPOBI ZWALCZANIE WRASTAJĄCYCH WŁOSÓW BODY EXFOLIANT 200ml Z grejpfrutem, cytryną i granulatem bambusowym. Lekki kremowy peeling do ciała z polerującymi włóknami bambusowymi. Szybko usuwa suchą skórę i martwe komórki, odblokowuje pory i pomaga odkryć i usunąć wrastające włoski. Wygładza i nawilża, nadając jedwabisty wygląd skórze. Lekki i kremowy peeling do ciała z wygładzającymi włókienkami bambusowymi. Delikatnie złuszcza, odblokowuje pory, pomaga odkryć wrastające włosy. ANTI BUMP FOAMING GEL 250ml Z cytrynowym drzewem herbacianym, arniką i nagietkiem. Anti Bump Foaming Gel jest bardzo skuteczny w likwidowaniu wrastających włosków, ma działanie łagodzące i oczyszczające. Chroni ph skóry, pozostawiając ją czystą, gładką i nawilżoną. INGROWN-X-IT SOLUTION 125ml Z kwasem salicylowym, kwasem mlekowym, alantoiną i arniką. Innowacyjna formuła w sprayu do twarzy i ciała. Delikatnie złuszcza, odblokowuje i pomaga zminimalizować ilość wrastających włosków. Jednocześnie usuwa przebarwienia i nawilża. Doskonały po depilacji woskiem, goleniu, kremach depilacyjnych, elektrolizie. Nie powoduje dyskomfortu podczas nakładania. INGROWN-X-IT CREAM 30g Z kwasem salicylowym, kwasami owocowymi, alantoiną i arniką. Delikatna i efektywna, naukowo opracowana formuła na twarz i ciało, pomaga zminimalizować ilość wrastających włosków oraz przebarwień po depilacji woskiem, po goleniu, laserze, elektrolizie, lub kremach do depilacji. TEA-TREE SOOTHE 250ml Z olejem z drzewa herbacianego, różą i rumiankiem. Lekki i łatwo wchłaniający się balsam do ciała, który nie zatyka porów, szybko odżywia i nawilża, pomagając zlikwidować wrastające włoski.

11 EGANIE WYGŁADZANIE BLASK CELLULI-MELT 200ml Z kofeiną, bluszczem i jałowcem Synergiczne połączenie szybko działających ekstraktów roślinnych i olejków, aby widocznie zredukować efekt skórki pomarańczowej. Pomaga wygładzać nierówności skóry, wzmacnia, nawilża i poprawia jej elastyczność. SUN FAKER 250ml Z masłem mango i olejem z orzechów makadamii Daje efekt szybkiej opalenizny twarzy i ciała bez smug. Zawiera składniki nawilżające. Unikalna kombinacja nowoczesnych czynników opalających zapewni równomierną, długotrwałą, naturalnie wyglądającą, złotą opaleniznę. OCZYSZCZENIE NAWILŻENIE OCHRONA SOYUMMY LOTION 250ml Z masłem kakaowym, witaminą E i arniką Balsam do ciała, rąk i stóp o słodkim zapachu czekolady, z kojącymi właściwościami masła kakaowego, witaminy E i arniki. Ten lekki, nietłusty balsam nawilżający, pozostawia uczucie gładkiej, jędrnej i jedwabiście miękkiej skóry. SOBERRY LOTION 250ml Z truskawkami, rumiankiem i wyciągiem z arniki Balsam do ciała, rąk i stóp o zapachu soczystych truskawek, o łagodzących właściwościach rumianku i wyciągu z arniki. Ten lekki nietłusty balsam nawilżający pozostawia uczucie gładkiej, jędrnej i jedwabiście miękkiej skóry. SOYUMMY MASSAGE, BATH & BODY OIL 250ml Z masłem kakaowym, witaminą E i olejem ze słodkich migdałów Wielofunkcyjny olejek o zapachu słodkiej czekolady do całego ciała, stóp lub masażu dłoni. Może też służyć jako zmysłowy olejek do kąpieli dla zmęczonego ciała, umysłu i duszy. Bardzo skuteczny w pielęgnacji całego ciała. Nawilżający, łatwy w użyciu, zapewnia codzienną pielęgnację. SOBERRY MASSAGE, BATH & BODY OIL 250ml Z ekstraktem z truskawek, witaminą E i olejem ze słodkich migdałów Wielofunkcyjny balsam o zapachu soczystych truskawek do całego ciała, stóp lub masażu dłoni. Wyśmienity także jako zmysłowy olejek do kąpieli dla zmęczonego ciała, umysłu i duszy. Bardzo skuteczny w pielęgnacji całego ciała, nawilżający, łatwy w użytku, zapewnia specjalną codzienną pielęgnację. SOOTHING CREAM 250ml Z różą, rumiankiem i jaśminem. Najnowocześniejszy nawilżający krem do ciała o właściwościach odżywczych i ochronnych dla skóry suchej i spragnionej. Już po kilku minutach skóra staje się gładsza i bardziej miękka, a zmarszczki stają się mniej widoczne.

12 Lycon Polska sp. z o.o. ul. Jakubowska 22 lok. 1, Warszawa Salon Firmowy THE WAXING BAR tel Dystrybucja Produktów tel , fax

LYCON HOT WAX. towarzysz profesjonalistów przy depilacji brazylijskiej! Olive Oil Hot Wax 1kg. SoYummy TM Hot Wax 1kg. SoBerryDelicious TM Hot Wax 1kg

LYCON HOT WAX. towarzysz profesjonalistów przy depilacji brazylijskiej! Olive Oil Hot Wax 1kg. SoYummy TM Hot Wax 1kg. SoBerryDelicious TM Hot Wax 1kg LYCON HOT WAX Nowatorskie woski twarde LYCON Hot Wax do depilacji bezpaskowej, usuwają włoski nawet o długości 1mm! Idealne na krótkie, uporczywe włosy na każdej części twarzy i ciała. Woski LYCON Hot

Bardziej szczegółowo

Gama kosmetyków do depilacji

Gama kosmetyków do depilacji Gama kosmetyków do depilacji Misja marki Kreowanie przyjaznych, nowoczesnych i łatwych w użyciu, a przede wszystkim niezwykle efektywnych kosmetyków do depilacji, przeznaczonych dla wymagających kobiet

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA PRASOWA. Warszawa, maj 2013 r. CZAS NA ZADBANE DŁONIE ZADBANE DŁONIE WIZYTÓWKĄ KOBIETY

INFORMACJA PRASOWA. Warszawa, maj 2013 r. CZAS NA ZADBANE DŁONIE ZADBANE DŁONIE WIZYTÓWKĄ KOBIETY INFORMACJA PRASOWA Warszawa, maj 2013 r. CZAS NA ZADBANE DŁONIE ZADBANE DŁONIE WIZYTÓWKĄ KOBIETY Laboratorium Kosmetyczne AVA opracowało kosmetyki do dwóch kompleksowych zabiegów na dłonie i paznokcie

Bardziej szczegółowo

Yasumi Hydrating nowa linia kosmetyków nawilżających

Yasumi Hydrating nowa linia kosmetyków nawilżających Yasumi Hydrating nowa linia kosmetyków nawilżających FACIAL TONER - nawilżający tonik do twarzy Delikatny tonik przeznaczony do każdego rodzaju cery. Zawiera naturalną betainę, która chroni błonę komórkową

Bardziej szczegółowo

Żel do stylizacji włosów zwiększający objętość. Ultra mocny żel do stylizacji włosów. Wosk do stylizacji włosów

Żel do stylizacji włosów zwiększający objętość. Ultra mocny żel do stylizacji włosów. Wosk do stylizacji włosów Żel Kremowa pasta. Zapewnia trwałość i matowe Nie obciąża. oraz nadaje Kremowa pasta kręconych Wosk To to unikalna mieszanka wosku pszczelego, każdą, zachowując przy tym zdrowy Woody s informacje o produktach

Bardziej szczegółowo

SPA. cztery pory roku

SPA. cztery pory roku SPA cztery pory roku Rozświetlający zabieg z czerwonym winem Odmładzające wygładzenie ciała z okładem z czerwonego wina. Doskonały zabieg dla wymagającej odnowy skóry, dzięki bogactwu polifenoli, oczyści,

Bardziej szczegółowo

Douglas Naturals Znacznie więcej niż skuteczna pielęgnacja

Douglas Naturals Znacznie więcej niż skuteczna pielęgnacja Douglas Naturals Znacznie więcej niż skuteczna pielęgnacja Douglas Naturals to nowa linia kosmetyków w rodzinie Douglas. Jest dowodem na to, że piękno i zaangażowanie społeczne mogą iść w parze. Wysoce

Bardziej szczegółowo

Kilka słów wstępu na temat zabiegów pielęgnacji dłoni i stóp:

Kilka słów wstępu na temat zabiegów pielęgnacji dłoni i stóp: Dłonie i stopy Kilka słów wstępu na temat zabiegów pielęgnacji dłoni i stóp: DŁONIE zabieg rozpoczynamy od oczyszczenia dłoni, następnie wykonywany jest peeling w celu usunięcia martwych komórek i przygotowania

Bardziej szczegółowo

Każde marzenie ma swój kolor

Każde marzenie ma swój kolor Każde marzenie ma swój kolor t w i s t do włosów kręconych b l o s s o m do włosów farbowanych f l o w do włosów długich a q u a intensywne nawilżenie każdego typu włosów d i a m o n d do włosów niezdyscyplinowanych

Bardziej szczegółowo

NOWOŚCI 4/2015. 31308 Regenerujące serum na noc Time Reversing SkinGenist, 30 ml

NOWOŚCI 4/2015. 31308 Regenerujące serum na noc Time Reversing SkinGenist, 30 ml 31308 Regenerujące serum na noc Time Reversing SkinGenist, 30 ml Zobaczysz rezultat już po 1 nocy! Skóra stanie się gładsza. Po 6-ciu tygodniach stosowania, skóra zyska wyraźnie młodszy wygląd potwierdzają

Bardziej szczegółowo

D O U G L A S N A T U R A L S 1 0 0 % N A T U R A L N O Ś C I

D O U G L A S N A T U R A L S 1 0 0 % N A T U R A L N O Ś C I D O U G L A S N A T U R A L S 1 0 0 % N A T U R A L N O Ś C I D O U G L A S N A T U R A L S Z N A C Z N I E W I Ę C E J N I Ż S K U T E C Z N A P I E L Ę G N A C J A Douglas Naturals to naturalna linia

Bardziej szczegółowo

NGT Nougat Dla Mężczyzn

NGT Nougat Dla Mężczyzn NGT Nougat Dla Mężczyzn DYSTRYBUTOR: ORIJANA TRADING POLAND Sp. z O.O. UL. GRZYBOWSKA 85 c, 01-207 WARSZAWA kom +48 513 034 705; e-mail: orijanapl@gmail.com WWW.ORIJANA.PL NGT DLA MĘŻCZYZN Jest to pierwsza

Bardziej szczegółowo

W które kosmetyki do depilacji warto zainwestować?

W które kosmetyki do depilacji warto zainwestować? 1 z 15 2010-08-25 11:45 W które kosmetyki do depilacji warto zainwestować? ŚRODA, 25 SIERPNIA 2010 10:10 W kolejnym artykule o tworzeniu własnego gabinetu poświęcimy nieco uwagi zabiegowi depilacji, który

Bardziej szczegółowo

Inteligentna technologia przeciwzmarszczkowa

Inteligentna technologia przeciwzmarszczkowa Inteligentna technologia przeciwzmarszczkowa 2 przeciw oznakom starzenia Inteligentna koncepcja pielęgnacji skóry: możesz pozytywnie wpłynąć na przyszłość skóry. Innowacyjna technologia pielęgnacji skóry

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK RAIN DANCE

PODRĘCZNIK RAIN DANCE PODRĘCZNIK SEKRET NATURALNIE NAWILŻONYCH WŁOSÓW Delikatność deszczu Moc olejów roślinnych Skuteczność naturalnych składników naturalne nawilżenie i odżywienie włosów Cenne olejki i składniki naturalne

Bardziej szczegółowo

Power Duo Koktajl nawilżająco-lipidowy

Power Duo Koktajl nawilżająco-lipidowy Power Duo Koktajl nawilżająco-lipidowy Prosty i czysty powrót do źródeł pielęgnacji! Nowoczesny koktajl pielęgnacyjny bogaty w cenne witaminy i składniki odżywcze. Gruntowna pielęgnacja oparta na podstawowych

Bardziej szczegółowo

Pył diamentowy - nowy polimer tworzy powłokę na powierzchni włosa, która nadaje charakterystyczny połysk.

Pył diamentowy - nowy polimer tworzy powłokę na powierzchni włosa, która nadaje charakterystyczny połysk. Włosy farbowane potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, aby blask koloru utrzymywał się jak najdłużej, a włosy były miękkie i elastyczne w dotyku. Specjalne składniki dostarczają odpowiednią ilość przeciwutleniaczy

Bardziej szczegółowo

U z u p e ł n i e n i e

U z u p e ł n i e n i e U z u p e ł n i e n i e PERLAMAR - Beauty of the Sea produkty uzupełniajace ofertę Zalecane jest stosowanie tych produktów razem z kosmetykami z głównych serii PERLAMAR Perlamar Basic Cleansing PERLAMAR

Bardziej szczegółowo

Crystal SPA Szampon Odżywczo-Regenerujący No 1

Crystal SPA Szampon Odżywczo-Regenerujący No 1 Crystal SPA Szampon Odżywczo-Regenerujący No 1 Kolekcja Crystal Spa Szampony & Odżywki to innowacyjna linia kosmetyków stworzona w laboratoriach PetDesign.pl Pet Products. Sekret działania produktów Crystal

Bardziej szczegółowo

Zabiegi SPA. Pielęgnacja ciała

Zabiegi SPA. Pielęgnacja ciała Zabiegi SPA Pielęgnacja ciała MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA PLECÓW Cena zabiegu 150 zł PIELĘGNACJA CIAŁA MIKRODERMABRAZJA PLECÓW + MASKA Z NATURALNĄ GLINKĄ Cena zabiegu: 180 zł AROMATYCZNY PEELING CAŁEGO

Bardziej szczegółowo

Świat masaży w Wetlinie

Świat masaży w Wetlinie Świat masaży w Wetlinie Oferta obowiązuje po wcześniejszym umówieniu Nasze masaże to połączenie relaksu i aromatów wśród gór, lasów, połonin. *** W świecie klasyki Masaż klasyczny częściowy i całego ciała

Bardziej szczegółowo

Pełna przyjemności pielęgnacja ciała w tanecznych rytmach z różnych zakątków świata.

Pełna przyjemności pielęgnacja ciała w tanecznych rytmach z różnych zakątków świata. Pełna przyjemności pielęgnacja ciała w tanecznych rytmach z różnych zakątków świata. Lirene Youngy Body pełna przyjemności pielęgnacja ciała w tanecznych rytmach z różnych zakątków świata. Czy kosmetyk

Bardziej szczegółowo

Przedstawia nową, bardzo męską linię kosmetyków:

Przedstawia nową, bardzo męską linię kosmetyków: Przedstawia nową, bardzo męską linię kosmetyków: ARTEMIS MEN W PIGUŁCE: Najlepsze, naturalne składniki połączone z najnowszymi zdobyczami szwajcarskiej technologii Nowoczesny i bardzo męski design opakowań

Bardziej szczegółowo

Odkryj piękno swoich stóp

Odkryj piękno swoich stóp Odkryj piękno swoich stóp Odkryj piękno swoich stóp Codzienna praca i wysiłek, wielogodzinne przebywanie w niewygodnym, często niezdrowym obuwiu powoduje iż nasze stopy narażone są na działanie wielu szkodliwych

Bardziej szczegółowo

CERTYFIKOWANE KOSMETYKI ORGANICZNE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI ORGANICZNE

CERTYFIKOWANE KOSMETYKI ORGANICZNE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI ORGANICZNE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI ORGANICZNE linia Bjobj BABY higiena intymna higiena jamy ustnej bezpieczne opalanie CERTYFIKOWANE KOSMETYKI ORGANICZNE Linia Bjobj BABY Linia Bjobj BABY została stworzona z myślą

Bardziej szczegółowo

www.greenpharmacy.pl www.elfa-pharm.pl, biuro@elfa-pharm.pl, www.facebook.com/elfapharm katalog produktów

www.greenpharmacy.pl www.elfa-pharm.pl, biuro@elfa-pharm.pl, www.facebook.com/elfapharm katalog produktów www.greenpharmacy.pl www.elfa-pharm.pl, biuro@elfa-pharm.pl, www.facebook.com/elfapharm katalog produktów Piękna twarz Krem do twarzy 150 ml 5904567052685 Wzmacniający odżywczy 5904567052678 Odświeżający

Bardziej szczegółowo

Doświadcz nowego rodzaju pedicure. z pedix Feet

Doświadcz nowego rodzaju pedicure. z pedix Feet LOVE YOUR FEET Doświadcz nowego rodzaju pedicure z pedix Feet Alessandro International jako pierwsza firma na świecie wprowadziła koncepcję pielęgnacji stóp przy pomocy przejrzystego asortymentu wysoce

Bardziej szczegółowo

Mimo, że do prawdziwego lata zostało jeszcze kilka miesięcy, W DOUGLAS JUŻ

Mimo, że do prawdziwego lata zostało jeszcze kilka miesięcy, W DOUGLAS JUŻ Mimo, że do prawdziwego lata zostało jeszcze kilka miesięcy, W DOUGLAS JUŻ TERAZ ŚWIECI SŁOŃCE! Do naszej kosmetycznej rodziny dołączyła nowa marka : 6 produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb

Bardziej szczegółowo

Podgrzewacz, wosk, olejek... i co dalej?

Podgrzewacz, wosk, olejek... i co dalej? 1 z 8 2011-01-03 18:06 Podgrzewacz, wosk, olejek... i co dalej? CZWARTEK, 09 WRZEŚNIA 2010 13:19 W kolejnym artykule o tworzeniu własnego gabinetu poświęcimy nieco uwagi zabiegowi depilacji, który jest

Bardziej szczegółowo

Włosy jak nowe? JEST NA TO SPOSÓB.

Włosy jak nowe? JEST NA TO SPOSÓB. KATALOG keratynowe wygładzanie włosów Włosy jak nowe? JEST NA TO SPOSÓB. NEW HAIR SYSTEM 6 ZABIEGÓW DOPASOWANYCH DO POTRZEB New Hair System jest rewolucyjną grupą zabiegów, które zmienią dotychczasowy

Bardziej szczegółowo

K.STYLE I-TOOL STYLE CONTROL

K.STYLE I-TOOL STYLE CONTROL I-TOOL Aktywny spray chroniący włosy przed wysoką temperaturą Chroni przed ciepłem do 220º. Elastyczne utrwalenie 0 2 3 3 5 5 RODZAJ WŁOSÓW: Do prostych lub kręconych włosów Bezzapachowy pochodące z winogron

Bardziej szczegółowo

*** Pakiet Colloidal Gold

*** Pakiet Colloidal Gold Pakiet Colloidal Gold Dla cery wymagającej poprawy jędrności oferujemy pakiet zawierający demakijaż twarzy, peeling enzymatyczny, który złuszcza obumarły naskórek, serum liftingujące do twarzy idealne

Bardziej szczegółowo

ZABIEGI NA TWARZ TERAPIA EKSPRESOWA 25 MIN 119 PLN TERAPIA V.I.P. 50 MIN 269 PLN TERAPIA JAPOŃSKA 50 MIN 139 PLN 30 MIN 79 PLN

ZABIEGI NA TWARZ TERAPIA EKSPRESOWA 25 MIN 119 PLN TERAPIA V.I.P. 50 MIN 269 PLN TERAPIA JAPOŃSKA 50 MIN 139 PLN 30 MIN 79 PLN ISOLDA SPA BIZNES ZABIEGI NA TWARZ TERAPIA EKSPRESOWA 25 MIN 119 PLN W pełni spersonalizowany, szybki zabieg pielęgnujący, indywidualnie dobrany do konkretnego problemu danej skóry. Ekspresowa regeneracja

Bardziej szczegółowo

CENNIK SPA. Przeciwzmarszczkowy zabieg z kwasem hialuronowym. Zabieg wybielający, redukujący przebarwienia

CENNIK SPA. Przeciwzmarszczkowy zabieg z kwasem hialuronowym. Zabieg wybielający, redukujący przebarwienia CENNIK SPA Profesjonalne zabiegi na twarz, szyję oraz dekolt na bazie firmy Bielenda Professjonal Przeciwzmarszczkowy zabieg z kwasem hialuronowym Zabieg zapewnia skuteczną walkę ze zmarszczkami i niedoskonałościami,

Bardziej szczegółowo

NOWOŚCI KOSMETYCZNE Materiały informacyjne.

NOWOŚCI KOSMETYCZNE Materiały informacyjne. NOWOŚCI KOSMETYCZNE Materiały informacyjne. Przygotowała: Kamila Krajewska Kosmetolog Regenerujący balsam po goleniu kod: 10122 Balsam po goleniu zmniejsza i łagodzi podrażnienia, przyśpiesza regenerację

Bardziej szczegółowo

kosmetyki zio³owe Kosmetyki zioł owe dla mężczyzn B rauk mann classi c

kosmetyki zio³owe Kosmetyki zioł owe dla mężczyzn B rauk mann classi c kosmetyki zio³owe Kosmetyki zioł owe dla mężczyzn B rauk mann classi c Braukmann classic to perfekcyjna pielęgnacja na bazie ziół dla nowoczesnych, prowadzących klasczny styl życia mężczyzn. Linia kosmetyczna

Bardziej szczegółowo

manicure klasyczny zdejmowanie hybrydy

manicure klasyczny zdejmowanie hybrydy pielęgnacja dłoni manicure klasyczny zdejmowanie hybrydy 60 30 manicure hybrydowy 100 manicure french klasyczny 70 manicure french hybrydowy 105 spa dłoni(peeling, masaż, maska) 70 parafina na dłonie 35

Bardziej szczegółowo

SYSTEM 4 THERAPEUTIC HAIR SPA

SYSTEM 4 THERAPEUTIC HAIR SPA SYSTEM 4 THERAPEUTIC HAIR SPA Wyjątkowa seria produktów rozwiązująca liczne problemy nękające skórę głowy: Łupież, świąd, zaczerwienienia, przesuszona skóra, nadmierne wydzielanie sebum, przedwczesne wypadanie

Bardziej szczegółowo

OFERTA 2011: ~ LINIA ARGANOWA SPA ~

OFERTA 2011: ~ LINIA ARGANOWA SPA ~ OFERTA 2011: ~ LINIA ARGANOWA SPA ~ OLEJ ARGANOWY 60 ml, 125ml - to czysty ekologicznie olej uzyskiwany z owoców arganii. Nasz olejek jest bardzo wysokiej jakości, bez barwników i konserwantów! To prawdziwy

Bardziej szczegółowo

Jak wybrać najlepszy wosk?

Jak wybrać najlepszy wosk? 1 z 10 2010-08-06 12:38 Jak wybrać najlepszy wosk? PIĄTEK, 06 SIERPNIA 2010 Zobacz także W kolejnym artykule o tworzeniu własnego gabinetu poświęcimy nieco uwagi zabiegowi depilacji, który jest jedną z

Bardziej szczegółowo

spis treści med 3 beauty 11 hygienic&clean 19 lemi maść do stóp euca balsam do ciała nawilżający mari balsam do ciała nagietkowy łagodzący

spis treści med 3 beauty 11 hygienic&clean 19 lemi maść do stóp euca balsam do ciała nawilżający mari balsam do ciała nagietkowy łagodzący spis treści med 3 lemi maść do stóp euca balsam do ciała nawilżający mari balsam do ciała nagietkowy łagodzący hot&calm krem kojący zmysły activesport krem do stosowania przed aktywnością fizyczną activesport

Bardziej szczegółowo

DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH

DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH Początki produkcji Oryginalnych Piwnych Kosmetyków SAELA sięgają roku 1999. Wynikają one z wieloletnich tradycji czeskiego piwowarstwa, które jest cenione nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Bardziej szczegółowo

KOSMETYKI PROFESJONALNE KATALOG KOSMETYKÓW. Salangana. Antidotum na starzenie się skóry!

KOSMETYKI PROFESJONALNE KATALOG KOSMETYKÓW. Salangana. Antidotum na starzenie się skóry! KOSMETYKI PROFESJONALNE KATALOG KOSMETYKÓW Salangana Antidotum na starzenie się skóry! Regeneracja po opalaniu Piękne usta! Antymutagenna pielęgnacja skóry Ekstrakt z brokułów! Antyalergiczne zapachy!

Bardziej szczegółowo

NOWOŚCI 8/2015. Perfumiarz: Gil Clavien. nuty głowy: arbuz, jagody acai, kawior cytrusowy. nuty serca: owoc gujawy, kwiat peonii, kwiat marakui

NOWOŚCI 8/2015. Perfumiarz: Gil Clavien. nuty głowy: arbuz, jagody acai, kawior cytrusowy. nuty serca: owoc gujawy, kwiat peonii, kwiat marakui 31296 Woda toaletowa SOLAR, 50 Lekki, świeży zapach przepysznego arbuza łączy się z soczystą słodyczą nektaru z hibiskusa sprawiając, że Twój apetyt na lato rośnie! Zasmakuj w egzotycznych nutach wody

Bardziej szczegółowo

Koniec z przebarwieniami i piegami

Koniec z przebarwieniami i piegami INFORMACJA PRASOWA Warszawa, 24.09.2009 r. Koniec z przebarwieniami i piegami Koniec lata to czas, kiedy wiele osób rozpoczyna proces pozbycia się przebarwień będących efektem zbyt intensywnego korzystania

Bardziej szczegółowo

BC Cell Perfector Linie i najpopularniejsze produkty hero products

BC Cell Perfector Linie i najpopularniejsze produkty hero products BC Cell Perfector Linie i najpopularniejsze produkty hero products Wejdź do Świata Perfekcji w Pielęgnacji Włosów Asortyment REPAIR RESCUE TECHNOLOGIA W 100% odbudowuje strukturę włosów, przywraca im

Bardziej szczegółowo

Nowe peelingi solne i cukrowe marki STENDERS

Nowe peelingi solne i cukrowe marki STENDERS Informacja prasowa, luty 2015 Nowe peelingi solne i cukrowe marki STENDERS Poczuj moc natury! Peelingi do ciała są naszymi bestsellerami i najbardziej cenionymi produktami przez naszych klientów i bloggerów.

Bardziej szczegółowo

BALSAM DO CIAŁA olej z pestek winogron & olejek lawendowy nawilża i wygładza

BALSAM DO CIAŁA olej z pestek winogron & olejek lawendowy nawilża i wygładza Lawenda symbol francuskiej Prowansji, znana jest od tysięcy lat, jako roślina o działaniu odprężającym, antyseptycznym i łagodzącym. Aromatyczna esencja olejku lawendowego pozyskiwana z naturalnych kwiatów

Bardziej szczegółowo

Cennik zabiegów. Już dziś zapisz się na bezpłatną konsultację.

Cennik zabiegów. Już dziś zapisz się na bezpłatną konsultację. Cennik zabiegów Już dziś zapisz się na bezpłatną konsultację. PIELĘGNACJA TWARZY I Zabiegi podstawowe 1. Oczyszczanie manualne 120 zł 2. Peeling kawitacyjny 90 zł podstawowy 60 zł w zabiegu 50 zł + sonoforeza

Bardziej szczegółowo

Kolekcja Hello Honey SŁODKI SEKRET PIĘKNA WARTO WIEDZIEĆ

Kolekcja Hello Honey SŁODKI SEKRET PIĘKNA WARTO WIEDZIEĆ SŁODKI SEKRET PIĘKNA Czym jest Kolekcja Hello Honey? Hello Honey to wysokiej jakości kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała. Inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej serii był miód i jego dobroczynne

Bardziej szczegółowo

Naturalnie wzmacnia i nawilża skórę wrażliwą! OFERTA DLA MAMY I DZIECKA / 16.05-12.06.2016 Infolinia: 12 687 57 47. żel do mycia twarzy, 150 ml

Naturalnie wzmacnia i nawilża skórę wrażliwą! OFERTA DLA MAMY I DZIECKA / 16.05-12.06.2016 Infolinia: 12 687 57 47. żel do mycia twarzy, 150 ml OFERTA DLA MAMY I DZIECKA / 16.05-12.06.2016 Infolinia: 12 687 57 47 żel do mycia twarzy, 150 ml Naturalnie wzmacnia i nawilża skórę wrażliwą! kosmetyk 9 90 Dla Mamy BODYMAX 50+ 60 tabletek+20 tabletek

Bardziej szczegółowo

Nawilżanie, to absolutna podstawa codziennej pielęgnacji, odpowiednio nawilżona skóra wolniej się starzeje i zachowuje zdrowy, promienny wygląd.

Nawilżanie, to absolutna podstawa codziennej pielęgnacji, odpowiednio nawilżona skóra wolniej się starzeje i zachowuje zdrowy, promienny wygląd. Nawilżanie, to absolutna podstawa codziennej pielęgnacji, odpowiednio nawilżona skóra wolniej się starzeje i zachowuje zdrowy, promienny wygląd. www.lakon-maski.pl Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją

Bardziej szczegółowo

Kolekcja kosmetyków do pielęgnacji ciała

Kolekcja kosmetyków do pielęgnacji ciała Kolekcja kosmetyków do pielęgnacji ciała Czym jest kolekcja Triumph of Orchids? Kolekcja Triumph of Orchids to wysokiej jakości produkty do pielęgnacji twarzy i ciała posiadające między innymi w swojej

Bardziej szczegółowo

Zabiegi na twarz. Konsultacja kosmetyczna. gratis Zabieg firmowy Pleasure & Spa 190 Podstawowy zabieg pielęgnacyjny

Zabiegi na twarz. Konsultacja kosmetyczna. gratis Zabieg firmowy Pleasure & Spa 190 Podstawowy zabieg pielęgnacyjny CENNIK Zabiegi na twarz Konsultacja kosmetyczna gratis Zabieg firmowy Pleasure & Spa 190 Podstawowy zabieg pielęgnacyjny Is Clinical Ogień i lód 350 Doskonały zabieg dający natychmiastowy efekt, złuszcza,

Bardziej szczegółowo

Produkty Planete Bleue to 100% naturalna i ekologiczna jakość Twojego domu!

Produkty Planete Bleue to 100% naturalna i ekologiczna jakość Twojego domu! Francuska firma PLANET BLEUE jest producentem organicznych środków czystości. Cała gama produktów jest w 100% naturalna i ekologiczna, wszystkie produkty posiadają certyfikat Ecocert i Cosmebio, co daje

Bardziej szczegółowo

Linia Fruit of the goomer

Linia Fruit of the goomer Linia Fruit of the goomer Szampon + maska RegioPro D. Nycz, P. Bania Sp.J. Armii Krajowej 4A 35-307 Rzeszów NIP 813-36-93-093 REGON 181126290 biuro@ivsanbernard.com.pl www.ivsanbernard.com.pl Tel. 726

Bardziej szczegółowo

Menu SPA S P A W I T A L N A P R Z Y S T A Ń

Menu SPA S P A W I T A L N A P R Z Y S T A Ń Menu SPA S P A W I T A L N A P R Z Y S T A Ń Masaże Poddaj się terapeutycznemu dotykowi, który odpręży ciało i duszę. Oddaj się w ręce profesjonalistów i daj się uwieść atmosferze ukojenia i relaksu. MASAŻE

Bardziej szczegółowo

Analiza badań kosmetologicznych preparatu Empire (kolagen) pod kątem pielęgnacji skóry naczynkowej

Analiza badań kosmetologicznych preparatu Empire (kolagen) pod kątem pielęgnacji skóry naczynkowej Małopolska Wyższa Szkoła im. J. Dietla Analiza badań kosmetologicznych preparatu Empire (kolagen) pod kątem pielęgnacji skóry Data sporządzenia analizy: 2014-06-23 Spis treści Metodyka... 3 Wyniki badań

Bardziej szczegółowo

POZNAJ NOWĄ GAMĘ RÉSISTANCE

POZNAJ NOWĄ GAMĘ RÉSISTANCE POZNAJ NOWĄ GAMĘ RÉSISTANCE 1 na 4 kobiety ma osłabione włosy lub rozdwojone końcówki. Czy wiesz, że... W ciągu 1 roku włosy statystycznej klientki poddawane są: n 150 suszeniom suszarką n 7 zabiegom chemicznym

Bardziej szczegółowo

20 min 75 PLN Relaksujący masaż twarzy. 50 min 110 PLN Relaksujący masaż twarzy z maską algową.

20 min 75 PLN Relaksujący masaż twarzy. 50 min 110 PLN Relaksujący masaż twarzy z maską algową. Kosmetyka twarzy 1. ANALIZA SKÓRY 15 min 50 PL Analiza diagnostyczna skóry; ocena jej barwy,stopnia natłuszczenia, elastyczności, stopnia ukrwienia i nawilżenia, zmian barwnikowych, zmarszczek, wiotkości,

Bardziej szczegółowo

ZESTAW PREZENTOWY DECLEOR MEN SKINCARE

ZESTAW PREZENTOWY DECLEOR MEN SKINCARE 1 SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAKUPU PRZYGOTOWANYCH SPECJALNIE Z MYŚLĄ O NASZYCH KLIENTACH ZESTAWÓW PREZENTOWYCH. ZESTAW PREZENTOWY DECLEOR MEN SKINCARE 1. Aromaesencja przed i po goleniu Jedyny produkt tego

Bardziej szczegółowo

Czas. radości, czas. prezentów. Pomysły na prezenty. już od

Czas. radości, czas. prezentów. Pomysły na prezenty. już od K o s m e t y k i T w o r z y m y z R o ś l i n Czas radości, czas prezentów Pomysły na prezenty już od 6 90zł w w w. y v e s - r o c h e r. p l Smakowity czar Czerwonych owoców... Apetyczne zapachy i

Bardziej szczegółowo

Rewolucja bez skalpela PRZEŁOM W DZIEDZINIE KOSMETOLOGII I DERMOKOSMETOLOGII

Rewolucja bez skalpela PRZEŁOM W DZIEDZINIE KOSMETOLOGII I DERMOKOSMETOLOGII Rewolucja bez skalpela PRZEŁOM W DZIEDZINIE KOSMETOLOGII I DERMOKOSMETOLOGII Dermo Wash Face & Body 250ml Dermo płyn do mycia twarzy i ciała z kompleksem naturalnych peptydów. Receptura oparta na wodzie

Bardziej szczegółowo

ZABIEGI SILNIE UJĘDRNIAJĄCE na wybrane partie ciała Uda...120 zł Pośladki...120 zł Brzuch...120 zł Ramiona...120 zł

ZABIEGI SILNIE UJĘDRNIAJĄCE na wybrane partie ciała Uda...120 zł Pośladki...120 zł Brzuch...120 zł Ramiona...120 zł MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA ZABIEGI POD OCZY...50 zł ZABIEGI NA TWARZ Zabieg dla cery naczyniowej...120 zł Zabieg na przebarwienia...120 zł Zabieg ujędrniający- odmładzający...120 zł Zabieg rewitalizujący...120

Bardziej szczegółowo

kompleksowa oferta dla profesjonalistów

kompleksowa oferta dla profesjonalistów kompleksowa oferta dla profesjonalistów Wosk Film Wax Technika paskowa Wosk miękki Wosk tradycyjny We Depilève Don t You? /depilevepolska 1 Spis treści Jak zamawiać 2 Nasi przedstawiciele i partnerzy regionalni

Bardziej szczegółowo

SELMED - sklep z produktami Dr. Nona http://www.selmed.sklep.pl/ Cennik z dnia 2016-06-10. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

SELMED - sklep z produktami Dr. Nona http://www.selmed.sklep.pl/ Cennik z dnia 2016-06-10. Wszystkie podane ceny są cenami brutto. SELMED - sklep z produktami Dr. Nona http://www.selmed.sklep.pl/ Cennik z dnia 2016-06-10. Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Dla mężczyzn Dezodorant męski "Admiral" - działa Dezodorant męski "Lord"

Bardziej szczegółowo

Wskazana dla cer: -przemęczonych. -wrażliwych. -alergicznych. - atopowych. -suchych. -z trądzikiem różowatym. -kobiety karmiące.

Wskazana dla cer: -przemęczonych. -wrażliwych. -alergicznych. - atopowych. -suchych. -z trądzikiem różowatym. -kobiety karmiące. AQUATHERM TEAPIA KOJĄCA DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ Zabieg wykorzystujący kojące działanie wody termalnej z najzdrowszych źródeł Salies-de-Bearn wprost z Pirenejów francuskich. Terapia dzięki bogactwu soli mineralnych

Bardziej szczegółowo

ZESTAWY ŚWIĄTECZNE OFERTA SPECJALNA GRUDZIEŃ 2014. Do wyczerpania zapasów! W KOSMETYCZCE!* ważna od 01.12. do 31.12.2014

ZESTAWY ŚWIĄTECZNE OFERTA SPECJALNA GRUDZIEŃ 2014. Do wyczerpania zapasów! W KOSMETYCZCE!* ważna od 01.12. do 31.12.2014 OFERTA SPECJALNA GRUDZIEŃ 2014 TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW NOWOŚĆ! Kompleksowy zestaw przeciwstarzeniowy do twarzy i ciała dla mężczyzn ważna od 01.12. do 31.12.2014 ZESTAWY ŚWIĄTECZNE W KOSMETYCZCE!* Kompleksowy

Bardziej szczegółowo

Katalog 2013 Mark i k o nsumenc k i e Lux Hand-Wash Mydło do rąk, o gęstej żelowej konsystencji. Delikatnie myje skórę dłoni, pozostawiając na niej

Bardziej szczegółowo

Pakiet bursztynowy zabieg odżywczy twarzy, masaż ciała gorącym olejkiem

Pakiet bursztynowy zabieg odżywczy twarzy, masaż ciała gorącym olejkiem I PAKIETOWE Pakiet złoty kombinezon-sauna-masaż ciała Czas trwania: 1,5 h cena: 120 zł Pakiet bursztynowy zabieg odżywczy twarzy, masaż ciała gorącym olejkiem Czas trwania: 1,5 h cena: 120 zł Pakiet kryształowy

Bardziej szczegółowo

HISZPAŃSKIE KOSMETYKI INSTITUTO ESPAÑOL OD 1903 ROKU

HISZPAŃSKIE KOSMETYKI INSTITUTO ESPAÑOL OD 1903 ROKU HISZPAŃSKIE KOSMETYKI INSTITUTO ESPAÑOL OD 1903 ROKU 1 Firma Instituto Español S.A. istnieje na rynku hiszpańskim od roku 1903 i nieprzerwanie cieszy się olbrzymim uznaniem i renomą wśród klientów. Pomimo

Bardziej szczegółowo

PAKIETY DLA PAR(dwóch osób)

PAKIETY DLA PAR(dwóch osób) PAKIETY DLA PAR(dwóch osób) Pakiety są wykonywane w jednym gabinecie jednocześnie przez dwóch masażystów/masażystek Mój własny pakiet SPA 120 min 340 zł Stwórzcie własną kompozycję zabiegu na ciało Dajemy

Bardziej szczegółowo

Firma JUVENTAS powstała w 2006 roku i w chwili obecnej należy do wiodących producentów sprzętu rehabilitacyjnego w Polsce.

Firma JUVENTAS powstała w 2006 roku i w chwili obecnej należy do wiodących producentów sprzętu rehabilitacyjnego w Polsce. Katalog kosmetyków Firma JUVENTAS powstała w 2006 roku i w chwili obecnej należy do wiodących producentów sprzętu rehabilitacyjnego w Polsce. W ofercie firmy znajdują się między innymi produkty stanowiące

Bardziej szczegółowo

Linia ISB Technique. Szampon + odżywka avocado. RegioPro D. Nycz, P. Bania Sp.J.

Linia ISB Technique. Szampon + odżywka avocado. RegioPro D. Nycz, P. Bania Sp.J. Linia Szampon + odżywka avocado RegioPro D. Nycz, P. Bania Sp.J. Armii Krajowej 4A 35-307 Rzeszów NIP 813-36-93-093 REGON 181126290 biuro@ivsanbernard.com.pl www.ivsanbernard.com.pl Tel. 726 321 399 Tel.

Bardziej szczegółowo

Już dziś odkryj z nami swoje piękno!

Już dziś odkryj z nami swoje piękno! Zespół Salonu Kosmetycznego Teresa przygotował dla wszystkich stałych i nowych Klientek i Klientów najskuteczniejsze zabiegi pielęgnacyjne, które są obecne na rynku kosmetologicznym w atrakcyjnych pakietach

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK EASY CARE T

PODRĘCZNIK EASY CARE T PODRĘCZNIK EASY CARE T EASY CARE T Połączenie fi toterapii i aromaterapii w innowacyjnym rozwiązaniu przywracającym włosom zdrowie i równowagę Skuteczne rozwiązanie w kilku prostych krokach Fitoterapia

Bardziej szczegółowo

P I E L Ę G N A C J A T W A R Z Y

P I E L Ę G N A C J A T W A R Z Y P I E L Ę G N A C J A T W A R Z Y Z A B I E G I D E R M A L O G I C A 1. Zabieg oczyszczający Zabieg przeznaczony dla cer wymagających oczyszczenia, z zaskónikami, rozszerzonymi porami. 2. Zabieg oczyszczający

Bardziej szczegółowo

MENU SPA. Pon Sb 10-21, Nd 14-21 www.la-derma.pl

MENU SPA. Pon Sb 10-21, Nd 14-21 www.la-derma.pl MENU SPA Ul. Starwowiślna 62 730 777 032 Pon Sb 10-21, Nd 14-21 www.la-derma.pl Wellness & SPA... Idealna harmonia SPA i kosmetologii estetycznej La Derma Clinic & SPA oferuje zabiegi oparte na najnowocześniejszych

Bardziej szczegółowo

Zabiegi na twarz, szyja, dekolt przy użyciu glinek ArgilSpa

Zabiegi na twarz, szyja, dekolt przy użyciu glinek ArgilSpa Zabiegi na twarz, szyja, dekolt przy użyciu glinek ArgilSpa PRZYGOTOWANIE GLINKI DO ZABIEGÓW: Do drewnianego, szklanego lub innego naczynia z naturalnego tworzywa wsypać odmierzoną ilość glinki ( 10-15

Bardziej szczegółowo

Magiczna łąka - zabieg oczyszczający 85 min. 550 SEK. Biologiczne oczyszczanie : zmiękczająco kojący, cera tłusta i trądzikowa 55 min.

Magiczna łąka - zabieg oczyszczający 85 min. 550 SEK. Biologiczne oczyszczanie : zmiękczająco kojący, cera tłusta i trądzikowa 55 min. ECO SPA BALTICA Być bliżej natury... Pozwól nam przenieść cię w ekologiczny świat zabiegów kosmetycznych i masaży. Żyj w harmonii, ciesz się subtelnym zapachem, zapomnij o troskach dnia codziennego. EKO

Bardziej szczegółowo

MANICURE HYBRYDOWY... (ok. 1,15min)... 70zł. MANICURE JAPOŃSKI...(ok. 40 min)... 50zł. MANICURE VINYLOWY...(ok. 1h)... 50zł

MANICURE HYBRYDOWY... (ok. 1,15min)... 70zł. MANICURE JAPOŃSKI...(ok. 40 min)... 50zł. MANICURE VINYLOWY...(ok. 1h)... 50zł MANICURE MANICURE HYBRYDOWY... (ok. 1,15min)... 70zł MANICURE JAPOŃSKI...(ok. 40 min)... 50zł MANICURE VINYLOWY...(ok. 1h)... 50zł MANICURE KLASYCZNY KOLOR...(ok. 1h)... 40zŁ MANICURE FRENCH...(ok. 1,15min)...

Bardziej szczegółowo

Medyczno - kosmetyczna maska termoaktywna BEAUTY MINERALS MASK... 129,00 Pln

Medyczno - kosmetyczna maska termoaktywna BEAUTY MINERALS MASK... 129,00 Pln ZABIEG RF czas trwania zabiegu na jedną "okolicę" ciała - ok. 25 minut Twarz... 99,00 Pln Uda przód... 99,00 Pln Uda tył... 99,00 Pln Brzuch... 99,00 Pln Ramiona... 99,00 Pln Pośladki... 99,00 Pln Plecy...

Bardziej szczegółowo

OFERTA BHP - HIGIENA OSOBISTA

OFERTA BHP - HIGIENA OSOBISTA OFERTA BHP - HIGIENA OSOBISTA SPIS OFERTY: RĘCZNIKI...s.2-4 MYDŁA...s.5-11 PASTY, ŻELE...s.12-15 KREMY DO RĄK...s.15-17 Oferta dostępna na stronie www.advbox.pl w dziale oferta handlowa w formacie PDF.

Bardziej szczegółowo

GRUPA TOWARÓW: 2 PIELĘGNACJA SAMOCHODU

GRUPA TOWARÓW: 2 PIELĘGNACJA SAMOCHODU GRUPA TOWARÓW: 2 PIELĘGNACJA SAMOCHODU WILGOTNE CHUSTECZKI 2 MIKROFIBRA 3 AUTO JET CLEANER 5 GĄBKI 5 WILGOTNE CHUSTECZKI DO KOKPITU Przeznaczone do pielęgnacji wnętrza samochodu. Skutecznie czyszczą powierzchni,

Bardziej szczegółowo

Nawilżacz do włosów Ceriotti New Blitz Super Electronic Ozone

Nawilżacz do włosów Ceriotti New Blitz Super Electronic Ozone Nawilżacz do włosów Ceriotti New Blitz Super Electronic Ozone Salon szczególnie poleca wyjątkową ofertę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych. SPA Dla Włosów Para wodna plus temperatura i ozon? Jednym

Bardziej szczegółowo

P I E L Ę G N A C J A T W A R Z Y

P I E L Ę G N A C J A T W A R Z Y P I E L Ę G N A C J A T W A R Z Y B O T U V I P a l t e r n a t y w a do o s t r z y k i w a ń z b o t o k s u 3 0 0 z ł / 90m i n Niechirurgiczna alternatywa dla o strzykiwań z botoks u. Rewolucyjna koncepcja

Bardziej szczegółowo

BIO Szampon do włosów i ciała dla kobiet Z ziołami Alveo, delikatnie i zdrowo zatroszczy się o pielęgnację oraz piękno włosów i skóry całego ciała.

BIO Szampon do włosów i ciała dla kobiet Z ziołami Alveo, delikatnie i zdrowo zatroszczy się o pielęgnację oraz piękno włosów i skóry całego ciała. BIO Szampon do włosów i ciała dla kobiet Z ziołami Alveo, delikatnie i zdrowo zatroszczy się o pielęgnację oraz piękno włosów i skóry całego ciała. Optymalnie odżywia i nawilża Dzięki kwasowi mlekowemu

Bardziej szczegółowo

for perfect massage kamienie do masażu

for perfect massage kamienie do masażu for perfect massage e do masażu Perfekcyjna jakość oraz ich wyjątkowe właściwości są efektem stosowania wyselekcjonowanego bazaltu, unikalnej technologii polerowania oraz rygorystycznej kontroli procesu

Bardziej szczegółowo

Ochronna warstwa hydrolipidowa... 1

Ochronna warstwa hydrolipidowa... 1 V Przedmowa do wydania polskiego IX 1 Typ i stan skóry 1 Ochronna warstwa hydrolipidowa........................... 1 1.1 Aktualny stan skóry................................... 1 Skóra normalna.........................................

Bardziej szczegółowo

M A G A Z Y N PRZYGOTUJ SKÓRĘ NA WIOSNĘ PIELĘGNACJA LECZENIE ZABIEGI

M A G A Z Y N PRZYGOTUJ SKÓRĘ NA WIOSNĘ PIELĘGNACJA LECZENIE ZABIEGI 7 MARCA 2014 MAGAZYN BIODROGA POLAND NR 03/03/2014 PIELĘGNACJA LECZENIE ZABIEGI M A G A Z Y N PRZYGOTUJ SKÓRĘ NA WIOSNĘ Skóra wymaga pielęgnacji przez cały rok. Z reguły po zimie jest matowa, szara i niejednokrotnie

Bardziej szczegółowo

- całościowy... 100 zł / 50 min. Masaż leczniczy: - częściowy... 100 zł / 25 min - całościowy... 140 zł / 50 min

- całościowy... 100 zł / 50 min. Masaż leczniczy: - częściowy... 100 zł / 25 min - całościowy... 140 zł / 50 min Masaż relaksacyjny: - częściowy... 70 zł / 25 min - całościowy... 100 zł / 50 min Masaż leczniczy: - częściowy... 100 zł / 25 min - całościowy... 140 zł / 50 min Masaż sportowy: - częściowy... 100 zł /

Bardziej szczegółowo

HAUTE PROFORMANCE (HP) - Ekskluzywna Linia Pielęgnacyjna

HAUTE PROFORMANCE (HP) - Ekskluzywna Linia Pielęgnacyjna HAUTE PROFORMANCE (HP) - Ekskluzywna Linia Pielęgnacyjna Poj. Cena brutto Mleczko Jojoba Karite 200 ml 70,00 zł Tonik z ekstraktem z drzewa buk 200 ml 70,00 zł Krem Nutri 24 50 ml 95,00 zł Krem Premier

Bardziej szczegółowo

O MARCE NATURE FOR WOMAN

O MARCE NATURE FOR WOMAN NATURE FOR WOMAN O MARCE NATURE FOR WOMAN NatureForWoman to polska marka kosmetyków naturalnych. Mimo niespełna 2 letniej obecności na rynku cieszy się coraz większym uznaniem wśród konsumentów, którzy

Bardziej szczegółowo

W E L L N E S S & S P A

W E L L N E S S & S P A W E L L N E S S & S P A SPA w Hotelu Monopol opiera się na założeniu, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy - może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować do działania.

Bardziej szczegółowo

MASAŻE. Masaż oczyszczający Rapan beauty

MASAŻE. Masaż oczyszczający Rapan beauty MASAŻE Masaż oczyszczający Rapan beauty Działanie głęboko oczyszczające, relaksujące i poprawiające krążenie, a także złuszczające, redukujące cellulit i wagę. Preparat sporządzony na bazie Soli i Błota

Bardziej szczegółowo

KATALOG KOSMETYKI DLA PODOLOGII

KATALOG KOSMETYKI DLA PODOLOGII KATALOG KOSMETYKI DLA PODOLOGII Callusan FRESH Czterofazowy krem w piance do pielęgnacji pocących się stóp Właściwości: nawilża i pielęgnuje redukuje nadmierną potliwość zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi

Bardziej szczegółowo

Pielęgnacja cery dojrzałej 60+

Pielęgnacja cery dojrzałej 60+ Przyczyny starzenia się skóry oraz sposób pielęgnacji cery dojrzałej. Pielęgnacja cery dojrzałej 60+ JAK DBAĆ O SKÓRĘ PO SZEŚĆDZIESIĄTCE! Eliza Modzelewska 1 S t r o n a Przyczyny starzenia się sko ry

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do przedstawienia informacji o nowych produktach Państwa klientom!

Zapraszamy do przedstawienia informacji o nowych produktach Państwa klientom! Zapraszamy do przedstawienia informacji o nowych produktach Państwa klientom! 24588 Woda perfumowana Giordani White Gold Twórcy eleganckiego i energetycznego zapachu Giordani White Gold doskonale uchwycili

Bardziej szczegółowo

NOWOŚCI 5/2015. 31473 31474 Tusz do rzęs The ONE Eyes Wide Open, 8ml

NOWOŚCI 5/2015. 31473 31474 Tusz do rzęs The ONE Eyes Wide Open, 8ml 31473 31474 Tusz do rzęs The ONE Eyes Wide Open, 8ml Pierwsza na świecie maskara o klinicznie udowodnionym działaniu otwierającym oko. Wizualnie otwiera oko o 30% sprawiając, że wydaje się ze ze wszystkich

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK KERATYNOWE WYGŁADZANIE WŁOSÓW

PODRĘCZNIK KERATYNOWE WYGŁADZANIE WŁOSÓW PODRĘCZNIK KERATYNOWE WYGŁADZANIE WŁOSÓW Proste. ŻE PROSTE! EFEKT NATURALNYCH PROSTYCH WŁOSÓW NAWET DO 3 MIESIĘCY BEZ KWASU TIOGLIKOLOWEGO ALDEHYDU GLUTAROWEGO KARBOCYSTEINY PARABENÓW I FORMALDEHYDU JAK

Bardziej szczegółowo