CREATIVE BERBERIS CRM+

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "CREATIVE BERBERIS CRM+ www.bms.krakow.pl"

Transkrypt

1 BERBERIS CRM+ Wejdź w erę rozkwitu...

2 Systemy dla przedsiębiorstw BERBERIS to więcej niż CRM! To rozbudowany, nowoczesny system, który wesprze działania prowadzone w Twoim przedsiębiorstwie w całym obszarze związanym z szeroko rozumianą obsługą klienta. Dzięki niemu podniesie się jej jakość, poszczególne zadania będą realizowane sprawniej, wzrośnie wydajność pracy, a tym samym redukcji ulegną koszty. Nie zwlekaj z decyzją o usprawnieniu pracy swojego przedsiębiorstwa! Berberis został stworzony głównie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. W zależności od wersji może współpracować z serwerem baz danych Oracle bądź PostgreSQL. System wykorzystywany jest obecnie przez bardzo różne rodzaje firm: handlowe, usługowe, produkcyjne, a w wersji IUS także przez kancelarie prawne. Równie dobrze sprawdza się na kilku, jak i na kilkudziesięciu stanowiskach, chociaż właśnie w tych nieco większych instalacjach pokazuje swe prawdziwe możliwości - wspomaga pracę grupową, obieg dokumentów, a nawet wprowadzone procedury (np. ISO 9001:2000). Wraz z dostawą oprogramowania oferujemy wdrożenie, parametryzację, szkolenie i opiekę serwisową usługi świadczone przez nas lub przez jednego z naszych partnerów. Koniecznie zobacz przewodnik interakcyjny dostępny na naszych stronach!

3 Wszystko, czego potrzebujesz... ELEMENTY SYSTEMU TIGNUM Łodyga, moduł kontaktów z klientami Klient to najważniejszy byt w systemie, zatem właśnie na tym module opiera się cała złożona konstrukcja naszego oprogramowania. FLOS Kwiat, moduł sprzedaży Jak kwiat wieńczy łodygę, tak sfinalizowana transakcja i wystawiona w związku z nią faktura stanowi oczekiwany rezultat starań handlowców. RADIX Korzeń, moduły gospodarki magazynowej i produkcji Zaplecze systemu niczym korzeń ukryty pod ziemią, nie rzuca się specjalnie w oczy, jednak bez niego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie całości. CORTEX Kora, moduł serwisu To jakby dodatek do systemu CRM, jednak warto pamiętać, że kontakty z klientem nie kończą się na sprzedaży, a dobra obsługa serwisowa jest warunkiem dalszych transakcji. SPINA Kolec, program administracyjny Tu konfiguruje się rozbudowany system zabezpieczeń, o które może dotkliwie pokłuć się intruz, jeżeli zapragnie bez upoważnienia zdobyć poufne dane. FOLIUM Liść, moduł rozliczeń Rozliczenia czasu pracy i kosztów oraz kontrola zobowiązań stanowi dla firmy element tak samo ważny, jak liście dla rośliny. BACCA Owoc, narzędzie do analizowania danych Owocem gromadzenia danych w systemie jest wiedza o klientach oraz o funkcjonowaniu własnej firmy. Pozyskuje się ją wykonując złożone analizy oraz sporządzając różne przekrojowe raporty.

4 Kompleksowa obsługa klienta TIGNUM - moduł marketingowy Kontrahent to centralny byt naszego systemu. Może nim być klient, producent, dostawca, a nawet urząd lub inny podmiot, z którym utrzymujemy kontakty w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Kontrahentów dzielimy na indywidualnych Kontrahent Indywidualny Firma Pracownicy Departament Pracownicy oraz firmy. Te ostatnie, jako bardziej złożone, mogą posiadać wewnętrzną strukturę. W programie gromadzimy szczegółowe informacje na temat każdego kontrahenta (nazwa, adres, typ prowadzonej działalności, pracownicy, wiarygodność, itp.). Poniżej znajduje się zrzut ekranu przedstawiający listę firm z otwartym oknem szczegółów wybranego kontrahenta.

5 Przejrzysta organizacja danych Zdarzenie, Sprawa, Projekt W rozumieniu systemu Berberis są to np. list, prezentacja, telefon, , spotkanie, oferta, zamówienie, ale także inne działania, zdefiniowane przez użytkownika. Kontrahent Sprawa Telefon Kontrahent Sprawa Prezentacja Kontrahent Sprawa Fax Projekt Sprawa List Spotkanie Zdarzenia są przyporządkowane do sprawy. Dla jednego kontrahenta można założyć wiele spraw dotyczących osobnych działań, np. obsługi serwisowej, sprzedaży danego produktu, czy usługi. Te można z kolei połączyć w jeden projekt zawierający na przykład wszystkie sprawy dotyczące sprzedaży danego produktu. Berberis umożliwia planowanie działań. Dzięki specjalnej funkcji powiadamiania, system o wybranej godzinie przypomina o konieczności wykonania zadania. Zaplanowane działania są także zebrane w postaci osobnej listy zadań na dany dzień. Zdarzenia szczególne (np. zamówienia, oferty) system obsługuje w specjalny sposób, umożliwiając automatyczne tworzenie odpowiednich dokumentów.

6 Wsparcie dla norm ISO Praca grupowa, procedury, ISO System wspiera pracę grupową. Zdarzenia można przekazywać do wykonania innym pracownikom firmy, a sekwencje zdarzeń układać we wzorce postępowania w określonym działaniu, tworząc procedury. Tym samym Berberis wspomaga realizację procedur zgodnych z przyjętymi przez firmę normami ISO. System umożliwia także podpinanie dowolnych plików do zdarzeń, co wraz z możliwością przekazania zdarzenia innej osobie, pozwala na swobodny obieg dokumentów w obrębie firmy. Dokumenty te następnie są archiwizowane w systemie. Dzięki współpracy ze skanerem możliwe jest także przechowywanie obrazów dokumentów papierowych.

7 Kontakt Innowacyjność i prostota obsługi Berberis posiada wbudowanego klienta poczty elektronicznej, który jako dodatek do CRM-owej części systemu znacznie usprawnia i przyspiesza wysyłanie przez firmę korespondencji. Kontrahentów można podzielić na grupy np. ze względu na wspólny atrybut, w celu sprecyzowania prowadzonej z nimi korespondencji. Wysłane i otrzymane wiadomości mogą być od razu przypisywane jako zdarzenia do spraw. Klient poczty systemu Berberis został oparty na motorze GEKO, dzięki czemu jest stosunkowo odporny na wirusy. Nawiązanie kontaktu z klientem jest łatwiejsze również dzięki współpracy systemu z nowoczesnymi centralami telefonicznymi oraz oprogramowaniem Skype. Berberis automatycznie inicjuje połączenia telefonicznie oraz identyfikuje osobę dzwoniącą. Marketing Utrzymanie odpowiednich relacji z klientem poprzez oferowanie promocji czy upustów jest podstawą działań marketingowych każdej firmy. Grupom klientów możemy w systemie przyporządkować osobny cennik, zestawy promocyjne uwzględniające okres obowiązywania, czy też określić upust dla poszczególnych klientów. Wsparciem dla działań marketingowych prowadzonych w firmie jest funkcja korespondencji seryjnej, umożliwiająca wysyłanie wiadomości do wielu adresatów jednocześnie.

8 W zgodzie ze standardami FLOS - moduł sprzedaży Berberis potrafi obsłużyć cały proces sprzedaży począwszy od wygenerowania zamówienia, aż do wystawienia faktury (VAT, unijnej, eksportowej, itd.) lub paragonu. Dokumenty sprzedaży można wystawiać w dowolnej walucie system przeliczy ceny według wybranego przez użytkownika kursu walut. Berberis będzie także śledził realizację zamówienia, monitorował koszty sprzedaży oraz wiarygodność klientów, a jeśli zajdzie potrzeba wystawi dokumenty korygujące. Dla zaufanych klientów możemy ustalić kredyt kupiecki. Berberis współpracuje z drukarkami fiskalnymi Posnet, Elzab, Novitus, Torell. RADIX - moduł gospodarki magazynowej oraz produkcji Z pomocą systemu przechowamy informacje o usługach, towarach i ich producentach z możliwością zróżnicowania nazw towarów dla poszczególnych odbiorców oraz przyporządkowywania produktom cenników, rabatów, opisów, zdjęć i innych, dowolnych atrybutów. Produkty mogą mieć także przypisane surowce, z których powstają i które zostaną automatycznie wydane z magazynu po przyjęciu gotowego towaru. Berberis przechowa też informacje o dostawach i innych operacjach magazynowych oraz wystawi wszystkie potrzebne dokumenty magazynowe. Dzięki opcji kopiowania cenników, umożliwiającej stworzenie nowego cennika na bazie istniejącego w systemie, zmiana cen już nigdy nie będzie problemem. Dostępne raporty magazynowe pozwalają na bieżąco kontrolować i korygować stany towarów w poszczególnych magazynach oraz monitorować poziom zapasów. Brakujące towary można automatycznie zamawiać u dostawców.

9 Skalowalność i konfigurowalność CORTEX - moduł serwisu CORTEX to moduł pozwalający na przyjęcie i rejestrację zgłoszeń dotyczących prac serwisowych. System umożliwia monitorowanie wielostopniowego przebiegu prac i drukowanie dokumentów z nimi związanych od potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, poprzez kartę realizacji usługi - do potwierdzenia odbioru. SPINA - moduł administracyjny Moduł administracyjny to mózg całego systemu Berberis. Tutaj bardzo dokładnie definiujemy uprawnienia użytkowników, tworzymy słowniki podstawowe: państw, miast, walut, itp, a także słowniki atrybutów. SPINA umożliwia też definiowanie procedur dla poszczególnych typów działań (wspierając tym samym normę ISO 9001:2000) oraz ich wizualizację na dynamicznie tworzonych diagramach (workflow). Każdemu kontrahentowi, zdarzeniu i sprawie można nadać atrybuty, które pomogą nam w odnalezieniu grup, które nas aktualnie interesują pod danym względem - dla firm mogą to być np. wielkość, źródło kontaktu, dla sprawy: wielkość zamówień, kupowany produkt itp. System umożliwia definiowanie atrybutów w dowolnej liczbie i z dowolnym spektrum wartości dla danego kontrahenta, sprawy czy zdarzenia.

10 Od danych do wiedzy FOLIUM - moduł rozliczeń Berberis pozwala na rozliczanie czasu pracy i kosztów dodatkowych związanych z działaniem pracowników. Stawki zewnętrzne mogą się różnić w zależności od obsługiwanych klientów i prowadzonych spraw. Przy pomocy systemu możemy łatwo podsumować wydatki w zależności od kontrahenta, sprawy, wykonawcy, czy okresu, którego dotyczą rozliczenia. Berberis pozwala także na bieżąco kontrolować zobowiązania firmy, a także rejestrować wprowadzane płatności. Jeśli zobowiązanie związane jest z zakupem towaru, system automatycznie wystawi dokument PZ. BACCA - moduł analityczny Owocem gromadzenia danych w systemie jest wiedza o klientach oraz o funkcjonowaniu własnej firmy. Pozyskuje się ją wykonując złożone analizy oraz sporządzając różne przekrojowe raporty. Berberis posiada już predefiniowane grupy i kategorie, w obrębie których istnieje możliwość tworzenia własnych raportów. Program znacznie ułatwia ten proces oferując wygodny wybór kolumn, filtrów, kolejności i porządku sortowania. Otrzymane wyniki można eksportować do formatów MS Word, HTML, XML, CSV i oczywiście MS Excel, gdzie przenosi się je dosłownie jednym kliknięciem i gdzie mogą być następnie dalej obrabiane.

11 Kompatybilność z wieloma formatami danych PODSUMOWANIE System Berberis adresujemy głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Proponowany produkt określiliśmy przy tym mianem CRM+, jako że oprócz zwykłych, tradycyjnych funkcji CRM wspomaga on również sprzedaż, która stanowi przecież zwieńczenie każdej sekwencji kontaktów z klientem. W takiej sytuacji nie mogło się już oczywiście obyć bez gospodarki magazynowej i w efekcie powstało oprogramowanie wszechstronne, spełniające wiele ważnych dla każdego przedsiębiorstwa zadań. System może współpracować z programami finansowo-księgowymi. Jest w pełni zintegrowany z programem naszego partnera PWSK z Gliwic (Firma FK), działa także z oprogramowaniem firm: Comarch (CDN), Sage Symfonia (Matrix.pl), T-Soft, Bielbit, MSM i innymi, pod warunkiem udostępnienia formatu importu danych. Oprogramowanie możemy wdrożyć u klienta, dostosowując je do indywidualnych potrzeb i wymagań oraz dbając o najwyższy poziom integracji z funkcjonującymi tam aplikacjami. O wysokiej jakości oferowanych przez nas usług mogą poświadczyć nasi klienci, wśród których znajdują się: Elektrim S.A., Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., Bosch Telecom GmbH, Mikronika, Netia Telekom S.A., Uniwersytet Jagielloński. Z systemu Berberis korzystają między innymi: Arkom (Rzeszów) - dystrybucja narzędzi skrawających, pomiarowych, materiałów ściernych oraz obrabiarek, Corrimex (Łomianki k/warszawy) myjnie i urządzenia dla stacji paliw, Wampol (Mysłowice) remonty maszyn i urządzeń górniczych oraz elementów hydrauliki siłowej i sterowniczej, SPCG (Kraków) największa w Małopolsce kancelaria adwokatów i radców prawnych, Grudnik-Marketing (Kraków) handel wyrobami hutniczymi i obrót wierzytelnościami, Klub Jeździecki Szarża (Bolęcin k/chrzanowa). BMS Rączna 58, Liszki k/krakowa Tel. +48 (12) ,

Projektowanie i Wdrażanie Systemów Komputerowych mgr inż. Jacek i Beata Krywult. tel. 502 345 656 BERBERIS

Projektowanie i Wdrażanie Systemów Komputerowych mgr inż. Jacek i Beata Krywult. tel. 502 345 656 BERBERIS Projektowanie i Wdrażanie Systemów Komputerowych mgr inż. Jacek i Beata Krywult tel. 502 345 656 & e-mail: jacek@pwsk.pl www.pwsk.pl Program: BERBERIS CRM - Customer Relationship Management Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie. Może być z powodzeniem stosowany również

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie.

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

QuickSTEP PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

QuickSTEP PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA QuickSTEP PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA Podręcznik użytkownika systemu QuickSTEP. QuickSTEP jest zintegrowanym systemem informatycznym wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem. W skład QuickSTEP wchodzą m.in.

Bardziej szczegółowo

SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ

SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ Krótki opis rozwiązania SAP SAP Business One SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ KORZYSTNA CENOWO APLIKACJA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM Aplikacja SAP Business One to jedno rozwiązanie o przystępnej cenie

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej

Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej Jest wiele dróg do celu. Tworzymy najlepszą POSitive Retail POSitive Management Center POSitive Shop IQiosk Retail POSitive Multimedia

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch ERP XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki. Zarówno nasi

Bardziej szczegółowo

Możliwości systemu ISOF-START

Możliwości systemu ISOF-START Możliwości systemu ISOF-START lipiec 2013 Copyright 2006 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji

Bardziej szczegółowo

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4 Informacje o systemie Comarch ERP Altum Wersja: 5.4 Spis treści 1. Informacje ogólne... 6 2. Funkcjonalność Comarch ERP Altum w pigułce... 6 3. Elastyczność i otwartość systemu... 9 3.1. Ergonomia, interfejs

Bardziej szczegółowo

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki.

Bardziej szczegółowo

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki BIZNES PLAN dla Wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

Bardziej szczegółowo

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem ERP Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu licencji systemu B2B oraz systemu ERP

Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu licencji systemu B2B oraz systemu ERP Kraków, dn. 18.02.2014 r. OKPL s.c. Piotr Zieliński, Paweł Zieliński, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Zielińska, Tomasz Cichański ul. Racławicka 58 30-017 Kraków Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu licencji

Bardziej szczegółowo

Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem

Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem Bastion ERP Financials 3 Bastion ERP str. 5 Bastion ERP BPM str. 20 Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnymi przedsiębiorstwami

Bardziej szczegółowo

Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0. Ogólnodostępny

Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0. Ogólnodostępny Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0 Ogólnodostępny Spis treści 1. Informacje o produkcie... 4 1.1. Nazwa Produktu... 4 1.2. Odbiorcy docelowi... 4 1.3. Opis funkcjonalności... 4 1.3.1. CDN OPT!MA Kasa/Bank...

Bardziej szczegółowo

Biznes staje się prostszy

Biznes staje się prostszy Biznes staje się prostszy NOWOCZESNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO DOSTĘP ONLINE Skuteczne zarządzanie informacją z CRM Vision www.crmvision.pl CZYM JEST CRM VISION? DLACZEGO CRM VISION? CRM Vision to nowoczesne, bezpieczne

Bardziej szczegółowo

Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga

Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga Informatyka w produkcji cykliczne bezpłatne konferencje Elementem ważnym w procesie rozwoju oprogramowania do zarządzania produkcją są cykliczne konferencje

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań

Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań Spis treści Wstęp 3 SAP Business One: kluczowe cechy 4 Korzyści biznesowe 5 Przegląd funkcjonalności 6 Finanse

Bardziej szczegółowo

cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem

cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem CDN 2 Wstęp Pewność jutra CDN XL to produkt całkowicie polski, dostosowany do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV Przewodnik po systemie Spis treści MICROSOFT DYNAMICS NAV 6 W JAKI SPOSÓB KUPIĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV? 10 FUNKCJONALNOŚĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV 13 ZARZĄDZANIE FINANSAMI I KSIĘGOWOŚĆ

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Olchowiec, dnia 06.08.2014 r. Zapytanie ofertowe na: 1. Zakup wartości niematerialnych i prawnych w postaci systemu informatycznego typu B2B wraz z dostępem do baz danych dla 10 pracowników; 2. Zakup nowych

Bardziej szczegółowo

Integracja aplikacji biznesowych

Integracja aplikacji biznesowych Integracja aplikacji biznesowych Systemy Automatyki Budynków Qumak-Sekom Charakterystyka systemu Epicor Enterprise 2 Zintegrowany system informatyczny klasy CRM/ERP o nazwie handlowej Epicor Enterprise

Bardziej szczegółowo

CDN XL. Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem

CDN XL. Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem CDN XL Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem ZINTEGROWANY SYSTEM DO ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM ERP BUSINESS INTELLIGENCE AUTOMATYZACJA INTEGRACJA DANYCH Wstęp Pewność jutra CDN XL

Bardziej szczegółowo

raport bpc BRANŻA SPOŻYWCZA

raport bpc BRANŻA SPOŻYWCZA raport bpc BRANŻA SPOŻYWCZA Przewodnik po klasach systemów Kluczowe wymagania wobec rozwiązań Korzyści z wdrożenia Opinie użytkowników Katalog stosowanych rozwiązań 150 PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH W GRUPIE

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte prostota zaufan ie Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie dla

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZAPROSZENIU DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEDMIOT Wdrożenie systemu CRM i ERP w firmie ANB sp. z o.o.

OGŁOSZENIE O ZAPROSZENIU DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEDMIOT Wdrożenie systemu CRM i ERP w firmie ANB sp. z o.o. OGŁOSZENIE O ZAPROSZENIU DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEDMIOT Wdrożenie systemu CRM i ERP w firmie ANB sp. z o.o. Warszawa, dnia 05 grudnia 2013 r. Zamawiający: Tytuł Projektu: Przedmiot zamówienia: ANB sp.

Bardziej szczegółowo

ODL oprogramowanie dla firm www.odl.com.pl

ODL oprogramowanie dla firm www.odl.com.pl Zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie firmami handlowymi, produkcyjnymi i usługowymi ODL oprogramowanie dla firm www.odl.com.pl Ogólne informacje o systemie ODL Przedstawiamy Państwu

Bardziej szczegółowo

QAD ENTERPRISE APPLICATIONS 2011... 3 II. BRANŻOWE MAPY PROCESÓW... 9 III.

QAD ENTERPRISE APPLICATIONS 2011... 3 II. BRANŻOWE MAPY PROCESÓW... 9 III. Services Management Handboo Spis treści I. QAD ENTERPRISE APPLICATIONS 2011... 3 II. BRANŻOWE MAPY PROCESÓW... 9 III. OPINIE KLIENTÓW I ANALITYKÓW... 16 IV. QAD W BADANIACH FIRM ANALITYCZNYCH... 19 V.

Bardziej szczegółowo

www.comarch.pl/szkolenia Księgowość w Comarch OPT!MA Księga Handlowa rozliczenia z kontrahentami i urzędami

www.comarch.pl/szkolenia Księgowość w Comarch OPT!MA Księga Handlowa rozliczenia z kontrahentami i urzędami www.comarch.pl/szkolenia Księgowość w Comarch OPT!MA Księga Handlowa rozliczenia z kontrahentami i urzędami Księgowość w Comarch OPT!MA Księga Handlowa rozliczenia z kontrahentami i urzędami Strona 4

Bardziej szczegółowo